Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » letos k Balatonu

mirdoc (Člen)
24.02.2007 10:28:51
Offline

letos k Balatonu

V léě bych rád s manželkou na B6 navštívil Balaton. Má někdo nějaké zkušenosti? Jsem již starší ročník a rád bych proto využil ubytování v privátu. Jaká je šance sehnat něco v sezonu? Dík

Kelly01 (Člen)
24.02.2007 11:25:07
Offline

Re: letos k Balatonu

Starší ročník je Castro..

O něm aspoň něco vímesmile2


God Save The Queen!
Drak (Člen)
24.02.2007 11:42:51
Offline

Re: letos k Balatonu

Chtělo by to vylepšit profil bad


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
mirdoc (Člen)
24.02.2007 12:11:26
Offline

Re: letos k Balatonu

Profil jsem vylepšil, Castro je starší.

Kelly01 (Člen)
24.02.2007 12:45:44
Offline

Re: letos k Balatonu

Odpověď:
Bez problémů..
Budeš si ještě moct vybírat...


God Save The Queen!
yello (Člen)
24.02.2007 13:18:30
Offline

Re: letos k Balatonu

...na Balatonu naposled v '98 a bulo supr.Jen ti nesmi vadit,ze krome nemciny a aut s nemeckejma znackama nic jinyho neslysis a nevidis.
Ubytovani v hotelu Fesztival v Balatonfoldvaru,(10 km od Siofoku).Cenu si uz nepamatuju ale vice nez prijatelna..No a za 2 tejdny na to jsme jeli znova,tak se nam libilo.Pro zmenu na privat,ale  to pohodli hotelu je k nezaplaceni a rozdil v cene nebyl velikej.Jinak bych se drzel v blizkosti Siofoku,(ne primo v nem,kvuli vysokym cenam) protoze je to takove centrum,kde se furt neco deje,zejmena pak vecer.
Nas mladej byl s kolegama minulej rok tady:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/yello2/balaton1.jpg



good ..spokojeny vsichni,175€ na hlavu za tejden s plnou penzi.Novej penzion,byli v nem prvni hoste.Tak dobrej vyber.smile1


...che palle !!!
Mour (Člen)
24.02.2007 13:44:56
Offline

Re: letos k Balatonu

My jsme byli ny Balatonu v r.00 bigsmile ...teda pod stanem, v Siófoku bv kempu...doporučuju přelom červenec/srpen....sou tam vinné slavnosti goodwinewinewinewine

...jinak se mrkni na www.madarsko.cz  , my když jsme tenkrát chtěli vědět víc info, tak švagr napsal do té Pražské centrály a ono mu poslali domů kupu informací good

PALOUS (Člen)
24.02.2007 19:41:27
Offline

Re: letos k Balatonu

mirdoc psal:

V léě bych rád s manželkou na B6 navštívil Balaton. Má někdo nějaké zkušenosti? Jsem již starší ročník a rád bych proto využil ubytování v privátu. Jaká je šance sehnat něco v sezonu? Dík

Nic neřeš a jeď já tam jezdím skoro každej druhej rok a je tam fajngoodcenově jak u nás a hlavně si nic vod tud netahej je to za bukem a všude teda v Siofóku kam jezdím vobchoďáky a tam jak u násgoodkdyž budeš projíždět pobřeží tak všude u cest stojej auta a u nich lidi co maj volný priváty,takže si můžeš vybrat kde zůstaneš.Byl jsem taky v Hevízu ale mě se tam nepáčilobadprostě mám rád Siofók a tu jejich hantýrku když jezděj kolem vody na kolech a prodávaj kukuřici a řvou iščemege kukorica vajs bite?bigsmileLetos tam jedu taky ale motorku povezu v tranďákugood


Jebat motorky :-)
standaGSF (Člen)
24.02.2007 22:30:05
Offline

Re: letos k Balatonu

Balaton jezdím již několik let a musím říct že vždy ke vší spokojenosti. Ubytování není problém. Pokaždé seženeme privát do ceny max. 10 Eur. za osobu. Obvykle tak 7-9 Eur. Je to tam fakt super. Letos jedu znova, kdyby jsi chtel něco bližšího vědět tak dej zprávu.

tomasNJ (Člen)
25.02.2007 01:52:28
Offline

Re: letos k Balatonu

tyvole, tady se těch jičíňáků nějak vyrojilo...surprisedidontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
1.2_Bert (Člen)
09.03.2007 12:58:15
Offline

Re: letos k Balatonu

Mirdoku, taky potvrzuju, že ubytování i v sezoně nebyl problém v cenách do 10E, u mě vč.snídaně. good
Naše domácí uměla anglicky, německy, rusky i italsky. surprised


12.Bandit je dobrá minulost
Pool (Člen)
09.03.2007 22:50:09
Offline

Re: letos k Balatonu

... ja tam byl tusim 2002 a hnusnejsi ,spinavejsi ,bahnitejsi ,melci rybnik uz asi neuvidim ... ale zase sem poprvy videl zmiji ,vochutnal pravej madarskej gelesi [kerej chutnal jak neslana ceska ridka gulasovka z kantyny v Prumstavu, taky sme testli madarsky prostitutky ... ty nebudu moc rozepisovat [podobny pridavny jmena jako u gulase a balatonu] a jeste k tomu chtely mrchy 30euro bad ... po 10minutach smlouvani 10 good ... no proste super dovolena pro dva ... bigsmile nevim co tvou zenu znechuti vic ... jestli zmije nebo to ,ze se kazdy rano nedopocita 10eurovejch bankovek smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Kelly01 (Člen)
10.03.2007 08:12:25
Offline

Re: letos k Balatonu

Mám Maďarsko rád...


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
10.03.2007 18:01:34
Offline

Re: letos k Balatonu

Taky sem se tam zajel mrknout v roce 2004 a moc me to teda neuchvatilobad Voda mela barvu blata v louži,mělký jak svina,okolí samej rákos a bažiny a miliony komarufuck Nechapu ze se tam trmací nakej holandan pres celou evropuidontknow. Lipno je proti tomu luxus.Vickrat me tam nikdo nedostanefuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr