Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Fabia v bazaru

Paladin86 (Člen)
28.11.2009 10:30:20
Offline

Fabia v bazaru

Koukám že bazar tady už povíšil a prodávaj se tu i auta bigsmile Akorát teda zadavatel moch taky napsat motor smile1

Ice (Člen)
28.11.2009 11:20:03
Offline

Re: Fabia v bazaru

01 za 100t ? To někdo ještě asi věří na ježíška, ne? smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
0cool (Člen)
28.11.2009 13:12:53
Offline

Re: Fabia v bazaru

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY


Libertad se dice Bandit
Banditatom (Člen)
28.11.2009 13:27:39
Offline

Re: Fabia v bazaru

0cool psal:

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY

nezdá!!! je!!!bad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Miras (Člen)
28.11.2009 15:54:47
Offline

Re: Fabia v bazaru

0cool psal:

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY

drahý to teda je. Fabie moc nemusim, jsem na japonce. Nechapu hlašky typu po sto se to rozpadne...

0cool (Člen)
28.11.2009 17:08:58
Offline

Re: Fabia v bazaru

Miras psal:
0cool psal:

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY

drahý to teda je. Fabie moc nemusim, jsem na japonce. Nechapu hlašky typu po sto se to rozpadne...

Rozipo po 100 000km. znamena ze pomalu vsechny komponenty zacinaji odejit (viz zivotnost dilu).
I kdyz do neho se budes chovat sluzne proste po ty 100 tisic zacinaji odejit i tak ( proste auto s zivotnosty).(kazdy virobce to ma ale vim ze to vime vsechny.


Libertad se dice Bandit
Marián (Člen)
28.11.2009 17:19:15
Offline

Re: Fabia v bazaru

0cool psal:
Miras psal:
0cool psal:

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY

drahý to teda je. Fabie moc nemusim, jsem na japonce. Nechapu hlašky typu po sto se to rozpadne...

Rozipo po 100 000km. znamena ze pomalu vsechny komponenty zacinaji odejit (viz zivotnost dilu).
I kdyz do neho se budes chovat sluzne proste po ty 100 tisic zacinaji odejit i tak ( proste auto s zivotnosty).(kazdy virobce to ma ale vim ze to vime vsechny.

mylis se covece,bracha ma fabii 1,2 htp, 185tis km,kupoval ji jako funglovku a krome toho ze je z curakova votlucena,tomu nic neni a nikdy nic nebylogood


...sam mezi jebkarema...
0cool (Člen)
28.11.2009 17:28:14
Offline

Re: Fabia v bazaru

No jo obcas nejaky se povede :)))

Pd: pracuju na automobilovy prumisl tim padem vim proc jsem tam napsal zivotnost :)
Ale i tak k tematu cena je vysoka ;)


Libertad se dice Bandit
Marián (Člen)
28.11.2009 17:29:28
Offline

Re: Fabia v bazaru

tak cena urcite,o tom zadna.


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
28.11.2009 17:38:39
Offline

Re: Fabia v bazaru

Marián psal:
0cool psal:
Miras psal:


drahý to teda je. Fabie moc nemusim, jsem na japonce. Nechapu hlašky typu po sto se to rozpadne...

Rozipo po 100 000km. znamena ze pomalu vsechny komponenty zacinaji odejit (viz zivotnost dilu).
I kdyz do neho se budes chovat sluzne proste po ty 100 tisic zacinaji odejit i tak ( proste auto s zivotnosty).(kazdy virobce to ma ale vim ze to vime vsechny.

mylis se covece,bracha ma fabii 1,2 htp, 185tis km,kupoval ji jako funglovku a krome toho ze je z curakova votlucena,tomu nic neni a nikdy nic nebylogood

kamarád má fildu r.v 96 objem 1.3 a najeto 485tis když jsem to auto viděl naposled a nemůže si ho vynachválitsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
28.11.2009 17:42:43
Offline

Re: Fabia v bazaru

Přece taky nenosíte bundu z puberty, i když je ještě dobrá, ne? cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
28.11.2009 17:44:05
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:

Přece taky nenosíte bundu z puberty, i když je ještě dobrá, ne? cool

ty nesurprised mi socky nosíme věci po starším bráchovy co nevynosilbigsmile! ale já nemám staršího bráchusurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
28.11.2009 17:51:47
Offline

Re: Fabia v bazaru

Měl bych tak za 14 dní k mání O3,najeto 80000km,serviska,pouze značkovej servis,1. majirel,stříbrná metla,na 14" kolech, nepoškozená za cca 65000,-kčsmokin

Ale někomu by mohlo vadit že to je Junior v základní palběsurprised


God Save The Queen!
Miras (Člen)
28.11.2009 18:15:57
Offline

Re: Fabia v bazaru

Vzhledem k tomu, že se fabie s oktávkama používaj nejvíc jako služebáky v čr, dovolím si tvrdit, že 90% fabiií má přes kilo nalítáno a světe div se - jezdí. Nevím že by byly poruchovější než jiný auta. Mám teď dočasně od firmy fabii 1,4 16V se 160tkm (nebooť mi nějakej fuck ukradl octavii) a autu naprosto nic není. Akorát to bylo v servisu a OK.

To je spíš tím, že jsou všechny stočený třikrát na 60 a pak hle ono se to po stovce sype bigsmilebigsmile  Jak říkám fandím spíš JP autum ale tohle musí 300 dát s běžným servisem - (náplně, filtry, podvozkový díly dojebaný z našich silnic a drobné opravy které neminou nikoho)

PAJA (Člen)
28.11.2009 18:42:55
Offline

Re: Fabia v bazaru

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Michal Dk (Člen)
28.11.2009 18:50:55
Offline

Re: Fabia v bazaru

PAJA psal:

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy

Vyjmenuj značky ve stený kategorii každý,, zahraniční auto".Levnější a a daleko větší výbava nemusí být  měřítko.Plivat na čekej národ hochu hochu idontknowbad

Banditatom (Člen)
28.11.2009 18:56:40
Offline

Re: Fabia v bazaru

PAJA psal:

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy

Ty a co je na škodovce českého kromě značky a pár fičuridontknow??? v dnešní době řešit jestli německý auto je německý a český český???idontknow řekněme si co určuje cenu ojetin???


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
28.11.2009 19:37:16
Offline

Re: Fabia v bazaru

Tak je fakt že nechápu toho kdo si de za dvě-tři kila koupit vochcávku f tédéíčkusick,za ty love sou lepší auta,ale třeba já nedávno řešil auto pro Šárku na hopsání do práce a nechtěl sem do toho vrazit víc jak 50tisíc a zato sou cizí auta prostě totál vraky s najetejma třema kilama. Tak sem koupil zase feldu,rok00,první majitel,serviska,najeto 53tisíc,dva baťohy,abs,bez jedinýho kousku koroze,byla to uloženka staršího pánabigsmile. Měla ťuklý zadní dveře a rozbitý světlo a vokno a cenofka byla 17500kč. Koupil sem fšechno origo věci,nechal volakovat prdel vyšla komplet na asi 40000kč aji s dvouma uplně novejma sadama kol léto/zima a zaplacením bursíkovského a mám v podstatě fungl auto,sice starší koncepce,ale bez jedinýho problému. Nebo sem si za ty love mohl koupit pěkně vybydlený báwo,nebo zhnilou omeguidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
28.11.2009 19:43:09
Offline

Re: Fabia v bazaru

VikecB12 psal:

Tak je fakt že nechápu toho kdo si de za dvě-tři kila koupit vochcávku f tédéíčkusick,za ty love sou lepší auta,ale třeba já nedávno řešil auto pro Šárku na hopsání do práce a nechtěl sem do toho vrazit víc jak 50tisíc a zato sou cizí auta prostě totál vraky s najetejma třema kilama. Tak sem koupil zase feldu,rok00,první majitel,serviska,najeto 53tisíc,dva baťohy,abs,bez jedinýho kousku koroze,byla to uloženka staršího pánabigsmile. Měla ťuklý zadní dveře a rozbitý světlo a vokno a cenofka byla 17500kč. Koupil sem fšechno origo věci,nechal volakovat prdel vyšla komplet na asi 40000kč aji s dvouma uplně novejma sadama kol léto/zima a zaplacením bursíkovského a mám v podstatě fungl auto,sice starší koncepce,ale bez jedinýho problému. Nebo sem si za ty love mohl koupit pěkně vybydlený báwo,nebo zhnilou omeguidontknow

voefuckbigsmile mám ochcané tedeičko za 150tisredface pravda ale už nějakej pátekevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
28.11.2009 20:01:06
Offline

Re: Fabia v bazaru

to Ocool: jsi mimoň...bigsmilebigsmilebigsmile

odcházely pouze 1,2HTP  a to jen první serie...kamaradovi měnili motor v 90tis. km, protože nekontroloval olej, až tam žádný neměl...dnes má 195tis. km (většina po Praze a blízkém okolí) a tomu autu de fakto nic není...good

já mám jedno z aut Feliici, rok 97 najeto necelých 150tis. a kromě drobností jako nová baterka, koncovka výfuku, žádný problém

takže škodofka s 200tis. a víc není nic neobvyklého, tak proč ta auta hanit? navíc servis není drahý, tak proč by si čech nemohl koupit v čechách vyrobenou škodovku???? idontknow jedna z možností na příští auto je opět škoda...

Datel (Člen)
28.11.2009 20:41:02
Offline

Re: Fabia v bazaru

Kelly01 psal:

Měl bych tak za 14 dní k mání O3,najeto 80000km,serviska,pouze značkovej servis,1. majirel,stříbrná metla,na 14" kolech, nepoškozená za cca 65000,-kčsmokin

Ale někomu by mohlo vadit že to je Junior v základní palběsurprised

Drožkař povýšil na bazaristu bigsmile

Datel (Člen)
28.11.2009 20:51:34
Offline

Re: Fabia v bazaru

Jinak dost dobře nechápu tuhle rozpravu...

..prostě každému co jeho jest!

smokin

Martin B12 (Člen)
28.11.2009 21:03:53
Offline

Re: Fabia v bazaru

škoda /nebo spíš VW/ good

mám dvě káry

fabii sdi s 210 000km,oktávku tdi 81kw s 340000 km a když pominu běžnou ůdržbu,tak no problém -v nejlepší kondici good


street triple picco
0cool (Člen)
28.11.2009 21:51:43
Offline

Re: Fabia v bazaru

Petr J. psal:

to Ocool: jsi mimoň...bigsmilebigsmilebigsmile

odcházely pouze 1,2HTP  a to jen první serie...kamaradovi měnili motor v 90tis. km, protože nekontroloval olej, až tam žádný neměl...dnes má 195tis. km (většina po Praze a blízkém okolí) a tomu autu de fakto nic není...good

já mám jedno z aut Feliici, rok 97 najeto necelých 150tis. a kromě drobností jako nová baterka, koncovka výfuku, žádný problém

takže škodofka s 200tis. a víc není nic neobvyklého, tak proč ta auta hanit? navíc servis není drahý, tak proč by si čech nemohl koupit v čechách vyrobenou škodovku???? idontknow jedna z možností na příští auto je opět škoda...

Ze ja Mimon Ja ti dam, mas z pekla stesti ze nejsi po blis (Vtip bigsmile)


Libertad se dice Bandit
inkvizitorr (Administrator)
29.11.2009 08:15:47
Offline

Re: Fabia v bazaru

PAJA psal:

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy

tohle je normální, těch 90 procent ocasů sou svým způsobem částečně konzervativci a částečně patrioti. kdybys měl aspoň trochu přehled a věděl jak to chodí jinde tak bys věděl, že u nás je to procento ještě malý.... pokud si můžu vybrat a je v nabídce konkurenceschopnej výrobek s českou značkou, beru ho takygood proč podporovat něco cizího když můžu kopat za českou značkuidontknow to že je třeba na tom autě spousta věcí kerý nejsou odsaď chápu, ale zase třeba z toho žijou český dopravci..... pochopil?idontknowheadshake ještě dodám, že s tím posledním odstavcem co yelen napsal musim ač nerad souhlasit bigsmile


doba je temná...
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 08:36:18
Offline

Re: Fabia v bazaru

Panove nevim zda to tu už padlo. Ale stav tachometru 67.000km se mi zda trošku pravděpodobny jako u motorky 10let stare s 10.000km najeto
Až na to je to předraženy když za 100tacu už mohu koukat po lepšim


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 09:01:14
Offline

Re: Fabia v bazaru

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
mr.BSE (Člen)
29.11.2009 10:36:31
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
29.11.2009 10:42:59
Offline

Re: Fabia v bazaru

inkvizitorr psal:
PAJA psal:

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy

tohle je normální, těch 90 procent ocasů sou svým způsobem částečně konzervativci a částečně patrioti. kdybys měl aspoň trochu přehled a věděl jak to chodí jinde tak bys věděl, že u nás je to procento ještě malý.... pokud si můžu vybrat a je v nabídce konkurenceschopnej výrobek s českou značkou, beru ho takygood proč podporovat něco cizího když můžu kopat za českou značkuidontknow to že je třeba na tom autě spousta věcí kerý nejsou odsaď chápu, ale zase třeba z toho žijou český dopravci..... pochopil?idontknowheadshake ještě dodám, že s tím posledním odstavcem co yelen napsal musim ač nerad souhlasit bigsmile

jo s těma českejma výrobkama souhlas, je potřeba podporovat každou věc, na který mají práci český lidičky.
k autům, měl jsem fábku 1,2 HTP a super auto, ještě dnes se mi po ní zasteskne, super spotřeba, fakt dobrý auto, mimo jiný ve firmě jich bylo několik přes 200.000 km a furt jezdily s běžnou údržbou. pak jsem zakoupil Roomstra 1,2 HTP v domění, že to bude stejný, ale úplně na hovno, hladový jako prase, po 30Tkm úplně v prdeli brzdy a podvozeksick nevím, jestli to je tím, že byl blbej kus, myslím, že spíš jsou nový auta ojebaný jak to jde, aby cena, byla s co největším ziskem, nízká.


The father of the little princess of the dawn
JORDIS (Člen)
29.11.2009 10:47:28
Offline

Re: Fabia v bazaru

Tak to jenom zkouší,jestli to bude prodejný.Když se kouknu na motorky,tak jsou taky
borci,co zkoušej udat B6 2001 za 80tis.Pak to zlevnísmile1

Miras (Člen)
29.11.2009 11:11:14
Offline

Re: Fabia v bazaru

Skoro půl mega za volítaný tohle???  tak to bych se mohl na tradici pěkně ass

Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

rick (Člen)
29.11.2009 11:34:31
Offline

Re: Fabia v bazaru

No a zvlášť,když se říká nekupuj auta co začínají na F-Ford,Fiat a všechny francouzskýsmile1

Progear 650 (Člen)
29.11.2009 11:47:02
Offline

Re: Fabia v bazaru

Baltazar psal:
inkvizitorr psal:
PAJA psal:

Já nevím proč 90% ocasů v tomto státě si kupuje škodovky sickZa ty prachy je každé zahraniční auto  levnější a s daleko lepší výbavoucool.Holt ČEŠI jsoupussy

tohle je normální, těch 90 procent ocasů sou svým způsobem částečně konzervativci a částečně patrioti. kdybys měl aspoň trochu přehled a věděl jak to chodí jinde tak bys věděl, že u nás je to procento ještě malý.... pokud si můžu vybrat a je v nabídce konkurenceschopnej výrobek s českou značkou, beru ho takygood proč podporovat něco cizího když můžu kopat za českou značkuidontknow to že je třeba na tom autě spousta věcí kerý nejsou odsaď chápu, ale zase třeba z toho žijou český dopravci..... pochopil?idontknowheadshake ještě dodám, že s tím posledním odstavcem co yelen napsal musim ač nerad souhlasit bigsmile

jo s těma českejma výrobkama souhlas, je potřeba podporovat každou věc, na který mají práci český lidičky.
k autům, měl jsem fábku 1,2 HTP a super auto, ještě dnes se mi po ní zasteskne, super spotřeba, fakt dobrý auto, mimo jiný ve firmě jich bylo několik přes 200.000 km a furt jezdily s běžnou údržbou. pak jsem zakoupil Roomstra 1,2 HTP v domění, že to bude stejný, ale úplně na hovno, hladový jako prase, po 30Tkm úplně v prdeli brzdy a podvozeksick nevím, jestli to je tím, že byl blbej kus, myslím, že spíš jsou nový auta ojebaný jak to jde, aby cena, byla s co největším ziskem, nízká.

asis narazils na blbej kus... u táty ve vorku jich maj 15 kousků, ve verzi 1.4 16V tusim 63kw.. jezdej mimo město asig 6,5L... ale ty auta sou skoro nový, takže čas ukáže....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
29.11.2009 12:25:28
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
29.11.2009 12:33:52
Offline

Re: Fabia v bazaru

tomasNJ psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

krásnej ford s motorem VWbigsmilebigsmilebigsmile
nebo že by alhambraevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
29.11.2009 12:35:40
Offline

Re: Fabia v bazaru

taky mam doma italsky nestesti a jezdi gut smile1, je to na jezdeni z bodu A do budu B, punta 1,2 bigsmile, 01 rok, cidlo rizeni se vymenilo a jinak spotrebak.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
29.11.2009 12:46:17
Offline

Re: Fabia v bazaru

Billy psal:

taky mam doma italsky nestesti a jezdi gut smile1, je to na jezdeni z bodu A do budu B, punta 1,2 bigsmile, 01 rok, cidlo rizeni se vymenilo a jinak spotrebak.

ježkovo voko ty takybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
29.11.2009 12:59:03
Offline

Re: Fabia v bazaru

chci kupovat cukrářce káru taky, počítám tak do 100 litrů, páč to neberu jako auto na furt, ale tak na tři roky, pak by měla mít zase služební, takže dyž ho pak budu prodávat, ztratím na něm míň než kdybych jí teď koupil něco třeba za 200. Každopádně co se dívám a vybírám, tak je fakt, že víc táhnu k Ford Focusu, hatchback 1,6 benzin. Koukal jsem i po těch Fabijách, buď 1,4 benál nebo 1,9 SDI, v kombajnu, jenže je fakt, že za stejný prachy za kerý kůpím Fábku v základu se dá koupit ten Focál v plné palbě, třeba i v provedení Ghia a hlavně s klimou. Problém je v tom, že ty Fábky byly hodně dostupné, lidi to u nás kupovali, ale aby to bylo v elektrice a s klimou bývá vyjímka, většinou jsou očesané jako sviň. Přemýšlel jsem i o opel Astra 1,6, ale tam sa mi zdá malej kufr.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
29.11.2009 14:11:55
Offline

Re: Fabia v bazaru

tomasNJ psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Myslel sem samozřejmě automobilku evilbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 14:49:20
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldan:
S tim s tebou souhlasim ty fabie maj važne přemrštenou cenu s "nulovou vybavou" Když si za tu cenu mohu koupit cizince stejne stareho a skoro v plne palbě.

Hold čechach jsou oblibeny Škodovky a WV taky ty ceny pak vypadaj. A to že tento Galaxi ma WV motor? No jo je to možny. ale No a co? Kouknu na to trošku tak že ten motor je ověřenej a funguje. A tu vybavu vozu mi sotva v teto cenove reaci a staři nějaká škodovka či WV nabydne smile1 Hold Ghia je Ghia good Tim muj hlas pada jedině k logu Ford

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Inženýrek (Člen)
29.11.2009 15:47:25
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:

Koldan:
S tim s tebou souhlasim ty fabie maj važne přemrštenou cenu s "nulovou vybavou" Když si za tu cenu mohu koupit cizince stejne stareho a skoro v plne palbě.

Hold čechach jsou oblibeny Škodovky a WV taky ty ceny pak vypadaj. A to že tento Galaxi ma WV motor? No jo je to možny. ale No a co? Kouknu na to trošku tak že ten motor je ověřenej a funguje. A tu vybavu vozu mi sotva v teto cenove reaci a staři nějaká škodovka či WV nabydne smile1 Hold Ghia je Ghia good Tim muj hlas pada jedině k logu Ford
PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

No já myslim, že za půl mega seženeš stejně nabitou a lepší škodovku help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
mr.BSE (Člen)
29.11.2009 15:55:01
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
29.11.2009 16:02:09
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

já jí teda mám s francouzskejma.....bigsmilebigsmilebigsmile napřiklad když slyším slovo Espace tak na mě jdou mdloby....bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
xrohy (Člen)
29.11.2009 16:10:05
Offline

Re: Fabia v bazaru

Progear 650 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

já jí teda mám s francouzskejma.....bigsmilebigsmilebigsmile napřiklad když slyším slovo Espace tak na mě jdou mdloby....bigsmilebigsmilebigsmile

Já mám zase mrákoty když vidim na dílnu přijíždět mondeo teda.........


Čaroděj Dobroděj 8-)
0cool (Člen)
29.11.2009 16:35:28
Offline

Re: Fabia v bazaru

a tady v CR jsou docela hodne Mondea :))

Jinak je pravda ze se ma potporit Cesky vyrobky.

Nic osobne ale fabia je to auticko do mesta a kratky cesty (1.2 motor), na delsi teda asi octavka ale dam prednost SUZA :))


Libertad se dice Bandit
tomasNJ (Člen)
29.11.2009 16:56:25
Offline

Re: Fabia v bazaru

Progear 650 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

já jí teda mám s francouzskejma.....bigsmilebigsmilebigsmile napřiklad když slyším slovo Espace tak na mě jdou mdloby....bigsmilebigsmilebigsmile

sou to popičení francouzi...sick dycky gdyž mm na tom něco dělat tak na mě dou mdloby...
posledních 14 dnů jsem v jedné velké mdlobě... se mi na servise s těmahle ludrama rozth pytel...help bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
29.11.2009 16:57:09
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:
tomasNJ psal:
mr.BSE psal:


Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Myslel sem samozřejmě automobilku evilbigsmile

vim jak si to myslel...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Hanz (Člen)
29.11.2009 18:37:37
Offline

Re: Fabia v bazaru

Nevím co tu furt máte proti francouzůmidontknow. Máme je ve firmě i rodiče a všechny gutgood. V průměru nalítáno 250-400tis a kromě jedné výměny altíku u jednoho kousku v pohodě. A že bysme při tom množství měli štěstí jenom na dobrý kusy je nesmysl. Navíc co vím, tak i nissany májí motor z renaultu, takže už ani to o japoncích si myslím moc neplatí.bad


WD club member...
Ondráš (Člen)
29.11.2009 20:45:02
Offline

Re: Fabia v bazaru

Progear 650 psal:

já jí teda mám s francouzskejma.....bigsmilebigsmilebigsmile napřiklad když slyším slovo Espace tak na mě jdou mdloby....bigsmilebigsmilebigsmile

Asis natrefil na blbý kusy. Ten ségry třílitr na servisní prohlídce v nějakejch 240 tis. dostal akorát novej olej. Jinak je prý jako novej.
cool

Nebo ségra narazila na dobrej kus... Jedno z toho. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 21:14:31
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
ross (Člen)
29.11.2009 21:14:57
Offline

Re: Fabia v bazaru

je tady vidět zbytečně moc předsudkůsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Inženýrek (Člen)
29.11.2009 21:18:44
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....

Tak jen 446000 no smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
29.11.2009 21:20:23
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....

No jenom to že to galaxi stojí půl míče,vosumdesát je jenom votstupný...Za ty love je to utopiesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 21:22:29
Offline

Re: Fabia v bazaru

Inženýrek psal:
Frodo89 psal:
mr.BSE psal:


Osobní zkušenost ?

Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....

Tak jen 446000 no smile1

Přemyšlim kde to čislo berete. help Nevidim tam souvislost s tim Fordem Galaxi a tim čislem.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
29.11.2009 21:26:04
Offline

Re: Fabia v bazaru

Jezdil sem ze služebákem fiatem scudo,dával sem mu fest za ušiska,furt plnej,byl to 2.0jtd,do 300tisíc bez problémů,pak vodešla spojka,ve 380tis převodovka a v 390tis ojnica,koupil se jinej jetej motor a auto jezdí dál...
Já mám tedka starýho citróna jumper 2.5D,rok 99,koupil sem ho s 140tisícama,tedka má 270tis a dělám jenom oleje,filtry,rozvody. Ve třech kilech udělám přední ramena a fšechny tlumiče a jezdím snat dál....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
29.11.2009 21:27:19
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:
Inženýrek psal:
Frodo89 psal:


Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....

Tak jen 446000 no smile1

Přemyšlim kde to čislo berete. help Nevidim tam souvislost s tim Fordem Galaxi a tim čislem.

Máš k tomu kamaráde ještě 60 splátek po 6100 idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
29.11.2009 21:29:10
Offline

Re: Fabia v bazaru

A to se vyplatíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
29.11.2009 21:31:08
Offline

Re: Fabia v bazaru

VikecB12 psal:

A to se vyplatíbigsmile

Frodo už určitě rozbil prasátko, že si pro něj zítra za 80 jede bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Meloun (Člen)
29.11.2009 21:38:35
Offline

Re: Fabia v bazaru

Mám to asi tak..

Když si koupím třebas Audi A6 rv nějakých 99 za cca 150tis v pěkným stavu, povyměňuju něco na podvozku(ramena,tlumiče)..možná brzdy..veškerý náplně,filtry a jiný kokotiny..tak mi to auto i tak vyjde lehce přes 200..a mám káru,která pořád vypadá hezky,je to tichý..jede to,nežere,má to veškerou možnou i nemožnou výbavu, je to bezpečný..a bude jezdit dalších x let..smokin

Proto nechápu koupi nějaký nový káry, kde není defakto nic,je to vevnitř šerednej plasťák..a vůbec je to celý takový fórový..Raději starou poctivou a těžkou svini, která musí vydržet i kdyby nechtělabigsmile
A proto mám to starý Báwo a plánuju to uplně stejně..čeká mě spojka, přední náprava a pár prkotin k tomu a good


PURE NAKED BIKE!
Frodo89 (Člen)
29.11.2009 21:39:43
Offline

Re: Fabia v bazaru

Inženýrek psal:
VikecB12 psal:

A to se vyplatíbigsmile

Frodo už určitě rozbil prasátko, že si pro něj zítra za 80 jede bigsmile

No vidite a ted si klepu na čelo ja sam sobě jak jsem slepej. idontknow to jsem uplně přehlidl.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kelly01 (Člen)
29.11.2009 22:22:55
Offline

Re: Fabia v bazaru

A co mejch nabízených 1000ccm a 37KW to vás nelákásurprised

Ten motor je poddimenzovanej a skýtá "obří" potenciálsmokin

Zvlášť s nitremevil


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
30.11.2009 08:53:35
Offline

Re: Fabia v bazaru

Frodo89 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

Jo s Italskymi auty mam celkem dost zaporne zkušenosti.

A nevim co furt mate s tim pul mega....

Aha, takže si žádný neměl, jen spousta tvých kámošů / rodinných příslušníků je měla něco jako Bravo 1.4 12v z českýho bazaru a proto jsou všichni taloši strašný mrdky bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2009 09:09:12
Offline

Re: Fabia v bazaru

Petr J. psal:

to Ocool: jsi mimoň...bigsmilebigsmilebigsmile

odcházely pouze 1,2HTP  a to jen první serie...kamaradovi měnili motor v 90tis. km, protože nekontroloval olej, až tam žádný neměl...dnes má 195tis. km (většina po Praze a blízkém okolí) a tomu autu de fakto nic není...good

.

jo tak takovejhle měl kámoš služebák..spotřeba oleje asi 12 lit mezi výměnama...když auto vracel s najetejma asi tak 180 000 a davali dohromady kolik to auto vyšlo na servisech tak by za něj byla ta Fabie ještě jedna bigsmile
ted má Roomstra 1,4 tdi a jen si to chválí..teda kromě motoru ten je lenoch ,ale zase prd žere.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2009 09:15:18
Offline

Re: Fabia v bazaru

mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

Ma osobni sympatie spiš pada k Fordum možna to bude tim že u nas v rodině to je dlouhodoba tradice.
napřiklad:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso … xy/6759796

Jo, to má s Fordem společný opravdu dost věcí...bigsmile
Asi jako Ulysse 2.0 s Fiatem... bigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2009 09:19:45
Offline

Re: Fabia v bazaru

Progear 650 psal:
mr.BSE psal:
Frodo89 psal:

PS: a k Italskym a Francouzkym autum se stavim zaporně idontknow

Osobní zkušenost ?

já jí teda mám s francouzskejma.....bigsmilebigsmilebigsmile napřiklad když slyším slovo Espace tak na mě jdou mdloby....bigsmilebigsmilebigsmile

tohle auto se jim fakt nepovedlo a je vcelku jednou jakej koupíš rok,ale já s ti svym autem s pussy naprosto spokojenejgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
30.11.2009 11:58:58
Offline

Re: Fabia v bazaru

Je jedno co mas hlavne kdyz to jezdi a nemrda se to tam kde by 200 tis nemelo smile1, otec mel jednu dobu od novoty Vito vot pana mercedesa 2,3 chrochtak v nejakej lepsi vybave VIANO, s nafukovacima mechama v zadni naprave, to se na tom sralo imrvere, za 4 roky na tom hnila kastla jak na oplu, setrvak chrastil mlatil, autorizovanej servis v Olmiku vsechno orpavil nekolikrat v ramci zaruky, proste stejne se to mrdalo dal dokola stejny zavady, elektrika v ovladacich u volantu v prepinani na dalkovy jiskrila. baterka v aute co 2 roky umrela, proste spatnej kus. Plasty nelicovali kdyz zavrels dvere s palubkou. S malou nadsaznkou, delnicky auto u citroenu vypada vevnitrku lip good. Je to jedno co mas vsechno se sere. Jestli chces Frodoj flaknu sem fotku novyho Fočuse vod pana Forda jak po pulroce uzivani zhorel z 70% nasledkem zavady v elektroinstalaci, zavada byla fordem uznana, skoda bude nejakym zpusobem vyplacena. Je to uoplne jedno co mas


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Luk (Člen)
30.11.2009 14:56:23
Offline

Re: Fabia v bazaru

samozrejme nic neni dokonalysmokin

ale je tu urcita pravdepodobnost, ktera muze napovedet...evil

i kdyz samozrejme zalezi na metodice sberu dat (TUV, Dekra) atd.

urcite jsou takovy statistiky duveryhodnejsi nez hospodsky kecy typu "Golf te doveze na Mars a zpatky a Bravo se posere jen co vyjedes ze šourůmu pyčo"

i kdyz v tomhle pripade tomu mozna statistika nasvedcuje, sere me to zjednodusovani a u nas typickej, absolutne nekritickej obdiv k VW Groupass

sem se peknesickbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Mour (Člen)
30.11.2009 15:10:49
Offline

Re: Fabia v bazaru

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

VikecB12 (Člen)
30.11.2009 17:20:36
Offline

Re: Fabia v bazaru

No a v naší familii zase fšichni jezdili mercedesem-dodávkama. Děda,tata,stréc a já taky. Věčinou jezdili bez problémů,dost kilometrů,žadnýho sme neměli vod novoty.Můj starej 310D měl najeto přes milion km kdyš mu praskla hlava,koupil sem novou a jezdí dodnes,ikdyš už jenom sem tam,jinak stojí zaparkovanej v kopřiváchbigsmile Stréc nedávno prodával vito 2.2cdi,najeto přes 500tisíc,nějaký muchy už mělo,ale jezdilo pořát dobře. Ještě má sprintera maxi,312td,najeto kolem 800tisíc a má asi rok po generálce motoru(100tisíc Kč) a s tim dál jezdí autodopravu. Kolega z práce má taky sprintera,r.v.97,na tuplákách 412td,natočenejch 1300000km a má tam třetí motor,vždycky po půl milionu mu umře,ale nestěžuje si,auto vydělalo haldu peněz. Myslím že mezi dodávkama nemá medvěd konkurenci,protože vím že muj Jumper vživotě takovou porci kilometrů nevydrží. Takže až ho sjezdím,asi pudu do medvěda,teda eji budu ještě jezdit autodopravu...good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
30.11.2009 18:29:22
Offline

Re: Fabia v bazaru

Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

červenýbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
30.11.2009 18:31:32
Offline

Re: Fabia v bazaru

No a cosurprised

Tohle nalítaly i V3S,Barkasy a pod., takže Méďákem bych se neoháněl, je to střep jak každej jinej, to samý nalítaj i jiný značky, ovšem nejsou tak INbigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
30.11.2009 19:36:10
Offline

Re: Fabia v bazaru

Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

... a strašně rychle se množí, já je chytám.
...a co s nimi děláte, když je takhle chytáte?
...většinou je pouštímbigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
30.11.2009 20:14:20
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldan psal:
Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

... a strašně rychle se množí, já je chytám.
...a co s nimi děláte, když je takhle chytáte?
...většinou je pouštímbigsmilebigsmilebigsmile

goodbigsmile čus parťák

SLUGI (Člen)
30.11.2009 20:34:38
Offline

Re: Fabia v bazaru

... copak trpajzlíci, ale co teprv ty černý kur.., je jich čím dál víc a sou čím dál víc voprsklý


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
30.11.2009 20:39:35
Offline

Re: Fabia v bazaru

Mour psal:
Koldan psal:
Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

... a strašně rychle se množí, já je chytám.
...a co s nimi děláte, když je takhle chytáte?
...většinou je pouštímbigsmilebigsmilebigsmile

goodbigsmile čus parťák

sem byl v divadle Děd Vševědbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
30.11.2009 21:13:59
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldan psal:
Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

... a strašně rychle se množí, já je chytám.
...a co s nimi děláte, když je takhle chytáte?
...většinou je pouštímbigsmilebigsmilebigsmile

von trpaslík je dobrý plavec...ale nevydrží! bigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2009 21:23:45
Offline

Re: Fabia v bazaru

XJelen psal:
Koldan psal:
Mour psal:

Nejhorší sou trpaslíci, to sou pěkný svině smile1

... a strašně rychle se množí, já je chytám.
...a co s nimi děláte, když je takhle chytáte?
...většinou je pouštímbigsmilebigsmilebigsmile

von trpaslík je dobrý plavec...ale nevydrží! bigsmile

a jak máchá těma malynkejma ručičkama.smile1smile1
z něčeho je mi to povědomý,že by cimrman????


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
03.12.2009 16:08:19
Offline

Re: Fabia v bazaru

nejlepčí je 120 :)


Bandit pičo
sonyk (Člen)
03.12.2009 16:41:49
Offline

Re: Fabia v bazaru

0cool psal:

SORRY ALE PRILIS, PLUS FABIE SE ROSIPO PO 100 TISIC KM.

NIC PROTI ALE SE MI ZDA DRAHY

Fabie rozsipe po 100 000km tak to jsi mel asi nejakou kde utocili km covece


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
03.12.2009 17:36:41
Offline

Re: Fabia v bazaru

Souhlaism vokazte mi jiny auta za stejny prachy co je nova octavka v nafte treba v nejaky stredni vybave? Nehlede na to ze servis a dily na skodovku sou proad za "hubicku"

Jinak mam na prodej 206 pazouta v 1,9D bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
03.12.2009 20:33:07
Offline

Re: Fabia v bazaru

sonyk psal:

Souhlaism vokazte mi jiny auta za stejny prachy co je nova octavka v nafte treba v nejaky stredni vybave? Nehlede na to ze servis a dily na skodovku sou proad za "hubicku"

Jinak mam na prodej 206 pazouta v 1,9D bigsmile

hele já ti nevím ,ale dyž sem si dal do konfigurátoru u škodovkovských stránek Octavii ve výbavě Ambiente s motorem 1,9 TDi v manuálu, s metlou, s nějakými pikačovinkami jako couvací senzory, tempomat atd (takže zas nic extra) tak mi to hned skočilo přes 600 000 a to mi úplně jako lidová cena nepřijdeidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
0cool (Člen)
03.12.2009 20:40:04
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldane,

Skodovka v R ma to predrazeny bohuzel.

Za stejne prahy sezenes ceno jineho ale zamozrejme vyjde lepsi to koupit treba v SK ci DE nova z a mene penize.

600 000 neni to tolik :)


Libertad se dice Bandit
Koldan (Člen)
03.12.2009 21:53:39
Offline

Re: Fabia v bazaru

no já třeba koukal na Chevrolet cruze a v té nejvyšší výbavě, v automatu, kůži a se všema možnýma vyfikundacema co je možné do káry napcat, včetně Cd changeru a dalších vychytávek sa vlezu do 500 000 což Octávka ve stejné výbavě by vyšla tak na 750 000. Motorově a podvozkově Cruze nebude asi úplná hitparáda, na druhou stranou je to celkem slušně vykoupeno komfortem a pořizovací cenou, krom jinýho mně se ten dizajn fakt líbí, mrkněte:
http://carconfigurator.chevroleteurope. … pToRemove=


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
03.12.2009 21:55:40
Offline

Re: Fabia v bazaru

jo a zapomněl sem je to už včetně navigačního systému, elektrického střešního oknagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
03.12.2009 23:08:09
Offline

Re: Fabia v bazaru

ten cruz vypada dizajnove dobre,onehda byl v nakym autosalonu myslim a sice ho nevynaseli do nebes,ale za ty prachy oproti oktavce ma clovek aspon neco co nepotka na kazdym rohugood


...sam mezi jebkarema...
XJelen (Člen)
04.12.2009 07:48:58
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldan, Marián - tak v takovým případě se vobraťte na Karlos100, pan dýler vám nabídne i jiný zběsilosti bigsmile
Jestli jste vochotný fakt koupit Chevyirsen, tak z Vás bude mít radost good

Karle klíd...jenom reju redface


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
04.12.2009 17:39:47
Offline

Re: Fabia v bazaru

no je fakt, že mě docela láká firmu přesvětčit, že mé další auto muší bejt tohle. Jako já v tom aj seděl a vedle ochcávky je to fakt věčí, vzadu v pohodě tři lidi, sem zvyklej ležet jak Schumacher a jen lízat pohledem silnici přes volant a dyž sem se tady tak roztáhl, tak za mnů to bylo v oukeji a ta výbava je opravdu mňamózní, páč dyž to vidím, že škodovka je ochotná si naúčtovat jako dodatečnou výbavu to, že máte roletu nad zavazadlovým prostorem apod. vyfikundace, tak pochybuji o tom, že podobně vybavené auto by sevůbec do těch 750 vešlo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
0cool (Člen)
04.12.2009 17:48:22
Offline

Re: Fabia v bazaru

Koldane,

Celkem hezky auto, a vim ze chevrolet nejsou tak spatny.
Teda unas je druha nejovlivenejsi po Toyota.
A muzu rici ze nase silnice (nektery) jsou horsi nez ty tady :).
U nas ve firme take renovovaly auta a na konec padly citroeny
Skodovka za 600 000kc mas normalne vybava a u ty citroeny proste maji skoro vsechno.

Hold proste jenom 10 auto tak skodovka nemela moc zajem.


Libertad se dice Bandit
Koldan (Člen)
04.12.2009 17:57:57
Offline

Re: Fabia v bazaru

teď jsem si to jen ze srandy zkusil sestavit škodovku v podobné výbavě, Lauri a klement s motorem 2.0 TDi s automatem, plus nějaká dodatečná výbava jako CD changer apod. a dostal sem se na 801 000, což mi přinde jako sakra velkej rozdílsick

Dyž by člověk nebral zorvna tu nejvyšší výbavu v kůži (není potřeba provokovat vedeníbigsmile), tak se dostane s cenou bez DPH v klidu na 350 000 což za takovou káru už je parádička, za ty prachy mně naposledy koupovali blbou Fabiju, sice v 1,9 a nejvyšší výbavě, ale asi někde jindeidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
04.12.2009 18:09:28
Offline

Re: Fabia v bazaru

Hele oocole klikni si ty počítačovej vizuální experte z ekvádoru na svoje stránkybadhttp://www.audi-club.cz/list_user.php?cislo=91 kua jak asi mám zjistit jaký máš auto ty?kdyš jsi ůdajně tunerbigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
04.12.2009 18:09:59
Offline

Re: Fabia v bazaru


Jebat motorky :-)
0cool (Člen)
04.12.2009 19:07:42
Offline

Re: Fabia v bazaru

Staci se zeptat:))

Tak v CR: -- Audi A4 - rv 00 - 1.8T - 163kW (prodani).
Nini BMdoity nohy :))) teda pesak v zime a Letny pocasi mam suzuka :))

Casem se koupi neco maliho treba trabant :))bigsmile


Libertad se dice Bandit
0cool (Člen)
04.12.2009 19:14:20
Offline

Re: Fabia v bazaru

Jejda ty fotky ty cassi jako studenske autik byl dobrej :))
PD: Palous obcas jedu pres Nové Město nad Metují na male mesto Nachod :)


Libertad se dice Bandit
0cool (Člen)
04.12.2009 19:16:36
Offline

Re: Fabia v bazaru

PALOUS psal:

Hele oocole klikni si ty počítačovej vizuální experte z ekvádoru na svoje stránkybadhttp://www.audi-club.cz/list_user.php?cislo=91 kua jak asi mám zjistit jaký máš auto ty?kdyš jsi ůdajně tunerbigsmile

Uff sorry ty stranky byly nejak nic mocsick :) (uceniredface).


Libertad se dice Bandit
PALOUS (Člen)
04.12.2009 20:01:17
Offline

Re: Fabia v bazaru

0cool psal:

Jejda ty fotky ty cassi jako studenske autik byl dobrej :))
PD: Palous obcas jedu pres Nové Město nad Metují na male mesto Nachod :)

jj v Náchodě jsem každej denbigsmilejde o to,že jsem se chtěl podívat na tvoje stránky a vykouk na mě zmetek TROJANsickbigsmile


Jebat motorky :-)
0cool (Člen)
04.12.2009 20:09:46
Offline

Re: Fabia v bazaru

FAKT tak to nevim, sakristanis.

Zitra se podivam ale nebyly zadni sazrah spis takovy pokus.
ted moc casu nemam na konicky :((


Libertad se dice Bandit
sonyk (Člen)
06.12.2009 18:22:09
Offline

Re: Fabia v bazaru

Nerikam ze je to lidovy (ta cena) jen mi ukazte jiny auta? Jsem linej heldat bigsmileznate me

Citroen vs Skoda no nevim,

Proste si myslim ze nejde srovnavat takhle auta.

Porad sem pro skodovku sou to drzaky a servis je za peknou cenu a ty dily proste parada.  I kdyz v dnesni dobe to uz bude u vsech


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr