Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Drinky starých časů....

Tom (Člen)
21.03.2008 09:44:32
Offline

Drinky starých časů....

Tak mi teď přišlo pár návodů na opravdový kotejlybigsmile A když sou ty velikonoceevil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tom/1.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tom/2.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tom/3.jpg
xrohy (Člen)
21.03.2008 10:08:34
Offline

Re: Drinky starých časů....

Ty wogo ty z toho vaječnaku vypadaj echtově. To by byla šawla good


Čaroděj Dobroděj 8-)
mr.BSE (Člen)
21.03.2008 10:11:26
Offline

Re: Drinky starých časů....

si vem ze rano vyblijes mozek bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
xrohy (Člen)
21.03.2008 10:14:29
Offline

Re: Drinky starých časů....

No nebo nedej bože cikána v jetelu bo semafor bigsmilebigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
Filous (Člen)
21.03.2008 10:51:45
Offline

Re: Drinky starých časů....

...tý vole, sem si fspoměl na svý alkoholový začátky "Na baště"surprised ...dyš byli prachy na víc neš na pívo a pil se dýzl a dyš u vedlejšího stolu seděl ten zmrd předseda národního výboru, tag sme si vobjednávali ruďocha alijas to rudý kladivo, holky cucali mosky, hulili sme Startky, kerý se rozdělávali na boku a samo se zapalovali "proti straně" no a v ňákej významnej den sme si dycky dopřáli mísu párků za dvanáct vočí...fšechno bylo strašně jednoduchý, stačilo pár korun a jedinej trabl byl sehnat na druhej den vomluvenku do školybigsmile ...a pag se do toho začli míchat ňáký ty farmaka a celý to šlo do prdelesmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.03.2008 11:50:18
Offline

Re: Drinky starých časů....

My sme slili litr režné s litrem zelené,promíchali to a fertygevil

a jak nebyli háky tak to řešila výčepka dochucená potravinovou trestí na příslušný alkoholsmokin

Nejběžněji rumsmile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
21.03.2008 11:57:46
Offline

Re: Drinky starých časů....

...zbohatlíci surprised modrej iron jsme "čistili" přes skývu chleba smile2
...když bylo co slavit, obětovali jsme za alpu cool
...ovšem v dobách rannýho a nerozvážnýho mládí dokázalo divy i 18° pivo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
21.03.2008 11:58:42
Offline

Re: Drinky starých časů....

Kelly01 psal:

My sme slili litr režné s litrem zelené,promíchali to a fertygevil

a jak nebyli háky tak to řešila výčepka dochucená potravinovou trestí na příslušný alkoholsmokin

Nejběžněji rumsmile1

Výčepka sick
Onehdá mi to nalejval jeden hospodskej na oujezdě, že prej je to finská s džusem sicksick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 11:59:01
Offline

Re: Drinky starých časů....

Kelly01 psal:

My sme slili litr režné s litrem zelené,promíchali to a fertygevil

a jak nebyli háky tak to řešila výčepka dochucená potravinovou trestí na příslušný alkoholsmokin

Nejběžněji rumsmile1

No ale zkus si dneska koupit výčepku....to je pomalu na slepeckou hůlsmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
21.03.2008 12:20:18
Offline

Re: Drinky starých časů....

ty voe u vsech bych sicksick ja zjednanej kurna ee


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
misi (Člen)
21.03.2008 12:29:09
Offline

Re: Drinky starých časů....

zelenou nemusím... bo to byl první chlast co jsem se z něho zřigal ,...
ve 14cti celou lahev a doma jsem zřigal ganc šecko včetně sestřenice a dvou bratranců...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
21.03.2008 13:02:26
Offline

Re: Drinky starých časů....

misi psal:

zelenou nemusím... bo to byl první chlast co jsem se z něho zřigal ,...
ve 14cti celou lahev a doma jsem zřigal ganc šecko včetně sestřenice a dvou bratranců...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...já teda málogdy bliju, ale po zelený s rumem sem se něgdy f sedumnácti na zábavje ve Zdětíne tag zblil, že sem myslel, že to bude moje poslednísmile2 ...do dneška dycky dyš polknu fefrmincku, tag si na to fspomenubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
21.03.2008 13:06:57
Offline

Re: Drinky starých časů....

..to me si udelal docela chute good a urcite neco z toho vecer vochutnam a zafspominamsmile2good coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
milda (Člen)
21.03.2008 18:58:02
Offline

Re: Drinky starých časů....

K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

My sme slili litr režné s litrem zelené,promíchali to a fertygevil

a jak nebyli háky tak to řešila výčepka dochucená potravinovou trestí na příslušný alkoholsmokin

Nejběžněji rumsmile1

No ale zkus si dneska koupit výčepku....to je pomalu na slepeckou hůlsmile2

U výčepky musíš číst číst noviny a jag nevidíš na písmenka tag se na to vy...bigsmile Lepčí jenom nadpisy, ty sou větší tagže riziko menčí.bigsmilebigsmile


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
maňas (Člen)
21.03.2008 19:04:48
Offline

Re: Drinky starých časů....

osiris psal:

...zbohatlíci surprised modrej iron jsme "čistili" přes skývu chleba smile2
...když bylo co slavit, obětovali jsme za alpu cool
...ovšem v dobách rannýho a nerozvážnýho mládí dokázalo divy i 18° pivo smile1

iron sem nikdy neokusil,ale alpa mi přišla hnusná,takže nemám ani na iron chuť pokuid alpa byla proti tomu výběrovkabigsmilesmokin


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
21.03.2008 19:42:45
Offline

Re: Drinky starých časů....

osiris psal:

...zbohatlíci surprised modrej iron jsme "čistili" přes skývu chleba smile2
...když bylo co slavit, obětovali jsme za alpu cool
...ovšem v dobách rannýho a nerozvážnýho mládí dokázalo divy i 18° pivo smile1

...vy ste teda byli fajnšmekřibigsmile ...lemtal sem Iron i modrej, taktéž Vokenu, gdo by se zdržoval s ňákym cezenimbigsmile ... a s Francofky sme ďáli Alpskej ryzlink, čůčo, votpít, dolejt, zamiksnout a tramtadadábigsmile ...a párkrát sme ďáli vanovej koktejl, zašpuntovat vanu a slejt fšechno, co gdo přines, vot piva, přes víno aš po kořalku a páč f tom bytě bylo málo skleniček, tag sem vodmontoval ze svjetla ve špajzu takovou tu kouli, co funguje jako stínidlo a chlastal sem s toho...pamatuju si, že sem vypil tři ty koule, pag sem umřelbigsmile ...dneska bych se ničeho takovýho nejspíš ani nedotkidontknowsick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2008 20:00:40
Offline

Re: Drinky starých časů....

...tag to máš nemlich stejný zážitci, jakorát já troubil tramtarááááááára bigsmile
...jen s toho červenýho čůča uš f životě nebudu dělat šampáňo, tuplem né sifónovou flaškou, kór dyš si zrouna společencky unavenej nebudu pamatovat kolik bombiček že sem to tam flák bigsmile to víš že jo, uhots, vymalováno, strop červenej jag f bordelu bigsmile

ps: jó a vobyčejně bylo točený f belíkách a f troubje ňákej čokl bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
21.03.2008 20:13:05
Offline

Re: Drinky starých časů....

pro pivo do kýblu a pak vodka, léta jsem ji cejtil a šel jsem sick
zelenou, žitnou, rum, jednou holky pily kolu s vínem a došla kola tak jedna buchta povídá tak si dáme rum s vínem, jo a sick po tom i moje žena a to už něco znamenábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
21.03.2008 20:19:59
Offline

Re: Drinky starých časů....

V drogerce byl litr železitýho za vosm vočígoodsmokin


God Save The Queen!
bery (Člen)
21.03.2008 20:22:36
Offline

Re: Drinky starých časů....

Filous psal:
osiris psal:

...zbohatlíci surprised modrej iron jsme "čistili" přes skývu chleba smile2
...když bylo co slavit, obětovali jsme za alpu cool
...ovšem v dobách rannýho a nerozvážnýho mládí dokázalo divy i 18° pivo smile1

...vy ste teda byli fajnšmekřibigsmile ...lemtal sem Iron i modrej, taktéž Vokenu, gdo by se zdržoval s ňákym cezenimbigsmile ... a s Francofky sme ďáli Alpskej ryzlink, čůčo, votpít, dolejt, zamiksnout a tramtadadábigsmile ...a párkrát sme ďáli vanovej koktejl, zašpuntovat vanu a slejt fšechno, co gdo přines, vot piva, přes víno aš po kořalku a páč f tom bytě bylo málo skleniček, tag sem vodmontoval ze svjetla ve špajzu takovou tu kouli, co funguje jako stínidlo a chlastal sem s toho...pamatuju si, že sem vypil tři ty koule, pag sem umřelbigsmile ...dneska bych se ničeho takovýho nejspíš ani nedotkidontknowsick

pitralon s černou limčougoodsick


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
22.03.2008 10:15:27
Offline

Re: Drinky starých časů....

Baltazar psal:

pro pivo do kýblu a pak vodka, léta jsem ji cejtil a šel jsem sick
zelenou, žitnou, rum, jednou holky pily kolu s vínem a došla kola tak jedna buchta povídá tak si dáme rum s vínem, jo a sick po tom i moje žena a to už něco znamenábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...svařenej rum s vínem sme pívali vo zimních službách v mym prvnim zaměstnání, hadí polifka sme tomu řikali...jednou se po tom kolega hrozně zryl, upat a poblil se do sněhu a páč byl chabrus na plíce, tag sme si mysleli, že má ňáký chrlení krve a zavolali sme mu záchranku...holt sme byli pjekně nalitý a moc nám to nemyslelo...no a přijela doktorka, čuchla k němu a řiká, co ste to chlastali, dyk von  je jenom hrozně vožralej a poblitejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
22.03.2008 10:39:38
Offline

Re: Drinky starých časů....

Ty voe vy ste kuci teda , ee uplne mam husi kuzi s tech vasich koktejlu smile1 jo jina doba no.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenda (Člen)
22.03.2008 12:24:54
Offline

Re: Drinky starých časů....

Filous psal:
osiris psal:

...zbohatlíci surprised modrej iron jsme "čistili" přes skývu chleba smile2
...když bylo co slavit, obětovali jsme za alpu cool
...ovšem v dobách rannýho a nerozvážnýho mládí dokázalo divy i 18° pivo smile1

...vy ste teda byli fajnšmekřibigsmile ...lemtal sem Iron i modrej, taktéž Vokenu, gdo by se zdržoval s ňákym cezenimbigsmile ... a s Francofky sme ďáli Alpskej ryzlink, čůčo, votpít, dolejt, zamiksnout a tramtadadábigsmile ...a párkrát sme ďáli vanovej koktejl, zašpuntovat vanu a slejt fšechno, co gdo přines, vot piva, přes víno aš po kořalku a páč f tom bytě bylo málo skleniček, tag sem vodmontoval ze svjetla ve špajzu takovou tu kouli, co funguje jako stínidlo a chlastal sem s toho...pamatuju si, že sem vypil tři ty koule, pag sem umřelbigsmile ...dneska bych se ničeho takovýho nejspíš ani nedotkidontknowsick

Kurva, že já neměl takový kamarády, kde sem mohl dneska bejtsurprised

smile1smile1smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
22.03.2008 14:02:28
Offline

Re: Drinky starých časů....

kua jak ja su rad,ze si muzu v klidu v Tescu koupit Olmecu a neresit sracky na umejvani vokenbigsmilebigsmilegoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
maňas (Člen)
22.03.2008 18:42:48
Offline

Re: Drinky starých časů....

jak to tak čtu,tak se snad ze mě stane abstinentbigsmilebigsmile

asi když sem byl mladej, tak sem byl moc slušnejredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
23.03.2008 08:53:34
Offline

Re: Drinky starých časů....

To já když byl mladej tak jsem moc slušnej nebyl. Nejvíc si pamatuju jak sem toužil po jedný buchtě a ta mrcha mě furt provokovala. Inu koupil jsem si na kuráž láhev vodky. Jako že jsem machr, že jí pak ukážu. U ní doma jsme si tak decentně nalili a nevím kde se stala chyba, pamatuju si jen, jak sem do sebe lil sklenici za sklenicí jako idiot. Co se mělo stát stalo se. Za nedlouho jsem viděl 2x, pak 3x, 4x a pak jsem se vyblil. Takovou rouru jste ještě neviděli. Slečna mě po velkém usilí svlíkla a přenesla do koupelny. Samo sebou, že jsem jí celou trasu zeblil a koupelnu jakbysmet. Pak mě dostala do jejího pokojíku a do růžovejch peřinek. Za nedlouho jsem to zblil taky. To už nevydržela a šla do naší firmy pro tátu. Nahýho mě nesli přes celou ulici k němu do auta. Odvezl mě k němu do firmy, kde mě vysypal do sprchovýho koutu a půllak zaměstnanců se na mě chodilka dívat. Na to dosmrti nezapomenu.

A taky nezapomenu, jak chytrej kamarád z chalupy koupil u nějakýho dědka zaručeně tu nekvalitnější slivovici, za pade litr, no neberte to když nebyli love. Samozřejmě to nikdo nechlastal jen já. Jenže já idiot ty vypil celý a přestal de facto vidět. Pamatuju si, jak sem se z místa konání plazil cca 8metrů k nám domů. Trvalo to hrozně dlouho. Když jsem po hrozném usilí (nohy ochrnuly) odemkl branku a plazil se po zahradě, začal jsem po nějaké době vnímat tupé údery na držku a nějaký řev. Není nad milé uvítání a můj tatík si na to potrpěl. Pak mě vzal za krk a hodil mě do velký káďe s vodou, kde jsem měl z minulého dne asi 5 kaprů. Tak jsem seděl ve vodě, blil a čuměl na ryby. Idiylka.

smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bery (Člen)
23.03.2008 09:48:03
Offline

Re: Drinky starých časů....

goodbigsmile


momentalně zavostalej
huskyb12 (Administrator)
23.03.2008 12:29:08
Offline

Re: Drinky starých časů....

Šumavské bylinné, Malagélo :)))
Přežít vod 14. do 17. let je neskutečná dřina :)))


ale di, Ty brepto ...
Radek-Ban (Člen)
23.03.2008 12:32:30
Offline

Re: Drinky starých časů....

Zdenda :surprisedto zní jak špatnej hororevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ydom (Člen)
23.03.2008 14:02:20
Offline

Re: Drinky starých časů....

jedině zachňachtelgoodgood,druhej densick


Když nejezdím,tak tvořím...
Zdenda (Člen)
23.03.2008 14:03:35
Offline

Re: Drinky starých časů....

Větší horor byl když do mě fotřík chtěl narvat druhej den nějaký jídlo (ve stylu když umíš chlastat tak se teď pořádně nažereš). Na kombinaci třešní s kuřetem do smrti nezapomenu. sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
23.03.2008 18:38:59
Offline

Re: Drinky starých časů....

huskyb12 psal:

Šumavské bylinné, Malagélo :)))
Přežít vod 14. do 17. let je neskutečná dřina :)))

...tydle tři roky byli pro mě taky těšká písemkabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
stoner (Člen)
23.03.2008 19:25:46
Offline

Re: Drinky starých časů....

Zdenda psal:

Větší horor byl když do mě fotřík chtěl narvat druhej den nějaký jídlo (ve stylu když umíš chlastat tak se teď pořádně nažereš). Na kombinaci třešní s kuřetem do smrti nezapomenu. sick

To velmi dobře znám v trochu jiné podobě. Ráno jsem musel na "důkaz večerní střízlivosti" snídat - nejlépe pak čaj s citronem. Když jsem ráno ustál večerní kombinaci, tak tohle mne vždycky dostalo bad

Kelly01 (Člen)
23.03.2008 19:47:18
Offline

Re: Drinky starých časů....

Od 16ti jsem dostával od brunátné matky v kteroukoliv hodinu kýbl do ruky za významného mlčenícool

Akorát mi není jasné jak se dokázala vzbudit třeba ve 3ráno a číhat za dveřmisurprised


God Save The Queen!
stoner (Člen)
23.03.2008 21:15:44
Offline

Re: Drinky starých časů....

Samostatnou kapitolou drinků starých časů bejvalo i beer . Rozdíly mezi pivy byly dost velký. Dnes, kdy si můžeme vařit beer už i doma,  to není ani pravda. Pamatuji vandry po vlastech a putykách českých, který nešlo absolvovat bez korkového špuntu, podvázaných nohavic nebo aspoň černého uhlí. smile1 smile1 smile1

Tom-DK (Člen)
23.03.2008 21:24:23
Offline

Re: Drinky starých časů....

Cokoliv jsem pil vždycky z toho ve finále bylo lečo bigsmile

Baltazar (Člen)
23.03.2008 21:29:20
Offline

Re: Drinky starých časů....

stoner psal:

Samostatnou kapitolou drinků starých časů bejvalo i beer . Rozdíly mezi pivy byly dost velký. Dnes, kdy si můžeme vařit beer už i doma,  to není ani pravda. Pamatuji vandry po vlastech a putykách českých, který nešlo absolvovat bez korkového špuntu, podvázaných nohavic nebo aspoň černého uhlí. smile1 smile1 smile1

svijany,protivín,pražan no a jiné hnusy, ale lili jsme to do sebe hlava nehlavabigsmile


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
23.03.2008 22:13:04
Offline

Re: Drinky starých časů....

stoner psal:

Samostatnou kapitolou drinků starých časů bejvalo i beer . Rozdíly mezi pivy byly dost velký. Dnes, kdy si můžeme vařit beer už i doma,  to není ani pravda. Pamatuji vandry po vlastech a putykách českých, který nešlo absolvovat bez korkového špuntu, podvázaných nohavic nebo aspoň černého uhlí. smile1 smile1 smile1

...mi povidej...takovej jabloneckej Jantar, to byl samosersurprised ...to samý Vratislavice...ale dneska uš se daj...dycky dyš sem jel s kucíma na chalupu na jarňáky, tag sem měl sračku ten tejden tam a pag eště tejden domabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
23.03.2008 22:27:39
Offline

Re: Drinky starých časů....

Jak jsem pingloval ve Zlíně letěl Kapitán a Kormoránsmile1

Ale lidem to chutnalogood

Co odmítali a vylívalo se zkažený bylo Starobrnosick


God Save The Queen!
WenzelB6 (Člen)
23.03.2008 22:39:17
Offline

Re: Drinky starých časů....

a Domažlický Pivovar byl skvjelej na krmení rybekbigsmile

stoner (Člen)
23.03.2008 23:01:26
Offline

Re: Drinky starých časů....

Měl jsem pocit, že čím starší pivovar, tím horší patoky vařil. sick
Jsem rád, že tu zazněly Svijany. Vařili asi pět druhů a vévodila tomu karamelová 13°. Až po tomhle pivu jsem pochopil význam slova "samoser".
Jinak to byla také otázka času. Pochopil jsem i místní, kteří si čvachtali. Stačilo to totiž pít týden dva a tělo už to tolik neodmítalo smile1.

Mirek D (Člen)
23.03.2008 23:04:11
Offline

Re: Drinky starých časů....

huskyb12 psal:

Šumavské bylinné, Malagélo :)))
Přežít vod 14. do 17. let je neskutečná dřina :)))

Totok jsem jednou požil (rozuměj celou flašu za 5 min.) v už pokročilém věku 23 let a dodnes když k tomu čuchnu tak sick


Autobus je taky Suzuki... .
Zdenda (Člen)
24.03.2008 09:47:00
Offline

Re: Drinky starých časů....

stoner psal:
Zdenda psal:

Větší horor byl když do mě fotřík chtěl narvat druhej den nějaký jídlo (ve stylu když umíš chlastat tak se teď pořádně nažereš). Na kombinaci třešní s kuřetem do smrti nezapomenu. sick

To velmi dobře znám v trochu jiné podobě. Ráno jsem musel na "důkaz večerní střízlivosti" snídat - nejlépe pak čaj s citronem. Když jsem ráno ustál večerní kombinaci, tak tohle mne vždycky dostalo bad

Dodneska si pamatuju jak šlupky a zbytky z těch třešní šli blbě prošťourat krz odpad ve vaně.bigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mi (Člen)
24.03.2008 10:03:11
Offline

Re: Drinky starých časů....

bigsmile neni nad to vrhat meč do záchoda ale s umivadla to taky nejdebigsmile


svět je cirkusovej stan
stoner (Člen)
24.03.2008 11:19:23
Offline

Re: Drinky starých časů....

Záchod je pohoda, umyvadlo ještě také jde. good Jednou jsem si chtěl odplivnout 2 litry z okna sick, ale bohužel jsem ho nezvládl otevřít.
Ráno potom umýt topení s pořádnou kocovinou byla soda. To všechno se ještě stalo po pěkné fernetové smršti, takže fernet byl cítit i k sousedům. smile1

Zdenda (Člen)
24.03.2008 16:47:13
Offline

Re: Drinky starých časů....

Jojo, taky jsem jednou vrhal pravidelně celý dopoledne po okno. Musel jsem ale v intervalech bo na ulici chodil debilní soused plejt záhonky. Dolu jsem v tomhle stavu nemohl tak jsem z vokna i chcal. Byste nevěřili pánové co pod oknem vzniklo za útvar! Takovej pořádnej tvrdej (působením slunce) krtinec.

Letos na dovče jsem jako naschvál v den odjezdu dostal menší chřipku. Po dvou dnech jsem se toho nemohl zbavit, tak jsem nasadil rumovo-vodkovou léčbu. Bacily jsem vypudil dokonale, jen ta koupelna v apartmánu kdyby mohla mluvit, navíc sedět na hajzlu a nevědět z jaký díry vám co stříká - supr pocit. Né kdepak, chlast je moje smrt! headshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr