Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » nefunguje přihlášení

Arinn (Člen)
11.03.2008 14:08:49
Offline

nefunguje přihlášení

nevíte někdo, proč se mi nejde přihlásit doma, ale ve škole ano? napíšu správně jméno i heslo, pak se objeví obrazovka, že sem se úspěšně přihlásil a jak naskočí opět hlavní menu, tak přihlášenej nejsem smile2 dík za rady

gore (Člen)
11.03.2008 14:21:11
Offline

Re: nefunguje přihlášení

..a mas doma pripojeniidontknowbigsmilebigsmilebigsmile coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
misi (Člen)
11.03.2008 14:29:06
Offline

Re: nefunguje přihlášení

Arinn psal:

nevíte někdo, proč se mi nejde přihlásit doma, ale ve škole ano? napíšu správně jméno i heslo, pak se objeví obrazovka, že sem se úspěšně přihlásil a jak naskočí opět hlavní menu, tak přihlášenej nejsem smile2 dík za rady

Vem a zkopíruj heslo přímo z mailu .... neopisuj ale zkopírujbigsmile


Blu one.... old one
Ondráš (Člen)
11.03.2008 17:07:38
Offline

Re: nefunguje přihlášení

Arinn psal:

nevíte někdo, proč se mi nejde přihlásit doma, ale ve škole ano? napíšu správně jméno i heslo, pak se objeví obrazovka, že sem se úspěšně přihlásil a jak naskočí opět hlavní menu, tak přihlášenej nejsem smile2 dík za rady

Máš doma povolené cookies?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Arinn (Člen)
18.03.2008 10:25:16
Offline

Re: nefunguje přihlášení

cookies mám povoleny doma a zkoušel sem i zaslání a zkoušku nového hesla a taky nic, tak nevím, proč mi se nejde doma pořád přihlásit, tak chodím ve škole. Neměl někdo podobný problém?redfaceidontknow

Lihy (Člen)
18.03.2008 10:42:40
Offline

Re: nefunguje přihlášení

Dělalo mi to to samý. Nevim proč ale dělalo. Pak sem se nakrk a nainstaloval Firefox a je to v pohodě, asi sou stránky lépe vyladěný na lišku bigsmile

Arinn (Člen)
18.03.2008 14:59:33
Offline

Re: nefunguje přihlášení

ve škole se ale přihlašuji na IE a to de, doma na IE ne, jinej prohlížeč doma nemám.

barynek (Člen)
18.03.2008 15:16:37
Offline

Re: nefunguje přihlášení

Arinn psal:

ve škole se ale přihlašuji na IE a to de, doma na IE ne, jinej prohlížeč doma nemám.

ve škole se loguj na IE a doma stahni Mozilu a bude bez problemu ne? Ja na ni taky valim a good


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr