Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zdarec všem

děda (Člen)
23.09.2009 13:38:36
Offline

zdarec všem

zdarec,prvně bych chtěl všechny pozdravit.
Asi určitě nikdo neví kdo jsem atd.Tak se představím asi před dvouma rokama sem semka zacal chodit pod nickem oiděda-miliony dotazu ohldně výběru motorky atd.Za to bych se chtěl zpětně omluvit jelikož sem si svoje příspěvky četl a je mě hamba.
Už od mala zbožnuju motorky a už v té době sem byl rozhodnut že si koupím bandita,pak do mě ze stran pár pičusů mlelo jak je to na hovno atd.Nechal sem se ovlivnit a pak si stejne nic nekoupil.Vybíral sem až sem nekoupil nic.Jsem už samozřejmě o va roky starší takže 25kw mě neomezuje a o dost chytřejší abych se neptal na suzuki bandit foru na kawasaki badpussybad
Připadám si jako retard
Tedka už to nestihnu i kdyz je to smutný nemám papíry na mašinu.Ale po Novém roce si papíry udělám a budu kupovat bandita 600n
Můj dotaz zní:potřeboval bych vědět jakej rok nejstarší bych měl brát a kolik nejvíc by měl mít najeto.Díval sem se na pěkný kousky i tady v bazaru.
A pokud je tay nějakej mladoch z Brna co by se nudil a jel se projet a dostal chut na pivko[nealko] nebo colu , tak at se mě ozve.Rdá bych bandita okoukl i kdyz vím že asi budu brecet protoze predstava ze budu muset cekat do jara je strasna:(
Sem z bandita docela dost hotovej je to nadherna masina a myslim si že i když na začátek jako první mašina 600kilo je silné ,tak co sem se dočetl bandit je hodnéé.Zabít se můžu i na kole.Přece tu mašinu vytáčet nemusím jako prase.
no už se zase rozepisuju omlouvám se ze sem se choval jako pussy
i když sem se nechtěl představovat jako ten co uz tu prudil dotazama,nejsem křiváksmokin

Ondráš (Člen)
23.09.2009 13:53:33
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

...
Můj dotaz zní:potřeboval bych vědět jakej rok nejstarší bych měl brát a kolik nejvíc by měl mít najeto.Díval sem se na pěkný kousky i tady v bazaru.
...

Žádnej učenej z nebe nespadnulgood, ale asi si to tu četl blbě...headshake Nekoukej na rok (teda mimo vzhledu), ani na kilometry jako takové, ale na celkový stav motorky. Pokud o ni bude dobře staráno, tak ti motor vydrží 100 tis. bez problémů.

Chválím výběr Nka.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
děda (Člen)
23.09.2009 14:07:24
Offline

Re: zdarec všem

Do koupi motorky mám času dost ale moje zábava poslední doby je ta že koukám na netu na bandity a kochám se.Určitě když budu kupovat bych oslovil někhoo z vás že by si udělal čas a jel to semnou omrknout.Samozřejmě že bych zaplatil za čas atd.Ale jak říkám do jara je času dost.Musím stejně první věc udělat papíry i když si myslím že nejsu žádné vendelín ale přece jenom sem jel jen jednou na nějaké mrdce kterou sem startoval stylem že sem vedle ní asi 5 minut běžel vyskočil a nahopdil:D

Filous (Člen)
23.09.2009 14:54:48
Offline

Re: zdarec všem

...ty si ten érsoftista, nepletu li se a pamatuju li se dobře??? ...aš pudeš kupovat, vem sebou někoho votsať nebo někoho, gdo ví co a jag nebo si nabjehneš...teť mam na dílně mašinu, kerou dotyčnej koupil jako voňafku, ale..................děs!!! ...na kilometry nekoukej, musíš to hodnotit dycky jako celek, na tachometru ti každej druhej natočí kolik budeš chtít...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
23.09.2009 15:33:50
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

Jsem už samozřejmě o va roky starší takže 25kw mě neomezuje a o dost chytřejší abych se neptal na suzuki bandit foru na kawasaki badpussybad

co máš proti kawasaki?surprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
23.09.2009 15:36:54
Offline

Re: zdarec všem

Já s nim teda nic vočumovat nepujdu..vypadá kurevsky drsně a nasraněsurprisedsmile2bigsmileredface

To už jsme zažil s Lachtanem a podívejte, co se to z ně vylouplo za kvítko..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
děda (Člen)
23.09.2009 15:44:51
Offline

Re: zdarec všem

proti kawasaki?nic jen proti jednomu modelu.Jinak kawsaki se me libi asi tak jako každýmu ninja.

jako já že vypadám drsně bigsmilecoolsmokin

XJelen (Člen)
23.09.2009 17:25:44
Offline

Re: zdarec všem

ross psal:
děda psal:

Jsem už samozřejmě o va roky starší takže 25kw mě neomezuje a o dost chytřejší abych se neptal na suzuki bandit foru na kawasaki badpussybad

co máš proti kawasaki?surprised

nic je to mrdka bigsmile

řek sis vo to redface


Strýcfajtr !!!
spidys (Člen)
23.09.2009 17:26:43
Offline

Re: zdarec všem

Nehrál si náhodou v "Rychle a zběsile"? bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
děda (Člen)
23.09.2009 17:41:02
Offline

Re: zdarec všem

ne nehrál headshakesmokinsmokinsmokinsmokinsmokin
na to su až moc vostrej evil

Ondráš (Člen)
23.09.2009 17:45:15
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

ne nehrál headshakesmokinsmokinsmokinsmokinsmokin
na to su až moc vostrej evil

Břicho mám větší...evil
Kérka mi chybí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
děda (Člen)
23.09.2009 17:57:37
Offline

Re: zdarec všem

co by to bylo za chlapa bez břichabadbadbadbad

ross (Člen)
23.09.2009 18:32:59
Offline

Re: zdarec všem

XJelen psal:
ross psal:
děda psal:

Jsem už samozřejmě o va roky starší takže 25kw mě neomezuje a o dost chytřejší abych se neptal na suzuki bandit foru na kawasaki badpussybad

co máš proti kawasaki?surprised

nic je to mrdka bigsmile

řek sis vo to redface

ale pěkná mrdkasmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
kojaksro (Člen)
23.09.2009 18:55:11
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

ne nehrál headshakesmokinsmokinsmokinsmokinsmokin
na to su až moc vostrej evil

....na palici máš prd jak já, břicho taky jak já.....tak vítej.

......ale na 21, na té fotce nevypadáš, pokud si nevypil několik beach drinků, a po dvou hodinách si nevylez z teho pískoviště.evilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
mazlik (Nový člen)
23.09.2009 19:32:40
Offline

Re: zdarec všem

kua Filous nemenuj nebo se urazim bigsmile


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Filous (Člen)
23.09.2009 21:03:01
Offline

Re: zdarec všem

mazlik psal:

kua Filous nemenuj nebo se urazim bigsmile

redfaceredfaceredface...uš držim hububigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
23.09.2009 21:12:33
Offline

Re: zdarec všem

kua čtu děda a si říkám s jakýmu dědkoj jeblo že sem lezeevila von kua děda velkou kérkougoodmrdej na bandasku 6N na to nemáš vyzážredfacetebe bych tip na B12 ale starej modelgood
Takovej Ross(teť uš to možu napsat)na tom taky vypadal jak kokot z ázijebigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
23.09.2009 21:15:58
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:

kua čtu děda a si říkám s jakýmu dědkoj jeblo že sem lezeevila von kua děda velkou kérkougoodmrdej na bandasku 6N na to nemáš vyzážredfacetebe bych tip na B12 ale starej modelgood
Takovej Ross(teť uš to možu napsat)na tom taky vypadal jak kokot z ázijebigsmile

mělo tam bejt děda s velkoubigsmileale to es mě uteklo říkák s jakýmubigsmileA to je s toho,že tady furt vopruzujou eskaři jakýho maj gut broukabigsmile


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
23.09.2009 22:10:38
Offline

Re: zdarec všem

heh :D
mě zas každej říká že bych se hodil na chopera takovej ten gangster to néé.
bandit 600n to uz aji tak bude na mě dost.Třeba co sem koukal na ducati monster tak je to takové maličké to by bylo good pro mou mladou ma 160cm asi zhruba.Pripadal bych si divně na tom jak děcko:D
jo každej mě tipuje víc jak 21 ale co už nosurprised
holá hlava a břuch heh paráda no :)

Zdenek (Člen)
23.09.2009 22:15:10
Offline

Re: zdarec všem

To dědek,,,Palous má pravdu, bejt tebou tak 12 a nebo v krajním případě Dněpr. Zdenek.goodbigsmile

děda (Člen)
23.09.2009 22:18:42
Offline

Re: zdarec všem

no tu b12 bych si klidně koupil ale asi bych vedle ni stal enbo na ní seděl a tůroval motor:D jak vendelín.
já budu kupovat první motorku a k mé hanbě sem jeste nejezdil
kdybych mel moznost tak bych se projel někde ale nezznam nikoho kdo ma motorku spíš samé autíčkáře a toho co znam tak má uplně nového motarda ktm a na to muzu jen koukat :)

PALOUS (Člen)
23.09.2009 22:36:51
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

no tu b12 bych si klidně koupil ale asi bych vedle ni stal enbo na ní seděl a tůroval motor:D jak vendelín.
já budu kupovat první motorku a k mé hanbě sem jeste nejezdil
kdybych mel moznost tak bych se projel někde ale nezznam nikoho kdo ma motorku spíš samé autíčkáře a toho co znam tak má uplně nového motarda ktm a na to muzu jen koukat :)

vůbec ale vůbec se B12 nebojgoodti garantuju že budeš nasranej uš po tejdnu co budeš jezdit na B6 žes nekoupil B12goodneposlouchej šestkaře páč stejně v duchu záviděj těm na B12bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
23.09.2009 22:54:24
Offline

Re: zdarec všem

b12 má stejnej počet kw jak moje auto :)

mr.BSE (Člen)
23.09.2009 23:03:44
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:
děda psal:

no tu b12 bych si klidně koupil ale asi bych vedle ni stal enbo na ní seděl a tůroval motor:D jak vendelín.
já budu kupovat první motorku a k mé hanbě sem jeste nejezdil
kdybych mel moznost tak bych se projel někde ale nezznam nikoho kdo ma motorku spíš samé autíčkáře a toho co znam tak má uplně nového motarda ktm a na to muzu jen koukat :)

vůbec ale vůbec se B12 nebojgoodti garantuju že budeš nasranej uš po tejdnu co budeš jezdit na B6 žes nekoupil B12goodneposlouchej šestkaře páč stejně v duchu záviděj těm na B12bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Jo, záviděj, o tom žádná bigsmile
Nicméně si nemyslím, že po tejdnu je pro úplnýho nováčka B6 slabá... idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
děda (Člen)
23.09.2009 23:12:56
Offline

Re: zdarec všem

tak b12 je b12
ale já koupím b6
i to si myslím že bude dost
jako nemam strach ze motorku neutahnu nebo tak
jak sem si procital na ruznejch webech holka 160cm a tahat se s masinou co má 200kg atd,to strach nemam ze bych motorku nezvedl nebo nedosahl na zem.Ale mám respekt takže si myslim že mě na několik let bude stacit B6.Přece jen bych se chtěl eště oženit a splodit lepšího člověka než sem já na svět :)
mě to tak kurva sere ze nemam papíry a moto ,bych se jel projet:(

Pajk (Člen)
23.09.2009 23:30:33
Offline

Re: zdarec všem

Wogové nevidíte píše, že nemá asi žádný skušenosti s jednou stopou? Kdoví jestli na něčom vůbec seděl aspoň na stojanu a vy hned di do 12ky. Jestli je to tak, ser na ní, budeš mít plný gatě i ze 6ky a nebude to jenom tejden. Ale 12ka je 12kabigsmilebigsmile

děda (Člen)
23.09.2009 23:52:42
Offline

Re: zdarec všem

jasně ,nemám žádné zkušenosti.Chci b6.B12 bude ale az za par let.z teho ybch mel nasráno v gatach.A šestikilo si myslim ze na zacatek je dost a stacit me bude dost dlouho,hlavne budu muset sbirat zkusenosti a rikal sem si ze bych navštevoval tu motoskolu ale nevim jak to je potom myslim jednou rocne na okruhu ,a chodit na okruh civit zatacky

ross (Člen)
24.09.2009 08:03:50
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:

kua čtu děda a si říkám s jakýmu dědkoj jeblo že sem lezeevila von kua děda velkou kérkougoodmrdej na bandasku 6N na to nemáš vyzážredfacetebe bych tip na B12 ale starej modelgood
Takovej Ross(teť uš to možu napsat)na tom taky vypadal jak kokot z ázijebigsmile

tady fakt vo hajzla nezavadíševil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mass (Člen)
24.09.2009 08:58:43
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:
děda psal:

no tu b12 bych si klidně koupil ale asi bych vedle ni stal enbo na ní seděl a tůroval motor:D jak vendelín.
já budu kupovat první motorku a k mé hanbě sem jeste nejezdil
kdybych mel moznost tak bych se projel někde ale nezznam nikoho kdo ma motorku spíš samé autíčkáře a toho co znam tak má uplně nového motarda ktm a na to muzu jen koukat :)

vůbec ale vůbec se B12 nebojgoodti garantuju že budeš nasranej uš po tejdnu co budeš jezdit na B6 žes nekoupil B12goodneposlouchej šestkaře páč stejně v duchu záviděj těm na B12bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

má pravdu předsedo...taky sem neměl žádný zkušenosti a teď lituju že sem nešel do B12...i na B12 se dá jezdit opatrně něž to dostaneš do ruky


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
děda (Člen)
24.09.2009 14:07:46
Offline

Re: zdarec všem

to věřím že se na ní á jezdit opatrně ale rozum mě radí šestikilosmokin

Filous (Člen)
24.09.2009 14:25:28
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

to věřím že se na ní á jezdit opatrně ale rozum mě radí šestikilosmokin

...rozum???surprised ...a to je co???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
24.09.2009 14:26:42
Offline

Re: zdarec všem

Filous psal:
děda psal:

to věřím že se na ní á jezdit opatrně ale rozum mě radí šestikilosmokin

...rozum???surprised ...a to je co???surprisedbigsmile

..to je to, že až to dostaneš, tak se radostí zblázníš bigsmile ...taky na to čekám goodbigsmile

děda (Člen)
24.09.2009 14:30:59
Offline

Re: zdarec všem

já ho už právěže dostal,nejsu už zbrklej a potroublej a hyperaktivní jako dřív.Proto sem až tzed koupil auto

nicola.foxx (Člen)
24.09.2009 14:52:29
Offline

Re: zdarec všem

Ja jsem byl taky potom nasranej, ze jsem nekoupil rovnou B12.
Chybama se clovek uciredface


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
děda (Člen)
24.09.2009 14:53:20
Offline

Re: zdarec všem

no jo ale kdybych nekde rekl ze moje prvni masina je 12tikilo tak me ma za blazna

nicola.foxx (Člen)
24.09.2009 15:02:17
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

no jo ale kdybych nekde rekl ze moje prvni masina je 12tikilo tak me ma za blazna

Ale prd. Zabit se muzes i na koleckovejch bruslich a je jedno jestli maj kolecka v jedni rade a nebo ve dvou. Jezdeni na motorce je o hlave a ne jen o sile motorky. Koupis B6 a sam budes spokojenej. Pak pojedes do kopce ve dvou a budes nadavat jak to nejede.
Budes vic radit i kdyz to me zrovna bavilo a taky to budes muset podstatne vic tocit, ale pak prijdou chvile kdy to proste stacit nebude.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
24.09.2009 15:02:27
Offline

Re: zdarec všem

máš pravdu, kup šestku smokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
24.09.2009 15:04:23
Offline

Re: zdarec všem

ross psal:

máš pravdu, kup šestku smokin

A ja jsem si myslel, ze jsi to od Palouse pochopilevilbigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
děda (Člen)
24.09.2009 15:09:41
Offline

Re: zdarec všem

pochopil sem to jsem rad za vase rady,kamos me rikal ze budu nespokojenej po par mesicich stim ze to nejede,ale ja nejel este na nicem takze si myslim ze to bude i na me dost.A ve dvou to je jeno mlada mas necelejch 50kg to je jak dva bágle:Da urcite neplanuju v mejch zacatcich nikoho vozit.Až budu vědět že je to na mě slabé koupím b12.a nebo se pred koupí projedu v obojím a uvidím zda se budu hodně bát té dvanáctky-podle mé teorie a nemejte me za dementa si myslim a dávám za pravdu ze se muzu zabit na cemkoliv a ze když nebduu 12tku moc tocit muzu sni jet stejne jak s 6tkou.Ale v necem este musí být rozdil. jsem zatím pussy ale budete mě mít rádi:Dbeercool

Kožak (Člen)
24.09.2009 17:16:14
Offline

Re: zdarec všem

Vona ta 6stka pojede .... dokud se pak nesvezeš na něčem silnějšim smile1


MRDAT!!!
jaryn (Člen)
24.09.2009 17:39:30
Offline

Re: zdarec všem

hele dědo,jsi na tom jak já loni. (co se motky týče,teda). Kup B12,ušetříš peníze,čas. Jako spousta šestkařů pak budeš koukat se závistí na dvanácteráky. Jestli ale chceš,nechám ti tu svou,za 65 litrů. Motorku,teda. To Filous a Osi-ani slovo! bigsmilebigsmileredfaceevilevil


God Gave me Everything I want
děda (Člen)
24.09.2009 17:49:55
Offline

Re: zdarec všem

vše promyslim :)

děda (Člen)
24.09.2009 18:09:21
Offline

Re: zdarec všem

a je tu někdo kdo začínal jako na první motorce na b12? smile1goodgood

ross (Člen)
24.09.2009 18:20:44
Offline

Re: zdarec všem

jaryn psal:

hele dědo,jsi na tom jak já loni. (co se motky týče,teda). Kup B12,ušetříš peníze,čas. Jako spousta šestkařů pak budeš koukat se závistí na dvanácteráky. Jestli ale chceš,nechám ti tu svou,za 65 litrů. Motorku,teda. To Filous a Osi-ani slovo! bigsmilebigsmileredfaceevilevil

hovno jarynesmile1

i na 6-ce se dá pojezdit 12-kářesmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jaryn (Člen)
24.09.2009 18:29:44
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

a je tu někdo kdo začínal jako na první motorce na b12? smile1goodgood

vo to právě jde,dědo. Asi každej,kdo začíná,má jen z nápisu B12 zařízlý trencle mezi půlkama.ale po půl roce trencle  vytáhneš a budeš se snažit nešilhat tak okatě. A jestli chceš,přijeď si pro tu mojí třeba zejtra. Papíry už mám stejně v depozitu.smile2


God Gave me Everything I want
kojaksro (Člen)
24.09.2009 18:34:43
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

a je tu někdo kdo začínal jako na první motorce na b12? smile1goodgood

....třeba jágood.....a už jsme k tomu s bratrem přidali i R1 PIČO na blbnutíbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
ross (Člen)
24.09.2009 19:07:13
Offline

Re: zdarec všem

jaryn psal:
děda psal:

a je tu někdo kdo začínal jako na první motorce na b12? smile1goodgood

vo to právě jde,dědo. Asi každej,kdo začíná,má jen z nápisu B12 zařízlý trencle mezi půlkama.ale po půl roce trencle  vytáhneš a budeš se snažit nešilhat tak okatě. A jestli chceš,přijeď si pro tu mojí třeba zejtra. Papíry už mám stejně v depozitu.smile2

Za copak jaryne máš papíry v úschovně?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
24.09.2009 19:11:41
Offline

Re: zdarec všem

...za 50 kačen myslím bigsmile
ps: píše v depozitu ...značku woe smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
24.09.2009 19:13:33
Offline

Re: zdarec všem

osiris psal:

...za 50 kačen myslím bigsmile
ps: píše v depozitu ...značku woe smile1

myslel jsem ten náš slengsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jaryn (Člen)
24.09.2009 19:27:45
Offline

Re: zdarec všem

mám je opravdu v depozitu. Nemám prachy ani čas. Snad na jaře. smile2 to Ross: 12ku bych bral jen z toho důvodu,že asi opravdu nemusíš tolik řadit. Mě to nějak nebaví. A ne že začneš něco o skůtrech...bigsmileevilheadshake


God Gave me Everything I want
děda (Člen)
24.09.2009 20:08:47
Offline

Re: zdarec všem

já právěže nemam predstavu jak to jede třeba v nižších otáčkach b6 a b12 aby to nebylo moc divoký co bych nezkrotilsick

Meloun (Člen)
24.09.2009 20:12:13
Offline

Re: zdarec všem

B12 je klidná záležitost..vysavač bez výkonových děr..nemůže tě zaskočit..

Divočárna je podle mě vostrá dvěpade a vejš ve dvoutaktu na krosce..to je fakt vražednýgood..ale taky se to dá..Ovšem chybu to neodpouští..


PURE NAKED BIKE!
děda (Člen)
24.09.2009 20:12:15
Offline

Re: zdarec všem

no a když si začínal na b12 delalo ti to problem v necem?a jak si jezdil ze zacatku?

děda (Člen)
24.09.2009 20:15:36
Offline

Re: zdarec všem

já sem se třeba díval na výkony šestikila u kawasaki ninja nebo dvanactikila u ninje a je to dost rozdil
v kw má ninja 600 stejne jako b12 takze to je jakobych koupil sestikilo ninju no:)
jako premyslim o te b12 a asi si od Vas necham poradit jelikoz si myslim ze kdyby tady nekdo vedel ze jako zacatecnik ten stroj nezvladnu tak by me to nedoporucovalidontknow

Meloun (Člen)
24.09.2009 20:20:43
Offline

Re: zdarec všem

Ty to všechno motáš dohromady a sám v tom máš akorát ulanbátar..idontknowbigsmile

Nemůžeš srovnávat točivou šestku s dvanáctkou..porovnej si výkonový křivky a hlavně krouťák..

Někde se na tom svez a nemusíš pořád takhle špekulovat..smokin


PURE NAKED BIKE!
děda (Člen)
24.09.2009 20:20:49
Offline
děda (Člen)
24.09.2009 20:24:06
Offline

Re: zdarec všem

Meloun psal:

Ty to všechno motáš dohromady a sám v tom máš akorát ulanbátar..idontknowbigsmile

Nemůžeš srovnávat točivou šestku s dvanáctkou..porovnej si výkonový křivky a hlavně krouťák..

Někde se na tom svez a nemusíš pořád takhle špekulovat..smokin

já to jen tak porovnaval když sem chtel ninju 600 tak me kazdej rek ze je to mco silne a ze je divoak tak to jen tak zkoumám a špekuluju
chapu to :Dgoodgoodgoodgoodgoodgood

jaryn (Člen)
24.09.2009 20:48:41
Offline

Re: zdarec všem

dědo,s porovnáním výkonu Ninja-B6 to je jako srovnávat motory u aut -1.8 benzin pojede uplně jinak než diesel. A s tím výběrem-dovolím si radu. Jsi  z Brna,koukni do profilů krajánků a ukecej je,ať tě svezou. Po vláknu tady toho zjistíš dost, ale ten pocit ti to nedá. Určitě tu najdeš dost jezefců,kteří ti píchnou.good


God Gave me Everything I want
děda (Člen)
24.09.2009 20:58:32
Offline

Re: zdarec všem

juju už se rozkoukávám a mám pár kluku vyhlídnutecjh.me by stacilo se aspon juknout z blízka:D

Koldan (Člen)
24.09.2009 21:01:57
Offline

Re: zdarec všem

za prvý asi budu za vyjímku, ale rozhodně bych ti B12 nedoporučoval ,jak jsi psal v jiném vláknu neseděl jsi na ničem jiném a učit se zrovna základy jízdy na stroji s takovou váhou, výkonem atd. není to pravé ořechové a můžeš to mít v hlavě smotané jak chceš. Měl sem něco naježděné, když sem začal lítat v 17 na 750  měl sem toho plné ruky a že to dopadlo dobře bylo kolikrát jen díky štěstí. Takže se drž při zemi a kup něco menšího
za druhý, mám asi schízu a cestuju v čase,páč si tu připadám jako před dvěma letybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pajk (Člen)
24.09.2009 21:20:40
Offline

Re: zdarec všem

Souhlas s Koldanem, jak sem psal takovej střelec nebudeš aby ti byla 6ka slabá. Většina z těch co ti radí kup 12ku se jí potřebuje zbavitsmile1, tak tě do ní hustísmile1 a sami si v začátku na 6ku taky netroufli. Fuj tajbl, co vám ten hoch udělalbigsmile.

hans (Člen)
24.09.2009 21:28:57
Offline

Re: zdarec všem

já začal na 6ce a rozhodně to nebyla chyba....je fakt že mě po sezoně omrzela a šel jsem do dvanáctky, ale satanudíky za to good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
25.09.2009 01:46:45
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

a je tu někdo kdo začínal jako na první motorce na b12? smile1goodgood

Pionýr, Simson, Jawa 250, B12... Počítá se to?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenek (Člen)
25.09.2009 03:46:21
Offline

Re: zdarec všem

To děda,,ty seš vopravdu správnej kolík, s tebou musí bejt ass, můj názor, kup 6, budeš jí mít plný brejle, a za 1 nebo 2 sezony vyhandluj za silnější. Zdenek.goodbigsmile

Zdenek (Člen)
25.09.2009 03:59:31
Offline

Re: zdarec všem

Jo a pro doplnění, bandit je na pohled, samozřejmě N, nádherná motorka, ale jsou lepší, které jedou, brzdí a nekroutěj se. Mě se líbí Vmax, asi do něj pudu, jestli mě přestane bolet koleno. Zdenek.bigsmilebigsmile

Inženýrek (Člen)
25.09.2009 07:23:51
Offline

Re: zdarec všem

Zdenek psal:

Jo a pro doplnění, bandit je na pohled, samozřejmě N, nádherná motorka, ale jsou lepší, které jedou, brzdí a nekroutěj se. Mě se líbí Vmax, asi do něj pudu, jestli mě přestane bolet koleno. Zdenek.bigsmilebigsmile

Jak to? King už přestal bavit?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
25.09.2009 07:59:45
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

jo no b12 mám z teho vlhko v kalhotkách
http://www.youtube.com/watch?v=pYToAD2v … re=related

...má málo benzínu, jináč nic zajimavýhosmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
25.09.2009 08:03:37
Offline

Re: zdarec všem

...esis eště na ničom nigdy nejel, kup šesku, určitě tě po měsíci bavit nepřestane a tři, štyry sezóny ti vydrží...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.09.2009 08:18:58
Offline

Re: zdarec všem

Filous psal:
děda psal:

jo no b12 mám z teho vlhko v kalhotkách
http://www.youtube.com/watch?v=pYToAD2v … re=related

...má málo benzínu, jináč nic zajimavýhosmile2

a neumí rychlí starty bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
25.09.2009 08:20:57
Offline

Re: zdarec všem

Filous psal:

...esis eště na ničom nigdy nejel, kup šesku, určitě tě po měsíci bavit nepřestane a tři, štyry sezóny ti vydrží...

názornej případ je Freshman toho nepřestala bavit do dneška bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
25.09.2009 08:50:13
Offline

Re: zdarec všem

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !


ale di, Ty brepto ...
děda (Člen)
25.09.2009 14:12:32
Offline

Re: zdarec všem

huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

za 1. nemluvím jak cajzl
za 2.tě asi dneska někdo špatně vymrdal že mě tituluješ do pičí
za 3.já se tady pouze radím každej není tak zkušenej motorkář jak ty ,promin že dejchám a že se dovoluju zeptat.Když mě tady dost lidi radí b12.My dva asi kamoši nebudeme.Jinbak děkuju všem za názor a za pomoc.

děda (Člen)
25.09.2009 14:15:07
Offline

Re: zdarec všem

huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

a hadry nejsu dement abych podcenoval ty si koupím dřív než mašinu,protoze mam na to dostatek casu.Nevím pripadas me jak vendelin,misto toho abys slusne poradil nekomu kdo chce zacit na masine a stat se pak clenem a jezdit na srazy atd tak se do nej seres a delas ze me akorat picu.idontknow a ani to není vtipnyasssmokin

děda (Člen)
25.09.2009 14:16:48
Offline

Re: zdarec všem

Zdenek psal:

To děda,,ty seš vopravdu správnej kolík, s tebou musí bejt ass, můj názor, kup 6, budeš jí mít plný brejle, a za 1 nebo 2 sezony vyhandluj za silnější. Zdenek.goodbigsmile

máš rechtgoodgoodgoodgood

Mour (Člen)
25.09.2009 14:21:31
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

a hadry nejsu dement abych podcenoval ty si koupím dřív než mašinu,protoze mam na to dostatek casu.Nevím pripadas me jak vendelin,misto toho abys slusne poradil nekomu kdo chce zacit na masine a stat se pak clenem a jezdit na srazy atd tak se do nej seres a delas ze me akorat picu.idontknow a ani to není vtipnyasssmokin

..mě to příde vtipný bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
25.09.2009 14:25:56
Offline

Re: zdarec všem

Houska pussy : ...neříkej mu pussy, bo kdo není pussy, tak se mu tak neříká bigsmilebigsmile

děda (Člen)
25.09.2009 14:30:04
Offline

Re: zdarec všem

Mour psal:

Houska pussy : ...neříkej mu pussy, bo kdo není pussy, tak se mu tak neříká bigsmilebigsmile

až se budeme znat tak at mě říká jak chce,ale takhle se to nehodísick

Mour (Člen)
25.09.2009 14:31:38
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
Mour psal:

Houska pussy : ...neříkej mu pussy, bo kdo není pussy, tak se mu tak neříká bigsmilebigsmile

až se budeme znat tak at mě říká jak chce,ale takhle se to nehodísick

Jasan ...nebo javor good

Kakac (Člen)
25.09.2009 14:32:20
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

a hadry nejsu dement abych podcenoval ty si koupím dřív než mašinu,protoze mam na to dostatek casu.Nevím pripadas me jak vendelin,misto toho abys slusne poradil nekomu kdo chce zacit na masine a stat se pak clenem a jezdit na srazy atd tak se do nej seres a delas ze me akorat picu.idontknow a ani to není vtipnyasssmokin

Vychladni bigsmile
Já do toho nechcu moc rýpat,ale né nadarmo je to tady Banditpussy takže pussyje každej druhejbigsmile
Jinak musíš to tady brat trochu s nadhledem bigsmilebigsmilebigsmile
Máš vidět naše vječný hadky o tom jestli eSko nebo eNko já mám eSko ale zatím všichni okolo s kterýma jezdím tak eNkobigsmile
A kté B6 a B12.Já mám B6 najeto tak 6000 km a je fakt že bych aji někdy rád B12(obzvlášť na rovinkách a při předjížděníbigsmile), ale vjedu do toček a už cítím zcela nestraně že ta motyka má na víc než dokážu jábigsmile a tam mě školíbigsmile
Kdybych jel na B12 tak možná by mě tolik chybek neodpustilagood
Takže zcela nestraně kup B6 a později uvidíš jestli B12 teda jestli nejsi střelec typu plnej gas a pak se děj vůle božíbigsmile
A jestli máš motyku na prodloužení péra tak ta dvanáctka ti ho zas tak neprodlouží na to jsou jiný např.R1pičowole ap.bigsmile
A mezi náma už jsem potkal nějaký dva-tři lidi,co řekly ty máš 12ctku a já ne 6tku.A proč ? že je tak pěkná !good a to mě stačíbigsmile.Protože B6 má stříbrnej motor kterej vypadá líp než černej od B12bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
PALOUS (Člen)
25.09.2009 14:34:28
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
Mour psal:

Houska pussy : ...neříkej mu pussy, bo kdo není pussy, tak se mu tak neříká bigsmilebigsmile

až se budeme znat tak at mě říká jak chce,ale takhle se to nehodísick

heslo zní Bandit pičogoodtřeba se ti někdo jednou jukne na bandasku(pokud ji koupíš)a řekne ty píííčobigsmilea víš proč? protože to je citoslofce údivu pičobigsmilea tak si všichni říkáme pičogoodnám pražáci burani páč voni sou zas z čurákova no a ty seš zas z ázijebigsmilea tak to prostě je pičogood


Jebat motorky :-)
Kakac (Člen)
25.09.2009 14:34:48
Offline

Re: zdarec všem

A jinak rozjet tady dvě vlákna souběžně a psát podstatě o tom samým a mít takový ohlasy tak to je mazecbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
PALOUS (Člen)
25.09.2009 14:36:26
Offline

Re: zdarec všem

Kakac psal:
děda psal:
huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

a hadry nejsu dement abych podcenoval ty si koupím dřív než mašinu,protoze mam na to dostatek casu.Nevím pripadas me jak vendelin,misto toho abys slusne poradil nekomu kdo chce zacit na masine a stat se pak clenem a jezdit na srazy atd tak se do nej seres a delas ze me akorat picu.idontknow a ani to není vtipnyasssmokin

Vychladni bigsmile
Já do toho nechcu moc rýpat,ale né nadarmo je to tady Banditpussy takže pussyje každej druhejbigsmile
Jinak musíš to tady brat trochu s nadhledem bigsmilebigsmilebigsmile
Máš vidět naše vječný hadky o tom jestli eSko nebo eNko já mám eSko ale zatím všichni okolo s kterýma jezdím tak eNkobigsmile
A kté B6 a B12.Já mám B6 najeto tak 6000 km a je fakt že bych aji někdy rád B12(obzvlášť na rovinkách a při předjížděníbigsmile), ale vjedu do toček a už cítím zcela nestraně že ta motyka má na víc než dokážu jábigsmile a tam mě školíbigsmile
Kdybych jel na B12 tak možná by mě tolik chybek neodpustilagood
Takže zcela nestraně kup B6 a později uvidíš jestli B12 teda jestli nejsi střelec typu plnej gas a pak se děj vůle božíbigsmile
A jestli máš motyku na prodloužení péra tak ta dvanáctka ti ho zas tak neprodlouží na to jsou jiný např.R1pičowole ap.bigsmile
A mezi náma už jsem potkal nějaký dva-tři lidi,co řekly ty máš 12ctku a já ne 6tku.A proč ? že je tak pěkná !good a to mě stačíbigsmile.Protože B6 má stříbrnej motor kterej vypadá líp než černej od B12bigsmile

no s tím eskem si neudělal dobře jaromírebigsmile


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
25.09.2009 14:36:48
Offline

Re: zdarec všem

Kakac psal:
děda psal:
huskyb12 psal:

koupim šesku a fertig ...
koupil sem šesku héč, je moc hezká, koukejte ...
za pade, se ví ...
potřebuju helmu  a hadry ...
oboje do dvojky, se ví a na boty seru ...
jak se jezdí po zadním ?
kde je na jižní moravě vrakoviště ? ( toto vlákno až po návratu ze špitálu )

další adept na jantara stránek - ale vomluvil ses pěkně pičo !

a hadry nejsu dement abych podcenoval ty si koupím dřív než mašinu,protoze mam na to dostatek casu.Nevím pripadas me jak vendelin,misto toho abys slusne poradil nekomu kdo chce zacit na masine a stat se pak clenem a jezdit na srazy atd tak se do nej seres a delas ze me akorat picu.idontknow a ani to není vtipnyasssmokin

Vychladni bigsmile
Já do toho nechcu moc rýpat,ale né nadarmo je to tady Banditpussy takže pussyje každej druhejbigsmile
Jinak musíš to tady brat trochu s nadhledem bigsmilebigsmilebigsmile
Máš vidět naše vječný hadky o tom jestli eSko nebo eNko já mám eSko ale zatím všichni okolo s kterýma jezdím tak eNkobigsmile
A kté B6 a B12.Já mám B6 najeto tak 6000 km a je fakt že bych aji někdy rád B12(obzvlášť na rovinkách a při předjížděníbigsmile), ale vjedu do toček a už cítím zcela nestraně že ta motyka má na víc než dokážu jábigsmile a tam mě školíbigsmile
Kdybych jel na B12 tak možná by mě tolik chybek neodpustilagood
Takže zcela nestraně kup B6 a později uvidíš jestli B12 teda jestli nejsi střelec typu plnej gas a pak se děj vůle božíbigsmile
A jestli máš motyku na prodloužení péra tak ta dvanáctka ti ho zas tak neprodlouží na to jsou jiný např.R1pičowole ap.bigsmile
A mezi náma už jsem potkal nějaký dva-tři lidi,co řekly ty máš 12ctku a já ne 6tku.A proč ? že je tak pěkná !good a to mě stačíbigsmile.Protože B6 má stříbrnej motor kterej vypadá líp než černej od B12bigsmile

jo díky přemejšlel sem o tom celou noc.máte recht no:)
mě jen v te souvislosti jak to napsal me to nasralo ,su nasranej uz od rana a pak me nekdo preposle clanek jak ze me a meho tatera udela nekdo idiota

Kakac (Člen)
25.09.2009 14:38:34
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:
děda psal:
Mour psal:

Houska pussy : ...neříkej mu pussy, bo kdo není pussy, tak se mu tak neříká bigsmilebigsmile

až se budeme znat tak at mě říká jak chce,ale takhle se to nehodísick

heslo zní Bandit pičogoodtřeba se ti někdo jednou jukne na bandasku(pokud ji koupíš)a řekne ty píííčobigsmilea víš proč? protože to je citoslofce údivu pičobigsmilea tak si všichni říkáme pičogoodnám pražáci burani páč voni sou zas z čurákova no a ty seš zas z ázijebigsmilea tak to prostě je pičogood

Filous krásně jsi to řekl bigsmile
Ať žije Jadran a žádná Asie bigsmile u nás je furt teplo a voni čížci z čurákova nám to závidíbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
PALOUS (Člen)
25.09.2009 14:41:11
Offline

Re: zdarec všem

Kakac psal:
PALOUS psal:
děda psal:


až se budeme znat tak at mě říká jak chce,ale takhle se to nehodísick

heslo zní Bandit pičogoodtřeba se ti někdo jednou jukne na bandasku(pokud ji koupíš)a řekne ty píííčobigsmilea víš proč? protože to je citoslofce údivu pičobigsmilea tak si všichni říkáme pičogoodnám pražáci burani páč voni sou zas z čurákova no a ty seš zas z ázijebigsmilea tak to prostě je pičogood

Filous krásně jsi to řekl bigsmile
Ať žije Jadran a žádná Asie bigsmile u nás je furt teplo a voni čížci z čurákova nám to závidíbigsmile

ty nevíš že filous je skííín?surprised


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
25.09.2009 14:41:39
Offline

Re: zdarec všem

taky koukam ze me to valí na obou idontknow
docela mazec no
coolcoolcoolcool

Mour (Člen)
25.09.2009 14:43:29
Offline

Re: zdarec všem

Kakac psal:

ty nevíš že filous je skííín?surprised

...přírodní, nevlastní vinoubigsmile

děda (Člen)
25.09.2009 14:44:57
Offline

Re: zdarec všem

sem tak koukal a su tady asi nejmladsï aspon v okolí brna,bych si nemel vyskakovat este dostanu fackybigsmilebigsmile

jaryn (Člen)
25.09.2009 14:45:25
Offline

Re: zdarec všem

dědo.klíííííd.  to porýpání je zřejmě takový zdejší rituál. Jsem tu skoro rok, a dalo by se říct,že poslední 3 měsíce jsem stranou zájmu. taky to přejde,jen co se objeví novej klouzek...bigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


God Gave me Everything I want
Kakac (Člen)
25.09.2009 14:46:32
Offline

Re: zdarec všem

PALOUS psal:
Kakac psal:
PALOUS psal:


heslo zní Bandit pičogoodtřeba se ti někdo jednou jukne na bandasku(pokud ji koupíš)a řekne ty píííčobigsmilea víš proč? protože to je citoslofce údivu pičobigsmilea tak si všichni říkáme pičogoodnám pražáci burani páč voni sou zas z čurákova no a ty seš zas z ázijebigsmilea tak to prostě je pičogood

Filous krásně jsi to řekl bigsmile
Ať žije Jadran a žádná Asie bigsmile u nás je furt teplo a voni čížci z čurákova nám to závidíbigsmile

ty nevíš že filous je skííín?surprised

SORRY SORRY připsal bych Filousovi tvůj krásnej příspěvek PALOUSredface redface


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
děda (Člen)
25.09.2009 14:49:25
Offline

Re: zdarec všem

jaryn psal:

dědo.klíííííd.  to porýpání je zřejmě takový zdejší rituál. Jsem tu skoro rok, a dalo by se říct,že poslední 3 měsíce jsem stranou zájmu. taky to přejde,jen co se objeví novej klouzek...bigsmilebigsmilebigsmilegoodgood

tak to je paráda,dokud se o mě mluví tak su v kurzu smokin

Kakac (Člen)
25.09.2009 14:51:39
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

sem tak koukal a su tady asi nejmladsï aspon v okolí brna,bych si nemel vyskakovat este dostanu fackybigsmilebigsmile

Tak to nejsi ani zdalekabigsmile
Podívej se na Netíka http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=2696
Ten nemá ani 20 koupil B 12 s 25kW v papírech jinak samozřejmě otevřená a lítábigsmile
Má dobrýho tatu, ten nás hned po první vyjíždce zmrdal že jsme ho nevzali seboubigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
děda (Člen)
25.09.2009 14:53:39
Offline

Re: zdarec všem

Kakac psal:
děda psal:

sem tak koukal a su tady asi nejmladsï aspon v okolí brna,bych si nemel vyskakovat este dostanu fackybigsmilebigsmile

Tak to nejsi ani zdalekabigsmile
Podívej se na Netíka http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=2696
Ten nemá ani 20 koupil B 12 s 25kW v papírech jinak samozřejmě otevřená a lítábigsmile
Má dobrýho tatu, ten nás hned po první vyjíždce zmrdal že jsme ho nevzali seboubigsmile

heh tak to je paráda
mě tata neřekne nic jiného než že su piča že chcu motorkugoodgoodgood

Mour (Člen)
25.09.2009 14:56:43
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
Kakac psal:
děda psal:

sem tak koukal a su tady asi nejmladsï aspon v okolí brna,bych si nemel vyskakovat este dostanu fackybigsmilebigsmile

Tak to nejsi ani zdalekabigsmile
Podívej se na Netíka http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=2696
Ten nemá ani 20 koupil B 12 s 25kW v papírech jinak samozřejmě otevřená a lítábigsmile
Má dobrýho tatu, ten nás hned po první vyjíždce zmrdal že jsme ho nevzali seboubigsmile

heh tak to je paráda
mě tata neřekne nic jiného než že su piča že chcu motorkugoodgoodgood

...tak proč se rozčiluješ když Ti tak řekne Husky ? bigsmile

Loser (Administrator)
25.09.2009 15:01:58
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:

heh tak to je paráda
mě tata neřekne nic jiného než že su piča že chcu motorkugoodgoodgood

no vidis, kdyz ti to rekne tata, tak ti to nevadi a kdyz te tim houska v podstate pochvali, tak sa culis pussy Kdybys dostal vod zacatku hned takovou sadu, co odstal Jaryn nebo jini, tak ti asi praskne cevka.
A mel bych takovej mensi dotaz - co rikas na bilyho passata? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenek (Člen)
25.09.2009 15:02:33
Offline

Re: zdarec všem

To děda,,nechtěl jsem ti to hned psát, ale tohle je vopravdu banda všech band, samá pussy, chlast, dlouhý pačesy, no ty seš mladej, ty to snad vydržíš, ale já starej vůl, já už jsem s toho ůplně v ass s nervama. tož vydrž. Zdenek.goodbigsmile

PALOUS (Člen)
25.09.2009 15:04:59
Offline

Re: zdarec všem

Zdenek psal:

To děda,,nechtěl jsem ti to hned psát, ale tohle je vopravdu banda všech band, samá pussy, chlast, dlouhý pačesy, no ty seš mladej, ty to snad vydržíš, ale já starej vůl, já už jsem s toho ůplně v ass s nervama. tož vydrž. Zdenek.goodbigsmile

no a proto vyhulíš 40 startovaček denně viď?a nebo víc?surprisedbigsmile


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
25.09.2009 15:05:10
Offline

Re: zdarec všem

vadí mě to proto se sním nabavím a su uraženej :D
já vydržím goodgoodgood

co s passatem? bigsmile

Kakac (Člen)
25.09.2009 15:05:28
Offline

Re: zdarec všem

děda psal:
Kakac psal:
děda psal:

sem tak koukal a su tady asi nejmladsï aspon v okolí brna,bych si nemel vyskakovat este dostanu fackybigsmilebigsmile

Tak to nejsi ani zdalekabigsmile
Podívej se na Netíka http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=2696
Ten nemá ani 20 koupil B 12 s 25kW v papírech jinak samozřejmě otevřená a lítábigsmile
Má dobrýho tatu, ten nás hned po první vyjíždce zmrdal že jsme ho nevzali seboubigsmile

heh tak to je paráda
mě tata neřekne nic jiného než že su piča že chcu motorkugoodgoodgood

No jo ,ale mi jezdíme s ním a lipem piánko max do 160 po okrskách spíše 110-120 jen do Přibic to štípem tak 190-200 bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kakac (Člen)
25.09.2009 15:11:12
Offline

Re: zdarec všem

Loser psal:
děda psal:

heh tak to je paráda
mě tata neřekne nic jiného než že su piča že chcu motorkugoodgoodgood

no vidis, kdyz ti to rekne tata, tak ti to nevadi a kdyz te tim houska v podstate pochvali, tak sa culis pussy Kdybys dostal vod zacatku hned takovou sadu, co odstal Jaryn nebo jini, tak ti asi praskne cevka.
A mel bych takovej mensi dotaz - co rikas na bilyho passata? bigsmilebigsmilebigsmile

To je fakt bigsmile
Můj první dotaz , a hned zmrdání jak kokot že nemám vyplněnej profil a podobně a to že je mě 35 let vůbec nehraje roli ,zjebali mě jak malýho kluka bigsmile
Ale pozdějš už v pohodě a až je poznáš osobně tak zlatý klucibigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr