Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » To to pěkně začíná!

Jarken (Člen)
23.02.2007 07:27:58
Offline

To to pěkně začíná!

Včera odpoledne jsem to už nevydržel a vyjel - prvních letošních 50 Km kolem komínagood - z toho 40 OPĚT V DEŠTIfucksmile2help Copak to nikdy neskončísmile2?Svítilo sluníčko, relat.teplo tak si jedu a pochvaluji si jak je mi fajn - najednou pléésk jedna kapka, další...čumím nahoru říkám si chuj s tím, to přejde!NEPŘEŠLOsurprised, začalo chcát a...konec už znátesmile2!

To mi ta sezona hezky začíná, se mám zase na co těšit no né?No ano!smile2

P.S.Pozitivum z jízdy je, že jsem nechytil žádného hmyzáka - nevíte pročsurprised?


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
yello (Člen)
23.02.2007 07:38:14
Offline

Re: To to pěkně začíná!

P.S.Pozitivum z jízdy je, že jsem nechytil žádného hmyzáka - nevíte proč ?

...zeby meli vsichni problem se do Tebe strefit,kdyz za tim lezis...idontknowbigsmile


...che palle !!!
osiris (Člen)
23.02.2007 07:38:59
Offline

Re: To to pěkně začíná!

...rainman navždy bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
23.02.2007 08:07:05
Offline

Re: To to pěkně začíná!

To nasere, ale až zase někdy vyrazíš, tak to sem napiš, já su budu pěkně doma koukat na bednubigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Datel (Člen)
23.02.2007 08:09:15
Offline

Re: To to pěkně začíná!

osiris psal:

...rainman navždy bigsmile

Naše jistota bigsmile

Vždycky budeš Jarkene povinně hlásit kam jedeš bigsmile

mates (Člen)
23.02.2007 08:17:59
Offline

Re: To to pěkně začíná!

zvážil bych přesedlání do hadraplánu či dálníka .... má to střechu surprised

bigsmile


… voranžová
Jarken (Člen)
23.02.2007 08:19:25
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Mates no jó bigsmile, ale zase málokdo má takové zkušenosti s jízdou na mokru no né?No ano!smile2good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
inkvizitorr (Administrator)
23.02.2007 09:10:42
Offline

Re: To to pěkně začíná!

jarken: seš už dost starej na to abys věděl, že když pojedeš s jarkenem, vždycky bude pršet bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Eremi (Člen)
23.02.2007 09:15:34
Offline

Re: To to pěkně začíná!

největší pravda je ta, že na sraze na kterým není jarken je vždycky pěkně a taky to platí naopak. Takže přátelé kamarádi, jsou dvě možnosti, buď srazy na který dorazí náš malý velký můž bojkotovat nebo jezdit autem!bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Jarken (Člen)
23.02.2007 09:33:00
Offline

Re: To to pěkně začíná!

1.možnost - nebudu se hlásit na srazy, tedy jakože nejedu, ale KDE budu pak spát hasmile2 ?

2.možnost - počkáte až ze srazu odjedu, se mnou odtáhne déšťsmile2 a vy pojedete domů po sluníčkugood!

3.možnost - ještě bych si mohl udělat sraz bez vássurprised, ale to se pak budu muset i sám opít ale vám by to poté bylo moc líto a to bych nesnesl help no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Eremi (Člen)
23.02.2007 09:39:43
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Jarken psal:

1.možnost - nebudu se hlásit na srazy, tedy jakože nejedu, ale KDE budu pak spát hasmile2 ?

2.možnost - počkáte až ze srazu odjedu, se mnou odtáhne déšťsmile2 a vy pojedete domů po sluníčkugood!

3.možnost - ještě bych si mohl udělat sraz bez vássurprised, ale to se pak budu muset i sám opít ale vám by to poté bylo moc líto a to bych nesnesl help no né?No ano!bigsmile

druhá možnost je ok, protože přesně tak to bylo naposled v Dřevíči, že jarkene?bigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
23.02.2007 09:42:59
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Jarken: Ta 2 možnost se už přeci naplnilabigsmile .Loni v létě na motokárách v Dřevíči. bigsmile

mates (Člen)
23.02.2007 09:47:32
Offline

Re: To to pěkně začíná!

no já teda jel z Dřevíče až do Brna v hafo chcancu .... páč sem jel v sobotu odpoledne smile2 a proto mě stihl trest


… voranžová
ABik (Člen)
23.02.2007 09:49:33
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Mates:

V neděli ráno spousta lidí bláznila a snažila se vyrazit ve stejnou dobu jako Jarken = chcalo. Já jsem počkal do jedné po obědě = sluníčko (jenom u svitav jsem projel malým chcancem).

SLUGI (Člen)
23.02.2007 10:21:25
Offline

Re: To to pěkně začíná!

...wogo Jarken tak vystupuj "inkognito" nebo si nech udělat novou totožnost jak dělaj utajovanejm svědkům ne idontknow  smile1  good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pšán (Člen)
23.02.2007 12:52:45
Offline

Re: To to pěkně začíná!

To Jarken:
..měl ses vykašlat na to finský hokejový dres s tím hemeroidem na prdeli a pořídit kvalitní neoprén...botičky Alpinstáry by ti Vorel určitě střelil..šnorchl bych ti podaroval...stejně tak skončíšbigsmile
..a loni z Dřevíče jsme projeli v suchu..bo Jarken jel přes Polsko..a zmoknulbigsmilebigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jarken (Člen)
23.02.2007 13:25:12
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Pšáne bigsmile - proto už pokukuji u Moto Paliče ve Valmezu po Sidinách s uvnitř nepromokavou membránou (Sidi Vertebra 2 Tepor)good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bobule (Člen)
23.02.2007 19:34:14
Offline

Re: To to pěkně začíná!

Jarken: pičo zavolej Zákopčáníkovi aby ti udělal slunce v duši a máš klidgood


to jebu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr