Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Elektro závada (nestartuje)

pavelh53 (Nový člen)
24.02.2008 22:38:27
Offline

Elektro závada (nestartuje)

Ahoj, dnes na projíždce mi najednou Baňdour (1200/2001) chcíp, zhasli budíky a nešel nastartovat.bad
Prošel jsem konektory, pojistky, baterku a nic. Musel jsem zavolat pomoc a nechat se odvízt. Myslím si, že by to mohla být spínací skříňka nebo v nejhorším případě řídící jednotka. Nemáte s tím někdo zkušenost čím by to mohlo být? Dík za radu.smile2

Editoval osiris (24.02.2008 23:13:47)

Marcus_86 (Člen)
24.02.2008 22:53:04
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

co cekas od bandita ???? Mrkals na pojistky od spojky a chcipak ? jestli nemas ve zkratu a tak ?

K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 07:16:07
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

pavelh53 psal:

Ahoj, dnes na projíždce mi najednou Baňdour (1200/2001) chcíp, zhasli budíky a nešel nastartovat.bad
Prošel jsem konektory, pojistky, baterku a nic. Musel jsem zavolat pomoc a nechat se odvízt. Myslím si, že by to mohla být spínací skříňka nebo v nejhorším případě řídící jednotka. Nemáte s tím někdo zkušenost čím by to mohlo být? Dík za radu.smile2

čau chlape tak to jsi byl ty?Tak koukám konektory to taky nebyli....Tak to je blbý..snad to nebude nic vážnýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
25.02.2008 08:52:43
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Se mi to stalo na B6 a byla v řiti baterka dal jsem novou a šup hned to jelo, strkal jsem to domů asi 2 km v 35 stupních, pak jsem vylil kombinézu a pad jsem za vlastidontknow


The father of the little princess of the dawn
inkvizitorr (Administrator)
25.02.2008 09:03:16
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Baltazar psal:

Se mi to stalo na B6 a byla v řiti baterka dal jsem novou a šup hned to jelo, strkal jsem to domů asi 2 km v 35 stupních, pak jsem vylil kombinézu a pad jsem za vlastidontknow

tak tak, taky bych nejdříf testnul tu baterkugood


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 09:19:08
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Když jsem tam na ně včera chvíli koukal tak myslím,že baterku zkoušeli z toho VTR vedle..jak připojil baterku tak mu projeli budíky a pak se to vyplo.Mě tohle dělal konektor na kabelu co asi ty budíky a spínačku napájí..jeden kabel tam byl uplně vypalenej.tak jsem opravil a jezdí to do teď.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
25.02.2008 09:23:02
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

no to je ta horší varianta,takpak začít od svazků kabeláže ve světle a pokračovat dálsmile2idontknow


doba je temná...
Radek-Ban (Člen)
25.02.2008 09:35:25
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

surprisedproměřit to začít od pojistek a mrkni se na dobíjení když je baterka nabitá taky nic?smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 09:39:23
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

inkvizitorr psal:

no to je ta horší varianta,takpak začít od svazků kabeláže ve světle a pokračovat dálsmile2idontknow

to jsem mu říkal taky,ale chvátali jsem dom tak jsem se víc nezdržel.smile2smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pavelh53 (Nový člen)
25.02.2008 19:02:28
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Vypadá, že to bude zablokováno imobilizérem (mám tam namontován Motoalarm CS-Mca-100s Systém CS-MCA 100S sdružuje funkce alarmu, imobilizéru a dálkového startu motocyklu).

Dnes jsem si s tím chvilku hrál a když jsem to skusil dát pod alarm a zpět, pak jsem to zkusil natočit na dálku (je to tam po předchozím majiteli) a budíky naběhli ale motor netočil, tak jsem to spustil normálně a naskočil. Ale když jsem to vypnul a zkusil to znovu jenom přes klíč a startér tak to bylo znovu mrtvé. Podle mě to zablokovalo pohybové čidlo alarmu a nejde šťáva z baterky dál. Nemáte někdo zkušenost jak to odblokovat help
Takže to vypadá o trochu líp než včeragood
Ale furt jsem dopadl líp, než kamoš, kterej s náma nejel na letiště Kámen, zůstal doma
a projel to po Jihlavě, tam ho nějakej idiot sestřelil plechovkou a zrušil mu R6.
On to přestál relativně dobře.
Pokud někdo zná ten alarmhelphelphelp

SuJazuwaki (Člen)
26.02.2008 06:32:21
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)


SuJazuwaki
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 06:58:35
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

pokud se to nepodaří odstranit tak ho budeš muset odpojit....aspoň ,že víš čím to je.good
Jinak kamoše je mi líto,ale hlavně ,že je v pořádku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
26.02.2008 14:39:35
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Nedávno sem taky jeden vyřezával z motorky. Je to věc uplně napussy,víc škody než užitku.sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pavelh53 (Nový člen)
01.04.2008 16:50:52
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Takže při výměně řetězu šel dolu i slavnej imobilizér s alarmem a zatím vše nasvědčuje tomu, že je to OKgoodsmile1 Teď už jenom aby skončila ta vypussy zima

VikecB12 (Člen)
01.04.2008 19:52:43
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

No vidíš,nebylo to tak hroznýgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2008 07:59:42
Offline

Re: Elektro závada (nestartuje)

Hlavně ,že závada odstráněna.....třeba se na tý Jettce zase potkáme,ale za jinech okolnostísmile1good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr