Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » instalace MOHA Airborne

pitrman (Člen)
11.04.2008 21:47:27
Offline

instalace MOHA Airborne

cus brambory, mam kuva problem s instalaci tyhle hry.dam to DVD s tou hro do mechaniky, zavru a nic. az treba na popaty se spusti menu, tak jako kliknu install, pak zadam kod, kliknu na "next" zobrazi se kam mi to nainstaluje, kliknu znovu na next, pak to jako nainstaluje celkem rychle direct X, tak zas kliknu next a pak jako ze uz kopiruje hru, ale kurva nic se nedeje, tak sem to tak nechal celej den a nehlo se to ani vo chuja, kuva prece nemuze trvat naistalovat hru dva dny... poradte kuva, chci posusovat nejaky ty skopcakyass, cus
helphelp


in God we trust
Fulltank (Člen)
11.04.2008 21:53:26
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

pitrman psal:

cus brambory, mam kuva problem s instalaci tyhle hry.dam to DVD s tou hro do mechaniky, zavru a nic. az treba na popaty se spusti menu, tak jako kliknu install, pak zadam kod, kliknu na "next" zobrazi se kam mi to nainstaluje, kliknu znovu na next, pak to jako nainstaluje celkem rychle direct X, tak zas kliknu next a pak jako ze uz kopiruje hru, ale kurva nic se nedeje, tak sem to tak nechal celej den a nehlo se to ani vo chuja, kuva prece nemuze trvat naistalovat hru dva dny... poradte kuva, chci posusovat nejaky ty skopcakyass, cus
helphelp

origo nebo kopie?! Nemas to skrabli good

Kelly01 (Člen)
11.04.2008 22:00:12
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

Nakopíruj to do kompu jako ISO a foukni to tam z Alcoholu...


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
11.04.2008 22:45:30
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

pitrman psal:

cus brambory, mam kuva problem s instalaci tyhle hry.dam to DVD s tou hro do mechaniky, zavru a nic. az treba na popaty se spusti menu, tak jako kliknu install, pak zadam kod, kliknu na "next" zobrazi se kam mi to nainstaluje, kliknu znovu na next, pak to jako nainstaluje celkem rychle direct X, tak zas kliknu next a pak jako ze uz kopiruje hru, ale kurva nic se nedeje, tak sem to tak nechal celej den a nehlo se to ani vo chuja, kuva prece nemuze trvat naistalovat hru dva dny... poradte kuva, chci posusovat nejaky ty skopcakyass, cus
helphelp

Já jsem jednou instaloval 2 dny databázi, ale to bylo na virtuální mašině.
Zkusil bych to co říkal Kelly. Když by bylo škrábnuté medium, tak stahnout z internetu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
12.04.2008 00:33:18
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

...von je pičus, jemu nepomůže ani chuj redface bigsmile ...ani dva


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pitrman (Člen)
12.04.2008 01:57:17
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

Kelly01 psal:

Nakopíruj to do kompu jako ISO a foukni to tam z Alcoholu...

pomalu pomalu vjedatore....Filous sice nejsem ale zas tak dalec edotoho nevydim, takze to koukej pjekne popsat radekzaradkemvoeredface  joVosi ty pussy koukej raci poslat ten velkej balik a tady to ty diskuze moc neles kdys tomu nerozumis fuckbigsmile  jo a je to vorigo,  kdyz neslo prvni dvd tak sem jim ho sel hodit na hlavu a vzal sem si druhy, a anito druhykuva nejde


in God we trust
Ondráš (Člen)
12.04.2008 06:05:20
Offline

Re: instalace MOHA Airborne

No tak stáhneš si třeba ten Alcohol, nebo něco podobného. Viz. třeba http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=alcohol, nainstaluješ, máš tam nějakou nabídku na přetažení CD do ISO obrazu na disk. To provedeš, pak ten ISO obraz pomocí toho programu jakoby připojíš (odborně při mountuješ smile1) a buďto spustíš z toho programu, nebo se ti zobrazí jako normální systémový disk. Pak dáš spustit instalaci. Mělo by to jít. Předpokládám, že máš Windows, že jo? help
Moc Linuxáků, nebo Mekařů, či nedej bože BSDčkařů a Solarisáků tu nebude. Za systémy, které jsem opomněl se omlouvám.redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr