Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zase psi :-))

Mour (Člen)
23.02.2007 23:19:39
Offline

Zase psi :-))

...asi jsme se rozhodli pro Labradora idontknow ...je to dobrá volba pro úplné psí laiky s malým dítětem (5 let) ?

KOVAL (Člen)
23.02.2007 23:22:33
Offline

Re: Zase psi :-))

předpokládám že bude spát v obejváku na gauči...
pak můžeš mít jakýkoliv vemeno,teda plemeno...
všichni psi budou mít ten gauč rádi...goodsmile1

Palino (Člen)
23.02.2007 23:26:36
Offline

Re: Zase psi :-))

Je videt, ze jaro je uz za dverma. Diskuzi ovladli cokli, od soboty urcite nabehnou kocky a v nedeli by mohlo byt konecne pekne pocasi, aby se dalo vyjet a nemuseli jsme tu probirat motorkarske kundolizkysick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Mour (Člen)
23.02.2007 23:31:42
Offline

Re: Zase psi :-))

No ale pro mě je to dost důležítý téma ... robky na mě doma jako cože si to jakého psíka koupíme ...idontknow

PALOUS (Člen)
23.02.2007 23:32:17
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour psal:

...asi jsme se rozhodli pro Labradora idontknow ...je to dobrá volba pro úplné psí laiky s malým dítětem (5 let) ?

Di do něj suprpes k dětem a hodí se ti k pletigoodbigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
23.02.2007 23:35:58
Offline

Re: Zase psi :-))

Palouus: ...myslíš ten bílý, či hnědý, nebo good černý

PALOUS (Člen)
23.02.2007 23:41:38
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour psal:

Palouus: ...myslíš ten bílý, či hnědý, nebo good černý

Černej je nádhernej ale v létě mu bude asi dost teplo,ale zas bys měl f garáži parťáka k pivubigsmilea když se u tebe vokážu tak budu vědět,že mě tam někdo aspoň přivítá jak má bejtbigsmilea maj móóc rádi vodugood


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
23.02.2007 23:45:31
Offline

Re: Zase psi :-))

Palous: ..parťáku, u nás Tě rozhodně uvidí rádi fšici ...a rybník je za lesem a aji s vydrami goodbigsmile

PALOUS (Člen)
23.02.2007 23:46:35
Offline

Re: Zase psi :-))

Sem si fspomělidontknowf tejdnu sem byl u Vorla a cejtí povinnost někomu podarovat štěňata páč ten jeho prasák tam sousedům zprznil fenubigsmiletak kdyby jsi chtěl tak by si měl příbuzný f čecháchbigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
23.02.2007 23:50:47
Offline

Re: Zase psi :-))

Můj děda je z Čech good ...tak sem se rozhod, že rod nebudem rozšiřovat bigsmile ...byť ty štěňata sou moc pěkné goodbigsmile

PALOUS (Člen)
24.02.2007 00:00:46
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour psal:

Můj děda je z Čech good ...tak sem se rozhod, že rod nebudem rozšiřovat bigsmile ...byť ty štěňata sou moc pěkné goodbigsmile

bigsmilevoni sou fšechny tenátka pjekný tak až ho budete mět tak dej vedít bo se s nima rád mazlímgood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
24.02.2007 00:03:18
Offline

Re: Zase psi :-))

Jen tak mimobigsmilekoukám že tady je Yello tak 20.3se potkáme f Livigno


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
24.02.2007 00:05:18
Offline

Re: Zase psi :-))

....jo jo koťátka (štěňátka) sou všechny pěkný, taky se snima rád mazlím, akorát to nesmím říct doma bigsmile ...kecám bigsmilebigsmilebigsmile

yello (Člen)
24.02.2007 00:08:38
Offline

Re: Zase psi :-))

Palous....surprised a copak copak...nejedes snad lyzovat...bigsmile

Mour....a co ceskej fousek,nelibi? Ja bych ho bral hned..


...che palle !!!
Mour (Člen)
24.02.2007 00:15:22
Offline

Re: Zase psi :-))

Yelo: ..já radči toho labina ( už chytám ten slangbigsmile ) ...dědu sem už měl goodgoodgoodbigsmile

PALOUS (Člen)
24.02.2007 00:17:42
Offline

Re: Zase psi :-))

yello psal:

Palous....surprised a copak copak...nejedes snad lyzovat...bigsmile

Mour....a co ceskej fousek,nelibi? Ja bych ho bral hned..

Jasan že lýžit tady jen 2xsmile2a už nebude na čem


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
24.02.2007 00:20:07
Offline

Re: Zase psi :-))

PALOUS psal:
yello psal:

Palous....surprised a copak copak...nejedes snad lyzovat...bigsmile

Mour....a co ceskej fousek,nelibi? Ja bych ho bral hned..

Jasan že lýžit tady jen 2xsmile2a už nebude na čem

já taky rád ližuji bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Myšák (Člen)
24.02.2007 00:30:36
Offline

Re: Zase psi :-))

mour: doporucuju good je to dobrak a posloucha, k detem urcite dobra volba. Jen bacha na stravu...sou to popelnice a sezerou vsechno (cim vestsi sajrajt tim lipbigsmile)a sou na to nachylny a pak sou z nich vyzrany sudy. Chce to poradny granule coz je tak 1500,- mesicne...
A je s nima prdel ale taky potrebujou dost pohybu.


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
sonyk (Člen)
24.02.2007 08:37:02
Offline

Re: Zase psi :-))

toš to ja bych možná vzal štěně dobramna černýho nebo hnědýho.a uré budu během roka shánět šťěně vlčáka


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
huskyb12 (Administrator)
24.02.2007 10:58:38
Offline

Re: Zase psi :-))

Moure, parťáku, Labrador je nuda, sežeň něco akčnějšího, třeba krokodýla :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
24.02.2007 12:32:38
Offline

Re: Zase psi :-))

...parťáku, brácha by měl na prodej varana...hodnej, přítulnej, k dětem jag dělanej...teda dyš je za sklem...jinak ti ukousne ruku, páč uš má metr...a eště kousek povyroste...ale jag řikám, mazel bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bery (Člen)
24.02.2007 12:44:05
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour psal:

...asi jsme se rozhodli pro Labradora idontknow ...je to dobrá volba pro úplné psí laiky s malým dítětem (5 let) ?

jelikož ho máme už 11let tak ti můžu říct že jedna z nejlepších. labrouše měl i můj brácha.takže ti ho můžu doporučit. má to ale jeden háček. je dobré si ho zajistit papírovýho od kvalitního chovatele. je dobré se poradit s poradcem chovu retrívrů ve vašem regioně a ten ti i popř. doporučí a řekne kdo bude mít štěnata. je to důležité i z hlediska křížení psů a zdraví toho psa. vím co říkám protože než sem si ho koupil tak sem si hodně věcí oklo toho zjištoval. chce si to taky vybrat klidou povahu(to poznáš i u malýho štěněte). k dětem sou vynikající, zloději by uvařily i kafe kdyby to uměli.prostě vynikající pes. a nejen že ho mám!!!! sou hodní, poslouchají(musíš je to naučit-učí se rychle)ten náš moc neštěká, máme ho v bytě,protože ven už nechce........ jednoduše si kup knihu o psech a tam se to dočteš aby mě někdo nenapad z jednostranostismile1 a malé foto(dnes už je mu 11let)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/bery/avatvar009.jpg

momentalně zavostalej
Zdenda (Člen)
24.02.2007 12:53:56
Offline

Re: Zase psi :-))

Bery: je to krasavecgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
24.02.2007 12:54:24
Offline

Re: Zase psi :-))

Nám je 11,5..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC01360.JPG

God Save The Queen!
bery (Člen)
24.02.2007 12:58:19
Offline

Re: Zase psi :-))

Zdenda psal:

Bery: je to krasavecgood

matka mistr evropy,bratislavy atd....ale už starej dědeksmile1


momentalně zavostalej
bery (Člen)
24.02.2007 12:59:01
Offline

Re: Zase psi :-))

kelly to je šmudlíkgood


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
24.02.2007 13:01:23
Offline

Re: Zase psi :-))

Máme tetovaný uši a dlouhej rodokmengood


God Save The Queen!
bery (Člen)
24.02.2007 13:07:52
Offline

Re: Zase psi :-))

jo a moure maj rádi vodu, výborně plavou, maj plovací blány mezi prstamasmile1


momentalně zavostalej
bery (Člen)
24.02.2007 13:10:33
Offline

Re: Zase psi :-))

Kelly01 psal:

Máme tetovaný uši a dlouhej rodokmengood

kelly chtěl sem ti ho opsat, ale nechce se mi tak dlho písat. a kérku má téžbigsmile


momentalně zavostalej
bery (Člen)
24.02.2007 13:17:25
Offline

Re: Zase psi :-))

Kelly01 psal:

Máme tetovaný uši a dlouhej rodokmengood

kelly a jakej že ty máš rodokmen a jaký číslo máš v oušku. u hafíka to chápu, ale ty????bigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
24.02.2007 13:27:05
Offline

Re: Zase psi :-))

...bodejť by brambora neměl dlouhej rodokmen když ho má psanej ještě švabachem smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
24.02.2007 13:37:32
Offline

Re: Zase psi :-))

Kucí: díkygood, chtěli bychom hnědého...teda my dva s Ivou .... a Alice chce žirafu ....to ji asi nesplním bigsmile

bery (Člen)
24.02.2007 13:59:08
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour psal:

Kucí: díkygood, chtěli bychom hnědého...teda my dva s Ivou .... a Alice chce žirafu ....to ji asi nesplním bigsmile

tak at se podařígoodgoodgoodgoodgood


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
24.02.2007 16:15:41
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour

To "hnědý" jsem schopen ti jednou denně dodat....

Občas i "apricot"good

Ale žirafy se zháněj blběidontknow

Ani vjenamci nemajsmile2


God Save The Queen!
Jerry (Člen)
24.02.2007 16:20:54
Offline

Re: Zase psi :-))

Pořád mám ještě toho krtka, kdyby někdo chtěl...surprisedhelphelpidontknow


A kurva...
bery (Člen)
24.02.2007 16:22:28
Offline

Re: Zase psi :-))

Jerry psal:

Pořád mám ještě toho krtka, kdyby někdo chtěl...surprisedhelphelpidontknow

jery dej pokoj s krtkembigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
Pšán (Člen)
24.02.2007 16:41:35
Offline

Re: Zase psi :-))

..Tome,mít baráček,tak by tam běhal labrador nebo vlkodav..
..takže ti tímto tvou volbu schvalujugood


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
gapa (Člen)
25.02.2007 12:05:12
Offline

Re: Zase psi :-))

to: Mour

Pokud nechceš hlídače, tak Labradora určitě ANO! Máme fenku asi 7 let... Neexistuje přátelštější rasa, i když na oko umí celkem přesvědčivě budit hrůzu. Ve skutečnosti se jí bojí ale jen lidi, kteří nemají zkušenost s Labradory.. Pozor ale na jistá rizika:
- absolutně nevhodný pes pro život v domácnosti! Extrémně líná. Některý víc, některý míň... ale líná každý. Z toho vyplývá, že pokud není tvým vášnivým koníčkem vysávání, vytírání a zametání, tak jedině jako venkovního psa! a pamatuj si jednou polevíš a ven ho už nedostaneš! bad
- je to rasa, která sežere téměř vše. Takže ho jako štěně musíš celkem hlídat, aby se něčím neotrávilo
- je to rasa, která sežere téměř jakékoliv množství stravy. Odměřené dávky stravy jsou nutností. Jinak vychováš psa s postavou jatečného prasete..sick Když potkám majitele, kteří takto zmrzačili psa, říkám si, že by to mělo být trestné! fuck
- je to rasa, která je náchylná k "displasie kyčelního kloubu". Doporučuji alespoň trochu se zajímat o předky (i když bude bez papírů)... a samozřejmě udržovat tohoto psa ve skvělé fyzické kondici bez nadváhy - to minimalizuje riziko.
- připravit se na to, že někdo z rodiny se bude muset obětovat! Tato rasa vyžaduje etrémně hodně pohybu! Denní dvouhodinové procházky spojené s aportováním a plaváním by mohly stačit. Od dětí to nečekej, budou ho mít rádi, ale tím to skončí. Snad manželka by mohla, jelikož ženy jsou tak trochu předurčeny k otrocké práci..bigsmile bigsmile bigsmile Sorry, holky! smile1 Jo, a velká zahrada je samozřejmostí!

P.S.: Kdy zajdeme na pivo? Mám říct Jarkenovi ať se pro tebe zastaví až pojede na mašině??? bigsmile


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
bery (Člen)
25.02.2007 12:44:04
Offline

Re: Zase psi :-))

gapa psal:

to: Mour

Pokud nechceš hlídače, tak Labradora určitě ANO! Máme fenku asi 7 let... Neexistuje přátelštější rasa, i když na oko umí celkem přesvědčivě budit hrůzu. Ve skutečnosti se jí bojí ale jen lidi, kteří nemají zkušenost s Labradory.. Pozor ale na jistá rizika:
- absolutně nevhodný pes pro život v domácnosti! Extrémně líná. Některý víc, některý míň... ale líná každý. Z toho vyplývá, že pokud není tvým vášnivým koníčkem vysávání, vytírání a zametání, tak jedině jako venkovního psa! a pamatuj si jednou polevíš a ven ho už nedostaneš! bad
- je to rasa, která sežere téměř vše. Takže ho jako štěně musíš celkem hlídat, aby se něčím neotrávilo
- je to rasa, která sežere téměř jakékoliv množství stravy. Odměřené dávky stravy jsou nutností. Jinak vychováš psa s postavou jatečného prasete..sick Když potkám majitele, kteří takto zmrzačili psa, říkám si, že by to mělo být trestné! fuck
- je to rasa, která je náchylná k "displasie kyčelního kloubu". Doporučuji alespoň trochu se zajímat o předky (i když bude bez papírů)... a samozřejmě udržovat tohoto psa ve skvělé fyzické kondici bez nadváhy - to minimalizuje riziko.
- připravit se na to, že někdo z rodiny se bude muset obětovat! Tato rasa vyžaduje etrémně hodně pohybu! Denní dvouhodinové procházky spojené s aportováním a plaváním by mohly stačit. Od dětí to nečekej, budou ho mít rádi, ale tím to skončí. Snad manželka by mohla, jelikož ženy jsou tak trochu předurčeny k otrocké práci..bigsmile bigsmile bigsmile Sorry, holky! smile1 Jo, a velká zahrada je samozřejmostí!

P.S.: Kdy zajdeme na pivo? Mám říct Jarkenovi ať se pro tebe zastaví až pojede na mašině??? bigsmile

jak sem psal - máš pravdu, ale s línáním je to stejné jako s ostatními psi. jelikož se z 90% používají jako slepečtí psi, tak jsou také vhodní do bytu.( máš pravdu s uklízením, ale to po každém psovi i krátkosrstém) pokud si přečteš dostupné publikace, tak je labrouš právě vhodným "i" domů. venku vydrží až do -20st. je přátelský a vyžaduje společnost.
s jídlem máš naprostou pravdu a není co dodatgood
rodokmen je důležitý(vid kelly) naprostá pravdagood
extrémní pohyb- není až tak oproti honičům, barvířům, atd tak potřebný, ale pohyb jako takový ano. řešil jsem to mimo procházek tak jak si říkal aportováním (hlavně s balonkem,protože ten náš pitomec si klacek vrážel zbrklostí do krku), protože aport je pro ně velká zábava stejně jako plavání. taky má rád sníhgood
ale v podstatě říkáme to samé - i to že je to super pes (domácí mazel)good viz nahoře


momentalně zavostalej
gapa (Člen)
25.02.2007 13:14:35
Offline

Re: Zase psi :-))

To: Bery

Máš pravdu, asi jsem to napsal příliš nekompromisně... Prostě, když se smíříš s uklízením může být i doma. Ostatně ta naše je taky doma, ale kdybych měl možnost to vrátit, bude to "venkovní pes"! smile1 a basta!

Další možný tip - bernský salašnický pes
http://moninka001.blog.cz/0610/bernsky-salasnicky-pes

http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/images/unor-holky3.jpg

..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
bery (Člen)
25.02.2007 13:19:48
Offline

Re: Zase psi :-))

gapa psal:

To: Bery

Máš pravdu, asi jsem to napsal příliš nekompromisně... Prostě, když se smíříš s uklízením může být i doma. Ostatně ta naše je taky doma, ale kdybych měl možnost to vrátit, bude to "venkovní pes"! smile1 a basta!

Další možný tip - bernský salašnický pes
http://moninka001.blog.cz/0610/bernsky-salasnicky-pes
http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/im … holky3.jpg

jako by si mě mluvil z duše. občas se s manželkou o bernskejch sal. bavíme. je to takový nádherný medvíděgood ale vzhledem k tomu, že sem začal být alergik na psa tak je Nero(labr.) asi náš poslednísmile2 ale máme stejnej vkusgood


momentalně zavostalej
Mour (Člen)
25.02.2007 19:03:43
Offline

Re: Zase psi :-))

Dikes za rady a schválnení goodbigsmile

Ta Gapa: ...to jakože mám ještě jednou sednout s Jarkenem na motku? ...NIKDY!!!! bigsmilebigsmilebigsmile ....ale to pivo by někdy docela šlo goodbigsmile

gapa (Člen)
25.02.2007 20:56:57
Offline

Re: Zase psi :-))

tak pro tebe zajedu já! bigsmilebigsmilebigsmile


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Mour (Člen)
25.02.2007 21:01:10
Offline

Re: Zase psi :-))

Autem ? ...jinak to je z bláta do louže bigsmile ...jako spolujezdec už na motce nepojedu ...dvě zkušenosti mo stačily bigsmilebigsmilebigsmile

gapa (Člen)
25.02.2007 21:09:58
Offline

Re: Zase psi :-))

Ne,...... BMW...... to vlastně není ani motorka! smile1


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Mour (Člen)
25.02.2007 21:15:02
Offline

Re: Zase psi :-))

Tak jo, pustím pračku a du goodbigsmile

666killer (Člen)
25.02.2007 22:11:10
Offline

Re: Zase psi :-))

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/P9210123.jpg


ja odporucam tohoto bigsmilebigsmile je mily a poslusny bigsmile je fakt jednicka good
a este foto na ftp good

pre admina:sorry voe za velkost stale to akosi neovladam smile2smile2


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
25.02.2007 22:26:17
Offline

Re: Zase psi :-))

killerovi: tak si woe priste nekoho popros at ti je zmensi smile1
...zmensil jsem ti je a vratil je zpatky, nicmene tu fotku kterou chces vlozit tam nemas


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
25.02.2007 22:29:00
Offline

Re: Zase psi :-))

Fotky z dnesni prochazky good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Arny.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Arny1.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
666killer (Člen)
25.02.2007 22:32:40
Offline

Re: Zase psi :-))

osiris psal:

killerovi: tak si woe priste nekoho popros at ti je zmensi smile1
...zmensil jsem ti je a vratil je zpatky, nicmene tu fotku kterou chces vlozit tam nemas

dakujem!!good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Zdenda (Člen)
25.02.2007 22:33:34
Offline

Re: Zase psi :-))

A jeste ze cvicaku:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Brezno.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Brezno1.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
25.02.2007 22:47:02
Offline

Re: Zase psi :-))

zdendovi: ty ses woe taky jak tatar bad smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
666killer (Člen)
25.02.2007 22:51:06
Offline

Re: Zase psi :-))

osiris psal:

zdendovi: ty ses woe taky jak tatar bad smile1

co mas za program na to zmesovanie?? irfanView??
Killerovka - osobna sekretarka!! good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
25.02.2007 22:56:30
Offline

Re: Zase psi :-))

666killer psal:
osiris psal:

zdendovi: ty ses woe taky jak tatar bad smile1

co mas za program na to zmesovanie?? irfanView??
Killerovka - osobna sekretarka!! good

...ImRe, necelejch 300 kb, jednoduchej, ale jde to i ve windows v malovani good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
25.02.2007 23:04:27
Offline

Re: Zase psi :-))

zdendovi: taky jsem ti je zmensil fuck smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
25.02.2007 23:20:02
Offline

Re: Zase psi :-))

Osi: ja je taky zmensoval, nechtelo se mi, ale 4,5 MB tak to by ti asi mrsklo. No holt sem tu kompresi nastavil jeste malo no.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
25.02.2007 23:31:12
Offline

Re: Zase psi :-))

...šmarjá surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
26.02.2007 07:51:17
Offline

Re: Zase psi :-))

Mour and Gapa - pivo okamžitě!goodPro Moura zajedu klidně i autem pro srabákabigsmilebigsmile, to Pepina včera do mne začala lehce dlubat až při 230 Km/hsmile1.

PS.Kožuch trošku potáhnul a huš to bylo no né?No ano!A NEZMOKLI jsmegood


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
26.02.2007 08:30:58
Offline

Re: Zase psi :-))

Zdenda:
...ten rukávník vypadá jag John Jay Rambo v dobje nejvječí slávy bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
26.02.2007 08:40:11
Offline

Re: Zase psi :-))

Filous: bys neveril co s tema psema dokazegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
26.02.2007 08:48:13
Offline

Re: Zase psi :-))

...no vjeřim, že já bych se posral, dyby na mě ty tvoji mazlici vystartovali surprised ...rukáf, nerukáf bigsmile ...uš jenom proto mu patří muj vobdif good ...jednou na škole sme byli na ekskurzi u vojáků naší lidovje socijalistickodemokratický armády a tam mi navlíkli rukáf, pustili na mě dobrmana a řekli utikej...sem byl tag stvrdlej, že sem udělal tři kroky a uš sem ho měl na ruce...rána jag sviň, já se válel f trávje skoro posranej a s přidřenou pumpou...děkuju pjekně, uš nééé bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
26.02.2007 09:08:56
Offline

Re: Zase psi :-))

bigsmilebigsmilebigsmile

Mrkni jak to maj nacvičený u speciálních jednotekgood ftp://rex.pes.cz/video/Specialni jednotka.WM


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
26.02.2007 09:10:06
Offline

Re: Zase psi :-))

hmm tak jsem dal asi debilně odkaz. Je to ve složce video Specialni jednotka


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
26.02.2007 10:36:38
Offline

Re: Zase psi :-))

filousovi: jenom esli to nebylo trošičku jináč a tys nebyl ten uvjedomělej dobrovolník s rukou hlásíci se aš ke hvjezdám bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.02.2007 10:53:10
Offline

Re: Zase psi :-))

osiris psal:

filousovi: jenom esli to nebylo trošičku jináč a tys nebyl ten uvjedomělej dobrovolník s rukou hlásíci se aš ke hvjezdám bigsmile

...no uvjedomělej dobrovolník zrovna né, ale to víš že sem machroval se žvejkačkou v hubje, že tomu štěněti uteču surprised ...no a ten psovot řek: "tag poť, hrdino" ...noa to uš sem couvnout nemoch, to bych byl za debila bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
26.02.2007 11:21:17
Offline

Re: Zase psi :-))

Filous: jo tak takhle chytrej sem byl já! Pak na mě vyplálil z 20 metrů a hups na mě... Jsem nechápal, málem mi vytrhnul ruku z ramene.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rebel (Člen)
26.02.2007 11:21:27
Offline

Re: Zase psi :-))

Filous psal:
osiris psal:

filousovi: jenom esli to nebylo trošičku jináč a tys nebyl ten uvjedomělej dobrovolník s rukou hlásíci se aš ke hvjezdám bigsmile

...no uvjedomělej dobrovolník zrovna né, ale to víš že sem machroval se žvejkačkou v hubje, že tomu štěněti uteču surprised ...no a ten psovot řek: "tag poť, hrdino" ...noa to uš sem couvnout nemoch, to bych byl za debila bigsmile

Filousi a modřiny na ruce měls?!
Zdenda bude znat jak dopada kombinace starej vykousanej rukav,a spravně naladěnej sebevědomej pes!goodbigsmile
Na předlokti jeden velkej modrej flek,časem přechazejici do zajimavych barviček!bigsmile


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Filous (Člen)
26.02.2007 11:25:59
Offline

Re: Zase psi :-))

Rebel:
...no jéjé...a navíc mi ta bestie hnula loktem, tagže sem pag měsíc (to víš, trochu sem to natahoval bigsmile ) místo tělocviku chodil kouřit za tělocvičnu goodbigsmile

Zdenda:
...tag tos byl stejnej machýrek jako já bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
26.02.2007 11:26:39
Offline

Re: Zase psi :-))

woe já to udělal jednou a nikdy víc!!!bigsmile Stačí když se rveme o peškagood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rebel (Člen)
26.02.2007 12:35:28
Offline

Re: Zase psi :-))

Jeden čas sem chdil s ovčačkou co jsme měli na hlidani firmy na cvičak.No a tam byl nepsanej zakon že služebně nejmladši děla figurantafucksick
Po zhruba ročnim pusobeni jako figurant,než dorazily dalši novačci,jsem pochopil par věci:
-pokud ma pes dobrej vycvik,neni čeho se bat.Jde na rukav a jak mu ho nastaviš,tam se zakousne a drži nebo s tebou clouma.
-musiš si pořadně stoupnout,aby tě nesejmul hned při kontaktu.Při běhu je to docela problem.
-davat bacha na mlady,nezkušeny,nebo nesebejisty psi.Ten přiběhne kousne a odskoči a znova před dokola,nebo se nezakousne do jednoho mista ale pořad překusuje jinam.
Ta moje fenka zezačatku překusovala směrem ke krku,at si ji nastavil rukav jak si chtěl.Zakousla se a při každym povoleni překousla viš a snažila se dostat na krk.Při dobihani figuranta v pohybu se rovnou vrhala na krk.


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
vorel (Člen)
26.02.2007 13:09:44
Offline

Re: Zase psi :-))

to neřikej že nechceš štěně po německym ofčákoj a anglickym setroj, tzv. anglosasy. todle je šťastný taťka.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/vorel/zlutejed.jpg

řikám si hurikán
Loser (Administrator)
26.02.2007 13:16:49
Offline

Re: Zase psi :-))

Vorel: cim ma natrenej ten podvozek - horcicou?bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
26.02.2007 13:22:30
Offline

Re: Zase psi :-))

pampelišky. sem ale čekal že budeš mít spíš zájem vo tu postel vogo


řikám si hurikán
osiris (Člen)
26.02.2007 13:58:22
Offline

Re: Zase psi :-))

...postel je snat moje vogu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.02.2007 14:08:00
Offline

Re: Zase psi :-))

Vorel:
...vogo sem si k tý fotce mušel lehnout na bok na stůl a teť se mi nechce fstávat...apropó, jakej měli úspjech umělcí f Sušici??? ...bylo na pívo, nebo po vás házeli rajčata??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
26.02.2007 14:25:07
Offline

Re: Zase psi :-))

90 platících, vo nic jinýho nejde, svatej muž to jistil

osi, samo že tvoje


řikám si hurikán
SLUGI (Člen)
26.02.2007 16:07:37
Offline

Re: Zase psi :-))

... pitbul vs. dikobraz good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/pitvsdik.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
26.02.2007 18:08:39
Offline

Re: Zase psi :-))

surprised no ty krávoidontknow
ale má to jednu výhodu, nemusí mít vobojek s hrotama aby se mu nikdo nedostal ke krkusmile1

chudinka malinkejsmile2 některý zvířata jsou verbežfuck


bigsmilebigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vorel (Člen)
27.02.2007 11:35:13
Offline

Re: Zase psi :-))

hele parťáku, řeknu ti to asi tachle:
1.Labrador: za chvilku z něj uděláš vyžranýho příjemnýho pohodáře, takovýho čopra
2.Anglickej setr: to je raketa, dyš s nim pudeš na půh hodˇky na procházku tak si u toho dá 20 km jak nic
3.Německej ovčák: no to je taková stará dobrá klasika

Nevim jak tobě, ale mě jako Bandit jasně vychází kombinace 2 a 3.good


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
27.02.2007 11:56:40
Offline

Re: Zase psi :-))

A co treba Hovawart?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
27.02.2007 14:04:30
Offline

Re: Zase psi :-))

Vorel: Parťáku, pokud by jenom záleželo na mě tak nejradči toho ovčáka, ale robka má z těchto psíků nepřekonatelný strach. Nemá cenu nic vymlouvat ani vysvětlovat.Ona by chtěla naopak nějakou malou rasu, a já zas po lese nechcu chodit se psem, kterého musíš přes trs křaků přenést na rukách. Tak jsme se domluvili na kompromisu, a to toho labradora goodbigsmile

Borák (Člen)
27.02.2007 15:12:52
Offline

Re: Zase psi :-))

hele parťáku a co bernardýn
by ti vogo chodil naproti do knajpy a fzal by ti sebou i něco na cestu z5
fšak trocha rumu na doražení by nebylo na škodu bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
27.02.2007 15:15:24
Offline

Re: Zase psi :-))

Ty Můre,di do teho,je s ním prdel a sů to psi co chcou neustále pozornost,hrátsi,nechat s ehladit apod.Pro malou naprosto skvělá volba,my ho máme doma a zme spokojeni,je to hravej pes,kerej by neublížil nikomu,občas nám vadí,že by moh bejt i trošku vostřejší. Pokud se mu budeš věnovat,je schopnej se skvěle naučit všechny povely.Jo a máme ho doma,přes den,když jsme v práci,tak je na dvorku.Je fakt,že chlupů je z něho dost,ale z kerýho psa nejsou,že jo.A s tím žrádlem je to fakt,kupujeme 15 kg pytel za 1400, Eukanoba se to tuším menuje.Ale nic jinýho nedostává,žádné zbytky od stolu apod.,maximálně ty kokina co se dělaj pro psy.Pár fotek:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/falco.jpg



40 kilo je 40 kilo,krásbné štěně,že jo?

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/falco1.jpg



a toť i s majitelků,kolikrát se musím vo místo rvátidontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/falco2.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
27.02.2007 15:21:50
Offline

Re: Zase psi :-))

do řiti,Mašinfíro,můžeš?zapomněl sem na název složky.dík


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
27.02.2007 15:23:14
Offline

Re: Zase psi :-))

už sem ti to přesunul bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Borák (Člen)
27.02.2007 15:24:49
Offline

Re: Zase psi :-))

hele cukrářka je nějaká pobledlá
dáváš jí vobčas najíst bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
Zdenda (Člen)
27.02.2007 21:37:50
Offline

Re: Zase psi :-))

Fešák pesgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr