Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PRI motocentrum

stoner (Člen)
13.11.2009 16:05:12
Offline

PRI motocentrum

Máte někdo zkušenosti s PRI motocentrum (Kamenný Most u Kralup nad Vl.) ? Kupoval tam někdo novou motorku? Jsou solidní? help

inkvizitorr (Administrator)
13.11.2009 16:26:36
Offline

Re: PRI motocentrum

je to šeďák jako každej jinej, pokud se nic na bajku v době záruky neposere, ušetříš několik tisíc, pokud jo tak se obávám že tě těch zprvu ušetřenejch pár tisíc může vyjít ve finále pěkně drahobadidontknow


doba je temná...
osiris (Člen)
13.11.2009 17:15:37
Offline

Re: PRI motocentrum

...ale nemusí i když se něco vysere, nevím jak oni, ale u polanskýho jsem měl vyřešenou reklamaci takovým způsobem good, že u oficiálního by se mi o tom jen mohlo zdát cool ...a vlastně pavelka taky ok good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
13.11.2009 17:44:45
Offline

Re: PRI motocentrum

osiris psal:

...ale nemusí i když se něco vysere, nevím jak oni, ale u polanskýho jsem měl vyřešenou reklamaci takovým způsobem good, že u oficiálního by se mi o tom jen mohlo zdát cool ...a vlastně pavelka taky ok good

tak tak,pavelka me taky nikdy s nicim neposlal do prdelegood


...sam mezi jebkarema...
Marián (Člen)
13.11.2009 17:45:16
Offline

Re: PRI motocentrum

jo,ale mluvime u kralovedvorskym teda.


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
13.11.2009 17:51:50
Offline

Re: PRI motocentrum

Marián psal:

jo,ale mluvime u kralovedvorskym teda.

...no jasně smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2009 17:52:19
Offline

Re: PRI motocentrum

předpokládám že zrovínka pavelka levý nedělalsick proč by taky seděl, což? bigsmilebigsmilebigsmile tomuhle zmrdovi leda nasratfuck uff, to se mi ulevilo cool


doba je temná...
osiris (Člen)
13.11.2009 18:01:20
Offline

Re: PRI motocentrum

...basa ne, jenom vazba ...věděl jsem že stačí lehce nahodit bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
13.11.2009 18:20:37
Offline

Re: PRI motocentrum

taky sem to cekal:)


...sam mezi jebkarema...
stoner (Člen)
13.11.2009 19:14:20
Offline

Re: PRI motocentrum

inkvizitorr psal:

je to šeďák jako každej jinej, pokud se nic na bajku v době záruky neposere, ušetříš několik tisíc, pokud jo tak se obávám že tě těch zprvu ušetřenejch pár tisíc může vyjít ve finále pěkně drahobadidontknow

já si právě říkám, že snad musí existovat nějaká vyjímka potvrzující pravidlo idontknow

stoner (Člen)
13.11.2009 19:17:23
Offline

Re: PRI motocentrum

osiris psal:

...ale nemusí i když se něco vysere, nevím jak oni, ale u polanskýho jsem měl vyřešenou reklamaci takovým způsobem good, že u oficiálního by se mi o tom jen mohlo zdát cool ...a vlastně pavelka taky ok good

o jakýho polanskýho se prosimte jedná? našel jsem nějakého v Uhřiněvsi. je to on?
jinak pochopil jsem dobře, že například s tímhle máš dobrou zkušenost, jo?

Hanz (Člen)
13.11.2009 19:35:46
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
osiris psal:

...ale nemusí i když se něco vysere, nevím jak oni, ale u polanskýho jsem měl vyřešenou reklamaci takovým způsobem good, že u oficiálního by se mi o tom jen mohlo zdát cool ...a vlastně pavelka taky ok good

o jakýho polanskýho se prosimte jedná? našel jsem nějakého v Uhřiněvsi. je to on?
jinak pochopil jsem dobře, že například s tímhle máš dobrou zkušenost, jo?

Mám z PRI motorcentra novou motorku, cena byla lepší než jinde, to rozhodlo..
Co se týče záruk mám ji tříletou namísto dvouletégood. Jinak reklamace musíš řešit jedině u nich v motorcentrubad, ale jestli to máš blízko, tak v pohoděgood.
Pro mě je to složitějsí, mám to přes celou republiku, takže pussy řeším v servisu a kdyby se něco hodně drahýho posralo, tak si je nechám pro to přijet, protože o tom, že musím reklamovat jenom u nich mi nikdo neřekl. Taky nedovedu pochopit, že mají servisní pobočku tady na Moravě a reklamace řeší jen fyzicky u nichidontknowass.


WD club member...
osiris (Člen)
13.11.2009 19:43:06
Offline

Re: PRI motocentrum

stoneroj: ano je to on a zkušenosti mám s nima opravdu dobrý


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
stoner (Člen)
13.11.2009 20:14:07
Offline

Re: PRI motocentrum

Hanz psal:

Mám z PRI motorcentra novou motorku, cena byla lepší než jinde, to rozhodlo..
Co se týče záruk mám ji tříletou namísto dvouletégood. Jinak reklamace musíš řešit jedině u nich v motorcentrubad, ale jestli to máš blízko, tak v pohoděgood.
Pro mě je to složitějsí, mám to přes celou republiku, takže pussy řeším v servisu a kdyby se něco hodně drahýho posralo, tak si je nechám pro to přijet, protože o tom, že musím reklamovat jenom u nich mi nikdo neřekl. Taky nedovedu pochopit, že mají servisní pobočku tady na Moravě a reklamace řeší jen fyzicky u nichidontknowass.

Dík za info. To, že musím reklamace řešit u nich, je mi jasný. Je to daň za ty "ušetřený" peníze. smile1
Jinak bych to měl cca 100km,tak by to nebyl zas takový problém. smokin

stoner (Člen)
13.11.2009 20:21:22
Offline

Re: PRI motocentrum

osiris psal:

stoneroj: ano je to on a zkušenosti mám s nima opravdu dobrý

good dík

nety (Člen)
14.11.2009 17:05:30
Offline

Re: PRI motocentrum

ale ale , copak stoner chce za motorku?bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Baltazar (Člen)
14.11.2009 19:01:25
Offline

Re: PRI motocentrum

no museli řešit nějaký čtyřkolky, bo k nim dávali nějaký levý OTP


The father of the little princess of the dawn
stoner (Člen)
14.11.2009 20:12:19
Offline

Re: PRI motocentrum

nety psal:

ale ale , copak stoner chce za motorku?bigsmile

2 nety: Stoner má nějaký roupy. bigsmile No ... přemýšlím, jestli jsem se posledně "nenakazil" od Tebe. bigsmilebigsmile bigsmile
Jinak ještě nemám úplně jasno. idontknow Kandidátů je několik. Od "šedých" připadá v úvahu King. Svezení na něm při Suzuki dnech mi stále leží v hlavě a cca 70 táců rozdíl oproti ofiko dovozcům taky.

XJelen (Člen)
14.11.2009 21:39:29
Offline

Re: PRI motocentrum

naše Zvíře tam kupovalo Tuono (v to PRImoto) jako normální servis proběh v pohodě. Je votázkou jakej by byl průběh při nějaký problemovější závaděidontknow. Celkem veselý chvilky zažíval kámoš s Z750 vod Matěje Smržů z Budějic, taky šedej, posral se mu budík a posranej je furt bad


Strýcfajtr !!!
rick (Člen)
14.11.2009 23:02:08
Offline

Re: PRI motocentrum

Loni sem v PRI kupoval Burgmana,spolu s jedním kemou z Prahy.Dobrý jen při koupi-dostaneš triko a tím to končí!Samo že nedostaneš českej manuál-stále se jen vymlouvali.A při první servisce sem šel do kolenbadPominu li cenu-za půl h.práce a 2lt.oleje 2300 peněz,tak asi takhle.Přelili mi cca o 2 deci olej,musel sem mu radit,jak vynulovat servisní interval.Ještě sem reklamoval rukavice,který se po týdnu rozešili-bez nároku,stáli jen 1700.ale můžeš si tam dát pitnou vodu zdarmafuckUšetřil sem nějakejch 20 táců a modlil se aby se nic nestalo.Takže následovala výměna Buga,na protiúčet ve Vrbovce.

nety (Člen)
14.11.2009 23:26:19
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
nety psal:

ale ale , copak stoner chce za motorku?bigsmile

2 nety: Stoner má nějaký roupy. bigsmile No ... přemýšlím, jestli jsem se posledně "nenakazil" od Tebe. bigsmilebigsmile bigsmile
Jinak ještě nemám úplně jasno. idontknow Kandidátů je několik. Od "šedých" připadá v úvahu King. Svezení na něm při Suzuki dnech mi stále leží v hlavě a cca 70 táců rozdíl oproti ofiko dovozcům taky.

Mě to taky nepustilo, ale zatím jsem toho nechal.. zítra montuju dual oval, takže zase kravnu.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
15.11.2009 10:48:01
Offline

Re: PRI motocentrum

Já bral šedej dovoz,byl vo 30táců levnější než u ofic suzuki a věděl sem do čeho du. Nemám českej návod,kerej nepotřebuju,nemám servisku,kerou taky nepotřebuju. Ten kdo chce s každým straceným šroubkem jezdit na reklamace,ať si koupí mašinu z ofiko sítě,kdo si umí něco málo opravit nemusí. Teda pokud se nestane nějaká velká závada a to si myslím že by se kroutil aji ofic. dýler....Já za 24000km krom stracenýho šroubku z kapoty neměl žádnej problém,tak su spokojenej. Až budu bandita dávat pryč,tak už bude mít stejně zanedbatelnou cenu,takže to jestli k němu servisku mám nebo ne nebude hrát roli. Stejně bych ju neměl vedenou bo si spotřební matroš měním doma....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
rene (Člen)
15.11.2009 17:41:13
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:

Máte někdo zkušenosti s PRI motocentrum (Kamenný Most u Kralup nad Vl.) ? Kupoval tam někdo novou motorku? Jsou solidní? help

Někdo na motorkařích psal, jak tam reklamoval R1, celkem marast. Jinak PRI-moto bylo profláknutý falešnýma papírama ke čtyřkolkám, možeš si počíst tady: http://www.quad.cz/2009/uz-se-zase-styd … a-coc.html


Mám vychytralý plán.
rick (Člen)
15.11.2009 18:25:23
Offline

Re: PRI motocentrum

Naprostej souhlas s vikecem.Koupit,ušetřit nějaký peňo a servisovat si to sám.Já sem chtěl mít razítko před delší cestou a pak radši sám.Stejně mi při protiúčtu nikdo na servisku nekoukal.

Luk (Člen)
15.11.2009 19:32:56
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
nety psal:

ale ale , copak stoner chce za motorku?bigsmile

2 nety: Stoner má nějaký roupy. bigsmile No ... přemýšlím, jestli jsem se posledně "nenakazil" od Tebe. bigsmilebigsmile bigsmile
Jinak ještě nemám úplně jasno. idontknow Kandidátů je několik. Od "šedých" připadá v úvahu King. Svezení na něm při Suzuki dnech mi stále leží v hlavě a cca 70 táců rozdíl oproti ofiko dovozcům taky.

noo, panecek se nam teda pekne rozmlsal...bigsmilegood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
nety (Člen)
15.11.2009 20:27:10
Offline

Re: PRI motocentrum

mě zase navnadil. Proto jde auto z domu a zase dam bandita.. už je tam ten dual oval a celkem good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
stoner (Člen)
15.11.2009 20:45:31
Offline

Re: PRI motocentrum

Luk psal:

noo, panecek se nam teda pekne rozmlsal...bigsmilegood

Mlsat by se mlsalo. bigsmilebigsmile
Chuť by byla, ale jaká bude realita, to se uvidí. smile2

stoner (Člen)
15.11.2009 20:48:50
Offline

Re: PRI motocentrum

nety psal:

mě zase navnadil. Proto jde auto z domu a zase dam bandita.. už je tam ten dual oval a celkem good

Jako já? surprised
Ty to budeš už "zase" prodávat? bigsmilebigsmilebigsmile

nety (Člen)
15.11.2009 20:51:28
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
nety psal:

mě zase navnadil. Proto jde auto z domu a zase dam bandita.. už je tam ten dual oval a celkem good

Jako já? surprised
Ty to budeš už "zase" prodávat? bigsmilebigsmilebigsmile

Asi jo, dam ještě slevičku a uvidíme. bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
stoner (Člen)
15.11.2009 21:01:11
Offline

Re: PRI motocentrum

nety psal:

Asi jo, dam ještě slevičku a uvidíme. bigsmile

Tak držím palec good . A co bude následovat? Je ten B-king ještě aktuální?

nety (Člen)
15.11.2009 21:35:52
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
nety psal:

Asi jo, dam ještě slevičku a uvidíme. bigsmile

Tak držím palec good . A co bude následovat? Je ten B-king ještě aktuální?

furt se mě líbí a furt to platí..uvidíme co přijde, zima je dlouhá bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Zdenák (Člen)
15.11.2009 21:56:36
Offline

Re: PRI motocentrum

Mám od nich motorku,
tričko jsem nedostal.
Moc nejezdím a tím pádem tam moc taky nejezdím....

Jsem těžce zklamán z trička..... smile2
A navíc si sám ani nic neopravím páč sem levej..... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Zdenek (Člen)
16.11.2009 03:19:18
Offline

Re: PRI motocentrum

To nety,,,furt se nerozhoduj, běž do něj, prachy budou, my nebudem. Zdenek.goodbigsmile

Luk (Člen)
16.11.2009 13:35:34
Offline

Re: PRI motocentrum

stoner psal:
nety psal:

Asi jo, dam ještě slevičku a uvidíme. bigsmile

Tak držím palec good . A co bude následovat? Je ten B-king ještě aktuální?

takovyhle otazky jsou naprosto zbytecny...headshake

...proti Netymu je menstruujici zenska stoicky klidnej a rozvaznej filozofsmokin

bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Billy (Člen)
16.11.2009 15:30:22
Offline

Re: PRI motocentrum

bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
stoner (Člen)
16.11.2009 15:58:36
Offline

Re: PRI motocentrum

Luk psal:

takovyhle otazky jsou naprosto zbytecny...headshake
...proti Netymu je menstruujici zenska stoicky klidnej a rozvaznej filozofsmokin
bigsmile

bigsmile

nety (Člen)
16.11.2009 19:49:23
Offline

Re: PRI motocentrum

Luk psal:
stoner psal:
nety psal:

Asi jo, dam ještě slevičku a uvidíme. bigsmile

Tak držím palec good . A co bude následovat? Je ten B-king ještě aktuální?

takovyhle otazky jsou naprosto zbytecny...headshake

...proti Netymu je menstruujici zenska stoicky klidnej a rozvaznej filozofsmokin

bigsmile

kokote, na to je odpovídající popis - schizofrenie.
To Zdenek: šel bych hned, ale nemůžu prodat. Zlevnim na 72 a uvidíme.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Góťa (Člen)
18.11.2009 23:02:25
Offline

Re: PRI motocentrum

VikecB12 psal:

Já bral šedej dovoz,byl vo 30táců levnější než u ofic suzuki a věděl sem do čeho du. Nemám českej návod,kerej nepotřebuju,nemám servisku,kerou taky nepotřebuju. Ten kdo chce s každým straceným šroubkem jezdit na reklamace,ať si koupí mašinu z ofiko sítě,kdo si umí něco málo opravit nemusí. Teda pokud se nestane nějaká velká závada a to si myslím že by se kroutil aji ofic. dýler....Já za 24000km krom stracenýho šroubku z kapoty neměl žádnej problém,tak su spokojenej. Až budu bandita dávat pryč,tak už bude mít stejně zanedbatelnou cenu,takže to jestli k němu servisku mám nebo ne nebude hrát roli. Stejně bych ju neměl vedenou bo si spotřební matroš měním doma....

Svatá pravda! Já bral mašinu ve West moto od Plzně. Sám mi řek, že mi stejně musí ze zákona dát dvouletou záruku a ať si jezdím na servis kam chci. Když se něco vysype, mám to třeba jen poslat a on si to vymění zase od svýho dodavatele. První garančku jsem si udělal sám, cena 1000,-Kč za olej a filtr. V Suze v Pardubkách prej jen 2900,- Trochu dost na přetažení všech šroubů a výměnu oleje... No, samo, že se může něco posrat, ale nemyslím si, že by se ty nový mašiny nějak zvlášť sypaly.... A cena o 33 000,- míň, než ofiko dealer.... Takžegood


.... vono to ňák dopadne ....
K.a.s.y.m. (Člen)
19.11.2009 07:18:22
Offline

Re: PRI motocentrum

nety psal:
Luk psal:
stoner psal:


Tak držím palec good . A co bude následovat? Je ten B-king ještě aktuální?

takovyhle otazky jsou naprosto zbytecny...headshake

...proti Netymu je menstruujici zenska stoicky klidnej a rozvaznej filozofsmokin

bigsmile

kokote, na to je odpovídající popis - schizofrenie.
To Zdenek: šel bych hned, ale nemůžu prodat. Zlevnim na 72 a uvidíme.bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr