Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Palivový kohout

SuJazuwaki (Člen)
26.02.2007 22:24:47
Offline

Palivový kohout

Sorráč, ale nechce se mi to hledat v manuálech. Poraď, kdo máš zkušenosti,help prosím. Je stejný palivový kohout na B6 a B12? Popř. zaměnitelný mezi jednotlivými modely 95-00; 01-...Díky moc za pomoc.


SuJazuwaki
Inženýrek (Člen)
27.03.2014 17:20:42
Offline

Re: Palivový kohout

Helejte, problém help
Nejsem sice Progír, ale i tak mi zůstala páčka kohoutu v ruce. Předpokládám, že tohle už někdo řešil. Jak z toho co nejelegantněji vybruslit?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_20140327_152650.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_20140327_152703.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
27.03.2014 17:51:35
Offline

Re: Palivový kohout

pičo tys to zlomil surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2014 19:43:57
Offline

Re: Palivový kohout

no nejelegantnější je koupit novej bigsmile
varianta dvě je prohloubit závit do kohoutu a prošroubovat to celý skrz novym delším šroubem bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
27.03.2014 20:18:04
Offline

Re: Palivový kohout

K.a.s.y.m. psal:

no nejelegantnější je koupit novej bigsmile
varianta dvě je prohloubit závit do kohoutu a prošroubovat to celý skrz novym delším šroubem bigsmile

Právě si myslím, že tak by se to asi protáčelo idontknow
Zatím jsem to nezkoumal, ale asi tahle část kohoutu bez toho abych musel vypustil nádrž, sundat nepujde, což?
Novej kohout je další řešení, to je jasný. Kdybych to řešil takhle, tak bych to předělal rovnou s palivoměrem, pokud by to nějak šlo zapojit např. s budíkem ze starý B12. Pokud je teda alespoň trochu přesnej a použitelnej. S tím, že by tam byl renonc taky asi objemu nádrže... Nebo nevim jak ten bazmek funguje help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
27.03.2014 20:28:07
Offline

Re: Palivový kohout

...sežeň starší, pohybujou se vokolo sedmikila...mam v regále funglofku, ale za cenu starýho ho nedamheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
27.03.2014 20:41:41
Offline

Re: Palivový kohout

K.a.s.y.m. psal:

no nejelegantnější je koupit novej bigsmile
varianta dvě je prohloubit závit do kohoutu a prošroubovat to celý skrz novym delším šroubem bigsmile

...no počkej, tam dál to potom těsní, to nemůže prošroubovat, to mu ani neraď  headshakesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
naked (Člen)
27.03.2014 21:33:22
Offline

Re: Palivový kohout

A hlavní je ho pořád mít na RES!!! bigsmile


Není umění vědět vše ale vědět co nevím!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2014 22:17:42
Offline

Re: Palivový kohout

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

no nejelegantnější je koupit novej bigsmile
varianta dvě je prohloubit závit do kohoutu a prošroubovat to celý skrz novym delším šroubem bigsmile

...no počkej, tam dál to potom těsní, to nemůže prošroubovat, to mu ani neraď  headshakesmile1

řek bych ti vsaď se bigsmile,ale to neudělám protože vim,že by jsi prohrál...já to takhle udělal..materiálu je tam dost..dá se tam zavrtat cca 5 mm a to na závit stačí...já takhle kohout opravil..jen jsem teda neměl ten ulomenej kus tak jsem si udělal Téčko a to tam přes kontramatici utáh...někteří na žabákovi viděli na vlastní oči...je to jediná modrá věc na celý motorce bigsmile
to Inža..jo musíš to vypusit a kohout nejlépe vyndat  a ověřit si kolik můžeš zavrtat..už si to taky nepamatuju. M5 tam jde v pohodě udělat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.03.2014 22:21:24
Offline

Re: Palivový kohout

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

no nejelegantnější je koupit novej bigsmile
varianta dvě je prohloubit závit do kohoutu a prošroubovat to celý skrz novym delším šroubem bigsmile

...no počkej, tam dál to potom těsní, to nemůže prošroubovat, to mu ani neraď  headshakesmile1

řek bych ti vsaď se bigsmile,ale to neudělám protože vim,že by jsi prohrál...já to takhle udělal..materiálu je tam dost..dá se tam zavrtat cca 5 mm a to na závit stačí...já takhle kohout opravil..jen jsem teda neměl ten ulomenej kus tak jsem si udělal Téčko a to tam přes kontramatici utáh...někteří na žabákovi viděli na vlastní oči...je to jediná modrá věc na celý motorce bigsmile
to Inža..jo musíš to vypusit a kohout nejlépe vyndat  a ověřit si kolik můžeš zavrtat..už si to taky nepamatuju. M5 tam jde v pohodě udělat.

...tak psals o prošroubování a to zkrátka nemůže, protože je tam těsnící plocha bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2014 22:49:24
Offline

Re: Palivový kohout

no to samozřejmně ne..já to myslel tak aby vzal to co mu zůstalo v ruce udělal tam díru na šroub skrz a zavrtal to do toho co zůstalo v tom kohoutu a to samozřejmně neprovrtal..jen tam udělal závit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2014 22:52:42
Offline

Re: Palivový kohout

to Inža jak jsi psal o tom palivoměru..tak plovák ze starýho si s novější elektrikou moc nerozumí a asi to bude i obráceně.Já mam starej plovák na nový elektrice a plnou nádrž to ukáže už někdy při půlce nádrže..ale rezervu to ukazuje kupodivu tak jak máidontknow asi by to šlo upravit naohybánim plováku,ale tak nějak mi to moc nevadí když o tom vim..na B6 jsem ho neměl a taky se dalo jezdit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
28.03.2014 06:25:48
Offline

Re: Palivový kohout

Dobrá, zkusím jak pravíš. Když by to nefungovalo, tak dám holt jinej.

Dík good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Mour (Člen)
28.03.2014 07:29:11
Offline

Re: Palivový kohout

bigsmilebigsmile ....já mám skladem na starý model 1 plně funkční a 1 nefunkční bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2014 07:31:46
Offline

Re: Palivový kohout

Inženýrek psal:

Dobrá, zkusím jak pravíš. Když by to nefungovalo, tak dám holt jinej.

Dík good

Verim ve tve schopnostibigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
23.11.2014 17:39:45
Offline

Re: Palivový kohout

Mour psal:

bigsmilebigsmile ....já mám skladem na starý model 1 plně funkční a 1 nefunkční bigsmilebigsmile

Tak, jelikož jsem letošní sezónu, kdy jsme najel nulanulaprd přežil i s polámaným kohoutem a konečně už je čas to pořešit, tak půjdu tou nejjednodušší cestou.
Ze seznamu dílů vyplývá, že na B6 a staré B12 je stejný kohout, takže Moure pokud máš ještě oba kohouty, tak bych bral nefunkční, s tím, jestli zrovna není taky ulomený, nebo stržený, stejně jako můj.help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
tomasNJ (Člen)
23.11.2014 20:25:13
Offline

Re: Palivový kohout

Inženýrek psal:
Mour psal:

bigsmilebigsmile ....já mám skladem na starý model 1 plně funkční a 1 nefunkční bigsmilebigsmile

Tak, jelikož jsem letošní sezónu, kdy jsme najel nulanulaprd přežil i s polámaným kohoutem a konečně už je čas to pořešit, tak půjdu tou nejjednodušší cestou.
Ze seznamu dílů vyplývá, že na B6 a staré B12 je stejný kohout, takže Moure pokud máš ještě oba kohouty, tak bych bral nefunkční, s tím, jestli zrovna není taky ulomený, nebo stržený, stejně jako můj.help

nejjednodušší cesta je, koupit funkční...bigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
24.11.2014 13:37:37
Offline

Re: Palivový kohout

Inženýrek psal:
Mour psal:

bigsmilebigsmile ....já mám skladem na starý model 1 plně funkční a 1 nefunkční bigsmilebigsmile

Tak, jelikož jsem letošní sezónu, kdy jsme najel nulanulaprd přežil i s polámaným kohoutem a konečně už je čas to pořešit, tak půjdu tou nejjednodušší cestou.
Ze seznamu dílů vyplývá, že na B6 a staré B12 je stejný kohout, takže Moure pokud máš ještě oba kohouty, tak bych bral nefunkční, s tím, jestli zrovna není taky ulomený, nebo stržený, stejně jako můj.help

...já nevím ...350 za ten funkční idontknow

Inženýrek (Člen)
24.11.2014 16:46:11
Offline

Re: Palivový kohout

Mour psal:
Inženýrek psal:
Mour psal:

bigsmilebigsmile ....já mám skladem na starý model 1 plně funkční a 1 nefunkční bigsmilebigsmile

Tak, jelikož jsem letošní sezónu, kdy jsme najel nulanulaprd přežil i s polámaným kohoutem a konečně už je čas to pořešit, tak půjdu tou nejjednodušší cestou.
Ze seznamu dílů vyplývá, že na B6 a staré B12 je stejný kohout, takže Moure pokud máš ještě oba kohouty, tak bych bral nefunkční, s tím, jestli zrovna není taky ulomený, nebo stržený, stejně jako můj.help

...já nevím ...350 za ten funkční idontknow

Tak nefunkční bych vzal z důvodu toho, abych ještě někomu přinesl užitek tím funkčním, protože si myslím, že by mi díl stačil.
Ale máte pravdu, nejjednodušší je vzít rovnou něco co funguje, cena luxusní, takže Moure, máš mail smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr