Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » koupě B6N

nicola.foxx (Člen)
29.09.2009 17:24:44
Offline

Re: koupě B6N

V klidu. Vsechno ma svyho kupcesmokin


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Koldan (Člen)
29.09.2009 20:16:55
Offline

Re: koupě B6N

Marián psal:

hosi,vas velikej problem je,ze se umite koukat na stav veci pouze ze svy stranyidontknow
zkuste se na to podivat i ze strany kupujiciho,kerej v ty ruce zmoula ty svoje tezce vydelany penize,kery si odrhava od drzky,aby moh jezdit...

nerikam,ze v cenach nemuzou bejt urcity nuance,pac jasne ze nekdo ma vonafku (zrejme si narazel na svuj prodej),s kerou najede par tis. rocne nebo se najde mladej klucina,co chce masinu hned,jako spousta z nas,ale podruhy uz si da kazdej pozor a kdo ne je hlupak.
ale nemuzeme si prece vsichni myslet,ze mame doma super vyvoneny motorkysmile1

a cenu vzdy urcuje trh,to znamena nabidka versus poptavka,jinac by obchod ani fungovat nemoh a pokud se najde kupec i za vice penez,je to opet o trhu,to ja nepopiram a nikde sem nepopiral,jen rikam,ze uz neni doma na to sponovat ceny na max.pac lidi,co si brali motorky za nesmysl na uvery a lizingy  ubylo a diky tomu se ceny trosku srovnavaj,dyt to samy je prokrista s nemovitostma.

právě že znám obě varianty, jak kupujícího nadšence, kerej žmoulá prachy v ruce, jede si pro vysněnou a už ji chce mít doma, tak i prodávajícího. Máš pravdu, že nabídka je dnes velká, ale prodávání není jen o té nejnižší ceně. A stačí,aby ten nadrženej maník co žmoulá ty prachy zrovna 14 dní nenašel to co mu vyhovuje a pak když uvidí to co mu vyhovuje,tak to, že je to mašina o pár tisícovek dražší zkousne.Ale to je o štěstíbigsmile a jinak co se týče mě, já tak nějak nakonec zjistil, že pokud nepude z domu za cenu jak víno, tzn. tu stovku, tak nepude vůbec, i když mi dával kluk cenu jen o pár korun nižší, řek sem,že ani za 99 999bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Hanz (Člen)
29.09.2009 20:27:01
Offline

Re: koupě B6N

Jak to tady tak čtu, tak vám chlapi nevímidontknow. Pokud někdo ty prachy nepotřebuje nutně, tak bych pod cenu nikdy neprodal, těch pár penízků co bych za to stejně dostal mi moc k nové motce nepomůže a nestojí mi to ani za to. Si radši tu motku nechám třeba na vyblbnutí a kravinkysurprised.


WD club member...
Marián (Člen)
30.09.2009 09:15:20
Offline

Re: koupě B6N

Koldan psal:
Marián psal:

hosi,vas velikej problem je,ze se umite koukat na stav veci pouze ze svy stranyidontknow
zkuste se na to podivat i ze strany kupujiciho,kerej v ty ruce zmoula ty svoje tezce vydelany penize,kery si odrhava od drzky,aby moh jezdit...

nerikam,ze v cenach nemuzou bejt urcity nuance,pac jasne ze nekdo ma vonafku (zrejme si narazel na svuj prodej),s kerou najede par tis. rocne nebo se najde mladej klucina,co chce masinu hned,jako spousta z nas,ale podruhy uz si da kazdej pozor a kdo ne je hlupak.
ale nemuzeme si prece vsichni myslet,ze mame doma super vyvoneny motorkysmile1

a cenu vzdy urcuje trh,to znamena nabidka versus poptavka,jinac by obchod ani fungovat nemoh a pokud se najde kupec i za vice penez,je to opet o trhu,to ja nepopiram a nikde sem nepopiral,jen rikam,ze uz neni doma na to sponovat ceny na max.pac lidi,co si brali motorky za nesmysl na uvery a lizingy  ubylo a diky tomu se ceny trosku srovnavaj,dyt to samy je prokrista s nemovitostma.

právě že znám obě varianty, jak kupujícího nadšence, kerej žmoulá prachy v ruce, jede si pro vysněnou a už ji chce mít doma, tak i prodávajícího. Máš pravdu, že nabídka je dnes velká, ale prodávání není jen o té nejnižší ceně. A stačí,aby ten nadrženej maník co žmoulá ty prachy zrovna 14 dní nenašel to co mu vyhovuje a pak když uvidí to co mu vyhovuje,tak to, že je to mašina o pár tisícovek dražší zkousne.Ale to je o štěstíbigsmile a jinak co se týče mě, já tak nějak nakonec zjistil, že pokud nepude z domu za cenu jak víno, tzn. tu stovku, tak nepude vůbec, i když mi dával kluk cenu jen o pár korun nižší, řek sem,že ani za 99 999bigsmile

ty to delas stejne jako kelly,aby nemusela z baraku cenu si našpónoval,samo ze pani nevi,jak se veci maj a jak se rika ,,vlk se nazere a koza zustane cela"bigsmilegood


...sam mezi jebkarema...
smilflek (Člen)
01.10.2009 20:03:53
Offline

Re: koupě B6N

Ahoj lidi, tak jsem koupil... foto v profilu

Ať žije B6N good


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
jaryn (Člen)
01.10.2009 20:45:06
Offline

Re: koupě B6N

tak ať ti slouží, hodně štěstí...goodgoodgood


God Gave me Everything I want
zzzmrzlinar (Člen)
02.10.2009 09:46:31
Offline

Re: koupě B6N

vypadá moc piekně, akurát ten nápis na štangli pod nádrží se mi nelíbí to bych sundal.

tak to vo víkendu v rámci severní sekce provětráme ne, co Jaryne?smile1

smilflek (Člen)
03.10.2009 07:01:23
Offline

Re: koupě B6N

zzzmrzlinar psal:

vypadá moc piekně, akurát ten nápis na štangli pod nádrží se mi nelíbí to bych sundal.

tak to vo víkendu v rámci severní sekce provětráme ne, co Jaryne?smile1

no to bych rád, ale jsem přes víkend na moravě u tchyně bigsmile
příští týden nebo víkend to určitě provětrám...


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
jaryn (Člen)
03.10.2009 08:12:36
Offline

Re: koupě B6N

smilflek psal:
zzzmrzlinar psal:

vypadá moc piekně, akurát ten nápis na štangli pod nádrží se mi nelíbí to bych sundal.

tak to vo víkendu v rámci severní sekce provětráme ne, co Jaryne?smile1

no to bych rád, ale jsem přes víkend na moravě u tchyně bigsmile
příští týden nebo víkend to určitě provětrám...

můžu tak leda do ass! smile2 Papíry v depozitu,čekám,že se ozve panďulák z Olomouce,že si pro motku přijede. Pak tu budu v pozici Smilfleka a spol. : s penězma v ploutvi vyzvídat,co koupit. Ale jestli nekoupím nějakou B12 nebo tu Inazůmu 1200,tak si koupím Yukinu 125 na dojíždění do práce,kuacool


God Gave me Everything I want
XJelen (Člen)
03.10.2009 08:29:05
Offline

Re: koupě B6N

jaryn psal:
smilflek psal:
zzzmrzlinar psal:

vypadá moc piekně, akurát ten nápis na štangli pod nádrží se mi nelíbí to bych sundal.

tak to vo víkendu v rámci severní sekce provětráme ne, co Jaryne?smile1

no to bych rád, ale jsem přes víkend na moravě u tchyně bigsmile
příští týden nebo víkend to určitě provětrám...

můžu tak leda do ass! smile2 Papíry v depozitu,čekám,že se ozve panďulák z Olomouce,že si pro motku přijede. Pak tu budu v pozici Smilfleka a spol. : s penězma v ploutvi vyzvídat,co koupit. Ale jestli nekoupím nějakou B12 nebo tu Inazůmu 1200,tak si koupím Yukinu 125 na dojíždění do práce,kuacool

Nešil, stejně v Rumburku napadne za chvíli sníh bigsmile


Strýcfajtr !!!
jaryn (Člen)
03.10.2009 09:33:55
Offline

Re: koupě B6N

XJelen psal:
jaryn psal:
smilflek psal:


no to bych rád, ale jsem přes víkend na moravě u tchyně bigsmile
příští týden nebo víkend to určitě provětrám...

můžu tak leda do ass! smile2 Papíry v depozitu,čekám,že se ozve panďulák z Olomouce,že si pro motku přijede. Pak tu budu v pozici Smilfleka a spol. : s penězma v ploutvi vyzvídat,co koupit. Ale jestli nekoupím nějakou B12 nebo tu Inazůmu 1200,tak si koupím Yukinu 125 na dojíždění do práce,kuacool

Nešil, stejně v Rumburku napadne za chvíli sníh bigsmile

evilevilevil       bigsmile


God Gave me Everything I want
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 10:22:09
Offline

Re: koupě B6N

smilflek psal:

zdar lidi, mám tip na jednu moto, ale zdá se mi to nějak levné... co vy na to?
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … andit.html

BOURAČKA

Kdyby se nechlubyl s těmi budiky z Ska alespon


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 10:27:35
Offline

Re: koupě B6N

smilflek psal:

ještě bych se zeptal...asi blbě, ale zeptal... dá se kapotáž případně sundat a udělat z toho Nko? jak je to s budíkama a světlem?

neříkám, že bych ji chtěl předělávat, ale ptám se ze zvědavosti, protože Nko se mi víc líbí, ale Sko bude asi praktičtější na cesty...

No když si našetřiš k tomu ještě 25tisic tak možna jo.
obaly budiku tě přijdou tak na 12.000,- ktomu si musiš sehnat ještě držaky světla a světlo samotne Upravit trošku elektroniku na Sku maš přeci o žarovku vice
Ale co jsem četl tak Sko by mělo mit jiny uhel krku řizeni než Nko

Radim Kup si rovnou Nko


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
03.10.2009 10:41:43
Offline

Re: koupě B6N

Frodo89 psal:

...Ale co jsem četl tak Sko by mělo mit jiny uhel krku řizeni než Nko

Radim Kup si rovnou Nko

Co čteš?
Jestli je to ta samá literatura cos tady psal před časem, že starej a novej model (-99/01-) maj jinej obsah a tak, tak to už nečti.


redface já musel Štěpáne


Strýcfajtr !!!
smilflek (Člen)
03.10.2009 10:54:14
Offline

Re: koupě B6N

Frodo89 psal:
smilflek psal:

zdar lidi, mám tip na jednu moto, ale zdá se mi to nějak levné... co vy na to?
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … andit.html

BOURAČKA

Kdyby se nechlubyl s těmi budiky z Ska alespon

jj, nakonec jsem vzal jinou...


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
03.10.2009 10:56:24
Offline

Re: koupě B6N

Frodo89 psal:
smilflek psal:

ještě bych se zeptal...asi blbě, ale zeptal... dá se kapotáž případně sundat a udělat z toho Nko? jak je to s budíkama a světlem?

neříkám, že bych ji chtěl předělávat, ale ptám se ze zvědavosti, protože Nko se mi víc líbí, ale Sko bude asi praktičtější na cesty...

No když si našetřiš k tomu ještě 25tisic tak možna jo.
obaly budiku tě přijdou tak na 12.000,- ktomu si musiš sehnat ještě držaky světla a světlo samotne Upravit trošku elektroniku na Sku maš přeci o žarovku vice
Ale co jsem četl tak Sko by mělo mit jiny uhel krku řizeni než Nko

Radim Kup si rovnou Nko

díky za rady a porady, myslim, že jsem koupil dobře, možná někdo řekne, že draze, ale já myslím, že dobře ;-) však se brzy někde potkáme na srazíku good
tedy...asi až na jaře bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 11:47:40
Offline

Re: koupě B6N

XJelen psal:
Frodo89 psal:

...Ale co jsem četl tak Sko by mělo mit jiny uhel krku řizeni než Nko

Radim Kup si rovnou Nko

Co čteš?
Jestli je to ta samá literatura cos tady psal před časem, že starej a novej model (-99/01-) maj jinej obsah a tak, tak to už nečti.

redface já musel Štěpáne

XJelene tak liteatura je Haynes Service and Repair manual Suzuki GSF 600 and 1200 stranka 0*10 je udanej rozvor ktery je jiny a někde dal je i uhel


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 12:08:19
Offline

Re: koupě B6N


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
03.10.2009 13:22:27
Offline

Re: koupě B6N

ty pičo mě z něj jebne... projdi si tu tabulku ještě jednou rozdíly jsou v modelovejch řadách tedy jako ročníkách, ale mezi S a N ne!!!
Takže pod Chassis u steering head angle je napsáno:
GSF 600 S/SS to X/SX  26° přeložím GSF 600 rok 95 (označení S) lomeno verze S rok 95 (označení SS) až rok 99 (ozančení X) lomeno verze S rok 99 (označení SX) má úhel 26 stupňů!!!!!
Takže tomu rozuměj tak, že esko a enko to mělo stejný... dál to překládat nemusim snad ne? Označení roků najdeš na straně 9 u nadpisu model development nad tím zeleným polem s Performance data.

helphelphelp
a končim... ty vole ten mě jednou zabije bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
bery (Člen)
03.10.2009 14:25:18
Offline

Re: koupě B6N

jelene - to znáš tu kreslenou pohádku od Ondřeje Sekory? hlavní role byl ferda a .....bigsmile


momentalně zavostalej
faitík (Člen)
03.10.2009 18:48:58
Offline

Re: koupě B6N

bery psal:

jelene - to znáš tu kreslenou pohádku od Ondřeje Sekory? hlavní role byl ferda a .....bigsmile

mravenecsurprisedbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
XJelen (Člen)
03.10.2009 21:12:33
Offline

Re: koupě B6N

bery psal:

jelene - to znáš tu kreslenou pohádku od Ondřeje Sekory? hlavní role byl ferda a .....bigsmile

Hele někde bych tu knížku asi našel, ale už je to krapet dýl ... beruška? evilredface


Strýcfajtr !!!
bery (Člen)
04.10.2009 08:05:27
Offline

Re: koupě B6N

woebigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
ross (Člen)
04.10.2009 21:49:52
Offline

Re: koupě B6N

..brouk pytlík

fšude byl, fšechno znal, fšechno ošukal...

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
XJelen (Člen)
04.10.2009 21:57:26
Offline

Re: koupě B6N

jeden pytlík byl v pánoj prstenů že? bigsmile


Strýcfajtr !!!
faitík (Člen)
04.10.2009 22:17:56
Offline

Re: koupě B6N

tam byli 2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr