Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » poradíte??

Petr (Člen)
13.03.2008 07:46:04
Offline

poradíte??

Ahoj Kluci,
obracím se na vás s prosbou o radu a pomoc při rozhodování.
Musím se rozhodnout do dnešních 17:00 což je celkem na draka. Čas je určený k nejpozdějšímu vyzvednutí motorky a nebo propadnutí zálohy za ni(což mě nerozbečí pokud budu vědět že sem se rozhodl dobře). ale k tématu. rozhoduji se mezi drženou„jebkou“ H9 rv 05 a nebo motorku po které sem vždy pásl (i když ve vínové barvě) - B12 02 stříbrná, která mě byla nabídnuta včera. Nutno podotknout, že obě sou padlé i když H9 vypadá míň.a tudíž pro mě výhodnější protože na motorce můžu dělat jen sobota neděle..Ale v čem je vlastně pro mě trabl. Mám vypujčeno a naspořeno jen na jednu z nich a na podzim musím prodat abych splatil smile2
a už sem u jádra – konečně!která podle vás je tedy z pohledu „finanční návratnosti“ výhodnější??Co sleduju ceny banditu tak jsou vyrovnané kdežto u Horneta to skáče jako prase a je možné že neprodám a nebo prodám hodně pod pořizovací cenou.Poslední „nepodstatné“info co bych měl dodat je že sem si koncové ceny spočetl u H9 na 99tis a u B12 na 90tis pokud tam nebude nějaký trabl…
Pokud tu někdo umí vkládat fotky tak prosím o vložení – pošlu mu to na email (zmenšené už jsou)
díkes za rady a postřehy k tématu good


tož tak..
Peka (Člen)
13.03.2008 07:58:51
Offline

Re: poradíte??

Min nebo vic padla motorka, stejne to budes opravovat, a hlavni je, aby jezdila co nejdriv. Pokud si prejes B12 tak jdi do B12, s opravami ti treba nekdo pomuze. Pokud ale myslis ze H9 ti bude stacit a ze je to dobra investice tak jdi do ni, ale co se cen tyce budou se hejbat pro obe motorky ruzne, a nevis co se jeste behem te cele sezony prihodi, nez to budes chtit prodat.
musis si polozit otazku co chci koupit a budu s tim spokojen, to je takovy kompas pro rozhodnuti.


B12 neni uz je autobus :)
Petr (Člen)
13.03.2008 08:25:07
Offline

Re: poradíte??

pokus o vložení fotky Bandita

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Petr/SL271446.JPG

Editoval inkvizitorr (13.03.2008 08:59:34)


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 08:26:20
Offline

Re: poradíte??

sem lamabigsmile
odě motorky sou na FTP pod ftp://silver.amnet.cz/fotkydiskuze/Petr/

(máš to správně, nahraj to přes ftp, ale výslednou adresu pro zobrazení obrázku musíš uvést ve formátu ht tp://ww w.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Petr/......jpg)

Editoval inkvizitorr (13.03.2008 09:01:46)


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 08:41:38
Offline

Re: poradíte??

ten bandit ja padlej docela zajímavým způsobem když je levej budíka a světlo a pak výfuk...jestli ono to nedělalo kotrmelec.
U horneta bych viděl docela jako problém ten ulomenej držák motoru...není to neopravitelný ,ale musít o celý ven a někdo to zavařit.
pokud není u tý bandasky nějak hnutej rám a vidle tak se dá docela za pár korun opravit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
13.03.2008 09:19:54
Offline

Re: poradíte??

díky Osigood


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 09:26:57
Offline

Re: poradíte??

na bandasku mám už i sehnanamé (zamluvené) světlo i budíky a výfuk sem chtěl stějně laděný..
na H9 musí jít motor ven a svařit to + opravit chladič - nebo nový. jinak je v cajku.
ještě ráno sem byl rozvyklaný ale teď už v tom mám na 98% jasno, vyhlaje Loupežník. Jak tu kdysi zaznělo je to sice mrdka co nejede a kroutí se, ale řekněte není to kus krásné motorky ?? smokin


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 09:30:25
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

na bandasku mám už i sehnanamé (zamluvené) světlo i budíky a výfuk sem chtěl stějně laděný..
na H9 musí jít motor ven a svařit to + opravit chladič - nebo nový. jinak je v cajku.
ještě ráno sem byl rozvyklaný ale teď už v tom mám na 98% jasno, vyhlaje Loupežník. Jak tu kdysi zaznělo je to sice mrdka co nejede a kroutí se, ale řekněte není to kus krásné motorky ?? smokin

konečně rozumný slovogood jinak ten hornet jede taky fajně. jen se na něj blbě dávají sedlový tašky nebo kufry.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
13.03.2008 09:46:46
Offline

Re: poradíte??

sem komínový jezdec. na cestování je plechovkacool
Je mě jasné že H9 je lepší jak motorem tak podvozkem ale to já asi stejně nepoznám takže pro mě jediné co má Hornet lepší je spotřeba bigsmile


tož tak..
gore (Člen)
13.03.2008 09:50:42
Offline

Re: poradíte??

..a proc si za ty prachy nekoupis motku na kterou bys hned jen sednul a jezdilidontknowheadshake coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ton@l (Člen)
13.03.2008 10:00:40
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

sem komínový jezdec. na cestování je plechovkacool
Je mě jasné že H9 je lepší jak motorem tak podvozkem ale to já asi stejně nepoznám takže pro mě jediné co má Hornet lepší je spotřeba bigsmile

s tou spotrebou bych si tak jisty nebylbigsmileH zere jak tankbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Petr (Člen)
13.03.2008 10:01:43
Offline

Re: poradíte??

protože mě baví práce s motorkama a nemám na to si koupit to co chci - sem holt socka co chce jezdit na velké motorcebigsmile


tož tak..
sonyk (Člen)
13.03.2008 10:11:58
Offline

Re: poradíte??

Honda je predrazena kvuli znace ber B12 a neres picoviny horneta prodej a je to. Penize budou, my nebudem


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 10:13:14
Offline

Re: poradíte??

Ton@l psal:
Petr psal:

sem komínový jezdec. na cestování je plechovkacool
Je mě jasné že H9 je lepší jak motorem tak podvozkem ale to já asi stejně nepoznám takže pro mě jediné co má Hornet lepší je spotřeba bigsmile

s tou spotrebou bych si tak jisty nebylbigsmileH zere jak tankbigsmile

Ale nežere zvlášt ty stříkačky...ta si vezme tak kolem 6-ti a to jezdím i s bandaskou a je to  šestka.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
13.03.2008 10:24:50
Offline

Re: poradíte??

K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:
Petr psal:

sem komínový jezdec. na cestování je plechovkacool
Je mě jasné že H9 je lepší jak motorem tak podvozkem ale to já asi stejně nepoznám takže pro mě jediné co má Hornet lepší je spotřeba bigsmile

s tou spotrebou bych si tak jisty nebylbigsmileH zere jak tankbigsmile

Ale nežere zvlášt ty stříkačky...ta si vezme tak kolem 6-ti a to jezdím i s bandaskou a je to  šestka.

ja mluvil o klasickym karbecu, kamos ma H6 r.v.03 a ta zere vic jak ma B6 r.v.97 s ladakem...


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 10:28:22
Offline

Re: poradíte??

Ton@l psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:


s tou spotrebou bych si tak jisty nebylbigsmileH zere jak tankbigsmile

Ale nežere zvlášt ty stříkačky...ta si vezme tak kolem 6-ti a to jezdím i s bandaskou a je to  šestka.

ja mluvil o klasickym karbecu, kamos ma H6 r.v.03 a ta zere vic jak ma B6 r.v.97 s ladakem...

Ale tady byla řeč o H9 co chtěl Petr a to už je stříkačka.evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
13.03.2008 10:38:21
Offline

Re: poradíte??

..ten úchyt motoru na Hornetu se neškubl jen tak..muselo tam něco dostat celkem prdu(podle fotek prd vidím)..takže to není jen zavařit,ale proměřit a srovnat rám a pokoukat všechna uchycení motoru,bo je tam očividně něco mimo a to dost..

..banditovi hovno je..a je pěknější..

..můj nestraný pohled teda..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
JORDIS (Člen)
13.03.2008 10:48:52
Offline

Re: poradíte??

Kup si starší v cajku a máš klid.Do 100tis. se dá koupit slušná.

osiris (Člen)
13.03.2008 10:49:37
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

díky Osigood

...mě nemáš za co redface smile1 poděkuj inkvizoj good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr (Člen)
13.03.2008 12:20:07
Offline

Re: poradíte??

ježiš Inkviz soráčredface
když sem viděl změnu nebo úpravu tak sem tam většinou viděl Ose tak automatika smile1
a co z toho plyne ??
si málo aktivní bigsmile

ps. doufám, že se teď muj učet "nedopatřením" nesmaže redface


tož tak..
Peka (Člen)
13.03.2008 12:21:30
Offline

Re: poradíte??

jak takhle mohl nekdo naborit bandita, to poslal pod svodidla ne? obe strany jak leva tak prava poskrabane idontknowidontknow


B12 neni uz je autobus :)
Petr (Člen)
13.03.2008 12:22:04
Offline

Re: poradíte??

j nové info, bandita má z druhé strany provalenou nádrž (snad opravitelnou)a chladič šel taky do ass
motor vrčí ale divně, prej to chce nové svíčky..idontknow
a to už sem byl rozhodnutýsmile2


tož tak..
Zdenda (Člen)
13.03.2008 12:24:38
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

pokus o vložení fotky Bandita
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 271446.JPG

Vím, že to není k tématu, ale kdo takhle převáží motorky (je jedno že je padlá) tak je u mě normální idiot.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
13.03.2008 12:27:11
Offline

Re: poradíte??

tak se na to vyser neber ani jednu nebo co to vubec resis a vem nebouranyho. buh vi co stim je


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 12:30:17
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

j nové info, bandita má z druhé strany provalenou nádrž (snad opravitelnou)a chladič šel taky do ass
motor vrčí ale divně, prej to chce nové svíčky..idontknow
a to už sem byl rozhodnutýsmile2

je vidět ,že máš času dost a do podzima se možná i svezeš....za těch 100 000 co tě to bude stát i s opravama by jsi měl starej model v pěkným stavu a mohl rovnou jezdit a na podzim prodat...takhle se moc nesvezeš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pepann (Člen)
13.03.2008 12:50:01
Offline

Re: poradíte??

přidávám se bouraná motorka opravdu není dobrá investice. ušetřenejch pár tisíc proti neburaný se nevyplatí. pojedeš z rádoby dobře opravenou motkou 170km a ustřelí ti a je hotovo.idontknow

Zdenda (Člen)
13.03.2008 13:11:49
Offline

Re: poradíte??

A co se nezkurvilo při havárce, zkurvil a zedřel mamrd těmi řemeny a opřením o druhou motyku při transportu.idontknowsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Petr (Člen)
13.03.2008 13:18:42
Offline

Re: poradíte??

si zase říkám, že na fungla nemám a jestli koupit nabouranou a opravit si ji podle svého nebo rádoby v cajku, raději pujdu do bourané. aspoň budu vědět co tomu je a jak sem si to případně doprasil sám..
už nevím kdo, ale řešilo se tu, že kdosi tu koupil "leštěnku" a pak pomalu přicházel na to co tomu všechno je..


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 13:19:56
Offline

Re: poradíte??

píšu to sem ale proto, že sám nedokážu 100% určit kdy se to rentuje a kdy je to šrotsick


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 13:38:25
Offline

Re: poradíte??

nevíte,je nádrž na B6 a B12 stejná ?? od r 01


tož tak..
Filous (Člen)
13.03.2008 13:43:29
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

nevíte,je nádrž na B6 a B12 stejná ?? od r 01

...je...stejně jako fšechny plasty...a spousta jinejch dílů...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr (Člen)
13.03.2008 13:46:52
Offline

Re: poradíte??

dík Fildo, myslel sem si to.
mají ji na motopuzzle ale nemužu se tam dovolat tak nemám představu o ceně a rád bych šel vyjednávat s konkrétníma číslama at na tom neprojedu i trenky :)
ojl chladič koupím nový, nedávno se to tu řešilo good


tož tak..
Filous (Člen)
13.03.2008 13:50:41
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

dík Fildo, myslel sem si to.
mají ji na motopuzzle ale nemužu se tam dovolat tak nemám představu o ceně a rád bych šel vyjednávat s konkrétníma číslama at na tom neprojedu i trenky :)
ojl chladič koupím nový, nedávno se to tu řešilo good

...podle stavu...2-5000,-


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr (Člen)
13.03.2008 13:55:38
Offline

Re: poradíte??

to folous - díx


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 14:00:57
Offline

Re: poradíte??

tak to tak čtu tak to tu mas docela prolezlí tak ti asi moc vic neporadime...tak jako tak si dobře prohlídni vidlice a rám na případný praskliny atd....pokud je na tom aspon trochu sance se svézt udělej to a zkus jesti jo jede ve stopě...na to stačí pár metrů....ostatní je jen kosmetika.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
13.03.2008 14:06:46
Offline

Re: poradíte??

vždyť za 80 táců si z třeba z itálie dovezeš libovku a nemusíš tady látat zbořeniny, kterou tam někdo koupil za 1000 E


S úsměvem jde všechno líp :o)
gore (Člen)
13.03.2008 14:10:41
Offline

Re: poradíte??

Eremi psal:

vždyť za 80 táců si z třeba z itálie dovezeš libovku a nemusíš tady látat zbořeniny, kterou tam někdo koupil za 1000 E

...ale peta bavi prace s motorkamaidontknowheadshakeheadshakebigsmile coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Petr (Člen)
13.03.2008 14:16:43
Offline

Re: poradíte??

práce mě baví, ale ne zbytečná - tzn, že pokud to budu dělat a v budoucnu třeba prodávat, rád bych to prodal alespoň za to co sem do toho dal + něco na pivo by se taky šiklosmokin
jinak klasiku co se tu radí skouknugood
projíždka už bude horší bo venku chčijesick


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 14:22:50
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

práce mě baví, ale ne zbytečná - tzn, že pokud to budu dělat a v budoucnu třeba prodávat, rád bych to prodal alespoň za to co sem do toho dal + něco na pivo by se taky šiklosmokin
jinak klasiku co se tu radí skouknugood
projíždka už bude horší bo venku chčijesick

tady sice před chvíli sněžilo ,ale ted svítí sluníčko smile1
p.s. na projetí stačí pár metru okolo baraku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza-B6 (Člen)
13.03.2008 14:35:00
Offline

Re: poradíte??

Tak do tohodle bych fakt nešel bad... až to sundáš tak se na tebe vyvalí dalších deset problémů... za ty peníze bych koupil něco tak nějak v solidnějším stavu...ale to je jen můj názor...sem taky jen "socka",ale radši bych si připlatil a koupil motyku bez větších problémů...surprisedf...

Petr (Člen)
13.03.2008 14:41:38
Offline

Re: poradíte??

po pravdě moc se mě do toho už moc jít nechce..
trošku sem počítal (dával sem raději třošku větší čísla) a vyšlo mě tohle:
zrcátka 1000 (doufám že uchyty nejsou KO
chladič 5000
nádrž 2-5tis
oprava plastů podsedláku 500
lak 5000
blinkry 1500
výfuk - 2000 orig
přepis 2500
světlo a budíky mám domluvené za 8500 - 20% povinná sleva :D

spošteno a podtrženo 31000

přestřelil a nebo podcenil sem něco?

ještě tam není klasika, filtry,kapaliny svíce a štěluňg..


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 14:46:20
Offline

Re: poradíte??

Tak pokud je nakupka 50 000 tak se to možná vyplatí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gore (Člen)
13.03.2008 15:02:13
Offline

Re: poradíte??

Honza-B6 psal:

Tak do tohodle bych fakt nešel bad... až to sundáš tak se na tebe vyvalí dalších deset problémů... za ty peníze bych koupil něco tak nějak v solidnějším stavu...ale to je jen můj názor...sem taky jen "socka",ale radši bych si připlatil a koupil motyku bez větších problémů...surprisedf...

..myslim kuwa ze to neni ani tolik vo tom sockovateni idontknow dyt za vosum petek mas dneska peknou motku na kterou sednes a vodjedes good a bez nakyho dalsiho srani se vokolo(nemyslim filtr volej ...)headshakeheadshake coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Petr (Člen)
13.03.2008 15:11:24
Offline

Re: poradíte??

kuci tak nahoďte nějaký typ..
B12 N! od rv02 do 80ti
pokud se obchod uskuteční, nezapomínám.. coolwinewine


tož tak..
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 15:18:32
Offline

Re: poradíte??

To doufám nemyslíš vážně 2002 za 80000idontknow
To by msela být mrdka jak prasesick
Nebo jsi hodně naivnísurprised
A vzhldem k tomu že jsem na bandasce několik bouraček dělal tak bych šel do ní,navíc v bazaru na to jsou díly..
Ale neviděl jsem ty fotkysmile2


God Save The Queen!
ross (Člen)
13.03.2008 15:18:34
Offline

Re: poradíte??

nechceš šestku?redface


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Eremi (Člen)
13.03.2008 15:20:34
Offline

Re: poradíte??

tak jako zase nemůžeš chtít za osmdesát b12 02, to zase neblbni, ale seženeš v parádním stavu třeba nějakou 97,98. Nedávno sem házel inkviz inzerát z itošky za 1000 E, sice měla najeto asi 120 tisíc km, ale poctivých, nevím jak se jmenujou ty italský inzertní stránky, ale někde to tu najdeš a tam se dá najít za 3000E pěknej bandit


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 15:24:56
Offline

Re: poradíte??

A ty rozbitý kelímky od tebe koupím..
bandaska je opravitelná za hubičku..
(už jsem ji zhlédl)


God Save The Queen!
Petr (Člen)
13.03.2008 15:31:49
Offline

Re: poradíte??

Kelly nevím jak ty, ale mě se moc nedaří ukecávat 20% slevu takže sem napsal za kolik sem schopný to dát do kupy.
pokud by si věděl kde mužu cokoli líp kouptit- pořídit, umím ocenit dobrou radugood
viděl si to osobně ? já ji pojedu skouknout po práci good
jinak na budíkách se určitě dohodneme, aspon budeš mít kam dát ty střeva co ti zbyly good


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 15:38:30
Offline

Re: poradíte??

jenže mě se na starém modelu nelíbí zadek :(
jinak bych šel do tohoto http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=143860
to je krasavec good
za cca 2 hodiny budu chytřejší

jinak vidím, že horneta mě nikdo nepřichvaluje krom toho že je to jebka a totok je banditpage, vážně je to tak blbý kup a kotel práce ?? surprisedhelp


tož tak..
Eremi (Člen)
13.03.2008 15:41:44
Offline

Re: poradíte??

Kelly01 psal:

A ty rozbitý kelímky od tebe koupím..
bandaska je opravitelná za hubičku..
(už jsem ji zhlédl)

pussy to známe ty tvoje za hubičku, si pamatuju na tu totálně zbořenou fz6 nebo co to bylo a tcoje hovno tomu je


S úsměvem jde všechno líp :o)
Antihero (Člen)
13.03.2008 15:44:16
Offline

Re: poradíte??

...ten Hornet má natuty vohlej rám.Na to si vsadím.
...je tam páteřák kterej nese tak 20%namáhání, zbytek je na motoru a ten je v tomhle případku vo pár cm bokem.


There's a pie in the sky when you die.
Eremi (Člen)
13.03.2008 15:46:42
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

jenže mě se na starém modelu nelíbí zadek :(
jinak bych šel do tohoto http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=143860
to je krasavec good
za cca 2 hodiny budu chytřejší

jinak vidím, že horneta mě nikdo nepřichvaluje krom toho že je to jebka a totok je banditpage, vážně je to tak blbý kup a kotel práce ?? surprisedhelp

bohužel při tvých finančních možnostech si nemůžeš moc vybírat a já bych šel radši do starší libovky než novější rozsekané mrdky, ale je to tvůj boj


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 15:47:23
Offline

Re: poradíte??

Jebka naleštěná na kšeft..
Původní stav a sám si opravit!
zrcátka 1000
chladič -možná půjde spravit.
nádrž(oprava) +oprava plastů podsedláku + lak 5-7000 komplet
blinkry klidně seženeš za 1000 všechny 4
výfuk - pouze obrousit a stříknout
přepis 2500
světlo a budíky cca 7000


God Save The Queen!
Petr (Člen)
13.03.2008 15:47:35
Offline

Re: poradíte??

na srovnání rámu tam už není finanční prostor, pouze na domácí vyrovnání toho uchytu motoru ...
po pravdě nejde mě do hlavy jak to dokázal tak nabořit idontknow


tož tak..
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 15:50:25
Offline

Re: poradíte??

a rám je na čem?
Na B12 jsem ho musel rovnat pouze když dopadla z 15m na prdelsmile1


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 15:51:33
Offline

Re: poradíte??

Kelly01 psal:

a rám je na čem?
Na B12 jsem ho musel rovnat pouze když dopadla z 15m na prdelsmile1

myslel horneta


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
13.03.2008 15:53:58
Offline

Re: poradíte??

Kasym má bludišťákagood


tož tak..
Eremi (Člen)
13.03.2008 15:54:38
Offline

Re: poradíte??

pořád koumám nad tím, proč chceš radši koupit roztřískanou mašinu o které víš úplný houby a které může být 1000 dalších věcí než to co je viditelný než starší, ale motku v ok stavu za stejný prachyidontknowidontknowidontknow


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 15:56:29
Offline

Re: poradíte??

Protože vi co je "COOL"evil


God Save The Queen!
Mour (Člen)
13.03.2008 15:59:04
Offline

Re: poradíte??

Eremi psal:

pořád koumám nad tím, proč chceš radši koupit roztřískanou mašinu o které víš úplný houby a které může být 1000 dalších věcí než to co je viditelný než starší, ale motku v ok stavu za stejný prachyidontknowidontknowidontknow

...protože psal výš, že to má na kšeft, sezónu pojezdit a pak prodat - nebouranou bigsmile

Kelly01 (Člen)
13.03.2008 16:02:14
Offline

Re: poradíte??

To sem přehlíd..
Dávám od toho ruce pryč..


God Save The Queen!
Fulltank (Člen)
13.03.2008 16:05:20
Offline

Re: poradíte??

www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=149349

-tohle prodava paradni chlapek, osobne ho znam a zadnou levou by neudelal. Kupoval sem od nej sam B6 a byl sem moc spokojenej. Urcite ti da peknou slevu. Brnkni mu a rekni ze ses vod Benešu(Praha) von bude vedet. good good

Eremi (Člen)
13.03.2008 16:09:20
Offline

Re: poradíte??

Fulltank psal:

www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=149349

-tohle prodava paradni chlapek, osobne ho znam a zadnou levou by neudelal. Kupoval sem od nej sam B6 a byl sem moc spokojenej. Urcite ti da peknou slevu. Brnkni mu a rekni ze ses vod Benešu(Praha) von bude vedet. good good

super cena a vypadá dobřegood


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr (Člen)
13.03.2008 16:09:58
Offline

Re: poradíte??

není to kšeft jde o to že chci jezdit ale nemám na to abych dal teď 110. raději teď budu jezdit a postupně ji doladovat k obrazu svému...


tož tak..
Fulltank (Člen)
13.03.2008 16:12:47
Offline

Re: poradíte??

Eremi psal:
Fulltank psal:

www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=149349

-tohle prodava paradni chlapek, osobne ho znam a zadnou levou by neudelal. Kupoval sem od nej sam B6 a byl sem moc spokojenej. Urcite ti da peknou slevu. Brnkni mu a rekni ze ses vod Benešu(Praha) von bude vedet. good good

super cena a vypadá dobřegood

a urcite mu ji necha za 90 good a to je fesna cena

Eremi (Člen)
13.03.2008 16:18:49
Offline

Re: poradíte??

Fulltank psal:
Eremi psal:
Fulltank psal:

www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=149349

-tohle prodava paradni chlapek, osobne ho znam a zadnou levou by neudelal. Kupoval sem od nej sam B6 a byl sem moc spokojenej. Urcite ti da peknou slevu. Brnkni mu a rekni ze ses vod Benešu(Praha) von bude vedet. good good

super cena a vypadá dobřegood

a urcite mu ji necha za 90 good a to je fesna cena

to bych řek, za 03 po první majiteli, to je supergood


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr (Člen)
13.03.2008 16:19:13
Offline

Re: poradíte??

Fulltank psal:
Eremi psal:
Fulltank psal:

www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=149349

-tohle prodava paradni chlapek, osobne ho znam a zadnou levou by neudelal. Kupoval sem od nej sam B6 a byl sem moc spokojenej. Urcite ti da peknou slevu. Brnkni mu a rekni ze ses vod Benešu(Praha) von bude vedet. good good

super cena a vypadá dobřegood

a urcite mu ji necha za 90 good a to je fesna cena

chci jen motorku a ne motorku s hlavou brouka ale moc díky za nabídkugood


tož tak..
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 16:20:13
Offline

Re: poradíte??

Abych prodal nevytěženou bandasku za 90 tak bych musel být blázensmile1

I když i takoví jsouheadshakesurprised


God Save The Queen!
Fulltank (Člen)
13.03.2008 16:20:36
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:
Fulltank psal:
Eremi psal:


super cena a vypadá dobřegood

a urcite mu ji necha za 90 good a to je fesna cena

chci jen motorku a ne motorku s hlavou brouka ale moc díky za nabídkugood

tak to jo, osobne bych bral teda eSko good no nic snaha byla..

Eremi (Člen)
13.03.2008 16:23:06
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:
Fulltank psal:
Eremi psal:


super cena a vypadá dobřegood

a urcite mu ji necha za 90 good a to je fesna cena

chci jen motorku a ne motorku s hlavou brouka ale moc díky za nabídkugood

hochu tak tady nevykládej jak chceš jezdit a jak ji chceš dolaďovat, radši koupíš vraka než abys koupil sko a pak si s tím můžeš pohrát a udělat si z toho klidně nko, navíc, když nemáš prachy, protože tohle je zrovna dost dobrá nabídka.
Nějak tak mi začíná připadat, že ty nechceš poradit, ale kdo chce kam... už mě to nebaví, takže si klidně kup toho střepa a příjmnou zábavu a třeba i když vyměníš svíčky na tom motoru co jde nějak divně začne hned jít lípbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Fulltank (Člen)
13.03.2008 16:32:49
Offline

Re: poradíte??

Kelly01 psal:

Abych prodal nevytěženou bandasku za 90 tak bych musel být blázensmile1

I když i takoví jsouheadshakesurprised

nejspis padla byla, ale to je pomalu kazdej dovoz good

Petr (Člen)
13.03.2008 16:36:26
Offline

Re: poradíte??

Eremi jistým zpusobem máš pravdu. ale dělat z S - N je capina a není to jen tak (budíky, brýle, světlo)
pomohli jste jak se dalo a za to moc díky.
možná sem moc neposlouchal vaše rady protože je tam ta malá možnost že budu mít konečně svou vysněnou motorku za mě dostupný peníz...
za chvíli se na to zajedu podívat, nemám to zas tak daleko. opravit se dá všechno a to i dobře.všechno je otázka pěněz. uvidím jak se dohodneme.
tuhle diskuzi sem založil s tím jestli se mě to vyplatí opravovat(ne bastlit!). vydím, že je to na hranici rentabylity
a stává se tu ze mě pizdil co z toho chce vykřesat co nejvíc smile2 na ukor kvalitní opravy) a to mě štvebad


tož tak..
Petr (Člen)
13.03.2008 16:39:51
Offline

Re: poradíte??

Fulltank psal:
Kelly01 psal:

Abych prodal nevytěženou bandasku za 90 tak bych musel být blázensmile1

I když i takoví jsouheadshakesurprised

nejspis padla byla, ale to je pomalu kazdej dovoz good

"domácí" mepadají, jo ?? :)bigsmile
proto sem chtěl padlou, vím co jí je a jak si ji opravím


tož tak..
Meloun (Člen)
13.03.2008 16:46:08
Offline

Re: poradíte??

Musíš dobře koupit:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/ghs.jpg



Jakžtakž opravit(hlavně funkčně):

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/P1040120n.jpg



A potom hlavně dobře prodatgoodgoodsmokin(a seznámit budoucího majitele se stavem motorky před opravou..když to nebude trouba,tak pozná,že tomu hovno bylosmokin)


PURE NAKED BIKE!
Fulltank (Člen)
13.03.2008 16:47:18
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:
Fulltank psal:
Kelly01 psal:

Abych prodal nevytěženou bandasku za 90 tak bych musel být blázensmile1

I když i takoví jsouheadshakesurprised

nejspis padla byla, ale to je pomalu kazdej dovoz good

"domácí" mepadají, jo ?? :)bigsmile
proto sem chtěl padlou, vím co jí je a jak si ji opravím

domaci taky padaj bigsmile ale dovez padlou a opravit prece vyrejzuje mnohem vic ne. Samozdrejme, ze chces vedet co ji je, ale ja ti muzu jen rict, ze ten pan je velice solidni. cool

Meloun (Člen)
13.03.2008 16:50:55
Offline

Re: poradíte??

Tímto prosím admina o smazání mýho inzerátu-"chyba přístupu k databázi"surprisedhelp
Díkecbeer


PURE NAKED BIKE!
Petr (Člen)
13.03.2008 16:52:57
Offline

Re: poradíte??

Meloun psal:

Musíš dobře koupit:

Jakžtakž opravit(hlavně funkčně):

A potom hlavně dobře prodatgoodgoodsmokin(a seznámit budoucího majitele se stavem motorky před opravou..když to nebude trouba,tak pozná,že tomu hovno bylosmokin)

jj to je jedna z možností.
já bych si ji ale chtěl nechat - v ideálním prípaděgood


tož tak..
Fulltank (Člen)
13.03.2008 19:10:53
Offline

Re: poradíte??

a jestli ti muzu doporucit sjed si do dojčlandu, maj tam pekny ceny a urcite si vyberes

mobile.de motoscout24.de good

VikecB12 (Člen)
14.03.2008 15:00:34
Offline

Re: poradíte??

Petr: Niní ten bandit náhodou od MotoAleš? Ten vlek co je to na něm focený je mě povědomej,bral sem u něho B6 před dvouma týdnama.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr (Člen)
14.03.2008 15:43:53
Offline

Re: poradíte??

bral sis tu modrou šestku za hubičku ??
předběhl si mě bigsmile
tak sme se včera domluvili, čas ukáže jestli sem udělal dobře a nebo špatně je tam hodně co "ladit" idontknow


tož tak..
Petr (Člen)
14.03.2008 15:45:05
Offline

Re: poradíte??

jinak jo, je to od Aleša


tož tak..
VikecB12 (Člen)
14.03.2008 17:39:46
Offline

Re: poradíte??

Petr psal:

bral sis tu modrou šestku za hubičku ??
předběhl si mě bigsmile
tak sme se včera domluvili, čas ukáže jestli sem udělal dobře a nebo špatně je tam hodně co "ladit" idontknow

Jo,to je vona. Už je nachystaná na STK a je z ní nakonec krasavicagood Stačilo ju pořádně umýt,šplíchnout blatník a dat nový zrcátka a blinkry a zahodit fšechny pičoviny vot Ermaxusick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sonyk (Člen)
15.03.2008 08:45:48
Offline

Re: poradíte??

Ach jo , na kolik te to vyjde kdyz opravis to o cem vis? jeslti na 100 tak bych radsi hledal nepadlou, a ceny jsou vetsinou k jednani. Kupovat neco na cem se mozna nemuzu projet a vyzkouset co to dela nedela je dost vo hubu. ALe co natluces si ji ty ne ja. smile1 Sem taky socialni pripad na novou motyku sem si pucoval od blondyny ale mam krasnou nebouranou masu za peknej peniz. Jasny puvod atd. Bouracku bych koupil jedine takovou jako me nabizel Kim a kerou koupil HONZA B6, padla vareny viko odrenej plast a adekvatni cena. Pokud ti tenhle vrak necha za 50 dobra cena za 30 opravis a super ale pokud vic tak je to vocas


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
16.03.2008 18:08:57
Offline

Re: poradíte??

sonyk psal:

Ach jo , na kolik te to vyjde kdyz opravis to o cem vis? jeslti na 100 tak bych radsi hledal nepadlou, a ceny jsou vetsinou k jednani. Kupovat neco na cem se mozna nemuzu projet a vyzkouset co to dela nedela je dost vo hubu. ALe co natluces si ji ty ne ja. smile1 Sem taky socialni pripad na novou motyku sem si pucoval od blondyny ale mam krasnou nebouranou masu za peknej peniz. Jasny puvod atd. Bouracku bych koupil jedine takovou jako me nabizel Kim a kerou koupil HONZA B6, padla vareny viko odrenej plast a adekvatni cena. Pokud ti tenhle vrak necha za 50 dobra cena za 30 opravis a super ale pokud vic tak je to vocas

..tak tak Sonyku...byl to dobrej kup...ale tys taky koupil dobře... Kde jsi byl včera??? Pěkně sme pojezdili...(210km)... Musim od tebe odkoukat ty LEDky co máš vzadu na blatníkusmile1...Jirka mi o nich říkal...
Tak se snad brzy sejdem...good

Petr (Člen)
17.03.2008 08:00:12
Offline

Re: poradíte??

Tak je doma,
vím, asi sem udělal chybu a měl sem rači jít do mašiny v kupě..Nicméně skoro všechny potřebné věci mám už doma, krom pár drobností jako zrcátka, blinkry a páčku spojky.

j a tímto bych chtěl poděkovat Rosťovi za fér jednání, že mě díly držel 3dny a pak dal fér slevu good i když ne poctivých 20 % bigsmile  , takže díky goodgoodgood

Kelly,
zmínil si se, že bys měl zájem o ty staré rozbité. večer ti je nafotím a dám sem, ale nevím nevím moc použitělných dílů tam nebude..bad


tož tak..
mr.BSE (Člen)
17.03.2008 09:29:30
Offline

Re: poradíte??

VikecB12 psal:
Petr psal:

bral sis tu modrou šestku za hubičku ??
předběhl si mě bigsmile
tak sme se včera domluvili, čas ukáže jestli sem udělal dobře a nebo špatně je tam hodně co "ladit" idontknow

Jo,to je vona. Už je nachystaná na STK a je z ní nakonec krasavicagood Stačilo ju pořádně umýt,šplíchnout blatník a dat nový zrcátka a blinkry a zahodit fšechny pičoviny vot Ermaxusick

nezustala ti vypln podsedlaku? nekde lezet u kontejneru, nebo takhelpsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
17.03.2008 09:40:26
Offline

Re: poradíte??

Zajímají mne pouze rozbité misky budíků-pokud jsou všechny kousky v kupě...

i když jak tu kdosi dával ty prodeje dílů tak tam už byly nový jen za 2100surprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
17.03.2008 10:05:01
Offline

Re: poradíte??

to uz se nevyplati se s tim sratidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
17.03.2008 10:07:29
Offline

Re: poradíte??

Honza-B6 psal:
sonyk psal:

Ach jo , na kolik te to vyjde kdyz opravis to o cem vis? jeslti na 100 tak bych radsi hledal nepadlou, a ceny jsou vetsinou k jednani. Kupovat neco na cem se mozna nemuzu projet a vyzkouset co to dela nedela je dost vo hubu. ALe co natluces si ji ty ne ja. smile1 Sem taky socialni pripad na novou motyku sem si pucoval od blondyny ale mam krasnou nebouranou masu za peknej peniz. Jasny puvod atd. Bouracku bych koupil jedine takovou jako me nabizel Kim a kerou koupil HONZA B6, padla vareny viko odrenej plast a adekvatni cena. Pokud ti tenhle vrak necha za 50 dobra cena za 30 opravis a super ale pokud vic tak je to vocas

..tak tak Sonyku...byl to dobrej kup...ale tys taky koupil dobře... Kde jsi byl včera??? Pěkně sme pojezdili...(210km)... Musim od tebe odkoukat ty LEDky co máš vzadu na blatníkusmile1...Jirka mi o nich říkal...
Tak se snad brzy sejdem...good

zdar Honzo, nebyl sem nikde smile2smile2smile2, jelikos se udelalo dobre musel sem jit na drevo, prece nebudu topit mokrym takze sem stipal a rezal na dalsi zimi, sezona bude jeste dlouha smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr (Člen)
17.03.2008 11:55:56
Offline

Re: poradíte??

Kelly
je to rozkašené na levo pokud ti jde o ten bílý plast bad
bylo by to použitelné jen pokud ty máš v poho levou část plastu, tak uřezat a slepit je ..
pokud se ti s tím chce drbat, máš to u mě.
zítra ti bude fotka tak se mužeš rozhodnout


tož tak..
Kelly01 (Člen)
17.03.2008 15:15:26
Offline

Re: poradíte??

jen obaly-kelímky..
co je pod nima nechcismile1


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
17.03.2008 19:06:16
Offline

Re: poradíte??

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
Petr psal:

bral sis tu modrou šestku za hubičku ??
předběhl si mě bigsmile
tak sme se včera domluvili, čas ukáže jestli sem udělal dobře a nebo špatně je tam hodně co "ladit" idontknow

Jo,to je vona. Už je nachystaná na STK a je z ní nakonec krasavicagood Stačilo ju pořádně umýt,šplíchnout blatník a dat nový zrcátka a blinkry a zahodit fšechny pičoviny vot Ermaxusick

nezustala ti vypln podsedlaku? nekde lezet u kontejneru, nebo takhelpsmile1

A víš že jo,akorát je to na novější model neš máš ty....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr (Člen)
18.03.2008 08:11:20
Offline

Re: poradíte??

Inkvizi, nehraju s tebousmile2
chtěl sem se podívat co sem tam minule při vkládání obrázku udělal špatně a ty mažeš svoje příspěvkybad
těď abych lovil v paměti bigsmile

Kelly tak tu máš ty kelímky:


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/petr/kel%EDmky/P1040009.JPG

Editoval osiris (18.03.2008 08:52:01)


tož tak..
Petr (Člen)
18.03.2008 08:19:01
Offline

Re: poradíte??

tak super, na podruhé ale přeci bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/petr/kel%EDmky/P1040010.JPG



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/petr/kel%EDmky/P1040011.JPG



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/petr/kel%EDmky/P1040008.JPG



pravý je nepoškozený, ale levý na kašu..
jo a chce to umyt, na to sem něměl chuť headshake


tož tak..
Kelly01 (Člen)
18.03.2008 08:58:55
Offline

Re: poradíte??

beru..
osiris to nechá svařit a ze dvou udělá jednysmile1
matný,černýbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
18.03.2008 09:05:26
Offline

Re: poradíte??

...jj, bude to stát 2200,- good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
18.03.2008 09:08:12
Offline

Re: poradíte??

Supr prajzgood


God Save The Queen!
Petr (Člen)
18.03.2008 15:09:57
Offline

Re: poradíte??

místo předání buď o víkendu UH Hradiště nebo přes týden Brno..
si vybergood
a s cenou se taky dohodnem, bude to určitě levnější než svařování bigsmile


tož tak..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr