Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Wencl (Člen)
26.02.2008 17:26:26
Offline

Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Zdar Bando, tak jsem sa krásně nasrál, sháněl jsem jednu krytku na rám (viz. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4248) a sehnal ji v Motopuzzle. Tak jsem ji objednal a pan Pudich mi obratem odpověděl, že má, pošle na dobírku. A nic. Čekám jak kokot, baba na poště ze mňa na prášky, bo jsem každý den volal a ptal sa, či už a ono prd. Tak znova mail, 29.1. mi bylo sděleno, že to poslal ráno rekomando. Ju, dorazilo to za 14 dní a eště úplně něco jiného. Tak reklamačka, prej obratem pošle správný díl. Ale od té doby nic fuck...telefon mi nebere, na maily neodpovídá, tak nefím...idontknow
p.s. poraďte mi nějakou podobnou firmu, jako je toťkajtenc ojeb...

luboss (Člen)
26.02.2008 17:33:15
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

byli děsně nasraný, že po nich něco chci ... šlo o dva kotouče na B6 a zadní kolo. Celkem asi za 14tis a stejně na mne kašlali... jediná cesta je asi osobní návštěva


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
ross (Člen)
26.02.2008 18:26:15
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

třeba se tam zastavila doba v listopadu 89 evil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
26.02.2008 19:34:20
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

kupoval sem svody...chtel sem krasny netknuty za 4500...

dosli zasly,narazeny...

telefon nebral...

po par dnech nasrane rekl,ze je na dovoleny a ze mi posle jiny..

za dva dny dosly novy a s nima dopis s prosikem abych poslal z5ty stary.

takze uhanecka,ale nakonec good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
demlis (Člen)
26.02.2008 20:00:36
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

byl sem tam pro nejake veci osobne a maji i primo na prodejne pekne zmatky.... samotni poradne neví co tam maji....a hlavne kde to maji...sem potreboval jen podsedlový plast a hledal ho tam hodinu...aspon 4x komusi volal a stejne nasel polamany jeste vic nez ten muj... A o budikach radeji pomlcim.....


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Antihero (Člen)
26.02.2008 21:46:16
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

...stejná zkušenost jako výše, všecko 2X vracet přes poštu (měsíc nejni žádnej čas), nezvednutý telefony, zmatky, nepasující díly.

...jak Mototechna za bolševika.bad


There's a pie in the sky when you die.
tomasNJ (Člen)
26.02.2008 22:50:12
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

já jedině kladnou...

osobní odběr...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
27.02.2008 07:14:42
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Já kladnougood

Ale pouze osobní návštěva a osobní odběrevil


God Save The Queen!
Peca-f6 (Člen)
27.02.2008 07:43:45
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Vcelku kladne. Chtel jsem mezi-podsedlovej plast (blatnik), sice mi prisel lehce natrzenej u blinkru, ale za to tam byli zdarma dva blinkry. Blatnik se svaril a neni to vubec poznat.

zdenek 1 (Člen)
27.02.2008 10:10:07
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

no kolega něco sháněl na banďoura taky,zázrakem se dovolal no a když se zeptal na ten konkrétní díl co potřebuje,tak mu řekl že to je jak hledat jehlu v kupce sena,no a že mu večer dá vědět!!! no a co myslíte jak to dopadlo??? vysral se na něho a nezavolal!! jo,a ten díl byl přitom z motoru,který přímo na těch svojich stránkách ten ocas inzerujeheadshake


když to jede,je to OK
Pšán (Člen)
27.02.2008 10:20:24
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

..no problemo..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
zdenek 1 (Člen)
27.02.2008 18:09:22
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Tak vám řeknu ,že jsem tam dneska schválně zajel,a ani se nedivím že tam nikdo nemůže nic najít poněvač těch věcí tam je tolik,že se v tom nemůže nikdo vyznat!co s toho že tam je toho tolik když tam nic nenajdoubigsmile kdyby to ale nejak protřídili tak stoho složí fest celých motorek!


když to jede,je to OK
jardagsf (Člen)
28.02.2008 06:04:54
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

viz kelly - anebo tam vyslat rychleho posla goodbigsmile
jardagsf psanovi neustale dekujici bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Wencl (Člen)
28.02.2008 09:23:06
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Kucíííí, nebyl by někdo tak ochoten, že by měl cestu okolo a ten plastový ojeb mi tam vzal? Že bych poslal kapříky na účet klidně předem, ale já už fakt nefím, jak to z něho dostat. Sice jsem mu to už platil a furt to nemám, ale to je fuck, já to chci a chci a chci a just chci...smile2

Fany (Člen)
28.02.2008 18:53:36
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Ondro, ja tam asi cestu budu met, tak ti to vezmu ,pocitam ze Colin ta poinformujesmile2smile2smile2bad


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Wencl (Člen)
03.03.2008 16:31:12
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Fany psal:

Ondro, ja tam asi cestu budu met, tak ti to vezmu ,pocitam ze Colin ta poinformujesmile2smile2smile2bad

OK, šak víme proč...nenaděláš hold nic...tak sa potom ozvi a domluvíme sa...nebo bych aj kdyžtak jel s tebů, a omlátím mu ten plast o hlavu...bigsmile

Wencl (Člen)
14.03.2008 20:44:33
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

Tož dneskaj ráno čumím jak péro z dyvana, obálečka s takovů tů praskací fóliů, razítko Motopuzzle, chvilka napětí, otevírám jedním mocným sekem rybičky a hle...co to ku.va...aha, tak on to nakonec poslal, pro jistotu pravů aj levů a eště přihodil zapalovač, benziňák z kolekce easyrider. No nic, aspoň že to mám a bonus k temu. Tož sem natankoval vysokooktanový zippo benál, vrazil viržilku do huby a škrkaje zapalovačem nacvakl vymodlenou krytku na rám...heuréééka good

faitík (Člen)
14.03.2008 21:13:04
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

nechával jsem si poslat zadní blatník. Až na to že byl zamaštěněj a špinavej tak to šlo (nebyl prasklej). Ale na poště jsem si ho musel nechat rozbalit, protože přišel v krabici která nepředstavovala žádnej geometrickej obrazec. Spíš to napodobovalo kulatou krychlisurprisedobalenou ze všech stran potravinářskou foliíheadshake. No a když sem to rozbalil tak sem si zasral ruce od tý špíny co tam byla. No zkrátka důležitý v tu chvíli bylo, že nebyl prasklej...smile1


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
zdenek 1 (Člen)
15.03.2008 08:30:47
Offline

Re: Jaké máte zkušenosti s Motopuzzle???

faitík psal:

nechával jsem si poslat zadní blatník. Až na to že byl zamaštěněj a špinavej tak to šlo (nebyl prasklej). Ale na poště jsem si ho musel nechat rozbalit, protože přišel v krabici která nepředstavovala žádnej geometrickej obrazec. Spíš to napodobovalo kulatou krychlisurprisedobalenou ze všech stran potravinářskou foliíheadshake. No a když sem to rozbalil tak sem si zasral ruce od tý špíny co tam byla. No zkrátka důležitý v tu chvíli bylo, že nebyl prasklej...smile1

no a jak to, že ti to na té poště prvni rozbalili? já jsem potřeboval pro kolegu na simsona nádrž(protože mu po 10 letech neježdění pěkně zrezivěla) tak jsem si nechal poslat z čech od nějakého borce starší prej je v pohodě,no a na poště jsem propíchnul otvor nádrže(naštěstí to zabalil jen do novin) a tam kurva samá rezfuck,no a ta baba začla pičovat,že to nesmím,a že to je poštovní tajemství a tak!!!samo že jsem to nevzal,ale si přectavte že bych to vzal za těch 850.-,a doma to rozbalil!bych tam musel zajet,a tu nádrž mu otřískat o hlavubigsmile no a ten ocas mi ještě pak za tři dny volal,jestli jsem jsi to prej již vyzvednul!!! sem ho poslal dopussyzmrda.


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr