Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Alpy ubytování

brus (Nový člen)
29.03.2008 19:22:22
Offline

Alpy ubytování

Prosím o tip na ubytování v Alpách chceme letos vyrazit tak jestli máte někdo příjemnou skušenost za dobrou cenu šup sem stím díkessmile1 good

fifa b 12 (Člen)
29.03.2008 19:33:49
Offline

Re: Alpy ubytování

http://www.camping-passrucker.at/index.htm       tady to máš  do 4 dnu  za 30 a vod 4 dnu za 27 eur  ze snídaní     je to pod Salzburkem asi tak 70 km blízko všude   je tam normalní penzion  a k tomu  i kemp  ceny kempu  ale nevím to tam snad najdeš tak zdar  jo a ešte děla tam  holka co mluví česky good


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Jarken (Člen)
29.03.2008 21:44:47
Offline

Re: Alpy ubytování

www.graggaber.at,
www.pension-embacher.at 

... a jinak v podstatě kdekoliv  evil no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
XJelen (Člen)
30.03.2008 08:09:22
Offline

Re: Alpy ubytování

Už delší dobu to řeším v zimě návštěvou infocentra, kde mi to ubytování najdou sami podle toho co jim řeknugood. Funguje to i v létě, třeba loni v Lienz nám slečinka našla selský dvůr za 18€ se snídaní, sprcha na chodbě, parkování na zahradě pod okny. Kdybych to řešil dopředu telefonem, dostal bych se asi 16€, ale takhle neplatíš telefonbigsmile
Takže najít v místě nejbližší Tourismusverband (bílé "i" v zeleném čtverečku) a tam ti to vytelefonujou a zakreslí ti to do mapygood


Strýcfajtr !!!
frcus (Člen)
01.04.2008 13:04:48
Offline

Re: Alpy ubytování

Sehnat ubytování v alpách je stejný jakou koupit chleba. Absolutně bez problémů a to hlavně v létě. Já osobně pár dní dopředu rozešlu e-maily do penzionů které si předem vyberu a dle odpovědí a ceny se rozhodnu. Zatím vždy bez problémů s cenou okolo 20e za noc. http://www.laroggia.com/ to je v dolomitech http://www.pension-bergfried.at ---- toto je v Kaprunu.goodgood

Editoval osiris (01.04.2008 14:01:58)

vlada1200 (Člen)
06.04.2008 11:50:25
Offline

Re: Alpy ubytování

Jedině penzion!!!!

Jel jsem loňské léto do rakous dvě osoby a moto.

camp v Gmundenu u Traunsee 17,20 EUR za jednu noc           
camp v ZELL am SEE u Zeller see 22,10 EUR za jednu noc

Freezimmer v Lodenhof, Gries im Pinzgau 34 EUR zajednu noc (68EUR dvě noci)

Lepší jsou freezimmery protože to je fakt pohodlnější a mají i garáže pro moto. Takže když budeš mít blbý počasí jako já, tak se alsespoň osušíš!good


Jezdím tak, abych dojel!
Palino (Člen)
08.04.2008 21:39:54
Offline

Re: Alpy ubytování

Jestli neni pozdě, tak bych měl jeden tip. Byl jsem letos dvakrát ve středisku Val Senales, kousek od Merana v Itálii. Roky jsem bydlel v penzionu Leithof ve Vernagu, týdenní pobyt s polopenzí a šestidenním skipasem vychází na 385 Eur. Letos jsem objevil ubytování na salaši, nádherné stylové bydlení, barák s kuchyní, pěknýma sociálkama a pěti ložnicema pro 8-12 lidí za 90 Eur na noc bez stravy, bylo nás 10 a na týden se skipasem to vycházelo 220 Eur na osobu + něco za jídlo, které jsme společně vařili. Můžu vřele doporučit.
Lyžování   www.valsenales.com
Bydlení    www.gurschlhof.it
           www.leithof.it

goodgoodgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
08.04.2008 21:42:20
Offline

Re: Alpy ubytování

Aha, já ještě lyžuji a ty se ptáš na léto, tak sorry, jsem mozkem ještě na sněhubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr