Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Škrtící sada 25 kW

Sucre (Člen)
20.11.2009 22:18:04
Offline

Škrtící sada 25 kW

Čau, nemáte náhodou někdo doma škrtící sadu na bandit 600 na 25 kW? Chtěl bych ho zavřít. Za rozumnou cenu bych ji koupil, díky...good

Palino (Člen)
20.11.2009 23:01:46
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Sucre psal:

Čau, nemáte náhodou někdo doma škrtící sadu na bandit 600 na 25 kW? Chtěl bych ho zavřít. Za rozumnou cenu bych ji koupil, díky...good

Co to je škrtící sada? Hlavně musíš vyměnit řídící jednotku pokud se nepletu


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
20.11.2009 23:13:47
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

...to snad ne smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Frodo89 (Člen)
20.11.2009 23:46:23
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Hochu maš dvě možnosti.

Prvni otazka jakej ročnik maš motorky...

Druha otazka co maš za bandita

Třeti otazka maš přibuzenstvo na zapadě? napřiklad. Německo či Rakousko


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
nicola.foxx (Člen)
20.11.2009 23:57:26
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Vysral bych se na to a hotovo. Jezdeni je stejne vic vo hlave nez vo vykonu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Frodo89 (Člen)
20.11.2009 23:58:17
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Předpokladam že 25kW chceš v TP.

Tak tim ti bude sada z druhe ruky k ničemu. ty potřebuješ doklad že ti to namontovala přimo Suzuki. a Suzuki ti nenamontuje nic co si na prodejnu nenaskladnily tedy tu škrtici sadu si musiš objednat přimo u nějakeho off dealera.

V tom připade si připrav cca 11.000,-Kč

V jinem připade by bylo kdyby jsi měl přibuzenstvo či znami v některych zemich EU od nas na zapad. Tam maj homologaci škrtici sady Alpha Technik. tedy jde motorka přiškrtiti na zaklade teto sady. ktera te vyjde cca na 5.000,- Kč i spraci.

PS: odkud jsesš?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
20.11.2009 23:59:56
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

nicola.foxx psal:

Vysral bych se na to a hotovo. Jezdeni je stejne vic vo hlave nez vo vykonu.

Asi mu jde spiš o TP mam dojem.

Jinak souhlasim ale vysvětluj to česke byrokracii


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
nicola.foxx (Člen)
21.11.2009 00:07:15
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Frodo89 psal:
nicola.foxx psal:

Vysral bych se na to a hotovo. Jezdeni je stejne vic vo hlave nez vo vykonu.

Asi mu jde spiš o TP mam dojem.

Jinak souhlasim ale vysvětluj to česke byrokracii

Otazka je jestli to ma smysl. Kolik stoji to predelat, jestli to vubec nekdo udela tohle fakt nevim.
Dalsi je zapis do technicaku a kolik to bude stat a kolik casu to sezere a podobne.
Jestli nejni lepsi jezdit v klidu neprovokovat organy.
Jestli to dela kvuly veku a vekovemu omezeni  na skupiny ridicaku, nemuzu tusit, pac ma profil vyplnenej ouplne na hovno.
Kazdopadne bych se na to stejne vysral a kdyz to funguje, jak ma tak se do toho nesral a hotovo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Frodo89 (Člen)
21.11.2009 00:18:09
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

V ČR s tim zas tolik velke problemy nejsou pokud to jde cestou přes oficilani dealery.

Pro info osobně vim že Original suzuki to škrti. Na zaklade objednanch šoupatek na dany VIN motorky. Jedna se o roky vyroby 00-04
4x Šoupatko do karburatoru "je o neco delši tedy nejde tolik pootočit plyn"
Jedno šoupatko stoji v přepočtu na 1850.-Kč x4 plus 750Kč opis certifikace. a plus prace. Celkem mi řekly v SuzaMoto 10500.-Kč

PS: ceny s emohou lišit zaleži na aktualnim kurzu Kč/euro


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Brkos (Člen)
21.11.2009 08:14:33
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Frodo89 psal:

Předpokladam že 25kW chceš v TP.

Tak tim ti bude sada z druhe ruky k ničemu. ty potřebuješ doklad že ti to namontovala přimo Suzuki. a Suzuki ti nenamontuje nic co si na prodejnu nenaskladnily tedy tu škrtici sadu si musiš objednat přimo u nějakeho off dealera.

V tom připade si připrav cca 11.000,-Kč

V jinem připade by bylo kdyby jsi měl přibuzenstvo či znami v některych zemich EU od nas na zapad. Tam maj homologaci škrtici sady Alpha Technik. tedy jde motorka přiškrtiti na zaklade teto sady. ktera te vyjde cca na 5.000,- Kč i spraci.

PS: odkud jsesš?

No tak tu cenu si trošku přelít...mě škrtili 650 rv2005 abych to dostal do papírů a celé škrcení v JPmoto bylo cca za 4500 ale myslím že spíš kolem 4000 teď už nevím ale prostě víc jak 4500 to nebylo...

Filous (Člen)
21.11.2009 10:48:50
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

br1kos psal:
Frodo89 psal:

Předpokladam že 25kW chceš v TP.

Tak tim ti bude sada z druhe ruky k ničemu. ty potřebuješ doklad že ti to namontovala přimo Suzuki. a Suzuki ti nenamontuje nic co si na prodejnu nenaskladnily tedy tu škrtici sadu si musiš objednat přimo u nějakeho off dealera.

V tom připade si připrav cca 11.000,-Kč

V jinem připade by bylo kdyby jsi měl přibuzenstvo či znami v některych zemich EU od nas na zapad. Tam maj homologaci škrtici sady Alpha Technik. tedy jde motorka přiškrtiti na zaklade teto sady. ktera te vyjde cca na 5.000,- Kč i spraci.

PS: odkud jsesš?

No tak tu cenu si trošku přelít...mě škrtili 650 rv2005 abych to dostal do papírů a celé škrcení v JPmoto bylo cca za 4500 ale myslím že spíš kolem 4000 teď už nevím ale prostě víc jak 4500 to nebylo...

...tag to sou v JPmoto kurefsky levný nebo se sekli, bo pro tentokrát musim potvrdit to co napsal Pitlýk a to že origo šoupata, kerejma se škrtí na 25kW stojej pro koncovýho zákazníka cca 1900,- /ks bez slevy, tzn. krát štyry + práce + administrativní poplatky...ale esis u nich bral novou mašinu, mohli ti to udělat za svoji nákupku, jako určitej bonus, to zas jako jo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Brkos (Člen)
21.11.2009 11:38:02
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Filous psal:
br1kos psal:
Frodo89 psal:

Předpokladam že 25kW chceš v TP.

Tak tim ti bude sada z druhe ruky k ničemu. ty potřebuješ doklad že ti to namontovala přimo Suzuki. a Suzuki ti nenamontuje nic co si na prodejnu nenaskladnily tedy tu škrtici sadu si musiš objednat přimo u nějakeho off dealera.

V tom připade si připrav cca 11.000,-Kč

V jinem připade by bylo kdyby jsi měl přibuzenstvo či znami v některych zemich EU od nas na zapad. Tam maj homologaci škrtici sady Alpha Technik. tedy jde motorka přiškrtiti na zaklade teto sady. ktera te vyjde cca na 5.000,- Kč i spraci.

PS: odkud jsesš?

No tak tu cenu si trošku přelít...mě škrtili 650 rv2005 abych to dostal do papírů a celé škrcení v JPmoto bylo cca za 4500 ale myslím že spíš kolem 4000 teď už nevím ale prostě víc jak 4500 to nebylo...

...tag to sou v JPmoto kurefsky levný nebo se sekli, bo pro tentokrát musim potvrdit to co napsal Pitlýk a to že origo šoupata, kerejma se škrtí na 25kW stojej pro koncovýho zákazníka cca 1900,- /ks bez slevy, tzn. krát štyry + práce + administrativní poplatky...ale esis u nich bral novou mašinu, mohli ti to udělat za svoji nákupku, jako určitej bonus, to zas jako jo...

No spíš to bylo tim že mi to neškrtili šoupatama ale těma víčkama takže asi tak.Jinak se platí práce to si účtovali hodinu pak to měření na brzdě za o si berou 500 ale nějak mi to neúčtovali ani neříkali že budou a jinak jsem nic neplatil.Prostě jen 4kusy víček a hodinu práce...Takže mě to vyšlo fakt dost levně sám jsem tomu nevěřil.

Filous (Člen)
21.11.2009 12:20:40
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

br1kos psal:
Filous psal:
br1kos psal:


No tak tu cenu si trošku přelít...mě škrtili 650 rv2005 abych to dostal do papírů a celé škrcení v JPmoto bylo cca za 4500 ale myslím že spíš kolem 4000 teď už nevím ale prostě víc jak 4500 to nebylo...

...tag to sou v JPmoto kurefsky levný nebo se sekli, bo pro tentokrát musim potvrdit to co napsal Pitlýk a to že origo šoupata, kerejma se škrtí na 25kW stojej pro koncovýho zákazníka cca 1900,- /ks bez slevy, tzn. krát štyry + práce + administrativní poplatky...ale esis u nich bral novou mašinu, mohli ti to udělat za svoji nákupku, jako určitej bonus, to zas jako jo...

No spíš to bylo tim že mi to neškrtili šoupatama ale těma víčkama takže asi tak.Jinak se platí práce to si účtovali hodinu pak to měření na brzdě za o si berou 500 ale nějak mi to neúčtovali ani neříkali že budou a jinak jsem nic neplatil.Prostě jen 4kusy víček a hodinu práce...Takže mě to vyšlo fakt dost levně sám jsem tomu nevěřil.

...tag to pag jo, ofšem esi se nepletu, tag šestky se tady f CZ nedali ofiko škrtit jinag neš šoupatama...asi uš přišli na to, že je to fakt drahý, tagže přišli s levnější varijantougood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
21.11.2009 12:45:51
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Filousi a br1kos

Vim asi jakou sadou muto škrtily na 25kW ale zde je problem ta sada nema v ČR homologaci. Tedy na uřadech ji neuznavaji "pokud maj či maš nějaky znami na uřade tak možna jo"
Ale na Magistratu chtěji ten certifikat co chodi od Suzuki motor czech a ta ti ten certifikat nevyda když sisi u nich neobjednal ty šoupatka.

Bavil jsem se o tom v SuzaMoto delši dobu. Je to takovej začarovanej kruh. Ze ktereho je vyhledisko bud.
1. To fiktivne prodat do Nemecka kde ti to uzavřou sadou ktera v čr nema homologaci "již zminovana AlphaTechnic" a tady v čr ti to už bezmyšlenkovite přepišou
2. Jit do suzuki tam ti to uzavřou v šoupatky. za zminovanou venu cca 10.500,-Kč
.     Ma to jednu vyhodu zustanou ti original a pryto neni moc těžky to vratit z5
3. Vysrat se na škrceni a doufat že te někde nečapnou či se nezapleteš do nehody. Toto dost ndoporučuji


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Sucre (Člen)
21.11.2009 17:22:51
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Promiňte, že jsem tu nebyl, dnes jsem si jel pro Bandita rok 2002, kterej měl v TP 25 kW, jinak otevřenej, ale já ho chtěl stáhnout znovu na 25 kW. Nakonec jsem ho však nekoupil, takže tím vše padá, díky za odpovědi.

sonyk (Člen)
21.11.2009 18:36:06
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

tu budes asi jinacibigsmile vsici odskrcujou a ty bys skrtil . covece kam ten svet speje bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Frodo89 (Člen)
21.11.2009 18:45:04
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Sucre psal:

Promiňte, že jsem tu nebyl, dnes jsem si jel pro Bandita rok 2002, kterej měl v TP 25 kW, jinak otevřenej, ale já ho chtěl stáhnout znovu na 25 kW. Nakonec jsem ho však nekoupil, takže tím vše padá, díky za odpovědi.

Jezdil jsi už někdy na motorce? Pokud ano tak se tech 57kW neboj. a nebo se boj motorek jako celku.

Chce to do ježdeni zapojit trošku mozek


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Brkos (Člen)
21.11.2009 18:47:25
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Frodo89 psal:

Filousi a br1kos

Vim asi jakou sadou muto škrtily na 25kW ale zde je problem ta sada nema v ČR homologaci. Tedy na uřadech ji neuznavaji "pokud maj či maš nějaky znami na uřade tak možna jo"
Ale na Magistratu chtěji ten certifikat co chodi od Suzuki motor czech a ta ti ten certifikat nevyda když sisi u nich neobjednal ty šoupatka.

Bavil jsem se o tom v SuzaMoto delši dobu. Je to takovej začarovanej kruh. Ze ktereho je vyhledisko bud.
1. To fiktivne prodat do Nemecka kde ti to uzavřou sadou ktera v čr nema homologaci "již zminovana AlphaTechnic" a tady v čr ti to už bezmyšlenkovite přepišou
2. Jit do suzuki tam ti to uzavřou v šoupatky. za zminovanou venu cca 10.500,-Kč
.     Ma to jednu vyhodu zustanou ti original a pryto neni moc těžky to vratit z5
3. Vysrat se na škrceni a doufat že te někde nečapnou či se nezapleteš do nehody. Toto dost ndoporučuji

No certifikovaný to bylo jelikož mi to v JP uškrtili a do týdne přišel dopis ze zastoupení s tím jsem to šel přihlásit a bylo to hotovo...Bylo to dost snadný do TP dostat 25...

kojaksro (Člen)
21.11.2009 18:55:03
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Frodo89 psal:
Sucre psal:

Promiňte, že jsem tu nebyl, dnes jsem si jel pro Bandita rok 2002, kterej měl v TP 25 kW, jinak otevřenej, ale já ho chtěl stáhnout znovu na 25 kW. Nakonec jsem ho však nekoupil, takže tím vše padá, díky za odpovědi.

Jezdil jsi už někdy na motorce? Pokud ano tak se tech 57kW neboj. a nebo se boj motorek jako celku.

Chce to do ježdeni zapojit trošku mozek

.....Frodo můžu se zeptat, kolik máš najeto km, na silnější motce?surprised Já jenom, že podle toho co píšeš, už nějakou dobu nejezdíš vč. toho, že Ti je 20let.

....jen mě to zajímá, děkuji za odpovědhelp


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Frodo89 (Člen)
21.11.2009 19:04:24
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Tak to smekam.

škoda že to tak nešlo když jsem to nechaval dělat jaheadshake


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
21.11.2009 20:03:12
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

kojaksro psal:
Frodo89 psal:
Sucre psal:

Promiňte, že jsem tu nebyl, dnes jsem si jel pro Bandita rok 2002, kterej měl v TP 25 kW, jinak otevřenej, ale já ho chtěl stáhnout znovu na 25 kW. Nakonec jsem ho však nekoupil, takže tím vše padá, díky za odpovědi.

Jezdil jsi už někdy na motorce? Pokud ano tak se tech 57kW neboj. a nebo se boj motorek jako celku.

Chce to do ježdeni zapojit trošku mozek

.....Frodo můžu se zeptat, kolik máš najeto km, na silnější motce?surprised Já jenom, že podle toho co píšeš, už nějakou dobu nejezdíš vč. toho, že Ti je 20let.

....jen mě to zajímá, děkuji za odpovědhelp

ňákej zvedavej hele surprisedredface


Strýcfajtr !!!
Jaster (Člen)
21.11.2009 22:45:31
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Na co škrtit když už v TP 25kw je?? Já jsem si řikal když sem kupoval že ho zavřu když bude na mě moc silnej. Ale když jezdíš klidně a zvykáš si tak to jde. Předtim jsem jezdil na fichtlovi, 3roky na YBR 125 na tý asi 18000km a ted první sezóna na banditu 5500km. A zvykl jsem si v pohodě.


motto "Vem za heft a val"
Fulltank (Člen)
22.11.2009 02:30:31
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

XJelen psal:
kojaksro psal:
Frodo89 psal:


Jezdil jsi už někdy na motorce? Pokud ano tak se tech 57kW neboj. a nebo se boj motorek jako celku.

Chce to do ježdeni zapojit trošku mozek

.....Frodo můžu se zeptat, kolik máš najeto km, na silnější motce?surprised Já jenom, že podle toho co píšeš, už nějakou dobu nejezdíš vč. toho, že Ti je 20let.

....jen mě to zajímá, děkuji za odpovědhelp

ňákej zvedavej hele surprisedredface

ma jen rejpavou kdyz jee to ted ta celebrita bigsmile

nicola.foxx (Člen)
22.11.2009 15:52:54
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Ale hovno rejpavou. Ma proste pravdu a fertig.goodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Sucre (Člen)
22.11.2009 16:11:34
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Jezdil jsem na Yamaze YBR 125 (11000 km), jako ten výkon bych asi zvlád, jen si zvyknout na citlivost plynu. Ale rodiče trvaj na zavření, tak uvidím. Teď dál hledám... smile1

Jaster (Člen)
22.11.2009 16:18:45
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Sucre psal:

Jezdil jsem na Yamaze YBR 125 (11000 km), jako ten výkon bych asi zvlád, jen si zvyknout na citlivost plynu. Ale rodiče trvaj na zavření, tak uvidím. Teď dál hledám... smile1

čoveče tvoje přezdívka mi něco řiká a ještě že jsi měl taky YBR 125. nepsal jsi mi někdy na motorkářích? U mě na zavření nikdo netrval, vzdorovala máma, ta nechtěla vůbec silnější motorku ani vidět u nás v garáži. Neboj se, zvykneš si, do těch 6000ot se dá jet v pohodě. navíc doma nemusíš řikat že to je otevřenýbigsmile


motto "Vem za heft a val"
Sucre (Člen)
22.11.2009 16:26:36
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Jo, už jsem ti jednou psal, ještě si to teda rozmyslim, na banditu už jsem jel, je to krása, ale pak jsem se měl rozjet do kopečka a to byl dcl problém, ptž jsem nebyl zvyklej na ten plyn tak jsem se bál rozjet, připadal jsem si jak v autoškole smile1 ale pak jsem se rozjel a bylo to už v poho, je to o zvyku no...

Jaster (Člen)
22.11.2009 16:39:53
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

já než sem si na něj sednul, tak sem se bál. Ale jak sem si sednul tak úplně v pohodě, rozjel sem se do kopce v klidu, dyt se to rozjede skoro bez plynu, staší si jen kapku s citem přidat a rozjedeš se bez problémů. Jediný co mi dělalo delší dobu problém, byla váha se kterou manipuluješ když se otáčíš atd. na nerovný silnici to bylo hrozný, ted už to mám vychytaný. jinak svezení je pěkný. na 125 na hovno, vytočený zápěstí a nic se skoro nedělo, tady málo kdy dám plnej. na okreskovkách je i půlka plynu moc.


motto "Vem za heft a val"
Fulltank (Člen)
22.11.2009 16:56:29
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Sucre psal:

Jo, už jsem ti jednou psal, ještě si to teda rozmyslim, na banditu už jsem jel, je to krása, ale pak jsem se měl rozjet do kopečka a to byl dcl problém, ptž jsem nebyl zvyklej na ten plyn tak jsem se bál rozjet, připadal jsem si jak v autoškole smile1 ale pak jsem se rozjel a bylo to už v poho, je to o zvyku no...

jestli koupis zavrou papirove a budes to chtit zavrit kvuli rodicum, tak se mi tu jedna ta sada vali na stole. Jsou to ctyri plechy co se vrazej do priruby mezi karbce a motor. Montaz na pul hodinky a pokud si dobre pamatuju nebylo treba nic jinyho good zadny ladeni evil

Fulltank (Člen)
22.11.2009 16:58:06
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

nicola.foxx psal:

Ale hovno rejpavou. Ma proste pravdu a fertig.goodgoodgood

radsi mi rekni jestli ti to uz sviti kam chces a ne nekam do pussy bigsmile ..

wendys (Nový člen)
22.11.2009 17:01:35
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

čau všem , mám B6 r.v. 2002 25KW a potřebuji poradit jak to otevřít na plnej výkon???

XJelen (Člen)
22.11.2009 17:13:55
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

wendys psal:

čau všem , mám B6 r.v. 2002 25KW a potřebuji poradit jak to otevřít na plnej výkon???

spojit se s týpkem co chce zavřít votevřenou a vyměnit smile1
samosebou pouze v případě, že splňuješ všechny náležitosti jako věk, patřičnou skupinu ŘP a pod.!!!


Strýcfajtr !!!
wendys (Nový člen)
22.11.2009 17:28:48
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Všechno ok , je to dotažený z říše takže ofiko zavřený , měl jsem to rozhozený a mezi motorem a karbecem nic není a provrtaný taky nikde , jak je to teda zavřený ???

Filous (Člen)
22.11.2009 17:32:29
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

wendys psal:

Všechno ok , je to dotažený z říše takže ofiko zavřený , měl jsem to rozhozený a mezi motorem a karbecem nic není a provrtaný taky nikde , jak je to teda zavřený ???

...jiný šoupátka...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
wendys (Nový člen)
22.11.2009 17:35:26
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Pokud je to jen šoupátkama a vidím ty ceny tak raději koupím karburátory z bouračky ty se daj sehnat do 3000. Díky za info

Sucre (Člen)
22.11.2009 20:01:16
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Fulltank psal:
Sucre psal:

Jo, už jsem ti jednou psal, ještě si to teda rozmyslim, na banditu už jsem jel, je to krása, ale pak jsem se měl rozjet do kopečka a to byl dcl problém, ptž jsem nebyl zvyklej na ten plyn tak jsem se bál rozjet, připadal jsem si jak v autoškole smile1 ale pak jsem se rozjel a bylo to už v poho, je to o zvyku no...

jestli koupis zavrou papirove a budes to chtit zavrit kvuli rodicum, tak se mi tu jedna ta sada vali na stole. Jsou to ctyri plechy co se vrazej do priruby mezi karbce a motor. Montaz na pul hodinky a pokud si dobre pamatuju nebylo treba nic jinyho good zadny ladeni evil

Rozumím, kdybych teda koupil, teď ale není žádnej bandit kterýho bych chtěl na obzoru, ale kdybych to pak někdy potřeboval tek se ti ozvu. Dík.

bracha (Člen)
06.12.2009 22:58:26
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

taky mám kdybys potřeboval...


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
killerrebel (Člen)
07.12.2009 15:43:52
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

br1kos psal:
Frodo89 psal:

Předpokladam že 25kW chceš v TP.

Tak tim ti bude sada z druhe ruky k ničemu. ty potřebuješ doklad že ti to namontovala přimo Suzuki. a Suzuki ti nenamontuje nic co si na prodejnu nenaskladnily tedy tu škrtici sadu si musiš objednat přimo u nějakeho off dealera.

V tom připade si připrav cca 11.000,-Kč

V jinem připade by bylo kdyby jsi měl přibuzenstvo či znami v některych zemich EU od nas na zapad. Tam maj homologaci škrtici sady Alpha Technik. tedy jde motorka přiškrtiti na zaklade teto sady. ktera te vyjde cca na 5.000,- Kč i spraci.

PS: odkud jsesš?

No tak tu cenu si trošku přelít...mě škrtili 650 rv2005 abych to dostal do papírů a celé škrcení v JPmoto bylo cca za 4500 ale myslím že spíš kolem 4000 teď už nevím ale prostě víc jak 4500 to nebylo...

Jojo to maš pravdu mě to vyšlo na 5 tis. ale je to jen na ty 650tky ! na ty starší to dělaj jinak a na novější zas přes řídicí jednotku takže asi tak nějak... idontknow

Frodo89 (Člen)
08.12.2009 17:20:16
Offline

Re: Škrtící sada 25 kW

Ted si řikam proč jsme nešel do karburatorový 650 když ty penize na ni tenkrat take byly :-/ Hold mi učarovala starši 2003.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr