Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » doraz tlumiče

Bombarďák (Člen)
24.02.2007 18:10:28
Offline

doraz tlumiče

čus, vyměnil jsem na B12 kosti a zvýšil zadek, když ale zmáčknu zadek mašiny a pustím zdá se mi že to docela bouchne o doraz. Měnil někdo z vás nastavení na zadním tlumiči? Mám to tam nastavený na zlatým středu podle manuálu. Nebo je to jen pocit a až na tom budu sedět a přelítnu např. železn. přejezd bude vše OK? Dík.


"Burn rubber, not your soul"
Filous (Člen)
24.02.2007 18:14:21
Offline

Re: doraz tlumiče

...a nestratil si nááááhodou gumovej doras centrálního stojanu a nemlátí ti ten??? idontknow ...jinag tlumící jednotka žádnej jakože doras nemá, tagže by tam nic mlátit nemělo idontknow ...měl sem nakoplou šesku, teť i 12 a podobnej trabl sem neměl ani na jednom biku idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bombarďák (Člen)
24.02.2007 18:37:35
Offline

Re: doraz tlumiče

Filous psal:

...a nestratil si nááááhodou gumovej doras centrálního stojanu a nemlátí ti ten??? idontknow ...jinag tlumící jednotka žádnej jakože doras nemá, tagže by tam nic mlátit nemělo idontknow ...měl sem nakoplou šesku, teť i 12 a podobnej trabl sem neměl ani na jednom biku idontknow

...... detailně jsem to nezkoumal ale když pustím zadek tak se ten tlumič vrátí do svý max. horní pozice ale je znatelně slyšet dutá rána. Zdá se mi totiž, že vyskakuje až moc rychle a ne plynule surprised a že by byl KO, to se mi nezdá


"Burn rubber, not your soul"
Bombarďák (Člen)
24.02.2007 18:39:36
Offline

Re: doraz tlumiče

.............. a je to určitě tlumiš, středovej stojan tam nemám a jak jsem už psal, ten návrat se mi zdá až moc prudkej, tudíž to tam pak třískne


"Burn rubber, not your soul"
Filous (Člen)
24.02.2007 20:03:13
Offline

Re: doraz tlumiče

...tag skus přidat na útlumu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
24.02.2007 20:06:45
Offline

Re: doraz tlumiče

...jinag změna přepákování nemá na funkci jednotky vlif, tagže pag uš jedině, že je vopravdu f pussy


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
26.02.2007 08:44:05
Offline

Re: doraz tlumiče

jakou dýlku kostí jsi použil?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
26.02.2007 08:44:53
Offline

Re: doraz tlumiče

nebo jinak,vo kolik je máš zkrácený?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr