Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kočky prosí o pomoc

Fleur (Člen)
22.03.2008 08:15:25
Offline

Kočky prosí o pomoc

Nemyslela jsem si, že i já s tím budu někdy otravovat, ale včera mi volala mamča, že její kamarádka potřebuje někomu hodnému darovat 2 pětileté kastrované perské kočky (prosím nejlépe obě zaráz). Důvodem je těžká alergie vnuka. Kočky jsou velice hodné, naučené na škrabadlo, jsou trochu plaché a je potřeba si uvědomit, že pravidelná péče o srst je nezbytností.

Vzhledem k mému povolání jsem ochotná zajistit případnou základní veterinární péči za náklady (pokud ten hodný človíček nebude z druhého konce republiky)...

Díky moc, v případě zájmu se mi prosím ozvěte na telefon 605 256 144.

ross (Člen)
22.03.2008 13:38:58
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

tak kdyby tohle četla mladá, tak už je na cestě do Brnabigsmile
nechceš hodit nějaký fotky?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
22.03.2008 16:12:01
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

já už nemůžu smile2už mám dvěbigsmile ale s fotečkama sem s nima


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fleur (Člen)
22.03.2008 16:14:37
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Fotky seženu a snad se mi je sem podaří i dát. Jinak kočky jsou v Praze, takže kdyby pro ně už někdo valil, tak do Brna néééé bigsmile

DODY (Člen)
22.03.2008 16:24:23
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Fleur (Člen)
22.03.2008 17:07:24
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

To já vím, že taková fóra existují, jenže tady mám alespoň trochu jistotu, že se tu navzájem trochu známe a tak nepůjdou čičiny do guláše!Navíc vím, že mezi motorkáři se většinou podaří zvěrstvo udat, páč jsme prima lidi a žereme jenom malé děti, že! Pokud s tím máš problém, tak sorry... redface

inkvizitorr (Administrator)
22.03.2008 17:19:53
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Fleur psal:

To já vím, že taková fóra existují, jenže tady mám alespoň trochu jistotu, že se tu navzájem trochu známe a tak nepůjdou čičiny do guláše!Navíc vím, že mezi motorkáři se většinou podaří zvěrstvo udat, páč jsme prima lidi a žereme jenom malé děti, že! Pokud s tím máš problém, tak sorry... redface

jasně že s tim neni problém, tohle je normální žádost vo pomoc a né žádná pseudoreklama nebo komerce, diskuze je tady vcelku pro jakýkoliv téma a když už tu probíráme jak nakupovat ve vídni nepromok, myslim že tu můžem udat i dvě kočky? néidontknowgood


doba je temná...
gore (Člen)
22.03.2008 19:44:33
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

..a kolik tak zhruba vazej jestli sou to kusani tak sem s nimagood coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Baltazar (Člen)
22.03.2008 19:59:32
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

gore psal:

..a kolik tak zhruba vazej jestli sou to kusani tak sem s nimagood coolsmokinsmokin

že by na zelí, nebo vlastně zeleným??bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
23.03.2008 10:17:49
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

gore psal:

..a kolik tak zhruba vazej jestli sou to kusani tak sem s nimagood coolsmokinsmokin

...že by byl na Velikonoce k vobjedu králik???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fleur (Člen)
24.03.2008 11:35:28
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

ross (Člen)
24.03.2008 12:00:10
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Tak ta moje u těch fotek začala málem mňoukatbigsmile
Jinak do kdy musí být z domu? Zkušenost s touto rasou máme ale nejde to hned


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Romča (Člen)
24.03.2008 12:11:26
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Hezký kočičky, máme doma dvě britský,takže to taky nepůjde. Ale držim palečky,aby se našel někdo kdo si je veme a poskytne jim dobrou péči.

Fleur (Člen)
25.03.2008 06:45:43
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

ross: No bohužel to musí být co nejdřív, vnuk s nima myslím bydlí v jednom bytě... Jinak kočky jsou zvyklé na ostatní čičiny i na psa (teda yorkšíra). Já bych si je vzala sama, ale mám jednopokojáč a v něm už psa a kočku bigsmile

Žirafa (Člen)
25.03.2008 07:17:45
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Romča psal:

Hezký kočičky, máme doma dvě britský,takže to taky nepůjde. Ale držim palečky,aby se našel někdo kdo si je veme a poskytne jim dobrou péči.

Hale a nemáte náhodou modrého nevykastrovaného kocoura...? By se mi pak hodil pro tu mojí na koťátka...good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Romča (Člen)
25.03.2008 08:34:19
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Máme kocoura,ale je krémový tygrovaný a hlavně už je vykastrovaný,začal značkovat a nešlo to. Nám by se taky hodil kocour pro naší kočku,ale je ještě malá, pět měsíců. I když se rozmýšlíme,zda by koťata měla mít, co pak s nim. Ona sice papíry má,ale nikdo ti nepůjčí kocoura s papírama pro kočku, která nemá výstavu. Pak taky kdo  nemá kocoura na výstavy a je papírovej,tak už je většinou vykastrovanej. A další problém je, jak by se to zvládlo s kocourem, aby koťatům nic neudělal.

Žirafa (Člen)
25.03.2008 08:51:51
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Romča psal:

Máme kocoura,ale je krémový tygrovaný a hlavně už je vykastrovaný,začal značkovat a nešlo to. Nám by se taky hodil kocour pro naší kočku,ale je ještě malá, pět měsíců. I když se rozmýšlíme,zda by koťata měla mít, co pak s nim. Ona sice papíry má,ale nikdo ti nepůjčí kocoura s papírama pro kočku, která nemá výstavu. Pak taky kdo  nemá kocoura na výstavy a je papírovej,tak už je většinou vykastrovanej. A další problém je, jak by se to zvládlo s kocourem, aby koťatům nic neudělal.

No té naší je taky 5 měsíců... zatím sháním předběžně... No já vím že jsou inzeráty na půjčení kocoura cca za 1000, a u britek asi pak není problém koťata udat, já už mám předem alespoň pět zamluvených...bigsmile a jedno bych si chtěla nechat aby ta naše kočka nebyla sama a se svým potomkem se snad v pohodě snese... Zatím vím o černém briťákovi ale nevím jaký by ty koťata byly...idontknow aby nakonec nebyly želvovinové ty moc nemusím...
Ale s tím vaším kocourem nevím jak by je snesl, vím že u našich normálních kočet to bývalo v pohodě, ale ty byly hodně venku a domácí kocour byl i většinou táta...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Romča (Člen)
25.03.2008 09:57:20
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Ty naši jsou taky sourozenci, jenže kocour je o rok starší a přes měsíc trvalo než se spolu trochu dali dohromady, kocour hrozně žárlil.Když jsme nebyli doma, museli být odděleně, kočka měla 1,60kg a kocour přes 6 kilo,takže jí dával celkem čočku,až to vypadalo,že by jí snad zakousl. Teď už jsou celkem kamarádi. Proto si spíš myslim,že kocour by žárlil i na koťata a máme je oba doma,takže nejde kocoura hodit ven. Máme kocoura krémovýho tygrovanýho a kočku tu jak nemusíš-želvovinovou. http://motoromca.webovastranka.cz/image … a_Babu.jpg

Žirafa (Člen)
25.03.2008 10:47:04
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Tý jo, ti jsou nádherní, jen podrbat...good no mě se moc nelíbí želvovinové takové ty hodně tmavé, občas do toho nějakej světlejší flek... takhle je nádherná, vypadá spíš jako whiskas... No já doufám že naše kočka když jí zůstane kotě tak to bude úplně v klidu... jsem zvědavá jak moc vyroste, těším se že bude obrovská bigsmile
http://picasaweb.google.cz/reminkovap


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Mour (Člen)
25.03.2008 10:55:55
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Děcko chce taky kocura. Tak bych se chtěl zeptat. To máte venku nějakou šopku nebo kde to vlastně spí??bigsmile

Žirafa (Člen)
25.03.2008 11:14:41
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Mour psal:

Děcko chce taky kocura. Tak bych se chtěl zeptat. To máte venku nějakou šopku nebo kde to vlastně spí??bigsmile

mno, kde ho necháš... naše spí normálně na chodbě v pelíšku (bydlíme v králíkárně takže ven nechodí...) ale třeba dneska spala se mnou v posteli protože byla uražená že jsem jí večer vysprchovala a nemluvila se mnou bigsmile
záleží jak to kotě vychováš... když jsme měli kočky u našich v baráku tak se toulali venku ale na noc většinou zůstávali na chodbě...
Taky záleží co chceš, pokud peršanku tak jak ji tady nabízí tak ta je náročná na údržbu a když ti přinese z venku v kožichu bodláky... to je spíš gaučová kočka...
nejlepší je obyčejnej mourek good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Mour (Člen)
25.03.2008 11:19:38
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
Mour psal:

Děcko chce taky kocura. Tak bych se chtěl zeptat. To máte venku nějakou šopku nebo kde to vlastně spí??bigsmile

mno, kde ho necháš... naše spí normálně na chodbě v pelíšku (bydlíme v králíkárně takže ven nechodí...) ale třeba dneska spala se mnou v posteli protože byla uražená že jsem jí večer vysprchovala a nemluvila se mnou bigsmile
záleží jak to kotě vychováš... když jsme měli kočky u našich v baráku tak se toulali venku ale na noc většinou zůstávali na chodbě...
Taky záleží co chceš, pokud peršanku tak jak ji tady nabízí tak ta je náročná na údržbu a když ti přinese z venku v kožichu bodláky... to je spíš gaučová kočka...
nejlepší je obyčejnej mourek good

...s tím mourkem máš pravdu goodbigsmilebigsmilebigsmile ...na a nás si asi vybralo takové tříbarevné kotě, akorát že nemá kde přebývat idontknow

Lenka (Člen)
25.03.2008 11:26:43
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Mour: jak nemá kde přebývat? však máš haciendu, ne? naše kočky jsou na střídačku v obýváku a venku...přes léto vysazené okno, v zimě si holt musej zaťukat, když chtěj dovnitř nebo ven...no problemo good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Romča (Člen)
25.03.2008 11:29:01
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa:máš pravdu, ta naše neni tak tmavá, má totiž i v kožichu šmrncnutou stejnou barvu jako kocour,takže je světlejší, mezi očima má hezký krémový flek. Jo a teď jsem koukala na stránky whiskas, tedy nevim jestli kupujete zrovna tuhle značku,ale teď rozdávají asi 21tisíc balíčků zdarma a nemusíš ani zaslat žádný kód od žrádla,tak jsem si o něj napsala. Tedy já jsem ještě registrovala do klubu,ale musím jim zaslat ještě papíry, páč to nejde přes internet. Tady je odkaz na ty balíčky. http://www.pwk.cz/novinky_detail.php?art_id=90 a tady ten klub - http://www.pwk.cz/klub_stat_clenem.php

Žirafa (Člen)
25.03.2008 11:34:43
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Jj papíry do klubu jsem posílala asi před týdnem a taky kódy z 2kg jídla a pošlou mi hrneček (tuhle akci na těch stránkách nemají) já jí kupuju jenom tohle, přímo Juniora, ostatní buď odmítá a nebo je potom hyperaktivní... O balíčku jsem nevěděla, to je super tip, díky good

Mour: tak když je takhle hnusně tak by mu opravdu bylo nejlépe alespoň na chodbě, v létě klidně může chrnět venku, třeba v nějaké krabici...? Ale doma je nejlépegood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Romča (Člen)
25.03.2008 11:40:50
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa:právě tu akci na ten hrneček jsem viděla v Tescu na tom žrádlu,ale zrovna jsme toho měli doma dost,tak jsem to ani nevzala. Pak jsem hned koukala na stránky co je to za akci a všimla jsem si těch balíčků zdarma. Ty naši taky nechtějí nic jinýho, prostě nad ostatním ohrnou nos, max. ještě friskies. A je dobrý,že za ty kódy si pak můžeš něco vybrat. My jsme koupili 14kg pytel se žrádlem, tak jsem šla hned sundat kódsmile1 a ještě z nějakejch kapsiček, kupujeme to balení po 4ks. Oni totiž zase ty konzervy i když jsou to ty malí sní  jen trochu a nechtěj to, prostě jen ty kapsičky. A kupuju jim ještě takový ty polštářky, jsou asi 2 druhy. Jinak dost věcí kupuju od Gimpetu, ty mají dobrý mňamky pro kočky a taky pasty na trávení a vitamínový.

Žirafa (Člen)
25.03.2008 11:53:16
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Hale a kde jsi koupila ten 14kg pytel? já ho nikde nemůžu sehnat... a zatím jsem byla líná si ho někde ve zverexu objednat... Jinak to na ten hrneček nemusíš mít koupené přímo s tou samolepkou, stačí kódy z jakéhokoliv krmení dohromady min. z 2kg a poslat jim to... akorát je tam jiná adresa než do klubu (ještě bych jí někde možná našla...) Já jí kupuju taky kapsičky, dneska poprvé dostala takovou tu jako paštiku, tak uvidím až příjdu domů co z ní zbylo... Jinak dělají ještě něco na čištění zubů ale to jsem zatím nikde nepotkala... asi blbě koukám bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Romča (Člen)
25.03.2008 11:59:05
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Ty paštiky od Whiskas mi taky nějak nechtějí žrát, oni jsou spíš na to suchý žrádlo,ale jednou denně dostanou kapsičku a stačí jim to napůl,občas to ani nesní. To na ty zuby taky nevim. Jinak ten pytel nám objednala právě známá co má květinářství,ale bere tam i žrádlo pro psi,kočky. Vyšel nás na necelých 1200,-, ale teď jsem koukala na net a tam ho mají za 900,-,ale zase máš poštovný za 14kg pytel. Ale kočka je malá a sežere všechno, kocour je rozmalenej a občas i nad masem co jim dám třeba z omáčky trhne hlavou a jde pryčsmile1

Romča (Člen)
25.03.2008 12:03:13
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Na ty zuby je tohle http://www.whiskas.cz/produkt/dentabits-pochoutky/ , mají několik druhů - na zuby,na bezoáry (chlupy co si olížou) a pak jenom jako doplňková strava. Jo a taky jim občas koupim to mlíko pro kočky,ale moc jim to nejede,tak jim tam šmrncnu i trochu nomrální,pokud to neni často a nemá po tom třeba průjem,tak to mlíko kočce nevadí.

Žirafa (Člen)
25.03.2008 12:07:23
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Já jí dávám kapsičku tak jednou za 2 dny... a sní jí v pohodě celou, to má ráda... no ten pytel by se hodil, protože to kupuju po těch malých pytlíkách a to jsou min. 2 na týden... ty 2,5 kg nebo kolik juniory nedělají...asi to taky někde objednám... Zrovna předělávám byt, tak přemýšlím jak jí to tam přispůsobit, nějaká šplhadla a podobně...smile1


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Romča (Člen)
25.03.2008 12:10:57
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Je fakt, že ten pytel se vyplatí, to junior dělají jen ty malí pytlíky,to máš pravdu. My jim oboum už dáváme pro dospělí. Kočce jsem kupovala junior,ale obvykle stejně kocour jedl její žrádlo a ona kocoura,takže jsem řekla,že je to jedno, to bych je musela hlídat. Koupili jsme škrabadlo nejdřív pro kocoura, to má asi 120cm a asi 2 měsíce máme škrabadlo do stropu, stálo tedy 3tisíce,ale vyblbnou se na něm oba, hlavně kočka z něho má radost.

Žirafa (Člen)
25.03.2008 13:02:24
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

No já jí nejspíš nějak přispůsobím stěnu na kytky... polepím to kobercem, sysalem, a uvidíme... Teď jsem objednala ten pytel na netu, za 1015, poštovné zdarma a dovezou mi to až domů... ještě jsou k tomu zdarma granule pro velký 1,5 kg... no a taky tam měli to na ty zuby a pamlsky a hračky... takže mě to vyšlo na 1500,- někdy si říkám že bych chtěla být svojí kočkou bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
osiris (Člen)
25.03.2008 13:19:07
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Mour psal:

Děcko chce taky kocura. Tak bych se chtěl zeptat. To máte venku nějakou šopku nebo kde to vlastně spí??bigsmile

...miaaow normál v posteli woe ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
25.03.2008 13:30:37
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

osiris psal:
Mour psal:

Děcko chce taky kocura. Tak bych se chtěl zeptat. To máte venku nějakou šopku nebo kde to vlastně spí??bigsmile

...miaaow normál v posteli woe ;)

NEBUDE TAM MIT TLACENICI? MYSLIM JAKO V TE POSTELI?
JARDAGSF STASTNE ZENATY A TAKOVE BLBE NAPADY NEMIVAJICI :-d :-d


MOTO KOZZI GRISO
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 13:34:22
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Jelikož jsem na kočky teda konkrétně na jejich srst alergickej....tak bych je vzal jedině stažený z kůže a to asi dlouho nepřežijousmile2smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.03.2008 13:41:11
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

K.a.s.y.m. psal:

Jelikož jsem na kočky teda konkrétně na jejich srst alergickej....tak bych je vzal jedině stažený z kůže a to asi dlouho nepřežijousmile2smile2

tak si pořiď takovou tu nahatou...good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 13:45:20
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jelikož jsem na kočky teda konkrétně na jejich srst alergickej....tak bych je vzal jedině stažený z kůže a to asi dlouho nepřežijousmile2smile2

tak si pořiď takovou tu nahatou...good

to není hezký.....já mám radši psiska...konkrétně tyhle tři smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/mucina.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/stenata02.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.03.2008 13:48:18
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

K.a.s.y.m. psal:

to není hezký.....já mám radši psiska...konkrétně tyhle tři smile1
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … mucina.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … nata02.jpg

no hezký to není, ale aspoň to nemá chlupy... hafani jsou krásní, ale v králíkárně žádného trápit nechci...idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 13:50:21
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

to není hezký.....já mám radši psiska...konkrétně tyhle tři smile1
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … mucina.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … nata02.jpg

no hezký to není, ale aspoň to nemá chlupy... hafani jsou krásní, ale v králíkárně žádného trápit nechci...idontknow

ty dvě menší jsou občas u babičky v paneláku a není problém pokud jsi v důchodu a chodíš s nima 5x-6x denně ven,ale to jde blbě když člověk maká to chápu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.03.2008 13:56:48
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

K.a.s.y.m. psal:

ty dvě menší jsou občas u babičky v paneláku a není problém pokud jsi v důchodu a chodíš s nima 5x-6x denně ven,ale to jde blbě když člověk maká to chápu.

No právě... a já bych raději něco většího a to už by chtělo barák a velkou zahradu... ať má prostorgood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 14:02:22
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

ty dvě menší jsou občas u babičky v paneláku a není problém pokud jsi v důchodu a chodíš s nima 5x-6x denně ven,ale to jde blbě když člověk maká to chápu.

No právě... a já bych raději něco většího a to už by chtělo barák a velkou zahradu... ať má prostorgood

smile1 to jo no,ale i tak jsou strašně vděčný když se s nima jde na procházku někam do přírody.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.03.2008 14:07:46
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

K.a.s.y.m. psal:

smile1 to jo no,ale i tak jsou strašně vděčný když se s nima jde na procházku někam do přírody.

Jj to určitě... však to já jsem taky ráda, když se mnou jde někdo na procházku bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 14:09:59
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

smile1 to jo no,ale i tak jsou strašně vděčný když se s nima jde na procházku někam do přírody.

Jj to určitě... však to já jsem taky ráda, když se mnou jde někdo na procházku bigsmile

a nejdeš na vodítku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.03.2008 14:11:56
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

K.a.s.y.m. psal:

a nejdeš na vodítku bigsmile

nee já jsem poslušná a chodím u nohy...bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 14:14:15
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

a nejdeš na vodítku bigsmile

nee já jsem poslušná a chodím u nohy...bigsmile

Tak to je jinásmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
25.03.2008 15:55:47
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

a nejdeš na vodítku bigsmile

nee já jsem poslušná a chodím u nohy...bigsmile

No z pohledu nezávislého pozorovatele to spíš vypadá že Ondráš chodí u nohy toběbigsmileevil

Žirafa (Člen)
25.03.2008 20:26:49
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Lihy psal:

No z pohledu nezávislého pozorovatele to spíš vypadá že Ondráš chodí u nohy toběbigsmileevil

No vzhledem k tomu že mi je pomalu do pasu, tak jo no... bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Ondráš (Člen)
25.03.2008 21:33:56
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Lihy + Peťa: ass

smile1
Mám jiné přednosti...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
25.03.2008 21:37:36
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Ondráš psal:

Lihy + Peťa: ass

smile1
Mám jiné přednosti...smile1

Jo? surprisedbigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Ondráš (Člen)
25.03.2008 21:42:29
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

No... Tak přemejšlim nad těma přednostam... Nějak mě nic nenapadá...surprised
Kočka je čistotnější, míň toho vypije, nehádá se, prdí podstatně mín (a když už tak tolik nesmrdí), jen to auto řídit neumí...
Tak alespoň něco jsem našel.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
25.03.2008 21:46:10
Offline

Re: Kočky prosí o pomoc

Ondráš psal:

No... Tak přemejšlim nad těma přednostam... Nějak mě nic nenapadá...surprised
Kočka je čistotnější, míň toho vypije, nehádá se, prdí podstatně mín (a když už tak tolik nesmrdí), jen to auto řídit neumí...
Tak alespoň něco jsem našel.goodsmile1

No jo, to bych jí měla naučit bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr