Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » to yello:

šmidaN (Člen)
28.01.2007 13:14:51
Offline

to yello:

prosim tě za kolik se u vas v špagetově da pořídit shark RSF2 nebo RSF2i .,????dělal jsem v meranu a meli tam vzdycky na jaro big slevy ,ale nechce se mi tam jezdit 1000km tam a zpět ,kvuli jedne helmy ....šlo by eventuelně to pořešit přes tebe ?? možna bych vzal dvě ,L a S ...help

yello (Člen)
28.01.2007 17:31:53
Offline

Re: to yello:

Jukni treba sem,jen abys byl v obraze:
http://search.ebay.it/search/search.dll … category0=


...che palle !!!
šmidaN (Člen)
28.01.2007 19:53:51
Offline

Re: to yello:

hmm ,tak vzhledem k tomu že u nas vetsina  rsf 2  neslo pod 6800,- tak dat za ni cca 5 by nebylo spatne .....good

inkvizitorr (Administrator)
28.01.2007 20:36:04
Offline

Re: to yello:

šmidaN psal:

hmm ,tak vzhledem k tomu že u nas vetsina  rsf 2  neslo pod 6800,- tak dat za ni cca 5 by nebylo spatne .....good

hmm, když k tomu přičtu poštovný k yellovi, poštovný k tobě a víceméně nemožnost případný reklamace, tak to bude výhodnej kauf bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
28.01.2007 20:39:45
Offline

Re: to yello:

A k tomu moje oblíbené DPHsmile1


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
28.01.2007 20:46:36
Offline

Re: to yello:

vy ste hnusacibigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
šmidaN (Člen)
28.01.2007 21:01:47
Offline

Re: to yello:

mam z italie vemara ,stala 290 E a koupil jsem ji za necelou 100E ...???rekli jsme mame 100 a prodavač mavl rukou a neresil to a vytah krabici a ještě popřál hezký den !!a co bych na ni reklamoval ,že když jsem se vyšil tak praskla ?? nebo že se mlží ...pořád se naši slavni obchodnící jen na nas pakujou a mnou si ruce jak sme blbí že jim to pořad kupujem ,maji na tom rabat 50procent a krouti se jak husenka když maji slevit blbou 5OOstovku ...nemám takové kontakty abych ji tady sehnal novou za good price ...bohužel ,a tak si to zichruju ....nejste vy tez obchodnicíbigsmilebigsmilebigsmile....

yello (Člen)
28.01.2007 21:35:49
Offline

Re: to yello:

...tak nevim.idontknow Vyplati se Ti to? Je tam postovny ke mne 10,00€. Pojisteni(bez toho to nedelam) dalsich 7-12€,no a poslat do CZ,to bude dalsich 18-26 €.
Stoji Ti tech doslova par usetrenych stovek za to?
Zvlast kdyz,jak Ti uz napsal Inkvizz,muzes zapomenout na reklamaci.Ta samozrejme mozna je,ale to bys ji zase musel poslat sem,tady by to bez kecu vymenili,zase to poslat Tobe,(dalsi €)a v te chvili je po vyhodnem nakupu.
Jinak rozhodnuti je na tobe...


...che palle !!!
Palino (Člen)
28.01.2007 22:35:36
Offline

Re: to yello:

šmidaN psal:

prosim tě za kolik se u vas v špagetově da pořídit shark RSF2 nebo RSF2i .,????dělal jsem v meranu a meli tam vzdycky na jaro big slevy ,ale nechce se mi tam jezdit 1000km tam a zpět ,kvuli jedne helmy ....šlo by eventuelně to pořešit přes tebe ?? možna bych vzal dvě ,L a S ...help

Zdar, jedu do Val Senales 17.3. lyzovat a jedno odpoledne v tydnu jezdime na kafco do Merana. Pokud by jsi chtel ten blembak privezt, ozvi se.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
šmidaN (Člen)
29.01.2007 17:36:51
Offline

Re: to yello:

to pavel B12 ,diky za nabidku ,kdyz tak se ti ještě ozvu na mail ..good
to yello : myslel jsem ze tam mas naky svuj oblibeny shop ,kde se da o cenach smlouvat ,treba tak jak sem ti psal v tom meranu ,nechtel jsem to z netu ...ale jinak dik za ochotu goodz netu si to mozu objednat i sam ....to je jasne ...

osiris (Člen)
29.01.2007 17:58:52
Offline

Re: to yello:

...zijete v evrope, nakupovat chcete kvalitni zapadoevropsky zbozi, ale s cenama a chovanim jak na balkanu, za cinsky zbozi - a hlavne slevu a smlouvat idontknow
...normalni je davat slevu na vybehove zbozi, kazove zbozi, mnozstevni slevu, slevu stalemu a velkemu odberateli, no a jeste tak zavadeci cenu pro uvedeni a uchyceni vyrobku na trhu, co chteji ti ostatni ? surprised
...az vam vas zamestnavatel rekne, ze vas odberatel chce slevu, tak proto musite dnes odpracovat 4 hodiny zdarma, tak budete cumet jak puci smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pavel dolínek (Člen)
29.01.2007 18:03:03
Offline

Re: to yello:

osi potreboval bych vybehovou svetle sedou barvubigsmile


"una storia italiana"
osiris (Člen)
29.01.2007 18:08:39
Offline

Re: to yello:

pavel dolínek psal:

osi potreboval bych vybehovou svetle sedou barvubigsmile

...zejtra se stav, ja s tebou vybehnu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.01.2007 18:10:33
Offline

Re: to yello:

osiris psal:
pavel dolínek psal:

osi potreboval bych vybehovou svetle sedou barvubigsmile

...zejtra se stav, ja s tebou vybehnu bigsmile

...tag u toho bych chtěl bejt surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.01.2007 18:14:35
Offline

Re: to yello:

Filous psal:
osiris psal:
pavel dolínek psal:

osi potreboval bych vybehovou svetle sedou barvubigsmile

...zejtra se stav, ja s tebou vybehnu bigsmile

...tag u toho bych chtěl bejt surprisedbigsmile

...prijet taky, pobezime vsichni bigsmile

(ty woe filous, jak te napadlo, ze by mne napadlo, ze by se jednalo o nedobrovolnej beh - u dolinka, pico surprised bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
šmidaN (Člen)
29.01.2007 18:35:26
Offline

Re: to yello:

co neni ve sleve me nezajima ,ze jo jarkene!!bigsmile,a v nasem podniku je to normalni ,dokonce to mame ve smlouvě ,konstrukce  technologie ma dokonce 8 hodin tydne povinost delat zdarma ...sickbeztak to praktikujes aj u tebe v lakovne .a pak te slevy neajimaji bigsmile...

Rebel (Člen)
29.01.2007 18:53:50
Offline

Re: to yello:

Osi.Filous  zase poprskanej monitor...normalně to vidim...


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
šmidaN (Člen)
29.01.2007 19:07:17
Offline

Re: to yello:

to rebel: dosel ti mailik??

Filous (Člen)
29.01.2007 19:10:55
Offline

Re: to yello:

Os:
...no jag mě to napadlo? ...sem si řikal, že si třeba zas zhulenej a máš ramena bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.01.2007 19:15:15
Offline

Re: to yello:

šmidaN psal:

myslel jsem ze tam mas naky svuj oblibeny shop ,kde se da o cenach smlouvat

...reagoval jsem na tohle smile1 to neni nic o opravnenych slevach o kterych jsem psal



Filous psal:

Os:
...no jag mě to napadlo? ...sem si řikal, že si třeba zas zhulenej a máš ramena bigsmilebigsmilebigsmile

...nojo kua bigsmile a nebo tak bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
šmidaN (Člen)
29.01.2007 19:25:33
Offline

Re: to yello:

pro vsechny !! už se radsi na nic neptám bigsmilebigsmile....jdu si vystruhat s brambora naky skopek a napisu si na nej rsf2..a budu king .....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr