Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » eBAY, prodávající neodpovídá....

Bedřich (Člen)
25.01.2007 18:40:52
Offline

eBAY, prodávající neodpovídá....

No, tak jsem na eBay vydražil pěknou sadu držáků na kufry. Borec mi napsal číslo účtu. Tak jsem ho poprosil, ať mi napíše ve formátu IBAN  a k tomu SWIFT  či BIC kod banky. No, ale on už mi neodepsal a je to týden.bad Mám čekat dál? Dohonim to nějak přes eBAY nebo co s tim???

-Byla by tu možnost to poslat ještě z nějakého německého účtu, ale tím nevládnu.
- jeho Bewertungen je     100 % Positiv a cca 60obchodů , takže hajlík snad ne.
helphelphelphelp


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
yello (Člen)
25.01.2007 19:24:06
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

No ja myslim,ze cekas zbytecne.V polozce "zeptat se prodavajiciho" ho bombarduj dotazy na to,co chces vedet.Ebay system,te informuje pri kazdem obchodu,ze pokud si ty vydrazil predmet,je to zavazne.Jinak riskujes negativni feedback.Nejlepsi je aktivovat PayPal,cili platbu kreditkou,a nemas problem s cislama uctu.Jen ne vzdy tento zpusob platby prodavajici akceptuje.
Kdyz tak sem dej link na konkretni inzerat.


...che palle !!!
yello (Člen)
25.01.2007 19:25:10
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

...jo,a duveryhodni jsou ti s feedbackem 200 a vejs...smile1


...che palle !!!
pitrman (Člen)
26.01.2007 00:12:45
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

skus mu jeste parkrat napsat Bedo, kdys tinevodepise takna tebe sere, kdys munapises neg. feedback, tak riskujes ze ti ho napise taky, ikdyz si fpravu. Zaloz si ucet u paypalu, tam muzes platit po celym svjete. a kdyz te nekdo vojebe, tak je celkem nadeje, zevjecinu penes uvidis spatky. jak rika Yello mello, cim lepci feedback tim vjeci jistota, ale dycky to tak neni. pres ebay.com vjecinu jenom kupuju, ale vojebali mne z 260 transakci jenom jednou, a to vo par $$. tak se toho neboj.
cus


in God we trust
Koldan (Člen)
26.01.2007 09:01:08
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

vo čem to kuwa melete?dondu do obchodu,kůpím rohlík,zaplatím Horákové u kasy a du? jaký fýdbek,pejpal a íbej? Filous,seš tu něgde?Vysvětli ně to,ty seš čolek,já su čolek,čolci si maj pomáhathelp


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bobule (Člen)
26.01.2007 09:05:48
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

Koldan psal:

vo čem to kuwa melete?dondu do obchodu,kůpím rohlík,zaplatím Horákové u kasy a du? jaký fýdbek,pejpal a íbej? Filous,seš tu něgde?Vysvětli ně to,ty seš čolek,já su čolek,čolci si maj pomáhathelp

neřeš to, voni si tu nadávajsmile1


to jebu
Filous (Člen)
26.01.2007 09:08:49
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

Koldan:
...s tym já nechcu mít nic společnýho, to sou určitě ňáký sprostý slova surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
26.01.2007 10:13:42
Offline

Re: eBAY, prodávající neodpovídá....

Ste fakt hůstý, koldan je pořádnej fíídbek a filouš je pípalákbigsmilebigsmilebigsmile

Já se snažim platiti přes PayPal, ale ty němčouři to moc nemaj. Nicméně jsem ho kamenoval co to šlo a vyplatilo se. Dnes mi odepesla.

Do krámu bych šel taky, ale jedině když budou mít  kopletní držáky na všechny tři kufry za 23 éček. bigsmilebigsmilebigsmile Ale v suzuki maj jen tohle za tři litrysicksickfuck



tohle jsem vydražil za 23E


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr