Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » problem s novym zákonem

maiky46 (Člen)
30.03.2008 17:33:36
Offline

problem s novym zákonem

zdarvim lidičky mam bandita 600S rok 03 , poměr váha výkon mam v techničáku dobrej ale kilovaty mi nesedí a jednadvacátej rok je daleko, tak to potřebuju nějak ošefovat máte někdo radu jak přímona bandita, někde mi řekli že už suzuki vůbec škrtit nebude někde mi řekli že mi to udělaj ale za 14tisíc co je moc,  tak jestli nemáte fintu jak to zapstat do papíru nebo jestli někdo nemáte na půjčení tu škrtící sadu za finanční odměnu..      díky za odpovědi  maiky 737427872  (banditakmaiky@seznam.cz)


nemam airbag ani abs chci umřít jako chlap!!!
Fik-B6S (Člen)
30.03.2008 17:35:35
Offline

Re: problem s novym zákonem

tak to je pak problém protože tohle ti stejně musí potvrdit suzuki že ti to přiškrtili tak že bych řekl že máš dvě možnosti buď to nechat uškrtit nebo ji prodat a koupit jinou...bad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
maiky46 (Člen)
30.03.2008 17:37:00
Offline

Re: problem s novym zákonem

tj ale někde řikaj že tam musí bejt motorka a někde jim stačí když se to nafotí a dá jim dealer suzuki razítko a to bych moh sehnat takže to nějak ochcat určitě pude


nemam airbag ani abs chci umřít jako chlap!!!
Fik-B6S (Člen)
30.03.2008 17:40:04
Offline

Re: problem s novym zákonem

když stačí razítko od dealera tak to zkus když ho můžeš sehnat osobně jsme to nedělal ale vím že jsme se o to kdysi zajímal bylo to dost složité...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
maiky46 (Člen)
30.03.2008 17:41:15
Offline

Re: problem s novym zákonem

ne jen razítko ještě potřebuju tu škrtící sadu abych ji nemusel kupovat novou,nebo  fotky toho škrcení


nemam airbag ani abs chci umřít jako chlap!!!
Eros (Nový člen)
31.03.2008 19:04:28
Offline

Re: problem s novym zákonem

Ahoj Kluci!!Prosím vás, mám problém s novým zákonem.Pořídila jsem si bandita 600 a má 57kw. Jenže mě tedkom zajímá jak je to s tou podmínkou, že musím splňovat těch 0,16!Jde mi o to, že bandit má v TP tyto hmotnosti: 420/420/216 tj. největší technicky přípustná hmotnost/ povolená/ provozní hmotnost. Jedná se mi o to,jestli z těchto údajů tu podmínku splňuji i když moto má 57kw a já řidičák do 25kw.Zda-li můžu tento motocykl řídit i když má těch 57kw a jestli těch 0,16 můžu počítat z té celkové hmotnosti(největší technicky přípustné) a nebo mi poraďte z čeho se to počítá!!!Nevím jestli se to počítá z celkové a nebo provozní....to fakt nevím a 12 000 za uškrcení se mi dávat fakt nechce!!Díky moc tomu, kdo mi s tímto poradí a napíše mi jeho radu na mail: erca@seznam.cz .redface

Fik-B6S (Člen)
31.03.2008 19:20:49
Offline

Re: problem s novym zákonem

teď od toho novýho zákona to máš stejně fuk protože musíš splňovat obě podmínky a to jak těch 25kw tak i ten poměr výkon váha tak že pokud máš bandita s 57kw v TP a máš papíry na 25kw tak tohle vůbec neřeš protože nesplňuješ už těch 25kw tak že na tu druhou podmínku myslet nemusíš i kdyby  to vyšlo 0,16 tak stejně má víc jak 25kw...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kotlas (Člen)
31.03.2008 21:40:57
Offline

Re: problem s novym zákonem

a jak je to teda teď s tím novým zákonem??? vůbec nic o tom nevím a poměr váha výkon.... nerozumím idontknow Mám bandasku v TP s 25kw a mám noty taky na 25kw, takže tohle mám v pohodě, jen nevím jak je to s tou váhou...


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Lancik (Člen)
31.03.2008 22:22:04
Offline

Re: problem s novym zákonem

Hele uplne jednoduchy jde o to kdyz mas v papirech 25KW coz je prvni podminka abys nelital na motorce ktera ma 80kg a 25kw. To by byla docela pecka nemyslis...logicky...Pocita se to samozrejme z ty treti vahy provozni hmotnost coz bejva okolo 200kg takze 25/200=0.125kw na 1kg vahy. Takze nepresahuje 0.16 takze splnuje...Pokud chcete vedet na jaky nejlehci motorce muzete jezdit ktera ma 25kw tak je to 25/0.16=156.25kg tolik musi ta motorka minimalne vazit. No a kdo ma vic jak 25kw tohle vubec resit nemusi pokud ma ridicak do 25kw. To je celygood

Kotlas (Člen)
31.03.2008 22:53:26
Offline

Re: problem s novym zákonem

Lancik psal:

Hele uplne jednoduchy jde o to kdyz mas v papirech 25KW coz je prvni podminka abys nelital na motorce ktera ma 80kg a 25kw. To by byla docela pecka nemyslis...logicky...Pocita se to samozrejme z ty treti vahy provozni hmotnost coz bejva okolo 200kg takze 25/200=0.125kw na 1kg vahy. Takze nepresahuje 0.16 takze splnuje...Pokud chcete vedet na jaky nejlehci motorce muzete jezdit ktera ma 25kw tak je to 25/0.16=156.25kg tolik musi ta motorka minimalne vazit. No a kdo ma vic jak 25kw tohle vubec resit nemusi pokud ma ridicak do 25kw. To je celygood

tak to je v pohoděgood díkes chlape beer


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
misi (Člen)
01.04.2008 07:49:40
Offline

Re: problem s novym zákonem

maiky46 psal:

zdarvim lidičky mam bandita 600S rok 03 , poměr váha výkon mam v techničáku dobrej ale kilovaty mi nesedí a jednadvacátej rok je daleko, tak to potřebuju nějak ošefovat máte někdo radu jak přímona bandita, někde mi řekli že už suzuki vůbec škrtit nebude někde mi řekli že mi to udělaj ale za 14tisíc co je moc,  tak jestli nemáte fintu jak to zapstat do papíru nebo jestli někdo nemáte na půjčení tu škrtící sadu za finanční odměnu..      díky za odpovědi  maiky 737427872  (banditakmaiky@seznam.cz)

Normálně jezdi, je tam napsáno přece bud poměr váha výkon  nebo kilowaty... takže pohoda..bigsmile


Blu one.... old one
Fik-B6S (Člen)
01.04.2008 08:05:52
Offline

Re: problem s novym zákonem

misi psal:
maiky46 psal:

zdarvim lidičky mam bandita 600S rok 03 , poměr váha výkon mam v techničáku dobrej ale kilovaty mi nesedí a jednadvacátej rok je daleko, tak to potřebuju nějak ošefovat máte někdo radu jak přímona bandita, někde mi řekli že už suzuki vůbec škrtit nebude někde mi řekli že mi to udělaj ale za 14tisíc co je moc,  tak jestli nemáte fintu jak to zapstat do papíru nebo jestli někdo nemáte na půjčení tu škrtící sadu za finanční odměnu..      díky za odpovědi  maiky 737427872  (banditakmaiky@seznam.cz)

Normálně jezdi, je tam napsáno přece bud poměr váha výkon  nebo kilowaty... takže pohoda..bigsmile

Novela už to buď maže a dává tam A tak že tam bude napsáno 25kw a zároveň 0,16kw/kgbad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
sonyk (Člen)
01.04.2008 12:25:03
Offline

Re: problem s novym zákonem

jj je to udelany kvuli enduraku ma tak ktery maj lehky motorky tak tam dali to "A" a porad nechapu proc si lidi nejdriv koupi otevrenou motorku a pak se ptaj. kupte si mz etz 150 jezdete tri roky jako ja pak si kupte velkou, ma to neco do sebe


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
01.04.2008 12:45:38
Offline

Re: problem s novym zákonem

A to "A" už prošlo parlamentem a je schválené, nebo to je zatím jen návrh!! a "vykládali" to v TV idontknow

Loser (Administrator)
01.04.2008 13:04:00
Offline

Re: problem s novym zákonem

Mour psal:

A to "A" už prošlo parlamentem a je schválené, nebo to je zatím jen návrh!! a "vykládali" to v TV idontknow

tobe to snad muze bejt jedno, partaku, ne? Nebo mas taky jen do 25 kw?smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
01.04.2008 13:09:55
Offline

Re: problem s novym zákonem

Loser psal:
Mour psal:

A to "A" už prošlo parlamentem a je schválené, nebo to je zatím jen návrh!! a "vykládali" to v TV idontknow

tobe to snad muze bejt jedno, partaku, ne? Nebo mas taky jen do 25 kw?smile1

...bigsmilebigsmile tenkrát jak Ti byly parťáku 3 , tak se ridičáky dělaly bez omezení bigsmilebigsmilebigsmile

...já jen aby nebyly desinformace bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2008 13:14:53
Offline

Re: problem s novym zákonem

Co vím já tak je to platný od 1.4.2008


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
01.04.2008 13:25:38
Offline

Re: problem s novym zákonem

Mour: nahodou, ja jsem taky jeste delal bez omezeni (v sedmnacti) az dva roky potom s tim zacali blbnout.
takze nejsem zas tak mladej, jak by se mohlo zdatbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Dada600 (Člen)
04.04.2008 23:06:40
Offline

Re: problem s novym zákonem

No já mám na svý b6 v tp 25kw a poměr vaha výkon 0,2568 to je dobře dle zakona nebo ne??redface

Monty Jack (Člen)
05.04.2008 00:23:44
Offline

Re: problem s novym zákonem

Dada600 psal:

No já mám na svý b6 v tp 25kw a poměr vaha výkon 0,2568 to je dobře dle zakona nebo ne??redface

tak to bych řídit nechtěl ...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Kotlas (Člen)
05.04.2008 01:56:11
Offline

Re: problem s novym zákonem

Dada600 psal:

No já mám na svý b6 v tp 25kw a poměr vaha výkon 0,2568 to je dobře dle zakona nebo ne??redface

tak pokud nemáš bandasku odlehčenou na 97,4 kg tak je to docela blbost ne??, bigsmileidontknow jak tu psal Lancik poměr na bandita s 25kw vychází na asi na 0,125 takže seš v pohoděgood


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr