Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nakupování u Louis.de

Xele (Člen)
15.03.2008 08:08:04
Offline

Nakupování u Louis.de

Máte někdo zkušenosti u nakupování přes internet. obchod louis.de. Zajímalo by mě zda-li jsou schopni zaslat zboži na danou adresu do ČR popř. kolik si za tuto službu účtujou. Předpokládám že platbu je možné provést přes el. bankovnictví ale spíš by mi vyhovovalo něco jako "dobírka". Budu proto velmi rád když se někdo podělí se svými zkušenostmi nákupu přes zmíněny internet. obchod. Za každou smysluplnou informaci děkuji.

Michal Dk (Člen)
15.03.2008 08:16:48
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Zaregistruješ se,objednáš u Louise zvolíš platbu(z ČR pouze platba převodem).Pošlou ti číslo transakce který uvedeš v bankovním převodu.Poštovné 19,95Eur převod banka spořka cca 200kč.A do týdne to máš doma.Dobírka nelze.

XJelen (Člen)
15.03.2008 09:37:51
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Michal Dk psal:

Zaregistruješ se,objednáš u Louise zvolíš platbu(z ČR pouze platba převodem).Pošlou ti číslo transakce který uvedeš v bankovním převodu.Poštovné 19,95Eur převod banka spořka cca 200kč.A do týdne to máš doma.Dobírka nelze.

Ty bankovní poplatky chce Louis i za německou banku, takže by to mělo být víc myslím. Připlatbě kartou odpadají ty poplatky samo...


Strýcfajtr !!!
Michal Dk (Člen)
15.03.2008 10:00:59
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Je to tak jak píšu nic víc nic míň.Zaplatíš poštovný 19,95E +mezibankovní převod podle taxy tvojí banky.Já spořka 200kč.Samo že platba kartou je výhodnější ale s tím nemán zkušenost.

Michal Dk (Člen)
15.03.2008 10:02:24
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Myslím platbu kartou po internetu.

XJelen (Člen)
15.03.2008 10:09:13
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Michal Dk psal:

Je to tak jak píšu nic víc nic míň.Zaplatíš poštovný 19,95E +mezibankovní převod podle taxy tvojí banky.Já spořka 200kč.Samo že platba kartou je výhodnější ale s tím nemán zkušenost.

Při tom převodu označuješ jestli platíš poplatky jenom za svojí banku nebo i za banku příjemce, Louis má v podmínkách, že platíš za oba. Kolikrát jsi objednával? Poprvé jsem to dal "jen za sebe" a při druhé objednávce mě na to Louis upozornil, ale doporučili platbu kartou, tak už to dělám jenom takgood.


Strýcfajtr !!!
spidys (Člen)
15.03.2008 10:40:03
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Poštovný 20Éček surprisedsurprised
To to budou posílat 3x kolem světa ne? bigsmilebigsmile
Já co jsem chtěl od Louise, tak sem zkontaktoval NOVELmoto (www.novelmoto.cz), objednali, poslali do 14-ti dnů good
Spokojenost good
Objednávka zboží v hodnotě 49Éček při kurzu 28,- Kč / Ojro vycházelo poštovný a balný na cca 250,- Kč a pokud je někdo z HK, tak si zboží může v NOVELmotu vyzvednout osobně smile1
Kua to sem zase udělal reklamu bigsmile ani se s p. Eliášem neznám abych mu řek o slevu při případnym dalšim nákupu bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Michal Dk (Člen)
15.03.2008 12:21:17
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Jo přes net jsem objednával jednou protože v Lipsku neměli přilbu kterou jsem chtěl.

BRDMEN (Člen)
15.03.2008 18:30:07
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Nejlepší je embosovaná karta a žednej převod penežní neplatíš.A 520Kč za poslání nic není vem si to že bys tam jel autem kolik projedeš.

Petan (Člen)
15.03.2008 20:09:49
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Hlavně si neobjednávej zboží ve výprodeji jako já.Já si objednal,poslali mi mejla ať pošlu prachy,tak sem je poslal a poé sedmi dnech mi napsali,že je jim to líto ale objednané zboží již není a ani nebude a ted řeším jak dostat moje prachy zpět.Posílal sem jim prachy z mého účtu a aby je poslali zpět jim asi nějak nedošloidontknowbad

XJelen (Člen)
15.03.2008 20:41:47
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Třesky plesky, při platbě kartou žádnej problem ani s věcma v akci. Stahujou si prachy až v okamžiku expedice, takže pokud nestihneš poslední kus, nepošlou zboží a prachy zůstávají domasmokin


Strýcfajtr !!!
stoner (Člen)
15.03.2008 20:49:02
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Kupoval jsem přes webshop přilbu, platil kartou a maximální spokojenost. good Ušetřil jsem za bankovní převod (někde chtějí až 30 éček) a oproti platbou cash ještě ušetříš, protože ti z účtu odečtou peníze za střední kurz. Karta nemusí být ani embosovaná. Stačí, když umožňuje použití přes internet. Byla to moje vůbec první platba kartou přes internet a dlouho jsem se rozmýšlel. Nakonec jsem do toho šel a smokin . Akorát to mělo jednu chybu. Objednal jsem to těsně před vánoci a pošta klasicky nestíhala. Peníze si odečetli a balík nikde. Po novým roce balík naštěstí přišel. Jinak můžeš sledovat pozici balíku na netu DHL (v Německu). Pak to převezme Česká pošta a musíš doufat.
PS Jinak po včerejším nálezu asi 70 pytlů pošty z let 2001-06 v Břeclavi získala POČTA opět mou nekonečnou důvěru. ;-)smile1

JIRKASILVER (Člen)
15.03.2008 21:44:56
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Malý pičoviny je lépe nakupovat přes místní.Kurs 28 nevadí.
Dražší nákup přes známého poplatky ti to prodražej.idontknow
Objednal jsem pár věcí od pola českýho a počítaj si 26 Kč/euro.
Snad to nejsou nějaký keckové dělám s nima první byznys.idontknow

Xele (Člen)
16.03.2008 08:07:51
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

S placením přes internet banking zkušenosti mám bohaté ale s placením přes kartu absolutně žádné. Vím že zřejmě záleží na typu karty a banky u které mám účet ale mohl by někdo popsat hrubý postup jak se tato transakce provádí (osobně vlastním účet u poštovní spořitelny což je respektive ČSOB)

yello (Člen)
16.03.2008 10:12:12
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Neexistuje v Cechach neco podobneho?

http://www.cellulare-magazine.it/img/foto/1184581160_CartaPostePay.JPG



Dobijeci kreditni karta italskych post,se vsemi vlastnostmi normalni kreditni karty,kterou muzes kdekoli platit,a stejne tak kdyz neco prodavas,sdelis kupujicimu jeji cislo,on nabije pozadovanou castku,a posilas.
Pouzivam ji prakticky na vsechny platby,zejmena pak na nakupy na eBay,kde nic neriskujes,protoze i kdyby kdokoli ziskal pristup k jejimu pouziti(leda vlastni neopatrnosti),tak mi tam nic nevybrakuje,protoze tam mam dycky jen o par euro vic,nez potrebuju na nakup dane veci.
Se mi nechce verit,ze by jste v Cechach nic podobneho nemeli.
Co se tyce poplatku,jsou ruzne.Kdyz kupuji neco z nemecka,a jde to zabalit do obalky,(baterie do fotaku),stalo to 7,90 €.Kdyz se jedna o vetsi,a tezsi zasilku,byva to i 25 €.


...che palle !!!
stoner (Člen)
16.03.2008 20:30:38
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

Xele psal:

S placením přes internet banking zkušenosti mám bohaté ale s placením přes kartu absolutně žádné. Vím že zřejmě záleží na typu karty a banky u které mám účet ale mohl by někdo popsat hrubý postup jak se tato transakce provádí (osobně vlastním účet u poštovní spořitelny což je respektive ČSOB)

Díval jsem se na net Poštovní spořitelny. Jestli máš Maxkartu, která je asi nejvíce zastoupená, tak tam píšou:

Základní popis
Mezinárodní platební karta
Platby u obchodníků
Výběry z bankomatů
CashBack
Platby přes internet

Takže platit přes net můžeš. smile1 Při placení pak po tobě budou chtít číslo karty, jméno držitele (jak je uvedeno na kartě), platnost (do kdy je platná) a také asi 3 nebo 4 číslice, které jsou uvedeny jako poslední na druhé straně karty na proužku pro podpis (přesně si to nepamatuji, ale stránky tě povedou). Tvoje adresa pro zaslání beru jako samozřejmost. Je to velmi jednoduchý. goodgoodgood A pak vyhlížíš pošťačkubigsmile.

SLUGI (Člen)
17.03.2008 07:45:08
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

JIRKASILVER psal:

Malý pičoviny je lépe nakupovat přes místní.Kurs 28 nevadí.
Dražší nákup přes známého poplatky ti to prodražej.idontknow
Objednal jsem pár věcí od pola českýho a počítaj si 26 Kč/euro.
Snad to nejsou nějaký keckové dělám s nima první byznys.idontknow

... jaký www stránky má "českej POLO" idontknowhelp


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2008 07:55:25
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

yello psal:

Neexistuje v Cechach neco podobneho?

http://www.cellulare-magazine.it/img/fo … stePay.JPG

Dobijeci kreditni karta italskych post,se vsemi vlastnostmi normalni kreditni karty,kterou muzes kdekoli platit,a stejne tak kdyz neco prodavas,sdelis kupujicimu jeji cislo,on nabije pozadovanou castku,a posilas.
Pouzivam ji prakticky na vsechny platby,zejmena pak na nakupy na eBay,kde nic neriskujes,protoze i kdyby kdokoli ziskal pristup k jejimu pouziti(leda vlastni neopatrnosti),tak mi tam nic nevybrakuje,protoze tam mam dycky jen o par euro vic,nez potrebuju na nakup dane veci.
Se mi nechce verit,ze by jste v Cechach nic podobneho nemeli.
Co se tyce poplatku,jsou ruzne.Kdyz kupuji neco z nemecka,a jde to zabalit do obalky,(baterie do fotaku),stalo to 7,90 €.Kdyz se jedna o vetsi,a tezsi zasilku,byva to i 25 €.

bylo by to fajn,ale nesetkal jsem se s tím...co jde tak platím přes Pay pay.....smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
JIRKASILVER (Člen)
19.03.2008 17:46:49
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

České polo www.svetmoto.com
Za 6 dní od objednání došel balíkgood
Cena v eurech přepočtená x26,-
Poštovný 0
Uvnitř paragon i s DPH
Spokojenej zákazník.

prdelka (Nový člen)
24.03.2008 15:19:32
Offline

Re: Nakupování u Louis.de

zdravím Vás chlapi, četla jsem ohledně nakupování u Luise, ale známí mi doporučil český eshop www.maxrpm.cz kde mají hodně věcí od Luise a cenově to vyjde stejně nebo i lépe a hlavně mám záruku v čechách, takže už jsem objednala komplet hadry good (jo a dá se po domluvě vše vyzkoušet a v květnu otevírají kamenný obchod)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr