Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PNEU

coyotex (Člen)
26.11.2009 10:39:17
Offline

PNEU

Zdar, chystám se na nákup pneu, ze zadní už mi skoro leze plátno. Obchodník mi doporučil Dunlop RoadSmart. Jezdíme často ve dvou a protože je dvousměsová, tak se to prej hodí. Na druhou stranu občas mi rupne v kouli a trochu za něj vemu i do zatáčky, tak aby ta přední taky trochu držela. Co vy na to bandasky? help

K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 10:39:51
Offline

Re: PNEU


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 10:42:38
Offline

Re: PNEU

K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php

sorry http://www.suzukibandit.cz/openforum/se … =654458073


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
26.11.2009 10:48:02
Offline

Re: PNEU

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php

sorry http://www.suzukibandit.cz/openforum/se … =654458073

ha? e? surprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 10:53:18
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php

sorry http://www.suzukibandit.cz/openforum/se … =654458073

ha? e? surprisedbigsmile

no jako ,že o road smartech tady toho bylo napsáno dost  a dost lidí si je vychvaluje hlavně Kojaksroevil,ale ten je prodává bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
26.11.2009 10:59:15
Offline

Re: PNEU

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:

ha? e? surprisedbigsmile

no jako ,že o road smartech tady toho bylo napsáno dost  a dost lidí si je vychvaluje hlavně Kojaksroevil,ale ten je prodává bigsmile

myslím jako ten odkaz - nefunkční bigsmile

jinak přátelé na motrkářích běží zajímavé vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1 zajímalo by mě jak jste na tom tady? Bez ohledu na tamější diskuzi samosebou... popravdě už jsem o tom broušení šmirglem slyšel, aly myslel jsem si že je to jen taková motorkářská latina (něco jako u rybářů, třeba jak učit návnadový rybky v lavoru kroužit dokola), ale asi to fakt někdo dělá surprised
jinak sorry že zasírám, ale téma je pneu, tak píšu bigsmile


Strýcfajtr !!!
Billy (Člen)
26.11.2009 11:08:03
Offline

Re: PNEU

Ja si tedka prdel nedelam, ale normalne teda vemu vybracku brusku se smirglem a vemu si lehce kraje gum predni i zadni novou, cca 2 cm, staci to jenom tak aby to bylo zdrsneny, ma to jinej odstin to poznas kdyz to brousis. Mam strach ze by na krajiklouzla, co jezdim prezouvat u nas ke chlapovi co jezdi horice na nejakym nortonu no ma toho povic na place, 1098, a nejaky vykoupeny staresiny co vyhraly pohary, jezdi veterany hodne, atd, rikal ze si to lehce obrusuje taky, ze delam dobre good. A je jednou jestli s tim litas jako civil na silnici, pro dobrej pocit proc ne, otazka 2 minut ? Rikal ze mu nova a asi taky hlavne neohrata klouzla a vykopla ho masa ze sedla. Jak je komu libo s tim obrousenim good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
coyotex (Člen)
26.11.2009 11:08:35
Offline

Re: PNEU

Takže jdu do nich. Každopádně dík i za link na motorkářích, poměrně zajívaý good

osiris (Člen)
26.11.2009 11:25:33
Offline

Re: PNEU

...hele já třeba když jsem koupil plexi, tak jsem přes něj nejdřív dvě hodiny čuměl abych ho trochu vokoukal a bylo přes něj pak vidět ;)
...jinak když máš trochu mozku v hlavě, tak to máš "ojetý" postupným zvyšováním náklonu během pár set metrů


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
26.11.2009 11:47:20
Offline

Re: PNEU

no jóóóóóó, to sou ale borci co řešej že maj gumy do placky a nejsou jako dost hustohustý, tak vezmou karboflex zbrousej strany gum do půlky, stupačky do třičtvrtě, všecko co vyčuhuje aspoň vo kousek a slajdry celý aby byly jako Valentýn.

Prostě superbrusiči sliderů bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
26.11.2009 11:48:50
Offline

Re: PNEU

osiris psal:

...hele já třeba když jsem koupil plexi, tak jsem přes něj nejdřív dvě hodiny čuměl abych ho trochu vokoukal a bylo přes něj pak vidět ;)
...jinak když máš trochu mozku v hlavě, tak to máš "ojetý" postupným zvyšováním náklonu během pár set metrů

goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 12:07:33
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


ha? e? surprisedbigsmile

no jako ,že o road smartech tady toho bylo napsáno dost  a dost lidí si je vychvaluje hlavně Kojaksroevil,ale ten je prodává bigsmile

myslím jako ten odkaz - nefunkční bigsmile

jinak přátelé na motrkářích běží zajímavé vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1 zajímalo by mě jak jste na tom tady? Bez ohledu na tamější diskuzi samosebou... popravdě už jsem o tom broušení šmirglem slyšel, aly myslel jsem si že je to jen taková motorkářská latina (něco jako u rybářů, třeba jak učit návnadový rybky v lavoru kroužit dokola), ale asi to fakt někdo dělá surprised
jinak sorry že zasírám, ale téma je pneu, tak píšu bigsmile

ty jsi o tom nikdy neslyšel???styď se....jeden borec na SV foru....nechci Sharka jmnenovat se mě snažil přesvědčit že to prostě musíš jinak si rozbiješ držku...bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
26.11.2009 12:12:15
Offline

Re: PNEU

musíte snad ale uznat, že to opravdu klouže idontknow
Já sem to nikdy nevobrušoval, neumejval ani něco jinýho.
Ale zase vím, že si musím dávat zkraje větší pozor a chápu, že to pro někoho může být otravné / omezující.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
26.11.2009 12:21:46
Offline

Re: PNEU

...dříf sem je votíral čističem, teť uš sem línej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 12:24:23
Offline

Re: PNEU

mr.BSE psal:

musíte snad ale uznat, že to opravdu klouže idontknow
Já sem to nikdy nevobrušoval, neumejval ani něco jinýho.
Ale zase vím, že si musím dávat zkraje větší pozor a chápu, že to pro někoho může být otravné / omezující.

No jestli někdo nevydrží 5-10 km mírnější tempo tak to musí jezdit jedině okruhy protože za tyhle km se ta guma tak akorát fajně ohřeje.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
26.11.2009 12:38:35
Offline

Re: PNEU

K.a.s.y.m. psal:

...ty jsi o tom nikdy neslyšel???styď se....

píšu že jsem vo tom slyšel, ale popravdě jsem si myslel že je to jako prdel, sranda a tak... a vono ne surprised

Filous - možná votřít něčim to jó, ale mám pocit že sportovní gumku ani toto netreba, teda pokavaď je Inkviz netransportuje někdě v káře s kýblem voleje bigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2009 12:43:17
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

...ty jsi o tom nikdy neslyšel???styď se....

píšu že jsem vo tom slyšel, ale popravdě jsem si myslel že je to jako prdel, sranda a tak... a vono ne surprised

Filous - možná votřít něčim to jó, ale mám pocit že sportovní gumku ani toto netreba, teda pokavaď je Inkviz netransportuje někdě v káře s kýblem voleje bigsmile

jo táááksmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.11.2009 12:46:42
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

...ty jsi o tom nikdy neslyšel???styď se....

píšu že jsem vo tom slyšel, ale popravdě jsem si myslel že je to jako prdel, sranda a tak... a vono ne surprised

Filous - možná votřít něčim to jó, ale mám pocit že sportovní gumku ani toto netreba, teda pokavaď je Inkviz netransportuje někdě v káře s kýblem voleje bigsmile

...třeba s novou gumou vohřátou nahřejvákama jedeš vot první zatáčky normálně, žádný postupný náklony...a mazácí nechávaj i samolepkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Smoula.koumak (Člen)
26.11.2009 13:09:25
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


ha? e? surprisedbigsmile

no jako ,že o road smartech tady toho bylo napsáno dost  a dost lidí si je vychvaluje hlavně Kojaksroevil,ale ten je prodává bigsmile

myslím jako ten odkaz - nefunkční bigsmile

jinak přátelé na motrkářích běží zajímavé vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1 zajímalo by mě jak jste na tom tady? Bez ohledu na tamější diskuzi samosebou... popravdě už jsem o tom broušení šmirglem slyšel, aly myslel jsem si že je to jen taková motorkářská latina (něco jako u rybářů, třeba jak učit návnadový rybky v lavoru kroužit dokola), ale asi to fakt někdo dělá surprised
jinak sorry že zasírám, ale téma je pneu, tak píšu bigsmile

sem je minule taky lehce vzal po stranách, pač jsem věděl, že za to vezmete hned za benzínkou, už ani nevím kam jsme to jeli... bigsmile


Bandit v lese :-))
nety (Člen)
26.11.2009 15:47:10
Offline

Re: PNEU

já dycky šmirglík a už jedu.goodbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
ABik (Člen)
26.11.2009 16:07:19
Offline

Re: PNEU

Filous psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

...ty jsi o tom nikdy neslyšel???styď se....

píšu že jsem vo tom slyšel, ale popravdě jsem si myslel že je to jako prdel, sranda a tak... a vono ne surprised

Filous - možná votřít něčim to jó, ale mám pocit že sportovní gumku ani toto netreba, teda pokavaď je Inkviz netransportuje někdě v káře s kýblem voleje bigsmile

...třeba s novou gumou vohřátou nahřejvákama jedeš vot první zatáčky normálně, žádný postupný náklony...a mazácí nechávaj i samolepkybigsmile

A mazáci amatéři mají staženou prdelku, protože té samolepce nevěří bigsmile Kupodivu po šesti kolech po ní nebylo ani stopy. Jinak jak jsou nahříváky, tak nemá smysl s gumou nic dělat. Když jedem jenom na volné, tak to doma ošmirgluju a odmastím, protože to s nahřívákama nejezdím.

Ovšem největší prcka je, když ti někdo nahříváky vyhodí ze zásuvky a ty si to ho nevšimneš. Postupoval jsem dle osiho rady a postupně zvyšoval náklon - v první zákrutě koleno, druhé koleno a ve třetí jsem počítel za jak dlouho vydělám na RC8 bigsmile

mates (Člen)
26.11.2009 17:16:22
Offline

Re: PNEU

.. ta samolepka je v rici po pár metrech ... když vezmeš za plyn muheh


… voranžová
Jaster (Člen)
26.11.2009 17:41:43
Offline

Re: PNEU

nikdy sem nový gumy šmirglem nebral, ale když sem kupoval bandita, tak mi tam dal nový gumy a řekl že je vzal trochu šmirglem aby moc neklouzaly. Já to dělat nebudu, na to sem línejbigsmile


motto "Vem za heft a val"
Luk (Člen)
26.11.2009 18:42:27
Offline

Re: PNEU

nesmirgluju...smokin

beztak jezdim jak posranejass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
kojaksro (Člen)
26.11.2009 18:57:12
Offline

Re: PNEU

....stačí, dvakrát projet gumu kolem do kola z boku jemným šmirglem, nebo cáknout na kus hadru tech. benzín, nebo čistič brzd a taky objet dokola.

....dělá se to k vůli takovýmu sajrajtu, kterou je vystříkaná forma na pneu v gumárně, aby se nepřipejkala a šla vyklopit s formy. Lepidlo ze samolepy je dole hned.

....rvát ji kotoučem na vrtačce je pussy-vinasmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
XJelen (Člen)
26.11.2009 19:43:36
Offline

Re: PNEU

Smoula.koumak psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

no jako ,že o road smartech tady toho bylo napsáno dost  a dost lidí si je vychvaluje hlavně Kojaksroevil,ale ten je prodává bigsmile

myslím jako ten odkaz - nefunkční bigsmile

jinak přátelé na motrkářích běží zajímavé vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1 zajímalo by mě jak jste na tom tady? Bez ohledu na tamější diskuzi samosebou... popravdě už jsem o tom broušení šmirglem slyšel, aly myslel jsem si že je to jen taková motorkářská latina (něco jako u rybářů, třeba jak učit návnadový rybky v lavoru kroužit dokola), ale asi to fakt někdo dělá surprised
jinak sorry že zasírám, ale téma je pneu, tak píšu bigsmile

sem je minule taky lehce vzal po stranách, pač jsem věděl, že za to vezmete hned za benzínkou, už ani nevím kam jsme to jeli... bigsmile

hele to muselo bejt někde jinde s někym jinym surprisedheadshake my to bejt nemohly, my jezdíme pomalu jak se na mrdaly patří smokin
Kubóóó on pomlouvá helpbigsmile


Strýcfajtr !!!
stvrto1 (Člen)
26.11.2009 20:05:40
Offline

Re: PNEU

Bridgestone 180/55 R 17, BT 016    Je to trojzložková pneu a je super good


Suzuki Bandit 1250SA
Progear 650 (Člen)
26.11.2009 20:09:33
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
Smoula.koumak psal:
XJelen psal:


myslím jako ten odkaz - nefunkční bigsmile

jinak přátelé na motrkářích běží zajímavé vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1 zajímalo by mě jak jste na tom tady? Bez ohledu na tamější diskuzi samosebou... popravdě už jsem o tom broušení šmirglem slyšel, aly myslel jsem si že je to jen taková motorkářská latina (něco jako u rybářů, třeba jak učit návnadový rybky v lavoru kroužit dokola), ale asi to fakt někdo dělá surprised
jinak sorry že zasírám, ale téma je pneu, tak píšu bigsmile

sem je minule taky lehce vzal po stranách, pač jsem věděl, že za to vezmete hned za benzínkou, už ani nevím kam jsme to jeli... bigsmile

hele to muselo bejt někde jinde s někym jinym surprisedheadshake my to bejt nemohly, my jezdíme pomalu jak se na mrdaly patří smokin
Kubóóó on pomlouvá helpbigsmile

no jistěéééé....bigsmilebigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
xrohy (Člen)
29.11.2009 16:08:36
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
Smoula.koumak psal:

sem je minule taky lehce vzal po stranách, pač jsem věděl, že za to vezmete hned za benzínkou, už ani nevím kam jsme to jeli... bigsmile

hele to muselo bejt někde jinde s někym jinym surprisedheadshake my to bejt nemohly, my jezdíme pomalu jak se na mrdaly patří smokin
Kubóóó on pomlouvá helpbigsmile

To jsme nebyli určitě my. idontknow
Ty jezdíš určitě ještě s někym jinym, my takový Krušnohorští tůristíbigsmile
A jinak za benzínkou hned do leva a pak až nakládat do Popíčí.........evil


Čaroděj Dobroděj 8-)
XJelen (Člen)
29.11.2009 19:17:40
Offline

Re: PNEU

xrohy psal:

...A jinak za benzínkou hned do leva a pak až nakládat do Popíčí.........evil

no jo,ale je třeba říct že do Popíčí je to skoro rovně, takže se nakládá právě proto aby se pryže trochu vohřály na tu vlásenku u Popíčí a hlavně abysme vyjeli ten kopec na pískovec...takže jestli měl šmoulík namysli tadyten případ, tak je to strašně zkreslující...
Já jen abysme tady nevypadali jak nějaký hovada nebo cobigsmile


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
29.11.2009 23:20:46
Offline

Re: PNEU

to je jedno kterou benzínku myslím, všude je za chvíli Loket a tam nejde pomalu zvyšovat náklonbigsmilebigsmile ještě by mě nějakej z vás chtěl předjetredface
no ale jinak jsem to tím šmirglem dělal pro dobrej pocit a větší pérosmokin


Bandit v lese :-))
karlos100 (Člen)
30.11.2009 14:52:11
Offline

Re: PNEU

Smoula.koumak psal:

to je jedno kterou benzínku myslím, všude je za chvíli Loket a tam nejde pomalu zvyšovat náklonbigsmilebigsmile ještě by mě nějakej z vás chtěl předjetredface
no ale jinak jsem to tím šmirglem dělal pro dobrej pocit a větší pérosmokin

Šmoulíku kdybys to drbal rašplej,mohls udělat žmolky na hraněbigsmilebigsmilebigsmile
Ale abych tu taky byl za volabigsmile,když jsem podruhý nandaval michelinku pilot sportku,
ta svině byla z výroby tak chlupatá,že jsem jí radši vostříhal...
Páč ta první mi hned na kreuzungu pěkně ulítla,málem jsem se posral surprised
Ale uznám svojí blbost,protože byla studená a jel jsem jakpussy


...a bude hůř!
barynek (Člen)
30.11.2009 17:55:56
Offline

Re: PNEU

XJelen psal:
xrohy psal:

...A jinak za benzínkou hned do leva a pak až nakládat do Popíčí.........evil

no jo,ale je třeba říct že do Popíčí je to skoro rovně, takže se nakládá právě proto aby se pryže trochu vohřály na tu vlásenku u Popíčí a hlavně abysme vyjeli ten kopec na pískovec...takže jestli měl šmoulík namysli tadyten případ, tak je to strašně zkreslující...
Já jen abysme tady nevypadali jak nějaký hovada nebo cobigsmile

nenin na pokání trochu pozdě???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
30.11.2009 18:00:23
Offline

Re: PNEU

barynek psal:
XJelen psal:
xrohy psal:

...A jinak za benzínkou hned do leva a pak až nakládat do Popíčí.........evil

no jo,ale je třeba říct že do Popíčí je to skoro rovně, takže se nakládá právě proto aby se pryže trochu vohřály na tu vlásenku u Popíčí a hlavně abysme vyjeli ten kopec na pískovec...takže jestli měl šmoulík namysli tadyten případ, tak je to strašně zkreslující...
Já jen abysme tady nevypadali jak nějaký hovada nebo cobigsmile

neni na pokakání trochu pozdě???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

záleží v kerý poloze máš kalhotybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
30.11.2009 18:30:40
Offline

Re: PNEU

ross psal:
barynek psal:
XJelen psal:


no jo,ale je třeba říct že do Popíčí je to skoro rovně, takže se nakládá právě proto aby se pryže trochu vohřály na tu vlásenku u Popíčí a hlavně abysme vyjeli ten kopec na pískovec...takže jestli měl šmoulík namysli tadyten případ, tak je to strašně zkreslující...
Já jen abysme tady nevypadali jak nějaký hovada nebo cobigsmile

neni na pokakání trochu pozdě???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

záleží v kerý poloze máš kalhotybigsmile

ty seš pussy rossigoodbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr