Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » CBR kapota nebo Bandit

ROMIN (Člen)
16.03.2008 11:11:38
Offline

CBR kapota nebo Bandit

vcera jsme meli takovou debatu u stolu jestli Cbr nebo Bandit.samozrejme ze je kazdy o necem uplne jinem,tak me jenom zajima jestli tady je nekdo kdo mel kapotu a sel do Bandita a nebo na opak z nahace do kapoty?zajimali by me poznatky at to muzu tem magorum vytmavit.dikas

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2008 11:17:22
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

...už se těším na reakce :)

zálež spíš co komu vyhovuje...mě třeba na zmrlinách vadí ty řídidla pod vidlema.Jinak ježdění pěkný.
a hlavně se to nekroutí smile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
16.03.2008 11:45:35
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

bigsmile To zas bude téma bigsmile

Jezdím B12 a přítelkyně CBR600F. Svezu se rád na obojím, ale každá má něco. To CBR je super na blbnutí do zatáček a na okruh, B12 ocením na delší trase a zablbnout se na tom dá taky.

osiris (Člen)
16.03.2008 12:10:47
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

...nejlepší je  horáj smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
16.03.2008 12:31:10
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

ROMIN psal:

vcera jsme meli takovou debatu u stolu jestli Cbr nebo Bandit.samozrejme ze je kazdy o necem uplne jinem,tak me jenom zajima jestli tady je nekdo kdo mel kapotu a sel do Bandita a nebo na opak z nahace do kapoty?zajimali by me poznatky at to muzu tem magorum vytmavit.dikas

Co asi tak pro tebe může bejt nejlepčí když máš bandaskubigsmileco asi já mám za nejlepčí motorku?idontknowkaždej bude mlet to svojegood


Jebat motorky :-)
gore (Člen)
16.03.2008 12:35:54
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

:

PALOUS psal:
ROMIN psal:

vcera jsme meli takovou debatu u stolu jestli Cbr nebo Bandit.samozrejme ze je kazdy o necem uplne jinem,tak me jenom zajima jestli tady je nekdo kdo mel kapotu a sel do Bandita a nebo na opak z nahace do kapoty?zajimali by me poznatky at to muzu tem magorum vytmavit.dikas

Co asi tak pro tebe může bejt nejlepčí když máš bandaskubigsmileco asi já mám za nejlepčí motorku?idontknowkaždej bude mlet to svojegood

..a co gdyz mam motorky dve good ktera je pak ta nejlepciidontknowsurprisedbigsmilebigsmile coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
mi (Člen)
16.03.2008 12:40:18
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

obje dvě sou nejlepší, teda pokud jedna znich nemá hubu a nemele kraviny pak je lepší ta na benál evil


svět je cirkusovej stan
PALOUS (Člen)
16.03.2008 12:48:59
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

Měl tři ale na tej třetí už nejezdí už jen leštíbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
mi (Člen)
16.03.2008 12:53:42
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

nekdy je lepší leštit neš jezdit jeto bez kecu o výkonu a vídržibigsmile


svět je cirkusovej stan
Jarda bandit 12s (Člen)
16.03.2008 14:29:39
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

Nazdar Draci měl sem CBR600F a sem rád,že jsem si koupil loni B12S už bych neměnil.Jezdím docela daleko do práce asi 320km a na CBR bych to určitě nedal je to super cestovní bajk a má suprovou spotřebu a cestovní doplnky vypadají určitě lépe na Bandasce jak na CBR nehledě na to,že když to jen vyvrátíš tak se prohneš za opravu plastů naháč je naháč.Salutgood


Když jede bajk je to cajk!!!
VikecB12 (Člen)
16.03.2008 14:35:15
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

Měl sem starou CBR6 a byla to tenkrát uplně supr mašina a hrozně rád na ni vspomínámgood Na lítání po zadním ůplně supr,do zatáček taky a v porovnání s dnešníma sportama byla ještě pohodlná. Ale ten tah jako B12 tam prostě není.Ale v zatáčkách sem býval asi rychlejší na tom CBRidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarda bandit 12s (Člen)
16.03.2008 14:51:24
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

Vikec musím podotknout,že na brzdy jaké má B12 tak na ně se CBR nechytala tak sem to neubrzdil,když mi 120-ca vjela do cesty v Odrách,ale o tom pohodlí máš pravdu nové supersporty jsou lámačky končetin a zad.čus


Když jede bajk je to cajk!!!
maňas (Člen)
16.03.2008 15:57:50
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

no pokud jde o srovnání šel jsem z gsx600f na 12bandita s a to pohodlí oproti tomu jak jsem byl na kapotě nataženej mě uchvátilo už při odvozu po koupi,ale samozřejmě to je jen subjektivní názor, a co se týče brzd ,tak samo šestipísky sou jak urvaný oproti těm na gsxefusmokin


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Fresh Man (Člen)
16.03.2008 19:54:32
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

mám voboje....cbr900 i B6  na vobojim se dá jezdit jak magor...
nejlíp je přesvěčíš až si je na B6-B12 dáš něgde v zatáčkách...jinak můžeš přesvěčovat a vyprávět jak chceš....


Bandit pičo
jiri50 (Člen)
17.03.2008 20:16:15
Offline

Re: CBR kapota nebo Bandit

měl jsem kapotu Kawu ZX 900 R a jela jak po kolejích a rychle, ale celou váhu těla držíš na rukách a záda taky trpí, jenže na B12 je ve vlnitých zatáčkách větší sranda atd, sporta bych už nebral


jsem pomalejší - ale ne vždy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr