Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pyčo

Baltazar (Člen)
20.03.2008 16:49:53
Offline

Pyčo


The father of the little princess of the dawn
sonyk (Člen)
20.03.2008 16:55:23
Offline

Re: Pyčo

tak to sem zvedavej jak to budou resitsmile1 jj lidisou pice a neumejjezdit si mysli ze to na snehu funguje stejne jak na suchu. a nasi silnicari tomu taky moc nepridaj sice verim ze delali co mohly ale porad je to malo.

A nebo za to muze nejakej jeden vosel co uz prezul na letni

A nebo se pletu a je to jen shoda nahod


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 16:58:15
Offline

Re: Pyčo

já ti dám osel na letních já už jezdím na letních skoro měsíc...bigsmile
si přece neskurvím zimní na tom suchým asfaltu a když je horší povrch (mokro nebo včera jak snežilo) tak tomu přispůsobím jízdu a je to...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 16:59:32
Offline

Re: Pyčo

ale jinak jsme taky kokal bouračka jak z cobry 11bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
20.03.2008 17:01:20
Offline

Re: Pyčo

no já jsem třeba ještě nestih ani přezout na zimníbigsmileredface ale na té D1 je to masakrální. odtahovky musejí mít kšeft století. A prej tam truní 20tis lidísurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
20.03.2008 17:04:14
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:

já ti dám osel na letních já už jezdím na letních skoro měsíc...bigsmile
si přece neskurvím zimní na tom suchým asfaltu a když je horší povrch (mokro nebo včera jak snežilo) tak tomu přispůsobím jízdu a je to...good

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow


The father of the little princess of the dawn
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 17:10:12
Offline

Re: Pyčo

Baltazar psal:

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow

po dálnici nejezdím a pokud je posněženo tak jedu pomalu...good
přezouval jsme před měsícem a od tý doby sněžilo kolikrát? 1x a to až včerasick
když je počasí na mašinu tak je počasí i na letní...bigsmile
a pokud mi tam někdo vletí tak za to nemužu a problém by byl i na zimních...bad
jezdím tak rychle a bych na stejnou vzdálenost zastavil na letních...good
a jelikož se tady solí tak je to v naprostám klidu...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
20.03.2008 17:17:46
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow

po dálnici nejezdím a pokud je posněženo tak jedu pomalu...good
přezouval jsme před měsícem a od tý doby sněžilo kolikrát? 1x a to až včerasick
když je počasí na mašinu tak je počasí i na letní...bigsmile
a pokud mi tam někdo vletí tak za to nemužu a problém by byl i na zimních...bad
jezdím tak rychle a bych na stejnou vzdálenost zastavil na letních...good
a jelikož se tady solí tak je to v naprostám klidu...good

u nás se taky solí!!! teda sem tam někdybigsmile na silvestra jsem jel na hory na letních a když člověk jede s rozumem!!!!!!!!!!!!!! tak se dá jet i na letníchsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
20.03.2008 17:17:51
Offline

Re: Pyčo

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake


The father of the little princess of the dawn
Kim (Člen)
20.03.2008 17:17:57
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow

po dálnici nejezdím a pokud je posněženo tak jedu pomalu...good
přezouval jsme před měsícem a od tý doby sněžilo kolikrát? 1x a to až včerasick
když je počasí na mašinu tak je počasí i na letní...bigsmile
a pokud mi tam někdo vletí tak za to nemužu a problém by byl i na zimních...bad
jezdím tak rychle a bych na stejnou vzdálenost zastavil na letních...good
a jelikož se tady solí tak je to v naprostám klidu...good

surprisedidontknowheadshake


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Baltazar (Člen)
20.03.2008 17:26:52
Offline

Re: Pyčo

už vím mládí idontknow ti umějí všechno lépé, byl jsem stejnejbigsmile

mě zbořila 18 letá buchta tejden papíry, v prosinci, nebyl sníh a led jen pršelo. guma ztrvrdla a v zatáčce vyletěla rovnou do mě. auto v pussy měl jsem ho dva měsíce.asi nejela rychle, ale dvě auta proti sobě stačí málo, ale což jsme živí, jen mi z toho přestalo reagovat oko na světlo a když je hodně sluníčka tak na něj blbě vidím, ale zase se ušetřilo na zimních pneu a to se vyplatíidontknowidontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
20.03.2008 17:30:55
Offline

Re: Pyčo

Baltazar psal:

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake

to souhlasím úspora 0% já jsem jenom letos byl zdechlej zajet do pneu servisuredface a ono je i docela dobrá škola náklaďák v ziměgoodgoodgood sem se kua naučil točit kolečkem


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
20.03.2008 17:47:33
Offline

Re: Pyčo

Já nechápu ty šetřílky,pokud jezdím s osobákem málo a nevyplatí se mě přezouvat,nebo su socka a prostě na to nemám,tak jezdím celoročně na zimních. Jezdíval sem s osobákem asi 50 000km ročně,napodzim sem nazul novou sadu zimních,najaře už byly na půl vojetý,tak sem je dojel přes léto a na podzim koupil zase funglovky. Nechápu,když někdo nemá love na dvě sady kol,že si vybere zrovna letnífucksick Pak takovou piču potkej na silnici.bad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 17:49:28
Offline

Re: Pyčo

Baltazar psal:

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake

když je uspora nula tak proč nejezdíš celoročně na zimních????
kdysi se jezdilo jen na letních a nikdo nevyskakoval...idontknow
když je teplo tak ti ziní mizí před očima. já neříkám že jsme lepší než někdo jezdil jsme na zimách od první vločky až do doby kdy jsem vytáhl mašinu už víc jak měsíc nepadla ani jedna vločka a teď kvůli takový přeháňce kdy to roztaje za hodinu nebudu přezouvat zpátky...idontknowkdyby kyplo hodně že by byl sníh na cestě tak je přehodím mám je na plecháčích ale když je jen mokro tak stačí nejet jak hovado...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Loser (Administrator)
20.03.2008 17:49:57
Offline

Re: Pyčo

tak sme dneska rano planovali, ze misto do Popovic do pivovaru makat pojedeme az do brna chlastat. Ted jsem docela rad, ze jsme vymekli a sli radsi do arbajtusmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 17:55:21
Offline

Re: Pyčo

VikecB12 psal:

Já nechápu ty šetřílky,pokud jezdím s osobákem málo a nevyplatí se mě přezouvat,nebo su socka a prostě na to nemám,tak jezdím celoročně na zimních. Jezdíval sem s osobákem asi 50 000km ročně,napodzim sem nazul novou sadu zimních,najaře už byly na půl vojetý,tak sem je dojel přes léto a na podzim koupil zase funglovky. Nechápu,když někdo nemá love na dvě sady kol,že si vybere zrovna letnífucksick Pak takovou piču potkej na silnici.bad

dvě sady mám ale proč je jezdit když je teplo...
jezdil jsme na zimách dost dlouho jak se otepli tak hold přehodím kdyby teď nasypalo půl metru tak to přehodím zpátky ale nějak nevím proč rasovat měkou gumu na suchým asfaltu idontknow když vidím že je kosa nebo mokrá cesta tak podle toho jedu...
na tý dalnici se to stalo proto že na to srali a jeli jak blazní to jim ani gumy s hřebama nepomůžou...idontknowidontknow


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.03.2008 17:57:13
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake

když je uspora nula tak proč nejezdíš celoročně na zimních????
kdysi se jezdilo jen na letních a nikdo nevyskakoval...idontknow
když je teplo tak ti ziní mizí před očima. já neříkám že jsme lepší než někdo jezdil jsme na zimách od první vločky až do doby kdy jsem vytáhl mašinu už víc jak měsíc nepadla ani jedna vločka a teď kvůli takový přeháňce kdy to roztaje za hodinu nebudu přezouvat zpátky...idontknowkdyby kyplo hodně že by byl sníh na cestě tak je přehodím mám je na plecháčích ale když je jen mokro tak stačí nejet jak hovado...

Ty vole,ale jakej byl provoz před dvaceti letama a jakej je dneska. Přesně kvůli takovejm jako seš ty sou ty havárky a zácpy. Vlastnosti zimáků poznáš aš de do tuhýho,ale to není každej den.Až neubrzdíš někde před přechodem když ti tam někdo vleze,tak potom se fšichni divíte. headshake
Co uspoříš tím že ty zimáky sundáš vo měsíc dříf? Hovnoheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
20.03.2008 18:04:02
Offline

Re: Pyčo

Tak já za hodinu strhávám nahřívaky a vyrážím na 4 nových letních gumách Brno-Bratislava-Vídeňsmile2

Předpokládám že dojedu Zdendu kterej vyjel už brzo ráno,taky na letních z Teplicevilsmile1


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 18:09:25
Offline

Re: Pyčo

a jaký byly zimy kdysi a jaký sou teď já jezdím na zimách celou zimu ale tohle podle mě už zima není já hold přezul když jsme kupoval nový letní a od tý doby jsme potkal dvě vločky a jednou teplotu pod 6stupňu tak je to fuk...
kdyby ne cetu nějaká vločka dopadla tak bych přezul spět ale ještě nedopadla...fuck
a taky když je kosa tak vm že na ty gumy není spoleh jak v létě tak jedu k tomu přiměřeně nemám proč riskovat...
tady se už od konce ledna jezdí za počasí který je spíš jarní vločku jsem viděl za zimu asi dvakrát a to jsme měl pokaždý zimní bez nich by to nešlo to je jasný good
přezouval jsme 3 týdny zpět protože bylo stabilně přes 10stupňu.
že do tebe vlítla holka s týden starým řidičákem to je hold smůla ale možná by ji nepomohly ani zimní...idontknow
netvrdím že mám zkušenosti ale mám rozum a když je potřeba jedu pomalu
nehody se stávaj kvůli kretenům kteří přeceněj možnosti...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.03.2008 18:12:36
Offline

Re: Pyčo

fšechno marný,na tom se neshodnem.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 18:14:46
Offline

Re: Pyčo

asi ne no zimní oproti letním jsou obrovskej rozdíl to je jasný good
ale jak je sucho a máš rozum tak pomalej jezdec na letních je bezpečnější než střelec na zimáchsmile2

HOUK domluvil sem


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kelly01 (Člen)
20.03.2008 18:15:54
Offline

Re: Pyčo

No a já se 14 dní díval na nový liťáky s letníma gumama..
Po 14 dnech když jsem přijel zpařenej z motorky jsem je přezul..
Mám sice 4 nový zimní na plecháčích,ale seru na to,"du do rizika"evil

Doufám že pojistka to pokryje a o půlnoci nebude námraza(tam jsou ovšem i zimáky na pussy(smile1


God Save The Queen!
duff (Člen)
20.03.2008 18:16:36
Offline

Re: Pyčo

VikecB12 psal:
Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake

když je uspora nula tak proč nejezdíš celoročně na zimních????
kdysi se jezdilo jen na letních a nikdo nevyskakoval...idontknow
když je teplo tak ti ziní mizí před očima. já neříkám že jsme lepší než někdo jezdil jsme na zimách od první vločky až do doby kdy jsem vytáhl mašinu už víc jak měsíc nepadla ani jedna vločka a teď kvůli takový přeháňce kdy to roztaje za hodinu nebudu přezouvat zpátky...idontknowkdyby kyplo hodně že by byl sníh na cestě tak je přehodím mám je na plecháčích ale když je jen mokro tak stačí nejet jak hovado...

Ty vole,ale jakej byl provoz před dvaceti letama a jakej je dneska. Přesně kvůli takovejm jako seš ty sou ty havárky a zácpy. Vlastnosti zimáků poznáš aš de do tuhýho,ale to není každej den.Až neubrzdíš někde před přechodem když ti tam někdo vleze,tak potom se fšichni divíte. headshake
Co uspoříš tím že ty zimáky sundáš vo měsíc dříf? Hovnoheadshake

Vikec mě mluví z dušegood a to že v létě zimák mizí před očima je kec, vím o čem mluvím dělám tak trochu do gum


SP&JK = Fuck of HP
Kelly01 (Člen)
20.03.2008 18:16:57
Offline

Re: Pyčo

Když přežiju dám zprávusmokin


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
20.03.2008 18:18:00
Offline

Re: Pyčo

Byl bych pro,aby to uzákonili jako povinost,samozřejmě s patřičným bodovým přídělemgood A byl by pokojsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bečka (Člen)
20.03.2008 18:24:20
Offline

Re: Pyčo

Kelly01 psal:

Když přežiju dám zprávusmokin

budeme na ni s napětím čekat


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 18:31:16
Offline

Re: Pyčo

VikecB12 psal:

Byl bych pro,aby to uzákonili jako povinost,samozřejmě s patřičným bodovým přídělemgood A byl by pokojsmile1

to sem taky pro ale ne kurva na půl roku jak jsou ti naši magoři schopní...
od prvního zimního do prvního jarního dne...good
chalpi spamatujte se zítra začíná jarobigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
20.03.2008 18:32:24
Offline

Re: Pyčo

duff psal:

Vikec mě mluví z dušegood a to že v létě zimák mizí před očima je kec, vím o čem mluvím dělám tak trochu do gum

Tak kontrolní otázka.
Co ubejvá rychlejc měká směs nebo tvrdá?bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bečka (Člen)
20.03.2008 18:34:34
Offline

Re: Pyčo

woe jaro přišlo a napadlo fura sněhu...
nemaj to ty nahoře nějaký posunutý???


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
osiris (Člen)
20.03.2008 18:40:53
Offline

Re: Pyčo

fikoj: prosímtě používej slovosled takovej aby ses vyhnul zájmenu "JSEM" ...nedá se to číst bigsmile

ps: připadá mi to tady v tom vláknu, že zimáky jsou jak ranec nevohroženýho mikeše bigsmile kdo je má nikdy neumře (samo v souvislosti s dnešní dvouhodinovkou zimy)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ton@l (Člen)
20.03.2008 18:43:10
Offline

Re: Pyčo

http://auto.idnes.cz/co-obout-octavii-n … 7_pneu_fdv
a je tam i porovnani jak se chova zimni v letegood at vam pumpa neprasknebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Meloun (Člen)
20.03.2008 18:43:21
Offline

Re: Pyčo

Vikec:

A víš,že na motorce se má jezdit po OBOU kolech??evil
Je to prej bezpečnější...a zvlášť na semaforech ve městě,že...evilsmokin

Tak se zas nehádejte kvůli takovým pussyvinám...řek bych,že z drtivé většiny záleží na podvozku,na koncepci auta(těžkej diesel,hnaná náprava..)než na tom,jestli jedu v břečce na zimákách nebo leťákách...a co si budem namlouvat,4kolka je zkrátka 4kolka..smile1
A když už je fest led nebo ujetej sníh apod,tak musíš i s tím zimákem jet jak posranej...
S těma mejma kormoránama zimníma co tam mam asi taky nenadělám díru do světaidontknowbigsmile
Jezdim na zimních,ptž je to tady na tom severu samej kopec a sníhfucksick
Ovšem bejt pořád jen o HK,kde je samá rovina a jezdit jen do vedlejší vsi do práce,tak na to jebu zrovna tak..smokin


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
20.03.2008 18:49:26
Offline

Re: Pyčo

Ton@l psal:

. http://auto.idnes.cz/co-obout-octavii-n … 7_pneu_fdv
a je tam i porovnani jak se chova zimni v letegood at vam pumpa neprasknebigsmile

...no a je to, nakonec to zavinil nějakej spořivej makumba na zimákách kterej s nima jel neuváženě teď na jaře na mokru bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
20.03.2008 19:01:26
Offline

Re: Pyčo

hoši,hoši,je to jen o lidech jak se jezdí,jedu ráno na šichtu,a vidím že teploměr ukazuje kolem nuly tak jedu kuva pomalu !!!a né jak tam někdo v té reportáži řekl´,že kolem něho auta jely kolem 130km/h , se potom nedivte že to tam tak dopadlobigsmile!!! já bydlím na kopci,a dole je značka použij sněhové řetězy!!! kolik si myslíte lufťáků si je obuje???no dole ani jeden,ale potom stojí v půli kopci a nemůže ani nahoru a ani dolu,teprve pak je obouvábigsmileheadshake


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
20.03.2008 19:15:11
Offline

Re: Pyčo

Meloun psal:

Vikec:

A víš,že na motorce se má jezdit po OBOU kolech??evil
Je to prej bezpečnější...a zvlášť na semaforech ve městě,že...evilsmokin

S tím už sem se taky hodně sklidnil,zvedám to až za křižovatkougood Dřív sem jezdil fakt jak piča,dneska bych si nafackovalsmile1 Asi začíná fungovat pud sebezáchovy nebo cosmile2
S těma gumama na to seru,šlo mě jenom vo to že dneska je pořizovací cena zimáků zanedbatelná v porovnání s cenama fšeho vokoloidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
20.03.2008 19:30:11
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

když myslíšidontknow
já si myslí, že je jedno jestli ojedu zimní nebo letní, vždyť stojej skoro stejně tak kde je ůsporaheadshake

když je uspora nula tak proč nejezdíš celoročně na zimních????
kdysi se jezdilo jen na letních a nikdo nevyskakoval...idontknow
když je teplo tak ti ziní mizí před očima. já neříkám že jsme lepší než někdo jezdil jsme na zimách od první vločky až do doby kdy jsem vytáhl mašinu už víc jak měsíc nepadla ani jedna vločka a teď kvůli takový přeháňce kdy to roztaje za hodinu nebudu přezouvat zpátky...idontknowkdyby kyplo hodně že by byl sníh na cestě tak je přehodím mám je na plecháčích ale když je jen mokro tak stačí nejet jak hovado...

Tuším, že jsi už objel lán světa, jsi zkušenej řidičgood
Já jen že mě už 5 x nabourali a o hodně často v zimě a zezadu(je to prej tak nejlepčí-říkaj holky) a ne na sněhu tak čím to je že já zastavím a oni ne??? Vždy když se to stalo tak měli letní gumy a u toho posledního asi v tvém věku jsem vylezl z auta a povídám na letních??? no a jasně, taky si myslel že se mu to nestane.redface
U slanýho mě vloni na suchý silnici předjel taky nějakej chytrolín (já jsem jel v klidu na zimákách a mám čtyřkolku) a v zatáčce přede mnou hop do pole, pak takoví machři brečej auto mám půjčený vo fotra a ten mě zabije, hm samej chytrák.
Jak říká Vikec kvůli takovým jsou zácpy a podobný trable.


The father of the little princess of the dawn
Bailo (Člen)
20.03.2008 19:47:40
Offline

Re: Pyčo

dnes sem tam tomu utekl za minutu dvanact smile1 za to z Brna sem jel 6 hodin smile1))
jen moc nechapu, ze kdyz bylo videt na max 10 metru, tak to vsichni sypali kolem 100km/h a nekteri jeste o dost vic. Proste hovada bad

Bailo (Člen)
20.03.2008 20:08:38
Offline

Re: Pyčo

a jeste jeden postreh - typicky cesky !!!! fuck jedu, jedu, hovno vidim, necham si 50m odstup a prd, tri to narvou rovnou pred tebe, vzdyt je tam misto ! sem se jen modlil, abychom nesli na brzdy bigsmile a jak nekdo zminoval, neni se cemu divit, kdyz vetsina jede jak za sucha, v lete .... vzdyt ja to auto preci vzladam, tohle nebude jine headshake
omlouvam se, ale sem toho plnej ... !!!! nakej namachrovanej curaaak se vyseka pres dva pruhy, strhne sebou lavinu a at jedes jakkoliv slusne a bezpecne, si v tom a kamion te primackne. Aspon ze ty deti odvazeli ...
No a do tretice, jedu zpet, snad na kazdem radiu rikaji, co se deje ... vjedes do stejnych sracek a opet nekolik umelcu to sviha 130-160km/h. Ty bez mlhovek nebo setrilky (preci, kdyz je videt hovno, tak nebudu nicit zarovky a zhasnu) nebudu ani zminovat smile1

Shaft (Člen)
20.03.2008 21:37:53
Offline

Re: Pyčo

Bailo psal:

a jeste jeden postreh - typicky cesky !!!! fuck jedu, jedu, hovno vidim, necham si 50m odstup a prd, tri to narvou rovnou pred tebe, vzdyt je tam misto ! sem se jen modlil, abychom nesli na brzdy bigsmile a jak nekdo zminoval, neni se cemu divit, kdyz vetsina jede jak za sucha, v lete .... vzdyt ja to auto preci vzladam, tohle nebude jine headshake
omlouvam se, ale sem toho plnej ... !!!! nakej namachrovanej curaaak se vyseka pres dva pruhy, strhne sebou lavinu a at jedes jakkoliv slusne a bezpecne, si v tom a kamion te primackne. Aspon ze ty deti odvazeli ...
No a do tretice, jedu zpet, snad na kazdem radiu rikaji, co se deje ... vjedes do stejnych sracek a opet nekolik umelcu to sviha 130-160km/h. Ty bez mlhovek nebo setrilky (preci, kdyz je videt hovno, tak nebudu nicit zarovky a zhasnu) nebudu ani zminovat smile1

good


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Zdenda (Člen)
21.03.2008 01:01:51
Offline

Re: Pyčo

Tak jsem zpět. Nechápu co náš národ dělá, ale cesta až a zácpy proběhla naprosto v pohodě a to jsem místy jel lesními cestami. Čekal jsem tuny sněhu a ledu a to co tam bylo nestojí ani za řeč. Prostě zase pár bukvic zazmatkovalo a neumí jezdit, o čemž jsem se přesvědčil i na objízdných trasách. To co někteří dokážou člověk žasne. Ještě k těm zimákům, o kterých se tady tak přete. Hrozně mě fascinujou ti, co si myslí, že když mají zimáky, tak jsou snad k silnici přilepení a s letňákama naopak. Jezdím poctivě na zimních a několikrát (jako teď například) mám už přezuto na letní. Na nové letní. A co jako? Projel jsem nejenom dneska to, co jiní neprojedou ani na zimních. A naprosto, naprosto v pohodě. Jo, určitě mají zimní o něco lepší přilnavost, ale že bych to natolik poznal v reálu? Hovno. A proč hodně lidi bouraj do druhejch? Určitě né kvůli gumám, ale pro to, že 70% řidičů neumí dodržet bezpečnou vzdálenost a přizpůsobit jí podmínkám. Nejvíc hlavně ti, co si myslí, že mají zimáky tak mají vyhráno. Takže abych to shrnul. Je určitě lepší mít zimáky ale pokud má člověk v hlavě nasráno tak je to naprosto šumák.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
21.03.2008 07:08:49
Offline

Re: Pyčo

tak tak když řídí nějáká hmhmpussy tak mu nepomůžou ani pásy natož zimní pneuheadshake!!!jestli v těch sračkách co na D1 byli může jet někdo cca 130km/h tak to není člověk ale mimozemšťan co vidí sníh poprví v životě!!!! No prostě zastřelitsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
21.03.2008 07:37:48
Offline

Re: Pyčo

Zdenda psal:

Takže abych to shrnul. Je určitě lepší mít zimáky ale pokud má člověk v hlavě nasráno tak je to naprosto šumák.smokin

To s tebou souhlasím, nemyslím, že zimáky jseu všechno, ale myslím, že by je měli mít všichni a dal bych to do zákona a basta


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 07:51:40
Offline

Re: Pyčo

Jasně na zimu zimáky....proto obouvám motorku do slicku(bo jsou měkký)a řežu do nich mokrej vzoreksmile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SLUGI (Člen)
21.03.2008 08:18:22
Offline

Re: Pyčo

... jak říkáte,na zimu zimní pneu good evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/zimaky.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 08:22:59
Offline

Re: Pyčo

SLUGI psal:

... jak říkáte,na zimu zimní pneu good evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … zimaky.jpg

link na video nemáš?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
21.03.2008 08:45:59
Offline

Re: Pyčo

tak jsem si to pročet a nechápu, že někdo může říct, že zimní a letní gumy jsou v zimě skoro stejný a že stačí jet opatrně. Vole viděl jste někdy jak se chová auto při brždění ve sněhu na letních gumách? Je naprosto neovladatelný a můžeš akorát čekat jak to dopadne. Těm co tady melou takoví pussyviny doporučuju podívat se aspoň na nějakej šot třeba od toho blbýho Besipu, kde ukazujou rozdíly mezi letníma a zimníma. Tak jak to tady někdo řekl, hodně nehod se v zimě stává kvůli idiotům, kteří jezdí na letních a to i třeba v okolí HK, kde jednou, dvakrát v zimě napadne. A kecy o tom, že na letních projedeš to co na zimní je taky totální kravina. Bych chtěl vidět kterej frajer se rozjede do zasněženého kopce na letních.
Takže se proberte a když už máte potřebu šetřit, tak to aspoň takhle hloupě neobhajujte. Na druhou stranu chápu Fika nebo koho a Zdendu, kterej prostě jednom brzo přezul, protože fakt už vypadalo, že je vše ok a kvůli týdnu už nebude přezouvat zpět.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Eremi (Člen)
21.03.2008 08:47:57
Offline

Re: Pyčo

jo a takový pussyviny kurva, už jsem jako fresch


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
21.03.2008 08:52:31
Offline

Re: Pyčo

Eremi psal:

jo a takový pussyviny kurva, už jsem jako fresch

...fresh bigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
21.03.2008 09:58:17
Offline

Re: Pyčo

Baltazar psal:
Zdenda psal:

Takže abych to shrnul. Je určitě lepší mít zimáky ale pokud má člověk v hlavě nasráno tak je to naprosto šumák.smokin

To s tebou souhlasím, nemyslím, že zimáky jseu všechno, ale myslím, že by je měli mít všichni a dal bych to do zákona a basta

JJ to s tebou taky souhlasím.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
21.03.2008 10:01:02
Offline

Re: Pyčo

Banditatom psal:

tak tak když řídí nějáká hmhmpussy tak mu nepomůžou ani pásy natož zimní pneuheadshake!!!jestli v těch sračkách co na D1 byli může jet někdo cca 130km/h tak to není člověk ale mimozemšťan co vidí sníh poprví v životě!!!! No prostě zastřelitsmokin

Taky nejezdím zrovna pomaluredface, chce to však vědět co si a hlavně kde může člověk dovolitheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jardagsf (Člen)
21.03.2008 10:02:05
Offline

Re: Pyčo

*jezdim kazdy den do kolbenky
*mam obute zimni
*rozdil mezi zimni a letni na snehu asi nejaky budesmile1
*ALE na snehu jsem odjel na silnici par jizd - jinak se jedna o jizdu na mokru a za studena a tam si myslim ze ten rozdil je minimalni - az bych nekdy rekl ze konecny efekt je opacny
*vzdycky kdyz je nejaka rana tak nekdo udelal chybu a byl to rozhodne clovek A NE NEJAKA PNEUMATIKA
*a rozhodne nechci aby mi nejaky zmrd zakonem narizoval CO a KDY si mam obout na auto
jardagsf buzeracni fce statu rozhodne nepodporujici
ps. a bodovy system je pussyovina


MOTO KOZZI GRISO
Zdenda (Člen)
21.03.2008 10:07:38
Offline

Re: Pyčo

Eremi psal:

tak jsem si to pročet a nechápu, že někdo může říct, že zimní a letní gumy jsou v zimě skoro stejný a že stačí jet opatrně. Vole viděl jste někdy jak se chová auto při brždění ve sněhu na letních gumách? Je naprosto neovladatelný a můžeš akorát čekat jak to dopadne. Těm co tady melou takoví pussyviny doporučuju podívat se aspoň na nějakej šot třeba od toho blbýho Besipu, kde ukazujou rozdíly mezi letníma a zimníma. Tak jak to tady někdo řekl, hodně nehod se v zimě stává kvůli idiotům, kteří jezdí na letních a to i třeba v okolí HK, kde jednou, dvakrát v zimě napadne. A kecy o tom, že na letních projedeš to co na zimní je taky totální kravina. Bych chtěl vidět kterej frajer se rozjede do zasněženého kopce na letních.
Takže se proberte a když už máte potřebu šetřit, tak to aspoň takhle hloupě neobhajujte. Na druhou stranu chápu Fika nebo koho a Zdendu, kterej prostě jednom brzo přezul, protože fakt už vypadalo, že je vše ok a kvůli týdnu už nebude přezouvat zpět.

Eremi, na testy Besipu se vyser. Samozřejmě, že se zimní guma chová líp jak letní, ale zas nijak markantní to není. Věř mi, mám možnost srovnávat. Taky mám větší jistotu na zimních, ale zrovna včera jsem si ověřil to, co jsem psal výš. Ostatní stáli (zimní) a nemohli vyjet a já je na letních naprosto v pohodě. Na lesních cestách jim ustřelovala prdel, proč mě ne? Je to hodně o stylu jízdy. Samozřejmě, že by se měli zimáky používat povinně, sebemenší zlepšení jízdy na sněhu má cenu prosazovat. Sám sem si taky včera nadával před jízdou do pussypussypussy Opravdu je to spíš o tom, že lidi přeceňují schopnosti jak svoje tak auta a je jedno jestli je léto nebo zima, nebo jestli mají zimní gumy nebo letní.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Americkej (Člen)
21.03.2008 10:08:50
Offline

Re: Pyčo

Jardo, každý jedno slovo tesat do kamene!good
(Koukám že Tvoje stařecká demence má světlý chvilkybigsmile)

to all: a tohohle člověka já znám osobně, fakt!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Zdenda (Člen)
21.03.2008 10:11:04
Offline

Re: Pyčo

jardagsf psal:

*jezdim kazdy den do kolbenky
*mam obute zimni
*rozdil mezi zimni a letni na snehu asi nejaky budesmile1
*ALE na snehu jsem odjel na silnici par jizd - jinak se jedna o jizdu na mokru a za studena a tam si myslim ze ten rozdil je minimalni - az bych nekdy rekl ze konecny efekt je opacny
*vzdycky kdyz je nejaka rana tak nekdo udelal chybu a byl to rozhodne clovek A NE NEJAKA PNEUMATIKA
*a rozhodne nechci aby mi nejaky zmrd zakonem narizoval CO a KDY si mam obout na auto
jardagsf buzeracni fce statu rozhodne nepodporujici
ps. a bodovy system je pussyovina

To zase jo, jakákoliv věc, která ti byť jenom trochu může pomoci při jízdě na sněhu by měla být asi povinná. Ono pak když vidíš na čem lidi jezdí. Kolikrát v zimě vidím natolik ojeté letňáky, že žasnu. A třeba v horách mají ty zimní opravdu větší záběr. Můj názor.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jardagsf (Člen)
21.03.2008 10:29:07
Offline

Re: Pyčo

kazdy kdo ma ridicak muze hlasovat , je zodpovedny sam za sebe , a je treba po nem tu zodpovednost vyzadovat - ne kontrolovat a narizovat kazdy prd zakonem - byt by to bylo i dobre mineno
pak se dostaneme k tomu ze pojede magor jak magor a po rane rekne - no co kurwa dyk sem mel zimaky???!!!!
dyk si sam psal , ze jsi jel na letnich lip jak nekery na zimnich - takze kde to asi je?
no f clovekovi ... bo debil bude debilem at napises do zakonu cokoliv


MOTO KOZZI GRISO
Ton@l (Člen)
21.03.2008 10:38:03
Offline

Re: Pyčo

ta brzdna draha je opravdu odlisna jestli mas zimaky nebo letnaky... a az tebe nebo nekoho z tvych blizkych nejaky magor zmrzaci nedej boze zabije, protoze si debil jeden neprezul na zimaky... a kazdy metr pri brzdeni je dulezity... copak se vam nikdy nestalo ze jste brzdili i ocima a pak je i centimetr dobryidontknow tot muj nazor...


Vzdy muze byt hur :-)
sonyk (Člen)
21.03.2008 10:45:00
Offline

Re: Pyčo

Takze se shodnem ze zaklad je primereni jizdy stavu vozovky podminkam a schopnostem.

A jeste neni takovy vedro aby se muselo prezouvat za ten studenej mesic se tem gumam hovno stane. Loni sem vozil na berlingu celej rok zimaky a az nekdy v cervenci zacli fakt ubejvat pred vocima tak sem to auto prodal v zime na zimakach smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
21.03.2008 10:48:52
Offline

Re: Pyčo

jo a najedu tak 15K Km rocne a na fiatku mam uz druhou zimu matadory nejaky za 1000kc fungujou dobre a min 2 takovyhle zimy jeste vydrzi prezouvam vetsinou rijen sunadavam duben


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 10:52:32
Offline

Re: Pyčo

K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... jak říkáte,na zimu zimní pneu good evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … zimaky.jpg

link na video nemáš?

už jsem ho našel
http://www.youtube.com/watch?v=8G8XntwzYgM


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Shaft (Člen)
21.03.2008 11:39:09
Offline

Re: Pyčo

Gumama na autě to rozhodně není, je to těma gumama za volantemfuck, teď sem se vrátil z Paky a takovejch pak (bohužel převážně pražáckejch) jsem dlouho nepotkal....už se ani nedivim tý D1....fuck


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Kelly01 (Člen)
21.03.2008 11:48:09
Offline

Re: Pyčo

Jre tam rozdíl..smile2

Ve čtyři ráno při sněžení na mokrá vozovce při -3stupňě jsem si nebyl na letních vůbec jistej a stáhl jsem to ze 180 na 110,pak už to bylo lepšísmile2


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
21.03.2008 12:40:52
Offline

Re: Pyčo

jardagsf psal:

kazdy kdo ma ridicak muze hlasovat , je zodpovedny sam za sebe , a je treba po nem tu zodpovednost vyzadovat - ne kontrolovat a narizovat kazdy prd zakonem - byt by to bylo i dobre mineno
pak se dostaneme k tomu ze pojede magor jak magor a po rane rekne - no co kurwa dyk sem mel zimaky???!!!!
dyk si sam psal , ze jsi jel na letnich lip jak nekery na zimnich - takze kde to asi je?
no f clovekovi ... bo debil bude debilem at napises do zakonu cokoliv

JJ to sem psal, ale taky sem napsal, ze na zimnich se citim preci jenom jisteji a sam sem si nadaval ze mam prezuto. Pravda je asi nekde uprostred. Kdo je bez mozku, tomu nepomuzou ani zimni s retezama a podle toho to taky tak vypada. Ale do zakona bych to dal.  Nikdy nevis kdy nejakej magor bez mozku se vyriti proti tobe a i to minimum cm ktery ta zimni guma zachrani ti muze zachranit zivot.

PS: nevite nekdo neco o vcerejsi havarce u Benesova? Jel jsem kolem, nakladak dostal pravdepodobne smy a rozmaznul v zatacce osobak. Vrtulnik tam byl, spousta zachranek, brrrr.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fik-B6S (Člen)
21.03.2008 17:57:00
Offline

Re: Pyčo

osiris psal:

fikoj: prosímtě používej slovosled takovej aby ses vyhnul zájmenu "JSEM" ...nedá se to číst bigsmile

ps: připadá mi to tady v tom vláknu, že zimáky jsou jak ranec nevohroženýho mikeše bigsmile kdo je má nikdy neumře (samo v souvislosti s dnešní dvouhodinovkou zimy)

sakra toho sem si nevšim fakt je to dost děsný pro příště to napravímredface

pro balatazara: neříkám že mám zkušenosti na rozdavaní ale když jedu na letnich tak o tom vím a nejedu jak střelec ale s rozmyslem když do tebe někdo napálí zezadu tak to je z 90% tim že nedával bacha a vtom mu nepomužeou žádný gumy...

souhlasím s tim co už tu nědko psal že to neni gumama na autě ale těma za volantemsick když na tý dalnici chumelilo a vchichni jeli jak v letě tak se to hold stat muselofuck


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
maňas (Člen)
21.03.2008 18:59:55
Offline

Re: Pyčo

no pokud se jedná o to uzákonit to ,že od prvního zimního do prvního jarního tak jsou letos v riti a loni skoro taky,je to každého věc,kdo není šílenec tak to přehodí,když je třeba vždyť je to slabá hoďka práce,u mě je to něco jinčího jezdím celou sezonu ve předu zimák a v zadu letní,bo citoen má zvláštní brzdy který pokud není naloženej stejně skoro nebrzděj,co nemám ze svý hlavy ale z chytrý knížky,ve finále na mejch 2000 km za rok mi ty zimáky vydržej tři rokygood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Palino (Člen)
21.03.2008 19:44:47
Offline

Re: Pyčo

Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow

po dálnici nejezdím a pokud je posněženo tak jedu pomalu...good
přezouval jsme před měsícem a od tý doby sněžilo kolikrát? 1x a to až včerasick
když je počasí na mašinu tak je počasí i na letní...bigsmile
a pokud mi tam někdo vletí tak za to nemužu a problém by byl i na zimních...bad

Bohužel řidičů s takovými názory se najde hodně a podle toho to taky na silnicích vypadá.
Ze všeho nejvíc mě dovede vytočit, když napadne 5 cm sněhu a pičusové na letních jedou 30km/h, protože oni musí být opatrní.fuck
jezdím tak rychle a bych na stejnou vzdálenost zastavil na letních...good
a jelikož se tady solí tak je to v naprostám klidu...good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Zdenda (Člen)
22.03.2008 12:52:05
Offline

Re: Pyčo

maňas psal:

no pokud se jedná o to uzákonit to ,že od prvního zimního do prvního jarního tak jsou letos v riti a loni skoro taky,je to každého věc,kdo není šílenec tak to přehodí,když je třeba vždyť je to slabá hoďka práce,u mě je to něco jinčího jezdím celou sezonu ve předu zimák a v zadu letní,bo citoen má zvláštní brzdy který pokud není naloženej stejně skoro nebrzděj,co nemám ze svý hlavy ale z chytrý knížky,ve finále na mejch 2000 km za rok mi ty zimáky vydržej tři rokygood

Woe a co máš za Citrona? Moje Xantie brzdila jako ďábel, sotva ses dotkl pedáluheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
22.03.2008 18:48:12
Offline

Re: Pyčo

Zdenda psal:
maňas psal:

no pokud se jedná o to uzákonit to ,že od prvního zimního do prvního jarního tak jsou letos v riti a loni skoro taky,je to každého věc,kdo není šílenec tak to přehodí,když je třeba vždyť je to slabá hoďka práce,u mě je to něco jinčího jezdím celou sezonu ve předu zimák a v zadu letní,bo citoen má zvláštní brzdy který pokud není naloženej stejně skoro nebrzděj,co nemám ze svý hlavy ale z chytrý knížky,ve finále na mejch 2000 km za rok mi ty zimáky vydržej tři rokygood

Woe a co máš za Citrona? Moje Xantie brzdila jako ďábel, sotva ses dotkl pedáluheadshake

tohle je starý BX a opravdu to v zadu nebrzdí pokud tam nesedí alespoň tři kusy,po dvou tisících km,desky jako nový a kotouče jak by smet,samozřejmě po tom co sem je měnil


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mi (Člen)
22.03.2008 19:06:23
Offline

Re: Pyčo

dneska rano od norimberka aš do plzňe sněžilo jako kravá, ale celou cestu teda jen na čáru sem jel za sipačema, jeli dva vedle sebe přes celou dálňici radlice dole a solilisurprised sice zanime trochen stau ale lepší neš to na D1. a slánky v cz na dálnici vedle sebe asi eště dlouho teda esi je vúbec uvidíme. třeba v rakousku při +2 stupních i kdyš nesněží solísurprised ale asi vý proč. jo a zimní gumi v zimně? uš ten název zimní gumi o něčem vipovýdá. A ta hromadka na D1 jasně vipovýdá o tom jak to u nás je policajta neuvidíš takže každej letí co cajk dá, cestáře neuvidíš takže každej bourá jak se dá.bigsmile


svět je cirkusovej stan
Palino (Člen)
22.03.2008 23:35:38
Offline

Re: Pyčo

Palino psal:
Fik-B6S psal:
Baltazar psal:

bych tě chtěl vidět, kdyby ti tam vletěl nějakej kámoš na letních gumách, jak brzdíšidontknow

po dálnici nejezdím a pokud je posněženo tak jedu pomalu...good
přezouval jsme před měsícem a od tý doby sněžilo kolikrát? 1x a to až včerasick
když je počasí na mašinu tak je počasí i na letní...bigsmile
a pokud mi tam někdo vletí tak za to nemužu a problém by byl i na zimních...bad

Bohužel řidičů s takovými názory se najde hodně a podle toho to taky na silnicích vypadá.
Ze všeho nejvíc mě dovede vytočit, když napadne 5 cm sněhu a pičusové na letních jedou 30km/h, protože oni musí být opatrní.fuck
jezdím tak rychle a bych na stejnou vzdálenost zastavil na letních...good
a jelikož se tady solí tak je to v naprostám klidu...good

Takhle jsem to myslel

Bohužel řidičů s takovými názory se najde hodně a podle toho to taky na silnicích vypadá.
Ze všeho nejvíc mě dovede vytočit, když napadne 5 cm sněhu a pičusové na letních jedou 30km/h, protože oni musí být opatrní.fuck


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Radek-Ban (Člen)
23.03.2008 07:40:54
Offline

Re: Pyčo

mi psal:

dneska rano od norimberka aš do plzňe sněžilo jako kravá, ale celou cestu teda jen na čáru sem jel za sipačema, jeli dva vedle sebe přes celou dálňici radlice dole a solilisurprised sice zanime trochen stau ale lepší neš to na D1. a slánky v cz na dálnici vedle sebe asi eště dlouho teda esi je vúbec uvidíme. třeba v rakousku při +2 stupních i kdyš nesněží solísurprised ale asi vý proč. jo a zimní gumi v zimně? uš ten název zimní gumi o něčem vipovýdá. A ta hromadka na D1 jasně vipovýdá o tom jak to u nás je policajta neuvidíš takže každej letí co cajk dá, cestáře neuvidíš takže každej bourá jak se dá.bigsmile

...jsem pro aby nesolili když někdo chce jezdit tak na to má bejt vybavenej good


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
mi (Člen)
23.03.2008 07:53:33
Offline

Re: Pyčo

no řek bych že si zaměstnanej u cestářú surprised


svět je cirkusovej stan
Radek-Ban (Člen)
23.03.2008 08:15:39
Offline

Re: Pyčo

bigsmile dostává mě když jednou zasněží a už oznamují že dochází zásoby soliidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
mi (Člen)
23.03.2008 08:22:14
Offline

Re: Pyčo

jo tak to mě taky fascinujebigsmile hlavně že vyberou denně na mítném několik milijonú korun, třeba je ta súl hodně draháidontknow


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
23.03.2008 08:23:22
Offline

Re: Pyčo

...myslíš že vláda nám za ty miliony půjde sypat silnici? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
23.03.2008 08:36:16
Offline

Re: Pyčo

sipat asi ne, ale peníze by třeba na tu súl a jiný vjeci s toho míta byli, ale to u nás v kocourkově nehrozí. koukni do rakous od tý doby co je tam míto tak dálnice a parkoviště atd. jenom rostou a opravujou třeba A1 od linz do wien je skoro celá tříproudá a to vše udělali za dva rokysurprised a u nás za tu dobu postavili 5km D3 u tábora to bych sick


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
23.03.2008 09:39:35
Offline

Re: Pyčo

...já to myslím tak, že vláda peníze zbaští a už nepustí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
23.03.2008 11:32:20
Offline

Re: Pyčo

no právě to je ten kocourkov peníze s mítnýho dou do rospočtu a ne jako v rakousku rovnou na atobahn.


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr