Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nesviti mi budiky

xixao (Člen)
12.01.2008 10:42:17
Offline

nesviti mi budiky

chlapy nechtej mi svitit  budiky i kdyz jsem je rozdelal a dal tam nove zarovky tak tak me to nesviti kdyz je mam rozebryny??poradte vcem by to mohlo bejt diky moc?????helphelphelp

bečka (Člen)
12.01.2008 11:02:58
Offline

Re: nesviti mi budiky

vem zkoušečku a mrkni jestli ti de k žárofkám vubec proud...


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
mr.BSE (Člen)
12.01.2008 12:41:59
Offline

Re: nesviti mi budiky

ja sem mel to stejny  -  akorat to u me bylo jen zarovkama...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
xixao (Člen)
12.01.2008 12:47:02
Offline

Re: nesviti mi budiky

proud tam nejde  nevite kde by to mohlo zloibit abych to nemusel hledat..dikyhelphelp

mr.BSE (Člen)
12.01.2008 12:54:09
Offline

Re: nesviti mi budiky

xixao psal:

proud tam nejde  nevite kde by to mohlo zloibit abych to nemusel hledat..dikyhelphelp

stahni schema a mrkni. mrknu na to taky a treba na neco dojdeme good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
12.01.2008 13:00:02
Offline

Re: nesviti mi budiky

no takze +12V by melo do podsviceni jit ze dvou moznych veci smile1

1, prepinac svetel
2,spinacka


mrkni taky jeste na patou pojistku.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
xixao (Člen)
12.01.2008 13:36:18
Offline

Re: nesviti mi budiky

ok mrknu na to a dam vedet zatim dik....

xixao (Člen)
12.01.2008 15:38:24
Offline

Re: nesviti mi budiky

tak uz to bezi dal jsem tam led diody super..diky moc.....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmile1smile1smile1smile1smile1smile1

Fulltank (Člen)
12.01.2008 17:47:54
Offline

Re: nesviti mi budiky

xixao psal:

tak uz to bezi dal jsem tam led diody super..diky moc.....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmile1smile1smile1smile1smile1smile1

jako misto zarovek ?
idontknow a jak to sviti ?

mr.BSE (Člen)
12.01.2008 17:51:33
Offline

Re: nesviti mi budiky

idontknowidontknowidontknowhelphelp

vymenils zarovky a nic, das tam LEDky a jede to?headshakeheadshakehelp


Second Class Citizen
1130 Café Racer
xixao (Člen)
12.01.2008 19:24:04
Offline

Re: nesviti mi budiky

ne ne bylo to v tom prepinaci svetel bylo to tam nejaky domrseny tak jsem tam dal zrovna LEDky  a sviti to docela dobre mozna to i lepe vypada mam mobryho bandoura tkze tak...goodgoodgood

Fulltank (Člen)
12.01.2008 21:36:53
Offline

Re: nesviti mi budiky

xixao psal:

ne ne bylo to v tom prepinaci svetel bylo to tam nejaky domrseny tak jsem tam dal zrovna LEDky  a sviti to docela dobre mozna to i lepe vypada mam mobryho bandoura tkze tak...goodgoodgood

takze si tam dal ty ledky, ktery maj patici jako zarovka? Nebo to nejak nechapu ...

xixao (Člen)
13.01.2008 01:11:02
Offline

Re: nesviti mi budiky

no presne tak koupil jsem ledky se stejnou patici a frci to.....

Fulltank (Člen)
13.01.2008 12:49:57
Offline

Re: nesviti mi budiky

xixao psal:

no presne tak koupil jsem ledky se stejnou patici a frci to.....

rikas, ze to sviti lip jo? No ja sem jednou zkousel dat ty ledky do blinkru a na pussy ptz moc to nesvitilo

qwerty (Člen)
07.04.2008 12:38:13
Offline

Re: nesviti mi budiky

Muzete mi pls nekdo napsat primo typ (specifikaci) ledek,diod, svetylka ktere tam ma byt ?? mam model 97/98 600S ... dneska sem byl v suzuki a brebtal cosi o dvou typech ale jeden stal 120.- ... tu co sem tam mnel je spalena a neni origos ....... diky moc


WD club member.
VikecB12 (Člen)
07.04.2008 14:00:02
Offline

Re: nesviti mi budiky

A nemá náhodou starej model vobyč žárovky který koupíš na kdejaké pumpěidontknow Jenom se ptám,starej model sem nikdy neměl.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ton@l (Člen)
07.04.2008 14:24:45
Offline

Re: nesviti mi budiky

qwerty psal:

Muzete mi pls nekdo napsat primo typ (specifikaci) ledek,diod, svetylka ktere tam ma byt ?? mam model 97/98 600S ... dneska sem byl v suzuki a brebtal cosi o dvou typech ale jeden stal 120.- ... tu co sem tam mnel je spalena a neni origos ....... diky moc

zajdi do prvni mototechny a tam ti prodaj obyc zarovky ktery tam mas... kus tak do 5 korun jsou tam vzdy dve na budik... joj a pro zichr si jednu vem sebou kdyby nevedeli jake presne potrebujes...ale je to myslim 12V/2,5Widontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Ondráš (Člen)
07.04.2008 14:28:39
Offline

Re: nesviti mi budiky

Já se teda na to taky chystám a řekl bych, že tam jsou žárovky a ne LEDky. Ty by jen tak neprdly.
Chlápek v krámu asi nevěděl vo co gou a tak házel machry a dělal z tebe vola. Kolikýtka tam může bejt? 5W? 10W?
Podle mě se daj taky sehnat v každý Mototechně, pumpě...headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
07.04.2008 14:30:08
Offline

Re: nesviti mi budiky

starý model klasická žárovka 12v 5w


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
07.04.2008 14:37:10
Offline

Re: nesviti mi budiky

nejlip povolit tri imbusy vzat zarovku do ruky a mazat s ni do prvniho obchodu auto motogood


Vzdy muze byt hur :-)
qwerty (Člen)
07.04.2008 14:58:32
Offline

Re: nesviti mi budiky

Banditatom : super todle jsem potreboval goodgoodgood

Ton@l : ja tam nemel origose ( a byly tam spatne podle specifikace od Banditatom ) headshakebadheadshakebad

Ondráš : to bylo v origo suzuki badbadbad


WD club member.
Bandit-Kralik (Člen)
07.04.2008 20:30:20
Offline

Re: nesviti mi budiky

B6 stary model tacho,otackomer- 12V1,2W a kontrolky (olej svetla,atd) 12V1,7W a 12V3,4W.Zjistis to jednoduse,stahni elektro zapojeni,pak soupis soucastek,kde mas rozepsany vsechny dily....porovnej s tim co vymontujes z masiny.Tak jsem to udelal ja.A jeste potrebujes nekoho kdo ti to koupi.Uzu ten papir nosim dva tydny v bunde a nebyl jsem schopnej zajit do mototechny.

VikecB12 (Člen)
07.04.2008 21:02:28
Offline

Re: nesviti mi budiky

Kua já se z vás poseru. Vytáhnu žárovku,podívám se kolik W má a v prvním krámě koupím stejnou,pokud je to nějaká speciální Watáž,tak koupím tu co se nejvíc přibližuje originálu a je po starostech.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
qwerty (Člen)
07.04.2008 21:20:55
Offline

Re: nesviti mi budiky

asi si nectete co pisu : ja nemam origos ani jednu zarovku ! ani jednu ........ potvrdil mi to dokonce i v znackove prodejne suzuki !!! potreboval jsem vedet typ at muzu koupit stejnej vykon akurat v jinym provedeni a to uz vim ...... ja mnel treba v budikach 14V to je jedine co se na tom malem zmrdovi dalo precist ........


WD club member.
Ondráš (Člen)
07.04.2008 23:01:06
Offline

Re: nesviti mi budiky

qwerty psal:

asi si nectete co pisu : ja nemam origos ani jednu zarovku ! ani jednu ........ potvrdil mi to dokonce i v znackove prodejne suzuki !!! potreboval jsem vedet typ at muzu koupit stejnej vykon akurat v jinym provedeni a to uz vim ...... ja mnel treba v budikach 14V to je jedine co se na tom malem zmrdovi dalo precist ........

14V zařízení na 12V elektroinstalaci?surprised

Já teda nejsem elektrikář, ale nebude 14V spíš nějaký typový označení toho svítidla?idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
qwerty (Člen)
08.04.2008 09:01:03
Offline

Re: nesviti mi budiky

no ja mam sice elektroskolu ale uz to jsou prece jen 4 roky kdy sem to naposled pouzil surprised takze sam nevim ....... mam aji patice jine smile2 proste tak to dopada kdyz koupite bouracku a typek si doma na koleni udela vlastni elektriku smile2badbad


WD club member.
maňas (Člen)
09.04.2008 18:58:00
Offline

Re: nesviti mi budiky

hlavně to nechce kupovat v suzuki,bo to sou blázni a nevědí co by si za žárovku řekli viz nahradní do eska  hb3 a hb4
jinak parametry sou v manuálech tam maj snad napsáno co kam patří,je možný,že budíci tam nejsou,že je tam jenom hlavní osvětleníredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
qwerty (Člen)
09.04.2008 22:00:56
Offline

Re: nesviti mi budiky

v suzuki mi rekl za jednu zarovku do budiku 120.- potrebuju 4 tak se mu rekl ze ne ze diky ....... sehnal jsem je pak jednu za 7 kc good sice jen 1,5 W ale i tak to sviti dost aby to slo v noci videt .........uz se risuje ... pristi tyden snad bude komplet i zadni svetlo a vymna oleje ... pak jen prihlasit zaplatit pojistku a jezdit cool


WD club member.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr