Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » KAMERA nejen na motorku ...

luboss (Člen)
27.09.2009 09:31:50
Offline

KAMERA nejen na motorku ...

pro bandiťáky bychom samo udělali nějakou banditpussyprajs


zbytečný něco ještě rozeposovat, na webu je toho myslím dost včetně videí.

za zmínku určitě patří minimální váha, velmi jednoduchý umístění, 3 držáky v základu, 10metrů pod vodu není problém ... good

na vokruh jako dělaný, na zimní banditpussysraz a hustý éry taky, navíc se to pak vezme paní na kolo good

http://new.vstrom.cz/index.php?option=c … ;Itemid=13


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
luboss (Člen)
27.09.2009 09:32:59
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

jo a pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi nebo do objednávky dopiště BANDITpussy ať to kluci odchytěj good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
27.09.2009 10:07:09
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

měl jsem v pátek v ruce kámoš si to koupil....jsem zvědavej na první obrázky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luboss (Člen)
27.09.2009 10:09:52
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

idontknow to by mne docela zajimalo od koho bigsmile

první kusy jsou teprve v celním skladu good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
PALOUS (Člen)
27.09.2009 10:14:13
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

má to + a taky -bigsmile+je že to je malý a lehký a -že to  video kvalitou je votřesnýbadmůj názor je,že jebat takou kameru za takový lovebigsmile


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
27.09.2009 10:32:01
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

luboss psal:

idontknow to by mne docela zajimalo od koho bigsmile

první kusy jsou teprve v celním skladu good

Od jednoho človíčka z Příbramy,ale jestli to on někde splašil nebo to má přes někoho to nevim.Dělá zabezpečovačky a jiný podobný blbosti.
to co jsem měl v ruce vypadá úplně stejně jako tohle ,ale jestli to byl jinej typ ve stejnym balení a desingu za to ruku do ohně nedám bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
27.09.2009 10:47:16
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

luboss psal:

idontknow to by mne docela zajimalo od koho bigsmile

první kusy jsou teprve v celním skladu good

Tyhle kamery nejni problém koupit v USA. Taky máme jednu doma. model 09. Ale skoro se to nelišilo. Ta nová má o něco větší úhel. Ale jinak můžu doporučit. Fakt pěkně točí a zkoušeli jsme jí házat do bazénu bigsmile Jinak točí líp než Oregon 2k (nebo jak to bylo). Jediný co mě štve je uchycení na řídítka. Občas se to má tendenci povolovat. bad

Paladin86 (Člen)
27.09.2009 10:54:39
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Jinak jsem koukal že tahle kamera se dělá jako duální a pak točí 3D bigsmile

luboss (Člen)
28.09.2009 09:21:59
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

jo, starší model byl už cca dva roky zpátky good

Palousu, nevím, ale zatím je to nejlepší co jsem mohl vyzkoušet. Proto jsme to začali dovážet do ČR good

v USA se to samo koupit dá, dyk jsou to amíci...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Koldan (Člen)
28.09.2009 10:02:54
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

PALOUS psal:

má to + a taky -bigsmile+je že to je malý a lehký a -že to  video kvalitou je votřesnýbadmůj názor je,že jebat takou kameru za takový lovebigsmile

baže, fiksky a papír stačí,ale co ti co neuměj malovat pičobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Paladin86 (Člen)
28.09.2009 12:36:28
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

luboss psal:

jo, starší model byl už cca dva roky zpátky good

Palousu, nevím, ale zatím je to nejlepší co jsem mohl vyzkoušet. Proto jsme to začali dovážet do ČR good

v USA se to samo koupit dá, dyk jsou to amíci...

Podle mě je to určitě to nejlepší co se dá sehnat! (pokud se nebavíme o profi co stojí jak půlka motorky!) Já to měl v Alpách, brácha v Rumunsku. A v zimě se budeme kochat videama u piva bigsmile

luboss (Člen)
28.09.2009 12:42:57
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

tohle je model 2010 a jak jsem psal, první kusy jsou u celníků, takže po neděli budou ready good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Billy (Člen)
28.09.2009 12:43:55
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

ale v USA to maj za 180 tech jejich woci a tady za to chtej peknej vyblitek smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
luboss (Člen)
28.09.2009 18:53:31
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

mno to sedí, poštovný, clo, záruka a kurz ... pořád klukům říkám, že jsou levný bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
osiris (Člen)
28.09.2009 19:06:55
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

luboss psal:

mno to sedí, poštovný, clo, záruka a kurz ... pořád klukům říkám, že jsou levný bigsmile

...tywe a kde máš marži ? surprised ...hmmm dobročinnej spolek bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luboss (Člen)
28.09.2009 19:21:50
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

bigsmile

spíš docela aktivní majitel firmy v USA, který hlídá cenu u výhradních dovozců v EU vs. USA


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Billy (Člen)
28.09.2009 19:59:27
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

furt me to prijde tady drahy nemuzu si pomoct smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Paladin86 (Člen)
28.09.2009 20:13:02
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Billy psal:

furt me to prijde tady drahy nemuzu si pomoct smile1

Podle mě je cena slušná. Ber to tak že ten člověk si s tim dá tu práci, bere na sebe to, že když se to posere, tak s tim musí něco dělat. A posílat poštou reklamaci do USA nejni nejlevnější... Je to prostě tak že když přivezu full system Akrapovic za polovic tak bude každej štastnej jako blecha... Ale hodně lidí když zjistí kolik jsem na tom dovozu vydělal tak bude nasraná... On to prodává draho, podívejte kolik na nás vydělal... Přitom dostanou super věc za krásný peníze! good

Buben Vstrom (Člen)
29.09.2009 15:47:15
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Billy psal:

furt me to prijde tady drahy nemuzu si pomoct smile1

Cauves Billy, jdi na jejich stranky www.tachyoninc.com a klikni na "Order now". Tam si zkus vyplnit vzorovou objednavku. Cena 179,99 USD + postovny 29,85 USD (6-10 dni) nebo 41,85 (max 5 dni). K tomu pricti clo 4,9% a z toho vseho pak 19% DPH. Vem kurz u svy banky plus bankovni poplatky. Takze mas kameru urcite o neco  levnejsi, bez zaruky, ceskyho navodu a cekas na ni az dva tejdny. Ja jsem takhle dopadnul pred rokem kdyz jsem si kupoval tu prvni. To stala dokonce jen 149,99. No a pak jsem pri odchodu z celni posty vystrizlivel. Ovsem tehdy nebylo mozny ji koupit tady, pac to prodavali jen po netu. Uvolili se a oslovili nas az ted, s prichodem novyho sefa prodeja. Tak asi tak. Konecny rozhodnuti je stejne na tobe smile1
Hlavni prednost vidim ve vodeodolnosti, kompatibilite s kartama 32GB = 8 hodin nahravani a drzacich, se kteryma si kameru das v zime na brejle a jdes lyzovat, v lete raftovat, na ctyrkolku, vodni skutr, paintbalovou pistoli, proste na vsechno - a kdyz je spinava, tak ji prdnes do kyble s vodou a umejes.good

luboss (Člen)
01.10.2009 11:12:10
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

na tom webu je pro srovnani video z obou modelu, 2009 i 2010. Obě na jedné helmě, stená cesta. Docela zajímací jak s tím pohnuli bigsmile

ale konec marketingu, jen jako že si dal někdo tu práci a našel to, co u nás nenašel bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Paladin86 (Člen)
01.10.2009 14:37:45
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Já jsem ted našel docela pěknou kameru. Je to hlavně full HD. tady je odkaz... http://shop.helmetcameracentral.com/HC- … D1080.html

Bedřich (Člen)
01.10.2009 17:37:38
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Právě, kdybych chtěl nějakou kamerku, asi bych od toho chtěl HD.

... nebo nalej kompakt-foťak za 4tis je taky řešení pro dva, tři záznamy z voblíbený cesty


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Buben Vstrom (Člen)
01.10.2009 18:43:33
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Bedřich psal:

Právě, kdybych chtěl nějakou kamerku, asi bych od toho chtěl HD.

... nebo nalej kompakt-foťak za 4tis je taky řešení pro dva, tři záznamy z voblíbený cesty

Chlapi, ta kamera ma fajnovej obraz, ale neni vodotesna, vydrzi nahravat max 3 hodky a cena bude s DPH nekde kolem 7-8 tisic. Takze chce to rozmyslet co s ni clovek planuje. Do deste, pod vodu a do blata si ji clovek asi nevezme.

Paladin86 (Člen)
01.10.2009 21:44:02
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Buben Vstrom psal:
Bedřich psal:

Právě, kdybych chtěl nějakou kamerku, asi bych od toho chtěl HD.

... nebo nalej kompakt-foťak za 4tis je taky řešení pro dva, tři záznamy z voblíbený cesty

Chlapi, ta kamera ma fajnovej obraz, ale neni vodotesna, vydrzi nahravat max 3 hodky a cena bude s DPH nekde kolem 7-8 tisic. Takze chce to rozmyslet co s ni clovek planuje. Do deste, pod vodu a do blata si ji clovek asi nevezme.

Je voděodolná takže kromě potápění zvládne všechno. Vydrží sice míň ale stejně si myslim že 3 hodiny jsou docela v pohodě. Nejsem Spielberg abych točil celovečerní film jak jsem byl v Alpách bigsmile Navíc ten Tachyon musí používat ty extra drahý baterky na jedno použití aby tolik vydržel. bad A pokud někdo nutně potřebuje vodotěsnou tak je tu ještě GoPro HD good

Paladin86 (Člen)
01.10.2009 21:58:21
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 08:09:16
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Paladin86 psal:

Je voděodolná takže kromě potápění zvládne všechno. Vydrží sice míň ale stejně si myslim že 3 hodiny jsou docela v pohodě. Nejsem Spielberg abych točil celovečerní film jak jsem byl v Alpách bigsmile Navíc ten Tachyon musí používat ty extra drahý baterky na jedno použití aby tolik vydržel. bad A pokud někdo nutně potřebuje vodotěsnou tak je tu ještě GoPro HD good

Ma otocnou optiku a diru na mikrofon. At si to kazdej prebere, jak se to slucuje s destem nebo bordelem co na ni chytnes na krosine v lese. A Spielberg bejt nemusis - ovsem kdyz frcis do Alp a jsi omezenej 3 hod nahravani, tak budes stavet nebo satrat po helme kdyz zrovna neco budes chtit natocit? Proto cim delsi nahravaci cas tim lepe, pac bordel vymazes a fajn zabery si nechas a druhej den tocis dal. GoPro je kamera v plastovym krytu, aby byla vubec vodeodolna - trochu neprakticky rekl bych.
ALE KAZDYMU CO JEHO JEST - AT S TOU NEBO S TOU, PREJU SUPER ZABERY Z CEST!good

inkvizitorr (Administrator)
02.10.2009 08:25:23
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

bubnoj: čéče mě se to líbígood hele až dorazej tak se vozvi... nicméně bych si jí rád sám nejdřív vyzkoušel, třeba na den, když z toho budou dobrý vobrázky, tak už ti jí nevrátim smile1smokin


doba je temná...
Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 11:01:40
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

inkvizitorr psal:

bubnoj: čéče mě se to líbígood hele až dorazej tak se vozvi... nicméně bych si jí rád sám nejdřív vyzkoušel, třeba na den, když z toho budou dobrý vobrázky, tak už ti jí nevrátim smile1smokin

Cusik Inkvizi, kamery jsou tu od uterka!!!! Pro bandity je tam 10% sleva na nakup kamery. Plus akcni balicky viz http://motokamera.wbs.cz/Cenik.html
Kameru ti muzu zapujcit kdykoliv - Mam tam jednu k tomu vyhrazenou se 16GB nebo 4 GB kartou, 3M suchacem a nastavcema.
mail: buben@vstrom.cz
mob: 608975563
good

inkvizitorr (Administrator)
02.10.2009 11:05:57
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Buben Vstrom psal:

Cusik Inkvizi, kamery jsou tu od uterka!!!! Pro bandity je tam 10% sleva na nakup kamery. Plus akcni balicky viz http://motokamera.wbs.cz/Cenik.html
Kameru ti muzu zapujcit kdykoliv - Mam tam jednu k tomu vyhrazenou se 16GB nebo 4 GB kartou, 3M suchacem a nastavcema.
mail: buben@vstrom.cz
mob: 608975563
good

paráda tak cinknu ten příští tejden good


doba je temná...
Paladin86 (Člen)
02.10.2009 11:12:10
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Buben Vstrom psal:
Paladin86 psal:

Je voděodolná takže kromě potápění zvládne všechno. Vydrží sice míň ale stejně si myslim že 3 hodiny jsou docela v pohodě. Nejsem Spielberg abych točil celovečerní film jak jsem byl v Alpách bigsmile Navíc ten Tachyon musí používat ty extra drahý baterky na jedno použití aby tolik vydržel. bad A pokud někdo nutně potřebuje vodotěsnou tak je tu ještě GoPro HD good

Ma otocnou optiku a diru na mikrofon. At si to kazdej prebere, jak se to slucuje s destem nebo bordelem co na ni chytnes na krosine v lese. A Spielberg bejt nemusis - ovsem kdyz frcis do Alp a jsi omezenej 3 hod nahravani, tak budes stavet nebo satrat po helme kdyz zrovna neco budes chtit natocit? Proto cim delsi nahravaci cas tim lepe, pac bordel vymazes a fajn zabery si nechas a druhej den tocis dal. GoPro je kamera v plastovym krytu, aby byla vubec vodeodolna - trochu neprakticky rekl bych.
ALE KAZDYMU CO JEHO JEST - AT S TOU NEBO S TOU, PREJU SUPER ZABERY Z CEST!good

Ted jsem točil v Alpách s Tachyonem model 09 a na jedny baterky tak hodina a půl. Když si vybírám co natočim tak stačí i ta hodina a půl za den. Takže 3 hodiny by byl luxus. Navíc si koupim navíc jeden akumulátor a hned mám 2x tolik. A Tachyon nemůže používat nabíjecí baterky protože se tam nevejdou. Když jsme domu kupovali toho Tachyona tak mě mile překvapil kvalitou obrazu a myslim že novej model je určitě dobrá kamera, ale dneska už rozlišením nastačí! S Countourem se sice nemůžu potápět, ale já to nepotřebuju protože všechny videa točim na silnici. A ta kvalita obrazu je s Tachyonem neporovnatelná good

Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 13:15:05
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Paladin86 psal:

Ted jsem točil v Alpách s Tachyonem model 09 a na jedny baterky tak hodina a půl. Když si vybírám co natočim tak stačí i ta hodina a půl za den. Takže 3 hodiny by byl luxus. Navíc si koupim navíc jeden akumulátor a hned mám 2x tolik. A Tachyon nemůže používat nabíjecí baterky protože se tam nevejdou. Když jsme domu kupovali toho Tachyona tak mě mile překvapil kvalitou obrazu a myslim že novej model je určitě dobrá kamera, ale dneska už rozlišením nastačí! S Countourem se sice nemůžu potápět, ale já to nepotřebuju protože všechny videa točim na silnici. A ta kvalita obrazu je s Tachyonem neporovnatelná good

Presne tak ajk rikas! Kazdej si musi vybrat podle toho na co ji potrebuje. Tachyon 2010 s 32GB kartou a lithiovejma baterkama je 8 hodin nahravani zaruceno! POrovnani obrazu z noveho a stareho typu je zde: www.motokamera.cz A to jsem ten obraz z noveho nenahral v HQ aby ta komprese youtube byla na stejno u obou. Mej se! smile1

Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 13:15:43
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

inkvizitorr psal:
Buben Vstrom psal:

Cusik Inkvizi, kamery jsou tu od uterka!!!! Pro bandity je tam 10% sleva na nakup kamery. Plus akcni balicky viz http://motokamera.wbs.cz/Cenik.html
Kameru ti muzu zapujcit kdykoliv - Mam tam jednu k tomu vyhrazenou se 16GB nebo 4 GB kartou, 3M suchacem a nastavcema.
mail: buben@vstrom.cz
mob: 608975563
good

paráda tak cinknu ten příští tejden good

Super, budu ji mit pro tebe pripravenou! good

Paladin86 (Člen)
02.10.2009 13:41:29
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Buben Vstrom psal:
Paladin86 psal:

Ted jsem točil v Alpách s Tachyonem model 09 a na jedny baterky tak hodina a půl. Když si vybírám co natočim tak stačí i ta hodina a půl za den. Takže 3 hodiny by byl luxus. Navíc si koupim navíc jeden akumulátor a hned mám 2x tolik. A Tachyon nemůže používat nabíjecí baterky protože se tam nevejdou. Když jsme domu kupovali toho Tachyona tak mě mile překvapil kvalitou obrazu a myslim že novej model je určitě dobrá kamera, ale dneska už rozlišením nastačí! S Countourem se sice nemůžu potápět, ale já to nepotřebuju protože všechny videa točim na silnici. A ta kvalita obrazu je s Tachyonem neporovnatelná good

Presne tak ajk rikas! Kazdej si musi vybrat podle toho na co ji potrebuje. Tachyon 2010 s 32GB kartou a lithiovejma baterkama je 8 hodin nahravani zaruceno! POrovnani obrazu z noveho a stareho typu je zde: www.motokamera.cz A to jsem ten obraz z noveho nenahral v HQ aby ta komprese youtube byla na stejno u obou. Mej se! smile1

Bohužel lithiový baterky jsou drahý jako prase! To je klidně 200,- za kus a potřebuješ 4! Po 8 hodinách vyhodíš a dáváš další 4. A když tam dáš nějaký levnější tak to nejni zdaleka tolik hodin.

Fidzi (Člen)
02.10.2009 14:00:39
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Oldo, že to spamuješ naprosto všude je mi celkem jedno. Ale buď té dobroty a alespoň nepřekrucuj informace. Ta GoPRO má možná nepraktický kryt, ale nejen že to z ní dělá voděodolnou, dělá to z ní vodotěsnou do 60M!!! Já si radši 3000 připlatím a půjdu do diametrálně lepší kamery jako ta GoPRO HD je. Ono co si budeme povídat, na Tachyonu sice ušetříš 3000, ale brzy to dáš za baterky.

Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 16:40:18
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Oldo, že to spamuješ naprosto všude je mi celkem jedno. Ale buď té dobroty a alespoň nepřekrucuj informace. Ta GoPRO má možná nepraktický kryt, ale nejen že to z ní dělá voděodolnou, dělá to z ní vodotěsnou do 60M!!! Já si radši 3000 připlatím a půjdu do diametrálně lepší kamery jako ta GoPRO HD je. Ono co si budeme povídat, na Tachyonu sice ušetříš 3000, ale brzy to dáš za baterky.

Fidzi, co myslis spamem? Mam se tady vydavat za nekoho jinyho a doporucovat neco. Nabidl jsem vyrobek co se hodi i na motorku a dal kluku z Banditu slevu 10%. Na nakup.Tady vedeme s Paladinem diskusi na tema pro a proti ruznych znacek.
Jaky info prekrucuju? idontknowidontknowidontknow
S Go-Pro jde tocit v desti bez krytu? Jestli jo tak se omlouvam, ale mel jsem za to, ze je nutno ji mit zaligrovanou v tom plastovym krytu.
Tachyon je vodotesnej do 10 metru nebo 2 atm. A baterky lithiovy stojej 75,- 2 ks. napr. zde: http://eshop.kak.cz/zbozi/bap715-energi … -aa-tuzko/ Tedy je opravdu nutno pocitat ze hodina nahravani te bude stat 7,50 Kc, pac vydrzej cca 10 hodin v novym Tachyonu Xc 2010.
Timto koncim tuhle prestrelku a at si o koknurenci kazdej sezene info sam.
good

Buben Vstrom (Člen)
02.10.2009 16:43:22
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Ono co si budeme povídat, na Tachyonu sice ušetříš 3000, ale brzy to dáš za baterky.

Tedy tech svejch 3000 Kc das do baterek za 400 hodin nahravani!!! Dej mi vedet az to budes mit na masine natoceno! ass

luboss (Člen)
03.10.2009 21:15:36
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

mno Fidzi, téma jsem založil já a ní Olda. To ze zcela prostého důvodu. Mezi banditama mám pád kamarádů a upozornil jsem na něco, co jsem si sám vyzkoušel a byl jsem spokojenej, což je v dnešní době k nezaplacení v té nabídce internetu...

howgh


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Buben Vstrom (Člen)
03.10.2009 23:53:49
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

inkvizitorr psal:

bubnoj: čéče mě se to líbígood hele až dorazej tak se vozvi... nicméně bych si jí rád sám nejdřív vyzkoušel, třeba na den, když z toho budou dobrý vobrázky, tak už ti jí nevrátim smile1smokin

Inkvizi, tady je novy video z dneska - hadej co byla druha motorka do tandemu! bigsmile http://motokamera.wbs.cz/?gen=986
Pristi tyden domluvime testovacku! good

Bedřich (Člen)
17.02.2010 20:35:29
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Je to tady, minikamera v HD nejen na motorku, tohle se mi líbígoodgood
http://www.motorkari.cz/cestovani/cesto … ?kid=12465


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Fidzi (Člen)
17.02.2010 22:07:04
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Přivezl jsem na zkoušku pár kusů minikamery MD80.

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

http://c0388982.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/md80microvideocamerahelmetcamcheap.jpg



Video není jako z té nové Tachyonky, ale tady hlavní cenu bude hrát cena. 550Kč pro Bandiťáky. Hlásit se předběžně(nezávazně teď, budu mít zatím 4 kusy, které si nechávám, ale podle zájmu ještě nějaké dovezu).

mazo (Člen)
17.02.2010 22:14:19
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

na leto by sa taka hracka zisla, ale ma to dva haciky idontknow
1. Posta mi to predrazi o polovicu fuck
2. Najprv musim nasetrit na dovolenku aby bolo co kamerovat smile2


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Fidzi (Člen)
17.02.2010 22:19:38
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Nevím odkud jsi, ale třeba by bylo možné osobní předání...

mazo (Člen)
17.02.2010 22:24:22
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Na ciaru to mam tak cca 100km, takze by sa to dalo.

hele :)
http://www.inzercia.sk/inzerat-AKA6944- … webkamera/


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Fidzi (Člen)
17.02.2010 22:43:15
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

mazo psal:

Na ciaru to mam tak cca 100km, takze by sa to dalo.

hele :)
http://www.inzercia.sk/inzerat-AKA6944- … webkamera/

Áno, to je ona. Já tu kameru mám ale bez karty, pretože tá v balení je zlá. Nie je dosť rýchla a video nie je plynulé.

Bedřich (Člen)
18.02.2010 00:30:46
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Hele, tohle se mi ty prach líbí. Jak se to nabíjí? Preš USB? Můžu mít jednu hned na v pátek? Jedem na hory, budeass Co to schroupne max  za kartu?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Fidzi (Člen)
18.02.2010 00:36:04
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

USB, integrovaná baterka na 80min natáčení, až 16GB microSDHC karta.

Luk (Člen)
18.02.2010 09:38:04
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

...za ty prachy asi supr, budu o tom premejsletgood

Jen z toho videa za jizdy sem mel trochu morskou nemoc...jestli by nebylo lepsi ji mit nekde napevnoidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
spidys (Člen)
18.02.2010 11:42:25
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Přivezl jsem na zkoušku pár kusů minikamery MD80.

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

Video není jako z té nové Tachyonky, ale tady hlavní cenu bude hrát cena. 550Kč pro Bandiťáky. Hlásit se předběžně(nezávazně teď, budu mít zatím 4 kusy, které si nechávám, ale podle zájmu ještě nějaké dovezu).

Nechci rejpat, ale za 550,- Kč ? idontknow Dyť jenom Shipping je za takovejch 250 kačen...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
SLUGI (Člen)
18.02.2010 11:47:20
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

USB, integrovaná baterka na 80min natáčení, až 16GB microSDHC karta.

... 80min ?
... já mám u své psaný "až 120min záznamu", tak jak je to, máš MD80 nebo něco jinýho.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fidzi (Člen)
18.02.2010 13:38:11
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

MD80. 120min je možné, krabici v ruce nemám, zatím jsem to nezkoušel a řídím se tím, co píšou lidé z vlastní zkušenosti ;)

Fidzi (Člen)
18.02.2010 13:42:24
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

spidys psal:
Fidzi psal:

Přivezl jsem na zkoušku pár kusů minikamery MD80.

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

Video není jako z té nové Tachyonky, ale tady hlavní cenu bude hrát cena. 550Kč pro Bandiťáky. Hlásit se předběžně(nezávazně teď, budu mít zatím 4 kusy, které si nechávám, ale podle zájmu ještě nějaké dovezu).

Nechci rejpat, ale za 550,- Kč ? idontknow Dyť jenom Shipping je za takovejch 250 kačen...

A zdá se ti, že to tedy prodávám moc draho nebo moc levně? smile1

Ondráš (Člen)
18.02.2010 15:48:18
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

A zdá se ti, že to tedy prodávám moc draho nebo moc levně? smile1

Spíš aby to nebylo něco takového...evil

http://i.lidovky.cz/pes/08/023/pnesd/WAG214135_usb.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
18.02.2010 16:53:00
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Přivezl jsem na zkoušku pár kusů minikamery MD80.

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

http://c0388982.cdn.cloudfiles.rackspac … mcheap.jpg

Video není jako z té nové Tachyonky, ale tady hlavní cenu bude hrát cena. 550Kč pro Bandiťáky. Hlásit se předběžně(nezávazně teď, budu mít zatím 4 kusy, které si nechávám, ale podle zájmu ještě nějaké dovezu).

...ty woe a já j mám na shopu za 2600,-surprised

http://www.abmoto.cz/cz/sell/6323/shop/ … item=76019

....ale tohle je asík origobigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Bedřich (Člen)
18.02.2010 16:57:58
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Tak to máš marži jako krávabigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
kojaksro (Člen)
18.02.2010 17:12:57
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Bedřich psal:

Tak to máš marži jako krávabigsmile

....no to si piš, v tržnici v Holešovicích už mi kucí - několikaúheloký, dělají gipra, a plánuju powercomnderyevil

...Ross už jeden má bigsmile

....plej doštanu žárukubigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Fidzi (Člen)
18.02.2010 17:40:51
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Ondráš psal:
Fidzi psal:

A zdá se ti, že to tedy prodávám moc draho nebo moc levně? smile1

Spíš aby to nebylo něco takového...evil
http://i.lidovky.cz/pes/08/023/pnesd/WAG214135_usb.jpg

Nikdo tě nenutí. Já to prostě umím sehnat levněji.

Pajk (Člen)
18.02.2010 18:18:39
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Jaký to má tedy rozlišení 720*480, nebo 640*480 a co je součástí dodávky.

Fidzi (Člen)
18.02.2010 18:27:13
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

720x480, multiklip, multidržák, CD, silikonovej obal, USB kábl, nabíječka na 220V, poutko

Pajk (Člen)
18.02.2010 18:31:04
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

nu dobrá a kdy jí můžu mít doma ?

Fidzi (Člen)
18.02.2010 18:34:03
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Až se složí objednávka, tak do tří týdnů je to tady.

PALOUS (Člen)
18.02.2010 18:38:12
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Až se složí objednávka, tak do tří týdnů je to tady.

Za 550?surprisedjednu beru dyk to není ani za tašku hrušekbigsmilea někdo musí Mariánoj natočit tu jeho prdel v zatáčkáchbigsmilea aj moji jorkšíři to unesougood


Jebat motorky :-)
Pajk (Člen)
18.02.2010 18:39:42
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Tak se mnou počítej zatim s jednim kouskem v černej barvě. Koukám, že jsi z jč odkud?

Fidzi (Člen)
18.02.2010 18:41:43
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Pajk psal:

Tak se mnou počítej zatim s jednim kouskem v černej barvě. Koukám, že jsi z jč odkud?

České Budějovice.

Pajk (Člen)
18.02.2010 18:46:20
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

No, jéje tak to nebudem žatěžovat ani pošťáky, to se spíš potkáme někde na cestěsmile1.

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 18:46:36
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

kojaksro psal:
Fidzi psal:

Přivezl jsem na zkoušku pár kusů minikamery MD80.

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

http://c0388982.cdn.cloudfiles.rackspac … mcheap.jpg

Video není jako z té nové Tachyonky, ale tady hlavní cenu bude hrát cena. 550Kč pro Bandiťáky. Hlásit se předběžně(nezávazně teď, budu mít zatím 4 kusy, které si nechávám, ale podle zájmu ještě nějaké dovezu).

...ty woe a já j mám na shopu za 2600,-surprised

http://www.abmoto.cz/cz/sell/6323/shop/ … item=76019

....ale tohle je asík origobigsmile

kdyby to nemělo vestavěnej akumulátor bylo by to zajímavýgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
18.02.2010 18:52:15
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

Bedřich (Člen)
18.02.2010 19:17:20
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

kolik minut to nahraje na 8G kartu?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
SLUGI (Člen)
18.02.2010 19:27:36
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Bedřich psal:

kolik minut to nahraje na 8G kartu?

... mám tam 4G a vleze tam +- hodina


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 20:34:39
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Pajk psal:

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fidzi (Člen)
18.02.2010 20:37:18
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???

LiPol nepoužíváním nedegraduje. Pokud to teda nechceš na rok odložit ;-) Baterku není problém koupit a vyměnit.

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 20:39:28
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???

LiPol nepoužíváním nedegraduje. Pokud to teda nechceš na rok odložit ;-) Baterku není problém koupit a vyměnit.

o tomhle mluvim..i to se může stát.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fidzi (Člen)
18.02.2010 20:41:27
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

K.a.s.y.m. psal:
Fidzi psal:
K.a.s.y.m. psal:


no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???

LiPol nepoužíváním nedegraduje. Pokud to teda nechceš na rok odložit ;-) Baterku není problém koupit a vyměnit.

o tomhle mluvim..i to se může stát.

A co to jednou za půl roku nabít?bigsmile To nebude zas taková překážka ne?smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 20:42:41
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:
K.a.s.y.m. psal:
Fidzi psal:


LiPol nepoužíváním nedegraduje. Pokud to teda nechceš na rok odložit ;-) Baterku není problém koupit a vyměnit.

o tomhle mluvim..i to se může stát.

A co to jednou za půl roku nabít?bigsmile To nebude zas taková překážka ne?smile1

no už vidim kdo to dělá bigsmile,ale jo je to tak...v zima na lyže v létě na motorku atd... bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fidzi (Člen)
18.02.2010 20:49:31
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Tady je máš:

http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/catalog/240mah-20c.jpg



Stojí 34Kč

bobule (Člen)
18.02.2010 20:59:41
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???

za pětikouli to za dva roky vyhodíšsmokin

to mě vždycky uplně dokáže vytočit když někdo řeší 500,- za nějakou pičovinku ale to že jí za večer proleje hrdlem to nevadíass

beru 1good


to jebu
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 21:01:56
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

bobule psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:

pročidontknow ? Co brání ho vyoperovatsmile1

no nekupuju to na pár tejdnu a každa baterie časem degraduje na nulu když se to nepoužívá..a co pak s tim ???

za pětikouli to za dva roky vyhodíšsmokin

to mě vždycky uplně dokáže vytočit když někdo řeší 500,- za nějakou pičovinku ale to že jí za večer proleje hrdlem to nevadíass

beru 1good

já koukal na tu za 2500 tý za 500 jsem si nevšimredface


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
19.02.2010 10:02:47
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

bobule psal:

za pětikouli to za dva roky vyhodíšsmokin

to mě vždycky uplně dokáže vytočit když někdo řeší 500,- za nějakou pičovinku ale to že jí za večer proleje hrdlem to nevadíass

Přesně tak...good

Tak já taky jednu vezmu. Kdyžtak to dam synovci na hraní... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
19.02.2010 10:11:58
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Ondráš psal:
bobule psal:

za pětikouli to za dva roky vyhodíšsmokin

to mě vždycky uplně dokáže vytočit když někdo řeší 500,- za nějakou pičovinku ale to že jí za večer proleje hrdlem to nevadíass

Přesně tak...good

Tak já taky jednu vezmu. Kdyžtak to dam synovci na hraní... smile1

Ty voesurprised, to je strejda....goodbigsmile


WD club member...
Ondráš (Člen)
19.02.2010 10:24:24
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Hanz psal:

Ty voesurprised, to je strejda....goodbigsmile

Jak to psal Bobulák. Kdyžtak jsem přišel o jeden večer v hospodě.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bubák (Člen)
19.02.2010 10:57:15
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

cena je super...taky se teda píšu do pořadníku o jeden kousekgood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Moya (Člen)
19.02.2010 11:03:46
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Cena je good...Taky se hlásím o jeden kousek....Kdy je možnost dodání?good

Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:02:38
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Zatím teda kdo chce:
Moya
Bubák
Ondráš
Bobule
Pajk
Palous
Grizly
SLUGI váha fuck bigsmile

+ na VStromu 1 ks

Kdybych na někoho zapomněl, tak se ozvěte :)

Zdenda (Člen)
19.02.2010 13:06:09
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Tak já si taky jednu vezmugood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
19.02.2010 13:09:08
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

... jáák "váha" idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:10:01
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

SLUGI psal:

... jáák "váha" idontknow

...váhá, sorryfuckbigsmile

SLUGI (Člen)
19.02.2010 13:11:22
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

... no proto, já jen že su Vodnář evil
... a neváhám, sem ti psal mejla,tady sem to moc nepročítal,netušil sem že děláš objednávku.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:16:24
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Znáš tu právnickou formuli: Neznalost neomlouvápussy smile1

Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:17:30
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Jinak samosebou se čeká na to, než mi příjdou mé 4 kusy a odzkouším je. Nechci, aby jste kupovali zajíce v pytlicool

SLUGI (Člen)
19.02.2010 13:24:04
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Jinak samosebou se čeká na to, než mi příjdou mé 4 kusy a odzkouším je. Nechci, aby jste kupovali zajíce v pytlicool

... no vidíš, takže žádnej spěch evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:28:53
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Ne, tebe budu hnát jak nadmutou kozubigsmile

SLUGI (Člen)
19.02.2010 13:31:50
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

...  na moto? bych ti ukázal ass evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:35:53
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Hehe, bych natankoval pořádné palivo: viz. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … 03#p235303 bigsmile

ross (Člen)
19.02.2010 13:39:16
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

Zatím teda kdo chce:
Moya
Bubák
Ondráš
Bobule
Pajk
Palous
Grizly
SLUGI váha fuck bigsmile

+ na VStromu 1 ks

Kdybych na někoho zapomněl, tak se ozvěte :)

objednej mi taky jednu tu píčovinu


ross


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
SLUGI (Člen)
19.02.2010 13:39:21
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

... ááájééé - to ses teda ukázal - ta slohová práce nápadně připomíná toho vola Dinu z motorkářů evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Luk (Člen)
19.02.2010 14:14:37
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi: tak si me tam taky pripis, dikgoodsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2010 14:24:35
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

napiš si mě taky dííí:good:k


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fidzi (Člen)
19.02.2010 22:02:39
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Zatím teda kdo chce:
Moya
Bubák
Ondráš
Bobule
Pajk
Palous
Grizly
SLUGI váhÁ
K.a.s.y.m
Zdenda
Luk
ross

+ na VStromu 1 ks

Pšán (Člen)
20.02.2010 03:01:36
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

..vidím,že to bereš zodpovědně,takže dnes během dne se vyjádřím...
..každopádně již teď vím,že by se jednalo dva kusy..
.víš,jak to je,rychle se ani pes nevysere..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
PALOUS (Člen)
20.02.2010 09:21:15
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Celkem sem zvědavej páč to je lehoučký jak bude vypadat vokolí ze vzduchu aš to jebnu na větroněbigsmile http://www.escadtrade.cz/md80-minikamer … uziti.html


Jebat motorky :-)
Fik-B6S (Člen)
20.02.2010 10:11:09
Offline

Re: KAMERA nejen na motorku ...

Fidzi psal:

720x480, multiklip, multidržák, CD, silikonovej obal, USB kábl, nabíječka na 220V, poutko

na netu píšou 640x480 to je jiný typ? asi bych měl taky zájem...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr