Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » prodej motorky přes Aukro apod.

jaryn (Člen)
05.12.2009 11:14:20
Offline

prodej motorky přes Aukro apod.

zkoušel jste to někdo ? Názory,zkušenosti,rady sem.


God Gave me Everything I want
Bedřich (Člen)
05.12.2009 12:14:05
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

Nešel bych do koupě, nevěřím moc lidem na Aukru. Popisy nejsou 100%. Vlastní zkušenost (cca 300 transakcí na Aukru). Raději bych šel do eBAY...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
gerrik (Člen)
05.12.2009 13:24:25
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

Ale on chce prodávat, ne kupovat smile1 I tak je ale na pussy protože můžeš brutálně prodělat bad

nicola.foxx (Člen)
05.12.2009 19:15:09
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

S tim prodelanim je to o tom, jakou da pocatecni cenu. Ale takovyhle veci bych a aukru teda taky nekupoval.
Bral jsem pres aukro xxxxx veci, ale vsechno jsou to stovkovy polozky a tam ten risk snesu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kadel (Člen)
05.12.2009 20:45:31
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

S tou vyvolávací cenou souhlas, přeci nejsi pussy abys dražil od koruny. A co se týká mylných informací od prodejců, motku si přeci nenecháš poslat na dobírku ale pojedeš si pro ni. A kde je psáno, že ji musíš vzít, když se ti po obhlídce nelíbí. Max. ti ten lojza, co to prodává napíše negat. hodnocení. No a co? Natřeš ho stejně, že v nabídce uvádí nesmysly a v nejhorším se to vyřeší přes centrum sporů. A když i tam budou pussy, tak se holt zaregistruješ pod jinym nickem třeba na souseda. Dyť je to stejný jako prodej a koupě přes inzerát. Nevim co tu řešíte smile1  idontknow

Bedřich (Člen)
06.12.2009 13:20:50
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

2 gerrik: já vim, chěl nároz...
2 Kadel: nesouhlasím s tebou. Pro mě je 100% feedback docela důlžitý. To co koupím tak očekávám, že 100% odpovídá popisu a prodávají taky očekává, že to koupim na 100%, to je podle mě prvotní myšlenka a základní pravidlo Aukra. Sorry, ale přesně tak jak jsi to napsal, je pro mě ten důvod, proč bych to pře Aukro neřešil, jak prodej, tak nákup.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kadel (Člen)
06.12.2009 18:06:17
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

Ale jo netvrdim, že 100% kladných hodnocení není k ničemu. Já tady popisuju jen případ, kdy narazíš na debila a na ebay na něj narazíš taky ( vlastní zkušenost ). Když vydražíš B12 K6 a pak zjistíš, že to je rozstřelená 98 s nabastlenejma plastama z novýho modelu, tak tě přeci nemůže nikdo nutit to kupovat. A když ti ten dotyčnej napíše neg. hodnocení, tak se to přes centrum sporů zase vymaže.

osiris (Člen)
06.12.2009 20:42:31
Offline

Re: prodej motorky přes Aukro apod.

...samozřejmě, motorový vozidla se kupujou i přes vydražení až po prohlídce


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr