Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » chip tunning dieselu

Banditatom (Člen)
11.10.2009 13:48:24
Offline

chip tunning dieselu

než mě všichni pošlete doass(poslat slovně!!! ne  fyzickyevil)
nemáte někdo zkušenosti s s chipem ochcavky 66kw? nějak je to slaboučké a na nové není. Mám možnost upravy  na 90kw. tak jestli s tím máte někdo zkušenost beru kažou radu!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
11.10.2009 13:57:07
Offline

Re: chip tunning dieselu

Mno tak to jsem zvědavej, jak budeš spokojenej.... Zaleží, jestli jen zvedne plnicí tlak a nebo to umí pořádně....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
11.10.2009 13:59:14
Offline

Re: chip tunning dieselu

Jinak, 66kw vlastně nemá geometrii na lopatách... mno nic, já bych to nechal jak to je....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
11.10.2009 14:01:12
Offline

Re: chip tunning dieselu

Progear 650 psal:

Jinak, 66kw vlastně nemá geometrii na lopatách... mno nic, já bych to nechal jak to je....

budou mi to dělat v bosch kdyb jsis koupil power box tak ti to jen zvýší plnící tlak


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenák (Člen)
11.10.2009 14:03:33
Offline

Re: chip tunning dieselu

Měl jsem možnost se v tom svést po chipu.
Podle mě je to hodně znát.... máme v práci 2x 66 a obě jsem jel.
a já mám 74 a přijde mi línější, ale zase řidičák potřebuju tak to nechám tak jak to je.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Progear 650 (Člen)
11.10.2009 14:04:21
Offline

Re: chip tunning dieselu

Banditatom psal:
Progear 650 psal:

Jinak, 66kw vlastně nemá geometrii na lopatách... mno nic, já bych to nechal jak to je....

budou mi to dělat v bosch kdyb jsis koupil power box tak ti to jen zvýší plnící tlak

hm, tak jestli to nědělá nějakej jouda a budeš to mít od nich, tak by to mělo bejt cajk... ale divím se ti, že se ti chce do toho srát prachy....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
11.10.2009 14:10:43
Offline

Re: chip tunning dieselu

Progear 650 psal:
Banditatom psal:
Progear 650 psal:

Jinak, 66kw vlastně nemá geometrii na lopatách... mno nic, já bych to nechal jak to je....

budou mi to dělat v bosch kdyb jsis koupil power box tak ti to jen zvýší plnící tlak

hm, tak jestli to nědělá nějakej jouda a budeš to mít od nich, tak by to mělo bejt cajk... ale divím se ti, že se ti chce do toho srát prachy....

ty chcesmile1pač jsem v tom autě furtsmile2(ani na bečko už nemám letos moc časubadsmile2) a ten výkon tam prostě chybí.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
11.10.2009 14:20:41
Offline

Re: chip tunning dieselu

Nedávno jsem se o tom bavil s člověkem, co sem dováží jednotky a říkal, že znát to je,  ale taky říkal, že na nové auto v záruce mi to nedá a že ať počítám s tím, že životnosti motoru rozhodně nepomohu...

0cool (Člen)
11.10.2009 14:31:57
Offline

Re: chip tunning dieselu

znat to je ale zalezi jak to chces nachipovat.
Pokud jde o power boxu pozor s turben +  spojka ( par lidi z prace uz je vymenily a hned sundaly powerboxy).

Pokud si nechas chipovat tak az ty daji ten origos abys mohl zpatky, jo nech si to udelat s firmou ktera ma s tim zkusenosty.

Ja to udelal na benzin a pri normalne jizde spotreba klesla az o litr ale zas kdyz jsem chtel jet trosku rychle to papalo o 2 litry vice :)).


Libertad se dice Bandit
Kelly01 (Člen)
11.10.2009 14:43:35
Offline

Re: chip tunning dieselu

Bych do toho nešel,na normální ježdění stačí i SDi 50kw a na blbnutí je motorkaidontknow

osobně jsme zkoušeli brno praha co to dá se 110kw motorem a s 50kw pohodově podle vyhlášky,a podle provozu to bylo vždy max tak o 15-20 min rychlejší,ovšem ten stres a soustředění za to nestály..


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
11.10.2009 14:47:18
Offline

Re: chip tunning dieselu

Jo,jedinej motor do kterýho bych šel s chipem je 74kw,a to jen proto že to mám vyzkoušený na Superbu,šáhli jsme na něj v 5000km a teď má 170000 bez problémůsmile1

maximálka se zvedla (podle tacho) ze 185 na 210kmgood


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
11.10.2009 14:50:02
Offline

Re: chip tunning dieselu

Kelly01 psal:

Jo,jedinej motor do kterýho bych šel s chipem je 74kw,a to jen proto že to mám vyzkoušený na Superbu,šáhli jsme na něj v 5000km a teď má 170000 bez problémůsmile1

maximálka se zvedla (podle tacho) ze 185 na 210kmgood

mě právě říkal ten borec že nejlepší na chip je 66kw pač je od výroby hodně poddimenzovaný (všechny ostatní diseel motory 81-96 vychází s něj)  a o maximálku nejde jde o to, že když předjíždíš tak jí to trvá v kopci je jak já po dvacce cigaretsmile1 a tak celkově je to zdechlinkasmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
11.10.2009 17:16:13
Offline

Re: chip tunning dieselu

74 je PD,má jiný turbo atd.bigsmile

Ovšem v tvém věku s plným počtem "bodů" bych také toužil po výkonusmokin

Ovšem pamatuj že bez "metly","hlín" a "se švihadly" to nejdeheadshake

Šak to tady říkaj jasně:

http://www.youtube.com/watch?v=tuGrHymv38A


God Save The Queen!
Miras (Člen)
11.10.2009 17:25:48
Offline

Re: chip tunning dieselu

Progear 650 psal:

Mno tak to jsem zvědavej, jak budeš spokojenej.... Zaleží, jestli jen zvedne plnicí tlak a nebo to umí pořádně....smile1

Jak jinak čipovat diesel než plnícím tlakem?
Podle mě to není moc rozumný. To turbo je stavěné na určitý výkon a jedná se o jednu z nejzranitelnějších vědí u diesla. Dále spojka, převodovka, atd. nejsou stavěný na přenos většího točivého momentu.

Stejně to lidi používaj jenom na větší péro bigsmile

Souhlas s tím že na norm. ježdění stačí SDI good  na blbnutí je mašina

Kelly01 (Člen)
11.10.2009 17:32:06
Offline

Re: chip tunning dieselu

Pravda,moje 96PD mám  na 115kw,udělal jsem to v 80000km, po necelých 10000 mi při řazení z 5 na 6 zacla lehce klouzat spojka tak jsem dal novou sadu a je klidbigsmile

Ale dávám to za vinu babě z Brna vod kerý jsem to koupill v58 litrechcool


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
11.10.2009 17:40:12
Offline

Re: chip tunning dieselu

dostali zme s kolegů káry zároveň. Fábky, samo že chrochtáky v kombajnu 1,9 s hagusy, na hlínách, bez švihadelbigsmile no každopádně von to hned nechal čipnůt. Brzo na to mu odešla trojka v převodovce a za půl roku prasklo nějaké potrubí u turba. Nevím estli to souviselo, to ať už zváží každej sám. Jináč zatímco já mám spotřebu vokolo 5,3 litru přestože se nebojím to přišlápnout, tak  on má 6,8 ale je fakt,že jezdí jako čuňas a hlavně krátké trasy. Jináč zatímco mně se to od 180 na 215 hrabe už pomaleji, jemu to táhne furt a tu maximálku tam má rychlejc


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Progear 650 (Člen)
11.10.2009 18:04:16
Offline

Re: chip tunning dieselu

Miras: právě že ne jenom tlakem, ale komplexně...
Koldan: hadice praskla, pač je stavěná na určitej tlak, a když ho někdo zvedne, tak to pak nemusí vydržet...
Banditatom: právě že 66 je sice naddimenzovanej, ale není to PD a turbo nemá měnitelnou geometrii lopat, čili nefouká tolik, pač tamto je vější a proto vydrží dlouhodobě foukat víc....( ne vždycky teda bigsmile)  Je toho víc, jak z toho ten výkon dostávaj a myslet si, že jen čipem z toho starého dostaneš to samé se stejnou životností je hloupost...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Miras (Člen)
11.10.2009 18:41:29
Offline

Re: chip tunning dieselu

Co se tedy "komplexně" ještě u čiptuningu dělá? Nějak mě nenapadá jak u diesela zvýšit výkon jinak než plněním... 
Krásně je to vidět u atmosferickejch - prostě objem se jen s malým výkyvem rovná výkonu. Za dvacet let vzrostl výkon jen minimálně a to přímím vstřikem, ale ten spíš než výkon zařizuje emise a lepší chod motoru. možná se pletu, proto se ptám.

zdenek 1 (Člen)
11.10.2009 19:01:49
Offline

Re: chip tunning dieselu

Banditatom psal:
Kelly01 psal:

Jo,jedinej motor do kterýho bych šel s chipem je 74kw,a to jen proto že to mám vyzkoušený na Superbu,šáhli jsme na něj v 5000km a teď má 170000 bez problémůsmile1

maximálka se zvedla (podle tacho) ze 185 na 210kmgood

mě právě říkal ten borec že nejlepší na chip je 66kw pač je od výroby hodně poddimenzovaný (všechny ostatní diseel motory 81-96 vychází s něj)  a o maximálku nejde jde o to, že když předjíždíš tak jí to trvá v kopci je jak já po dvacce cigaretsmile1 a tak celkově je to zdechlinkasmile1

musíš v kopci vyhodit za jízdy mamutka ven,aby potlačil bigsmile (nebo sklopit uši) bigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
11.10.2009 20:06:09
Offline

Re: chip tunning dieselu

myslim, ze na ty octavce bez problemu zvednes vykon, ale ne o moc pac uplne identickej motor jako ta silnejsi nema...mam takovej pocit, ze jsou jiny vnitrnosti. Zacal bych asi tim, ze vymenis trisky ve vstrikovacich tam je to hodne utazeny, bezne se to meni za ty z 81kw octavie a nebo lepsi varianta koupit primo od firmy dieselpower (maj nekolik variant  ) tam bych to taky nechal nacipovat na brzde. Vic toho bez vymeny turba nezvladnes a to je pak pomerne narocny jak praci tak financne.
Po tyhle uprave bych si pomalu zacal setrit na spojku a dvouhmotnostni setrvak ptz bude rychle do pussy

Rozhodne nez se do neceho pustis precti si http://dieselpower.cz/forum/ je tam toho mraky o upravach jakou chces ty. good

rene (Člen)
11.10.2009 20:25:57
Offline

Re: chip tunning dieselu

66kW má natáčecí lopatky turba, ale až někdy od 2000? nahoru. Záleží, kdo ten chip dělá. Já mám od Cimbu, mám na něho 30 000km a zatím OK. Kámoš má od Škody motorsport a občas mu tam prý klouzne spojka, když se moc rozvášní. Těch 90kW se mně zdá celkem dost, normálně udávají kolem 85kW. Zkus se podívat na: http://dieselpower.cz/forum/index.php?s … 3638333d1b
Tam je toho o chipech plno.


Mám vychytralý plán.
Fulltank (Člen)
11.10.2009 20:27:42
Offline

Re: chip tunning dieselu

rene psal:

66kW má natáčecí lopatky turba, ale až někdy od 2000? nahoru. Záleží, kdo ten chip dělá. Já mám od Cimbu, mám na něho 30 000km a zatím OK. Kámoš má od Škody motorsport a občas mu tam prý klouzne spojka, když se moc rozvášní. Těch 90kW se mně zdá celkem dost, normálně udávají kolem 85kW. Zkus se podívat na: http://dieselpower.cz/forum/index.php?s … 3638333d1b
Tam je toho o chipech plno.

ja sem myslel, ze od 2000? ma jen jiny ovladani turba ne ze ho ma naklapeci idontknow

hladovépedro (Člen)
11.10.2009 20:31:11
Offline

Re: chip tunning dieselu

Asi to nebudeš chtít slyšet, ale jsem autař(autobazar) posledních 15let,párkrát mne kluci co pro mne dělaj(JEZDÍ) přesvědčili abych jim nechal tyhle VW motory čipovat, během půl roku šly vždy všechny do kopru,na druhou stranu myslím že ty VW  Dieselmotory jsou nesmrtelný,ale jen v originál stavu,jeden řidič mi jezdí s gálem 66kW který má teď 900tis,(samo, že třeba turbo je tam už třetí, atd),  na třetí stranu to čipovaní neodsuzuju, ale ne u VW, před 8lety jsem si nechal čipovat omegu 2,5tdi-BMW motor a natahal jsem s tím 100tis bez problémů s motorem, a ted mám načipovanou X5 a už 90tis bez problému s motorem. Takže za mne VW MOTOR NEČIPOVAT!!cool

Billy (Člen)
12.10.2009 07:33:42
Offline

Re: chip tunning dieselu

nafta patri do kamen bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honza-B6 (Člen)
12.10.2009 07:59:59
Offline

Re: chip tunning dieselu

No..tak ja si nechal před 14 dny chipnout motor 66KW....na nějakých 85 Kw....rozdíl tam byl...jelo to jako kráva bigsmile... pěkně to zatáhlo... Udělal mi to jeden fachgoodman v Příbrami , který dělá autoelektrikáře v Auto-Poly... Za 3000Kč, že jsem od známého...první cesta do Prahy ve 140 chci předjet a málem jsem si nadělal do kalhot , že mi odešlo turbo....vyplo... Tak na benzinu vypnout a zapnout motor... Ok.jedu dál...po 15 km to samé... To už jsem byl dost ass... Ke všemu to blbě startovalo... Volal sem mu, že to blbne, prej ať zajedu... Po minutě nandané podtlakové hadičce v puse konstatoval, že mi odešla nějaká membrána u turba... Dokáže ji prý sehnat za 3000Kč...to už jsem šel do kolen... Říkám, vraťte mi můj soft... S kecma, že se mu tohle ještě nestalo a že za to nemůže mi prý vrátí jen 2000Kč...opět jsem byl ass.... Můj závěr: Teď mám zpátky 66Kw a jsem spokojenej.... Nebojím se o spojku a kde co praskne... Když chip, tak buď dieselpower za 10 000kč nebo tady v Praze za 8 000Kč a s pořádnou kontrolou motoru, co to vlastně snese....

barynek (Člen)
12.10.2009 13:28:36
Offline

Re: chip tunning dieselu

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
12.10.2009 13:43:26
Offline

Re: chip tunning dieselu

barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

...se selským rozumem můžeš leda tak jít koupit na jarmark valacha bigsmile ...když oni to "potřebujou" tak to musej mít bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 13:44:57
Offline

Re: chip tunning dieselu

to než sypat zbytečný prachy do plechovky to si radši koupim slušnou jebku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
12.10.2009 13:57:46
Offline

Re: chip tunning dieselu

prachy se musej investovatsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
12.10.2009 14:14:43
Offline

Re: chip tunning dieselu

ross psal:

prachy se musej investovatsmile1

Presnegoodgood Auta a zensky jsou dvje nejrozumnejsi veci na investovani. Tam se vsechno zuroci a prodas za vic jaks nakoupilsevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 14:21:01
Offline

Re: chip tunning dieselu

ross psal:

prachy se musej investovatsmile1

pokud investuješ do aut..tak ti bude držet palce aby ti to vydělalobigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Miro (Člen)
12.10.2009 14:37:28
Offline

Re: chip tunning dieselu

Myslím od poloviny roku 2000 se dělaly TDickove Octavky s proměnlivou geometrii lopatek. U starších se musí letovat v ř.j. Jinak 66kW a 81kW jsou více méně stejné .Rozdíl je v průměru trysek a pár drobnostech.

Já mám Octavku 1,9TDi 2002 66kW@85kW (najeto 145 000km) a jsem maximálně spokojenej. Po čipu jsem najel 50 000km. Dynamika je proti 66kW úplně někde jinde, spotřeba mi klesla plus mínus o litr. Bere si to kolem 4,5 - 4,8l/100 (počítáno podle tankování, palubní počítač ukazuje ještě o 2dl méně). Určitě je potřeba před čipem vědět v jakém stavu je motor a případně preventivně udělat rozvody. Nestojí to až takový majlant a případná oprava po prasklém rozvoďáku je dost drahá ;)

K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 14:44:06
Offline

Re: chip tunning dieselu

Miro psal:

Myslím od poloviny roku 2000 se dělaly TDickove Octavky s proměnlivou geometrii lopatek. U starších se musí letovat v ř.j. Jinak 66kW a 81kW jsou více méně stejné .Rozdíl je v průměru trysek a pár drobnostech.

Já mám Octavku 1,9TDi 2002 66kW@85kW (najeto 145 000km) a jsem maximálně spokojenej. Po čipu jsem najel 50 000km. Dynamika je proti 66kW úplně někde jinde, spotřeba mi klesla plus mínus o litr. Bere si to kolem 4,5 - 4,8l/100 (počítáno podle tankování, palubní počítač ukazuje ještě o 2dl méně). Určitě je potřeba před čipem vědět v jakém stavu je motor a případně preventivně udělat rozvody. Nestojí to až takový majlant a případná oprava po prasklém rozvoďáku je dost drahá ;)

ony ty motory maj uplně stejný vnitřnosti jen má každej jinej výkon..ovšem to jak se daného výkonu dosáhle je věc trochu jinásmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
12.10.2009 15:18:28
Offline

Re: chip tunning dieselu

Zbožňuji ty kydy o snížené spotřeběbigsmile

To je jak od Horstabigsmile


God Save The Queen!
zdenek 1 (Člen)
12.10.2009 15:30:38
Offline

Re: chip tunning dieselu

barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

No jistě ,konečně rozumná řeč,a proto jedině červené  i = 81kw good


když to jede,je to OK
mr.BSE (Člen)
12.10.2009 16:29:58
Offline

Re: chip tunning dieselu

zdenek 1 psal:
barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

No jistě ,konečně rozumná řeč,a proto jedině červené  i = 81kw good

No jistě, konečně rozumná řeč,a proto je lepší koupit všechno jen ať to není z koncernu VW bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
12.10.2009 16:55:29
Offline

Re: chip tunning dieselu

Presne VW Vento 1.9TDI a i to je na nasi vyhlasku prehrsle vykonusmile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Progear 650 (Člen)
12.10.2009 17:10:22
Offline

Re: chip tunning dieselu

zdenek 1 psal:
barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

No jistě ,konečně rozumná řeč,a proto jedině červené  i = 81kw good

mno spíš 96kw.......good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
zdenek 1 (Člen)
12.10.2009 18:07:48
Offline

Re: chip tunning dieselu

Progear 650 psal:
zdenek 1 psal:
barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

No jistě ,konečně rozumná řeč,a proto jedině červené  i = 81kw good

mno spíš 96kw.......good

njn bigsmile


když to jede,je to OK
Miras (Člen)
12.10.2009 18:19:39
Offline

Re: chip tunning dieselu

nesnáším kult TDI, ne snad kvůli technilogiím, ale kvůli lidem...

Když si budu chtít užít motoru tak si koupím nějakej benzín z JP a ne dávat na oktáfku mračítka, folie, buznalinky z ala chromu a pak diskutovat u benzínek se stejně postiženejma lidma jak to jede vocpoda a jezí to za 3,5483 litru na 96km.

Neberte mě vážně jen jim závidím  bigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
12.10.2009 18:29:16
Offline

Re: chip tunning dieselu

Miras psal:

nesnáším kult TDI, ne snad kvůli technilogiím, ale kvůli lidem...

Když si budu chtít užít motoru tak si koupím nějakej benzín z JP a ne dávat na oktáfku mračítka, folie, buznalinky z ala chromu a pak diskutovat u benzínek se stejně postiženejma lidma jak to jede vocpoda a jezí to za 3,5483 litru na 96km.

Neberte mě vážně jen jim závidím  bigsmilebigsmile

Podepisuju v plném znění good

Krom té poslední věty...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kakac (Člen)
12.10.2009 18:32:44
Offline

Re: chip tunning dieselu

Tome kurwa co to zas vymýšlíš za kokotinybigsmilebigsmile
Já mám 66 už asik 150000 km najeto a jede dobře furt naloženej i s žebřem na zahrádce a fičím po dálnici 160 bigsmile
Tak co víc si přát evil
Já vím tu 81 bych bral a kurevsky ale žádnej tůning.
A jinak 66 a 81 jsou nejlepší TD co VW vytvořil potažmo Audibigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
12.10.2009 18:38:06
Offline

Re: chip tunning dieselu

zdenek 1 psal:

No jistě ,konečně rozumná řeč,a proto jedině červené  i = 81kw good

Ale pussy
Jedině bílej pasát f tédéíčkej s budoucí dochtorkou na sedadle spolujezdce a budoucím inžinýrem na místě řidiče.smokinass


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Miras (Člen)
12.10.2009 18:40:30
Offline

Re: chip tunning dieselu

mr.BSE psal:
Miras psal:

nesnáším kult TDI, ne snad kvůli technilogiím, ale kvůli lidem...

Když si budu chtít užít motoru tak si koupím nějakej benzín z JP a ne dávat na oktáfku mračítka, folie, buznalinky z ala chromu a pak diskutovat u benzínek se stejně postiženejma lidma jak to jede vocpoda a jezí to za 3,5483 litru na 96km.

Neberte mě vážně jen jim závidím  bigsmilebigsmile

Podepisuju v plném znění good

Krom té poslední věty...

poslední věta byla samozřejmě ftipem  smokin

barynek (Člen)
12.10.2009 18:43:06
Offline

Re: chip tunning dieselu

osiris psal:
barynek psal:

pánové a nevyplatí se koupit něco co má teda jakože větší výkon rovnou? než tam pak cpát prachy za chipy a nový turba, membrány hadioce a podobný drahy pussyviny???idontknow
PS: jako nejsem expert, spíš bych řekl, že tomu rozumim uplnou pussy ale tak jako selským rozumem... co?surprised

...se selským rozumem můžeš leda tak jít koupit na jarmark valacha bigsmile ...když oni to "potřebujou" tak to musej mít bigsmile

jestli je tam přímá úměra s b6 a b12 a určitých tělesných proporcí, v tom případě to chápu a mlčímbigsmile
a jinak pokud fakt chci něco tunit, tak benzín a nějakej s hovadskym vykonem, co má minimálně sto klokanů a aby to vypadalo... ne kdejakej tuzink s kanagonem nalepeným mega křídlemsicksick


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 20:39:59
Offline

Re: chip tunning dieselu

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
12.10.2009 20:43:24
Offline

Re: chip tunning dieselu

K.a.s.y.m. psal:

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil

podporovat koupí výrobu amerických tříkolekidontknow

bych si musel hned nafackovat...

nějak nemám ty jejich káry v obliběheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
12.10.2009 20:51:44
Offline

Re: chip tunning dieselu

K.a.s.y.m. psal:

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil

...koho myslíš tím "víc" a "pacijent"???bigsmile ...snat by se Ross nechtěl hádat, že jednu z nejkrásnějších melodijí umí zahrát 5,7 HEMI 8V zabalený třeba do kabátku RAM...kam se serou ňáký mrňavý uječený japoncký V-Tecbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 21:00:00
Offline

Re: chip tunning dieselu

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil

...koho myslíš tím "víc" a "pacijent"???bigsmile ...snat by se Ross nechtěl hádat, že jednu z nejkrásnějších melodijí umí zahrát 5,7 HEMI 8V zabalený třeba do kabátku RAM...kam se serou ňáký mrňavý uječený japoncký V-Tecbigsmile

sem tušíïl,že se minimálně jeden pacient ozve bigsmile
to Ross:Já netvrdim,že to jsou nejlepší auta s nejlepšíma jízdníma vlastnostma,ale prostě zvuk HEMI je něco co se nedá napodobit a vždycky mě chytne za srdce.
Navíc tyhle auta maj neskutečnej potenciál na různý úpravy hlavně bez eletroniky což si třeba VW TDI moc představim neumimsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Miras (Člen)
12.10.2009 21:21:32
Offline

Re: chip tunning dieselu

vytočenej V-tec je podle mě super záležitost....  i když nej auto který jsem zatím měl já (teda služebák) byl 328 E36, krásnej červenej... a ten zvuk byl taky super i když řadovej, podvozek super... je mi ale jasný že takový prelude by mě to dokázala zprostředkovat taky...  mluví ze mě ale nostalgie a lahev ryzlinku idontknow 

Toho prelude bych si teda asi rád koupil - furt jsem kupoval rodiný káry tak je čas když za 7 týdnů budu otcem koupit sporťák bigsmile 

Hele služebně jezdim hodně a chápu na co nafta je, ale ruku na srdce pokud se budem bavit o zábavě tak je to hra na jinym hřišti. Já osobně jsem si už nechal několikrát auto předělat na sekvenční vstřikování LPG.

Jednou jsem udělal botu a koupil si Merivu CDTI, ty brďo by jste koukali co jsou to náklady... nejvíc po tom co ve 110tkm odešel common rail....

K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2009 21:24:33
Offline

Re: chip tunning dieselu

Miras psal:

Já osobně jsem si už nechal několikrát auto předělat na sekvenční vstřikování LPG.

nepatrně víc to baští ,ale taky nepatrně víc to jedegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.10.2009 21:25:53
Offline

Re: chip tunning dieselu

Miras psal:
mr.BSE psal:
Miras psal:

nesnáším kult TDI, ne snad kvůli technilogiím, ale kvůli lidem...

Když si budu chtít užít motoru tak si koupím nějakej benzín z JP a ne dávat na oktáfku mračítka, folie, buznalinky z ala chromu a pak diskutovat u benzínek se stejně postiženejma lidma jak to jede vocpoda a jezí to za 3,5483 litru na 96km.

Neberte mě vážně jen jim závidím  bigsmilebigsmile

Podepisuju v plném znění good

Krom té poslední věty...

poslední věta byla samozřejmě ftipem  smokin

Jediný rozumný komentáře v tomto vláknugood Kdyš budu chtít naftu kerá pojede,tak šáhnu po BMW525/530D a nemusím přemejšlet co kde poladitsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
12.10.2009 22:10:38
Offline

Re: chip tunning dieselu

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil

...koho myslíš tím "víc" a "pacijent"???bigsmile ...snat by se Ross nechtěl hádat, že jednu z nejkrásnějších melodijí umí zahrát 5,7 HEMI 8V zabalený třeba do kabátku RAM...kam se serou ňáký mrňavý uječený japoncký V-Tecbigsmile

tohle má kluk co u něj dělám na Kolbence... je to pičovina, já bych to nechtěl....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
ross (Člen)
12.10.2009 23:20:54
Offline

Re: chip tunning dieselu

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Když už do nějaký plechovky cpát prachy..tak za mě něco takovýho
http://www.nadupanykary.estranky.cz/str … ang-gt-500
P.S.podobných pacientů by se tu našlo asi víc,žeevil

...koho myslíš tím "víc" a "pacijent"???bigsmile ...snat by se Ross nechtěl hádat, že jednu z nejkrásnějších melodijí umí zahrát 5,7 HEMI 8V zabalený třeba do kabátku RAM...kam se serou ňáký mrňavý uječený japoncký V-Tecbigsmile

hádat se nechci, jen na tom prostě neujíždímsmile2

jsem typický evropan, kterému ke spokojenosti stačí 3,0TDi v automaturedface


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Luk (Člen)
13.10.2009 08:02:28
Offline

Re: chip tunning dieselu

VikecB12 psal:
Miras psal:
mr.BSE psal:


Podepisuju v plném znění good

Krom té poslední věty...

poslední věta byla samozřejmě ftipem  smokin

Jediný rozumný komentáře v tomto vláknugood Kdyš budu chtít naftu kerá pojede,tak šáhnu po BMW525/530D a nemusím přemejšlet co kde poladitsmile1

Miras: nerek bych to lipgood
...z tech kecu kolik cervenejch pismenek je akorat fakt nemuzuidontknowbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Luk (Člen)
13.10.2009 08:04:22
Offline

Re: chip tunning dieselu

...nejak mi z toho vypadla ta citaceredfacesmile1

Miras psal:

nesnáším kult TDI, ne snad kvůli technilogiím, ale kvůli lidem...

Když si budu chtít užít motoru tak si koupím nějakej benzín z JP a ne dávat na oktáfku mračítka, folie, buznalinky z ala chromu a pak diskutovat u benzínek se stejně postiženejma lidma jak to jede vocpoda a jezí to za 3,5483 litru na 96km.

Neberte mě vážně jen jim závidím  bigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Michal Dk (Člen)
15.10.2009 10:36:15
Offline

Re: chip tunning dieselu

Banditatom psal:

než mě všichni pošlete doass(poslat slovně!!! ne  fyzickyevil)
nemáte někdo zkušenosti s s chipem ochcavky 66kw? nějak je to slaboučké a na nové není. Mám možnost upravy  na 90kw. tak jestli s tím máte někdo zkušenost beru kažou radu!

Jakej je to rok?Protože do 7/2000 tam jsou malý turba 8/2000 už turbo větší a tím pádem víc vzduchu.rozhodně jestli chceš zvyšovat výkon nejdřív vyměň trysky za větší těma se dostaneš na cca 125ps bez čipu.cena cca 6500kč+ práce.(měl jsem to takhle já)Pak se nechá mírně načipovat cca do 140 ps (malý turbo)Pak začne hulit a neudrží to spojka .Dále je to o vzduchu do motoru.Jen čip bych do 90 ps nedával.

vezekmin (Člen)
15.10.2009 21:55:45
Offline

Re: chip tunning dieselu

Banditatom psal:

než mě všichni pošlete doass(poslat slovně!!! ne  fyzickyevil)
nemáte někdo zkušenosti s s chipem ochcavky 66kw? nějak je to slaboučké a na nové není. Mám možnost upravy  na 90kw. tak jestli s tím máte někdo zkušenost beru kažou radu!

Nedělej to. Mě se do deseti tisic utrhla dvojhmota. spotřeba taky nešla dolů. Myslím že to je zbytečný. Kdybych dostal ten hovadskej nápad znova, tak dodám jen race trysky a to maximálně. Ten posranej setrvák mi málem sežral tělo převodovky.sick  66kwgood

Banditatom (Člen)
18.10.2009 11:22:01
Offline

Re: chip tunning dieselu

jdu do výměny střikovačů od dieselpowerugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
18.10.2009 11:39:45
Offline

Re: chip tunning dieselu

Banditatom psal:

jdu do výměny střikovačů od dieselpowerugood

A to ses chvílama tvářil jako rozumnej člověk a teď totokbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
18.10.2009 11:52:43
Offline

Re: chip tunning dieselu

VikecB12 psal:
Banditatom psal:

jdu do výměny střikovačů od dieselpowerugood

A to ses chvílama tvářil jako rozumnej člověk a teď totokbigsmilebigsmile

On nepotřebuje dobrý, rychlý auto, protože to by vzal E46 330d, on chce prostě tunit, chápeš? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr