Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Handsfree

Lech (Člen)
24.02.2007 20:10:25
Offline

Handsfree

Máte někdo s tímhle zkušenosti?
Koukal jsem na eBay - za 6 éček.
Tak si říkám, že to je kua cena...ale možná mě taky něco uniklo...idontknow
Co vy na to? Kde se to dá u nás sehnat?

Lech (Člen)
24.02.2007 20:11:18
Offline

Re: Handsfree

leons (Člen)
24.02.2007 20:26:48
Offline

Re: Handsfree


Yamaha R1
Hlavně dojet
Lech (Člen)
27.02.2007 13:49:49
Offline

Re: Handsfree

Nebude si někdo z vás něco objednávat na Ebay ?
Přisral bych se a chtěl bych tyhlety dráty, žel nemám s Ebay zkušenosti a navíc tam prej je potřeba ňáká spešl karta či co...bad
Dejte kdyžtak vědět.

Vďaka

Zdenda (Člen)
27.02.2007 14:08:49
Offline

Re: Handsfree

já jsem rád, že aspoň na tý motorce nemusim poslouchat telefony a různý kydy. good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
27.02.2007 14:40:35
Offline

Re: Handsfree

Zdenda psal:

já jsem rád, že aspoň na tý motorce nemusim poslouchat telefony a různý kydy. good

...tag pot to se podepíšu goodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
27.02.2007 14:42:04
Offline

Re: Handsfree

Zdenda: goodgoodgood mas recht


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mirek D (Člen)
27.02.2007 14:56:15
Offline

Re: Handsfree

Až budu muset brát tel. i na motorce tak ju prodám a dám se ke kolotočům.... .


Autobus je taky Suzuki... .
Lech (Člen)
27.02.2007 15:09:34
Offline

Re: Handsfree

Jo jasně, telefon mi je u pussy, ale spolujezdkyně si chce povídat...
Navíc se chystáme s mašinou na dovču a na delší cestě je to dobrý občas poklábosit (vypnout se to dá vždy, že bigsmile)

Bedřich (Člen)
28.02.2007 08:33:49
Offline

Re: Handsfree

Podle mě, tohle co je v tom odkazu je napussy za ty prachy, počkej si na Lídlovskou moto akci kde interkom loni stál dvě kila. Ten se dá rozdělit na dvě věci - 1.krabička(zesilovač), která je dobrá a 2. headsety který sou na píču, protože maj pecky do ucha a ještě je na tom tak blbě přidělanej drát k mikrofonu kterej tlačí. Mě to třeba zas tak netlačilo, ale přítelkyni celkem dost. Hlevně tě bude dost štvát to pořád nandavat sundavat.
Vyřešil jsem to headsetem s reprákem na sucháč do helmy a mikrofon jsem zadělal na pevno, jen připojim konektory a je togood

Já jsem to dělal proto, protože přítelkyně před destilety nepříjemnou boračku na motorce a bála se na to už sednout. S interkomem to  bylo pro ni snažší. Navíc ted semnou jezdí v podstatě pořád a občas se mi zdá že je do toho větší blázen než jágood Spolu jezdíme cestovně, žádný honění. Mě nevadí že si povídáme. Naopak, řeknu že za to vemu a ona se chytne, protože pořád kouká co kde lítá jen né na cestusmile1 To máte jak v autě. Jedeme a oba  za sto kiláku nařeknem ani slovo a jindy prokecáme celou cestu. Takle to je na motorce. Hlavně interkom neznamená MUSET SI POVÍDAT, ale možnost se dorozumět.

Co se týče toho jak tady většina píše(nejen teď, ale kdykoliv padne slovo interkom), ... nenechám si do toho od nikoho kecat, ...ještě tak zvedat telefony, ...ještě to tak atd. Přijde mi to tak trochu jako silácký řeči.  Mobil - nezvedam, neřešim. Jetli ty vaše jsou takový fůrie, že vám pořád do toho melou a mlátěj vám do helem, tak jsou takový jen na motorce? Já když chci mít klid a svižněji se projet, tak ji nechám prostě doma  a je to, ne?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Gumish (Člen)
28.02.2007 15:01:55
Offline

Re: Handsfree

No anebo nenasel nekdo nejaky dobry planek jak si to postavit doma? Ja jeden teda mam, ale radsi bych z neceho vybiral.


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Gumish (Člen)
28.02.2007 15:06:23
Offline

Re: Handsfree

Bedřich psal:

Podle mě, tohle co je v tom odkazu je napussy za ty prachy, počkej si na Lídlovskou moto akci kde interkom loni stál dvě kila.....

No a jak to je s tema Lidlovskejma motoakcema? To by me zajimalo jestli jeste nekdy nejaka bude. Rad bych si ho taky koupil, ale nikde v Lidlu jsem ho nevidel a nevim jak zjistit jestli nekdy bude.


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Filous (Člen)
28.02.2007 15:15:13
Offline

Re: Handsfree

Beďa:
...ale to nejni vo tom, že bych měl doma fůriji nebo rát vet silácký řeči, jen mám prostě při řízení mašiny rát klit a dyš je něco důležitýho, máme domluvený signály rukama a fungujou nám a dyš uš to nejde vyřešit znakovou řečí, tag spomalim na šedesát, votevřu plégo a voptam se wo co gou...no a krom toho, že mam rát klit mě eště navíc sere, jag interkom zvyšuje hluk motoru, tlačí mě ta pecka do ucha, taky funění do mikráku a různý šumy a lomozy ně vaděj atd. ...to jen pro upřesnění mýho argumentu proč to nechcu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
28.02.2007 16:38:16
Offline

Re: Handsfree

Filous psal:

Beďa:
...ale to nejni vo tom, že bych měl doma fůriji nebo rát vet silácký řeči, jen mám prostě při řízení mašiny rát klit a dyš je něco důležitýho, máme domluvený signály rukama a fungujou nám a dyš uš to nejde vyřešit znakovou řečí, tag spomalim na šedesát, votevřu plégo a voptam se wo co gou...no a krom toho, že mam rát klit mě eště navíc sere, jag interkom zvyšuje hluk motoru, tlačí mě ta pecka do ucha, taky funění do mikráku a různý šumy a lomozy ně vaděj atd. ...to jen pro upřesnění mýho argumentu proč to nechcu...

Rozumim ti. U toho lídlackýho je to uplně steně udělaný jako to třeba ALBRECHTa. Zvyšuješ si hlasitost jednotlivých  kanálu. Natavim to abych rozuměl při 110-130 km tak aby mi nešumělo v uchu a abych něco slyšel. Ale když stojíme, musíme dát bacha, jinak ohluchnemsmile1  Signály máme, jen když doujdou baterkysmile1

... asi je to dle gustu každýho soudruha


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
01.03.2007 07:17:35
Offline

Re: Handsfree

to sů věci,sem netušil,že to tam de,já ho mám nasazenej jen doma, u postele: "jedna,dva,tři.." krásně sa to tam vozývá,to sa ně lůbígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
01.03.2007 07:51:29
Offline

Re: Handsfree

good...Roudžr Koldan surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
01.03.2007 13:49:45
Offline

Re: Handsfree

Filous psal:

Beďa:
...ale to nejni vo tom, že bych měl doma fůriji nebo rát vet silácký řeči, jen mám prostě při řízení mašiny rát klit a dyš je něco důležitýho, máme domluvený signály rukama a fungujou nám a dyš uš to nejde vyřešit znakovou řečí, tag spomalim na šedesát, votevřu plégo a voptam se wo co gou...no a krom toho, že mam rát klit mě eště navíc sere, jag interkom zvyšuje hluk motoru, tlačí mě ta pecka do ucha, taky funění do mikráku a různý šumy a lomozy ně vaděj atd. ...to jen pro upřesnění mýho argumentu proč to nechcu...

Pod to se taky podepíšugoodgoodgood Dělám to přesně tak. Minule sem viděl týpka na nějaký korejský jebce, mezi řidítkama rádio, skoro to samí co měl můj dědek před třiceti járama v plechovce, řval mu z toho DJ Bobo Everyboooody a já se málem pochcal smíchysmile1idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
01.03.2007 13:56:26
Offline

Re: Handsfree

...tag to kecáš, nigdo takovej nemůže egzistovat surprised ...korejská jakomotorka s namontovanym dvacet let starym autorádijem a v něm hrající Dýdžej Bobo, to nemůže bejt pravda, to sis vymyslel abys byl zajimavej, jinag si to neumim vysvjetlit bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.03.2007 13:58:26
Offline

Re: Handsfree

...a pochcals ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
01.03.2007 14:00:07
Offline

Re: Handsfree

...málem surprised ...možná bylo trošku zavlhlo bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
01.03.2007 14:22:01
Offline

Re: Handsfree

Filous vole věř tomu, byla to ta jebka Aquila nebo jak se to jmenuje a jezdí kolem Mimoňe!!! Pochcal sem se až pak, když mi to došlo, bo jsem nejdřív koukal jak vejr, páč jsem myslel, že přistálo UFO. Takovej pekelnej stroj jsem totiž ještě neviděl!!! Ale na motorkářích o něm byl i test a některejm se to moc líbilo.idontknow

A teď jsem si ještě vzpoměl, že na podzim jsem se byl projet po horách a vjel jsem s jednim germánem do zákazu vjezdu. Hned na nás vylítli poliši a než nás prolustrovali, tak jsem si prohlížel stroj toho germána páč mu tam taky něco hrálo. Před zrcátkem každym tyčka, na tyčce navařenej repráček, kabel omotanej kolem tyčky dolů, mezi větvema taky nějakej flašinet z roku skoč do mě z boku a duc duc tady Frekvence jedna a teď si dáme naší populární zpěvačku Helenku Vondráčkovougood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr