Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

svobodakT (Člen)
15.11.2009 01:19:42
Offline

gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

ahoj lidi potřebuju radu mám gsxr 1100 dal jsem do něj motor a eletriku z B12 rok 01 a vsechno funguje ale nechce mi to hazet jiskru starter toci do kabelu ktery vedou do civek jde proud ale jiskru to nehodi cim to muze bejt ? zustal mi volnej cernej konektor u  konektoru k cidlu nadre co tam ma byt zapojene nemuze to byt tim ?

Filous (Člen)
15.11.2009 11:01:10
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

...ten černej konektor je volnej, s tym si nelam hlavu...jen tag v rychlosti, neprohodils kabely k cífkám, myslim jako levý za pravý???...pag by ti to pálilo jinag ...jináč zapojení na cífce je jedno, ale origo je oranžovej dycky u konektoru, kerej je u štítku cífky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
15.11.2009 11:02:08
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

...a eště mě napadlo, nezapoměls na ukostření motoru vzadu na bloku jakoby  pot baterkou???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 11:11:13
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

jen tak mimo..nezapomněl jsi zapojit snimač určující dobu hození jiskry pod pravym malym víčkem na motoru?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.11.2009 11:46:52
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

K.a.s.y.m. psal:

jen tak mimo..nezapomněl jsi zapojit snimač určující dobu hození jiskry pod pravym malym víčkem na motoru?

...ten se normálně nevotpojuje dyš taháš motor, bo to rospojíš konektorem...ale možný je to taky, to jo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
15.11.2009 12:30:18
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

a co spínačka? dal's bandití?


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
15.11.2009 12:57:24
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

tomasNJ psal:

a co spínačka? dal's bandití?

...Tome, myslim si že to nejni nutný, já to do Berty nastrojoval vobráceně, a na gixeří motor sem dával bandaskovou spínačku, enem sem přepájel konektory, ňáký káble mi zvostali volný, bo gixeří eletrika jich má míň a taky to chodilo normálně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
15.11.2009 12:59:14
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

Filous psal:
tomasNJ psal:

a co spínačka? dal's bandití?

...Tome, myslim si že to nejni nutný, já to do Berty nastrojoval vobráceně, a na gixeří motor sem dával bandaskovou spínačku, enem sem přepájel konektory, ňáký káble mi zvostali volný, bo gixeří eletrika jich má míň a taky to chodilo normálně...

...ci fiks, teť dyš nat tym přemejšlim, tag sem možná napsal pičovinu, nejsem eletrikářsmile2redface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 13:19:10
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

jen tak mimo..nezapomněl jsi zapojit snimač určující dobu hození jiskry pod pravym malym víčkem na motoru?

...ten se normálně nevotpojuje dyš taháš motor, bo to rospojíš konektorem...ale možný je to taky, to jo...

no myslim právě ten konektor..ne přímo v tom víčku.myslim,že je to černej dvoupin.
spínačka by měla bejt OK problém nastane jen když jí chceš vyndat uplně.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
15.11.2009 14:00:23
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

to mě připomíná minulej rok (nebo už předminulejidontknow) tu naší B12, fšecko fachalo, pak nám to po opravě pan autoelektrikář zapojil a už to nejiskřilo...ve finále novej Ignitech, asi se mu povedlo někde blbě škrtnout a my pak vokolo toho lítali až do jara jag blbcí, dokavaď nám mistr Koval nezapůjčil tu samou, abysme to mohli vyzkoušet good ... tímto mu dodatečně ještě jednou děkuju smile1


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
15.11.2009 14:41:08
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

XJelen psal:

to mě připomíná minulej rok (nebo už předminulejidontknow) tu naší B12, fšecko fachalo, pak nám to po opravě pan autoelektrikář zapojil a už to nejiskřilo...ve finále novej Ignitech, asi se mu povedlo někde blbě škrtnout a my pak vokolo toho lítali až do jara jag blbcí, dokavaď nám mistr Koval nezapůjčil tu samou, abysme to mohli vyzkoušet good ... tímto mu dodatečně ještě jednou děkuju smile1

...to je divný, jednotku nevotpálíš nechtěnym šlusem, bo je chráněná pojistkou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
15.11.2009 15:13:21
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

Filous psal:
XJelen psal:

to mě připomíná minulej rok (nebo už předminulejidontknow) tu naší B12, fšecko fachalo, pak nám to po opravě pan autoelektrikář zapojil a už to nejiskřilo...ve finále novej Ignitech, asi se mu povedlo někde blbě škrtnout a my pak vokolo toho lítali až do jara jag blbcí, dokavaď nám mistr Koval nezapůjčil tu samou, abysme to mohli vyzkoušet good ... tímto mu dodatečně ještě jednou děkuju smile1

...to je divný, jednotku nevotpálíš nechtěnym šlusem, bo je chráněná pojistkou...

čoveče jag jsme to dotáhli na dílnu, tak to vrčelo a pak po nastrojení uš neidontknow dyk víš... jsme se vo tom spolu tehdá ještě bavili cos byl chromej. Výsledek našeho bádání skončil až díky Kovaloj a jeho CDíčku


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 16:32:15
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:

to mě připomíná minulej rok (nebo už předminulejidontknow) tu naší B12, fšecko fachalo, pak nám to po opravě pan autoelektrikář zapojil a už to nejiskřilo...ve finále novej Ignitech, asi se mu povedlo někde blbě škrtnout a my pak vokolo toho lítali až do jara jag blbcí, dokavaď nám mistr Koval nezapůjčil tu samou, abysme to mohli vyzkoušet good ... tímto mu dodatečně ještě jednou děkuju smile1

...to je divný, jednotku nevotpálíš nechtěnym šlusem, bo je chráněná pojistkou...

čoveče jag jsme to dotáhli na dílnu, tak to vrčelo a pak po nastrojení uš neidontknow dyk víš... jsme se vo tom spolu tehdá ještě bavili cos byl chromej. Výsledek našeho bádání skončil až díky Kovaloj a jeho CDíčku

zase víš,co..než začínat výměnou dílů a udělat si v tom bordel tak je lepší jít postupně po kabelech a měřit...podle toho co psal.že do cívek proud jde tak jde o to ,že tam nefuguje něco co dává pulzi takže bud neco nezapojili a nebo je někde špatnej kabel..až pak bych sháněl zapalování.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
15.11.2009 17:37:52
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
Filous psal:


...to je divný, jednotku nevotpálíš nechtěnym šlusem, bo je chráněná pojistkou...

čoveče jag jsme to dotáhli na dílnu, tak to vrčelo a pak po nastrojení uš neidontknow dyk víš... jsme se vo tom spolu tehdá ještě bavili cos byl chromej. Výsledek našeho bádání skončil až díky Kovaloj a jeho CDíčku

zase víš,co..než začínat výměnou dílů a udělat si v tom bordel tak je lepší jít postupně po kabelech a měřit...podle toho co psal.že do cívek proud jde tak jde o to ,že tam nefuguje něco co dává pulzi takže bud neco nezapojili a nebo je někde špatnej kabel..až pak bych sháněl zapalování.

no vono se to chovalo totiž úplně stejně... všude proud, snímač vyměněnej a furt nic


Strýcfajtr !!!
svobodakT (Člen)
15.11.2009 18:00:29
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

spinacku mam z gsxr normalne mi to sviti blika troubi  proud vsude jde i do tech kabelu na civky ale jiskru to nehodi zkousel jsem je prohazet ale porat nic , jeste zkouknu to ukostreni motoru ale jestli tim myslite kabel co je na motoru zezadu u centralu tak ten mam navedenej jako kostru na minus na baterce jiny ukostreni tam nemam

Filous (Člen)
15.11.2009 19:50:57
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

svobodakT psal:

spinacku mam z gsxr normalne mi to sviti blika troubi  proud vsude jde i do tech kabelu na civky ale jiskru to nehodi zkousel jsem je prohazet ale porat nic , jeste zkouknu to ukostreni motoru ale jestli tim myslite kabel co je na motoru zezadu u centralu tak ten mam navedenej jako kostru na minus na baterce jiny ukostreni tam nemam

...to ukostření je vono, tagže tam trabl nebude...esi ti de proud k cífkám a na fajfce to nehází, tag cífky, kabely nebo fajfky ale je divný, že by byli f piči vobje cíjky nebo fšecky štyry káble a fajfkyidontknow ...fakt to nehází na žádnym válci???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 19:56:06
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

Filous psal:
svobodakT psal:

spinacku mam z gsxr normalne mi to sviti blika troubi  proud vsude jde i do tech kabelu na civky ale jiskru to nehodi zkousel jsem je prohazet ale porat nic , jeste zkouknu to ukostreni motoru ale jestli tim myslite kabel co je na motoru zezadu u centralu tak ten mam navedenej jako kostru na minus na baterce jiny ukostreni tam nemam

...to ukostření je vono, tagže tam trabl nebude...esi ti de proud k cífkám a na fajfce to nehází, tag cífky, kabely nebo fajfky ale je divný, že by byli f piči vobje cíjky nebo fšecky štyry káble a fajfkyidontknow ...fakt to nehází na žádnym válci???idontknow

hele fildo jestli se nepletu tak už na cívky jdou půlzi vod CDI,že jo?
tak jen tak pro zajimavost čím jsi měřil ,že ti na cívky jde proud?Normální digitál to totiž nezměří jen ručičkovej ti ukáže nějakou výchylku.
v manuálu tady na stránkách jsou postupy jak proměřit cívky a kabely i s hodnotama jaký máš naměřit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
15.11.2009 20:06:24
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

nehazi ani jedna fajfka zkousel jsem i civky z gsxr 1100 co mi zbyly a ty taky nejdou , proud jsem meril digitalem , jeste zkusim prehodit ridici jednotku z gsxr 1100 jestli tam pujde uvidim co to udela

K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 20:08:33
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

svobodakT psal:

nehazi ani jedna fajfka zkousel jsem i civky z gsxr 1100 co mi zbyly a ty taky nejdou , proud jsem meril digitalem , jeste zkusim prehodit ridici jednotku z gsxr 1100 jestli tam pujde uvidim co to udela

Nerad bych se plet ,ale tusim,že ti tam nepůjde


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
15.11.2009 20:14:20
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

tak tam nejde tet sem to  zkousel ale tim si myslim ze to nebude kdyz proud mi do kabelu na civkach jde , nez jsem prendal kabely a motor z toho bandita do gsxr 1100 tak vsecko slapalo takze civky by to taky nemely bejt mam ctyri a ani jedna nejde to se mi nezda aby byly vsecky v haji

K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2009 20:33:11
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

svobodakT psal:

tak tam nejde tet sem to  zkousel ale tim si myslim ze to nebude kdyz proud mi do kabelu na civkach jde , nez jsem prendal kabely a motor z toho bandita do gsxr 1100 tak vsecko slapalo takze civky by to taky nemely bejt mam ctyri a ani jedna nejde to se mi nezda aby byly vsecky v haji

No tak to ti asi nezbyde nic jiného než jít kabel po kabelu....teda po těch co maj něco společnýho se zapalovánim a zkoušet jedno po druhym....to znamená kolíbkový přepinač na řidítkách...stojánek...spínačka....pak kable který řídej zapalko od motoru...a pokud tohle bude OK tak řešit teprve CDI,ale jestli bylo OK tak bude chyba někde v zapojení..většinou to bejvá blbost a blbě se hledá.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KOVAL (Člen)
15.11.2009 21:04:17
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

jak psal fijat...
tak pomilion padesátý vosmý...
dej bandití spínačku nebo zaletuj mezi ty dva tenký dráty 100ohm odpor...
a jinak neřek bych že je zrovna štastný řešení dát elektriku z nejhorší verze bandasky zrovna do gixra,já bych teda už vymněnil jen holej motor a zapalko bych přehodil to z gixra a lektriku nechal jak byla,už jsem si tim prošel...

XJelen (Člen)
15.11.2009 21:50:04
Offline

Re: gsxr 1100 s motorem bandit 1200 nehazi jiskru

svobodakT psal:

tak tam nejde tet sem to  zkousel

hele konektory jsou jiný, ale když vyškubeš konektor a napícháš to napřímo, tak by měla fachat.


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr