Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Odběr proudu na B6

patrik (Nový člen)
09.04.2008 09:43:20
Offline

Odběr proudu na B6

Nevíte někdo kolik je normální odběr B6? Při vypnutém zapalování mi to hází 260mA, baterka je hned prázdná. Mám namontovanej imob., ale když jsem ho odpojil žádnej rozdíl. help

K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 09:51:58
Offline

Re: Odběr proudu na B6

patrik psal:

Nevíte někdo kolik je normální odběr B6? Při vypnutém zapalování mi to hází 260mA, baterka je hned prázdná. Mám namontovanej imob., ale když jsem ho odpojil žádnej rozdíl. help

podle mě by to mělo mít nulový odběr ,ale možná se pletu.Když vypneš klíček tam by se mělo vypnout všechno bez klíčku by nemělo nic fungovat.nemáš tam přidělanýho ještě něco jinýho kromě imobilizeru?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
09.04.2008 10:00:09
Offline

Re: Odběr proudu na B6

u B 650 vzduch zřejmě nulový odběr určitě není, protože když připojim baterku, tak se ozvu takovej elektrickej zvuk, kterej jasně svědčí o nějakym odběru. ale kolik to je, to vážně nevim...cool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 10:02:28
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:

u B 650 vzduch zřejmě nulový odběr určitě není, protože když připojim baterku, tak se ozvu takovej elektrickej zvuk, kterej jasně svědčí o nějakym odběru. ale kolik to je, to vážně nevim...cool

to ti sepne někde nějaký relé,ale u 600 teda jako mě tak to nic nedělá.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
09.04.2008 10:04:28
Offline

Re: Odběr proudu na B6

to je dost možný, ale u mě to zřejmě fakt něco bere, třeba to má co dělat s tím LCD budíkem nebo tak něco....idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
patrik (Nový člen)
09.04.2008 10:09:39
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Nic dalšího připojenýho nemám, něco budou brát budíky(udržení digi hodin)ale to je sotva měřitelný. Proti originálu mám jen diodový světla a ten alarm.

Progear 650 (Člen)
09.04.2008 10:13:16
Offline

Re: Odběr proudu na B6

tak mas zrejme nekde nějakej kraťas no....idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ton@l (Člen)
09.04.2008 10:14:52
Offline

Re: Odběr proudu na B6

patrik psal:

Nevíte někdo kolik je normální odběr B6? Při vypnutém zapalování mi to hází 260mA, baterka je hned prázdná. Mám namontovanej imob., ale když jsem ho odpojil žádnej rozdíl. help

260mA je opravdu hodne...bad


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 10:17:23
Offline

Re: Odběr proudu na B6

patrik psal:

Nic dalšího připojenýho nemám, něco budou brát budíky(udržení digi hodin)ale to je sotva měřitelný. Proti originálu mám jen diodový světla a ten alarm.

budíky nic brát nebudou...ty si udrží čas i když baterku odpojíš...s tou elektrikou jsi ty nebo někdo před tebou něco dělal?Zkus co ti funguje bez klíčku?jako třeba brzdový světla.klakson atd.teoreticky by nemělo fungovat nic.snad jen parkovačka při zamknutí řidítek a otočení ještě o jednu polohu.
Kamarádovi na autě takhle vytloukalo baterku vnitřní osvětlení...jeden spínač byl pořád jakoby trochu sepnutej,ale světlo nesvítilo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
09.04.2008 10:19:31
Offline

Re: Odběr proudu na B6

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 10:20:47
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...

mě ne....asi to má 650 jinak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
09.04.2008 10:24:32
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...

hodiny se vymazou ale muzou mit zalozni baterii ktera udrzi cas...a po pripojeni baterky nemusis nic nastavovatgood


Vzdy muze byt hur :-)
Progear 650 (Člen)
09.04.2008 10:24:38
Offline

Re: Odběr proudu na B6

K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...

mě ne....asi to má 650 jinak.

to bude možná právě ten zvuk, když připojím baterku.... proud do budíků no...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
patrik (Nový člen)
09.04.2008 10:24:55
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Bez klíčku nejede nic, tak to vezu do servisu. Dám vědět co zlobí(jestli na to příjdou).díkysmile2

Ondráš (Člen)
09.04.2008 12:57:42
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...

mě ne....asi to má 650 jinak.

to bude možná právě ten zvuk, když připojím baterku.... proud do budíků no...smile1

Jestli ti cvaká v baterce, tak to bych jí možná radši vyměnil.smile1 Cvakat tam bude nějaký relé.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
patrik (Nový člen)
09.04.2008 14:11:56
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Pro pobavení: servisák vzal stejnej měřák jako já, napojil ho uplně stejně a první měření ukázalo stejnej odběr co jsem avizoval, procvakáme spínače, světla, potaháme za kabely a měříme takřka nulu. Miluji hrátky s elektrikou...sick Trochu mě to připomělo starý škodovky(poklepat+zatahat-opraveno), takže teď budu čekat co se stane. Nikdo nechce rozebírat komplet elektriku když nemusí nic najít.

K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 14:14:20
Offline

Re: Odběr proudu na B6

patrik psal:

Pro pobavení: servisák vzal stejnej měřák jako já, napojil ho uplně stejně a první měření ukázalo stejnej odběr co jsem avizoval, procvakáme spínače, světla, potaháme za kabely a měříme takřka nulu. Miluji hrátky s elektrikou...sick Trochu mě to připomělo starý škodovky(poklepat+zatahat-opraveno), takže teď budu čekat co se stane. Nikdo nechce rozebírat komplet elektriku když nemusí nic najít.

tak to zkus sám...kup si kontaktol a rozeber ty přepínače na řidítkách...zádná velka věda stačí křížovej šroubovák..prostříkej to a to samí udělej u spínačky....bude tam jen něco zaoxidovanýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
09.04.2008 14:15:12
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Nemáš třeba někde proklepanou izolaci, že by ti to házelo na kostru, to byl ale asi oddělalo pojistky...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ton@l (Člen)
09.04.2008 14:27:27
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Ondráš psal:

Nemáš třeba někde proklepanou izolaci, že by ti to házelo na kostru, to byl ale asi oddělalo pojistky...help

pojistky to neoddela tak rychle jsou tam tavne pojistky takze to chvili trva a navic zalezi kde to bude kostrit podle toho bude odporgood


Vzdy muze byt hur :-)
Mour (Člen)
09.04.2008 14:36:40
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Asi bych si s tím trošku pohrál, bo by mě štvalo sem tam neodjet idontknow ....určitě prostříkat a vyfoukat všechny konektory ... ten případný zkrat se bude ve svazku blbě hledat, skoro bych řek, že to téměř nejde, snad prosvítit na konektorech každý samostatný drát surprised

maňas (Člen)
09.04.2008 19:17:50
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:

to Kasym: teda nevim, ale mě se tady hodiny vymyzaly, když sem baterku odpojil...

mě ne....asi to má 650 jinak.

to bude možná právě ten zvuk, když připojím baterku.... proud do budíků no...smile1

nějakej malej odběr to jinak mít musí,když to připojíš,ale jen chvilkovej
surprisedmyslímredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Progear 650 (Člen)
10.04.2008 12:40:34
Offline

Re: Odběr proudu na B6

maňas psal:
Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:


mě ne....asi to má 650 jinak.

to bude možná právě ten zvuk, když připojím baterku.... proud do budíků no...smile1

nějakej malej odběr to jinak mít musí,když to připojíš,ale jen chvilkovej
surprisedmyslímredface

to se dost možný, já tomu nerozumím, od toho tu musí bejt holt někdo jinej..smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
maňas (Člen)
10.04.2008 20:26:24
Offline

Re: Odběr proudu na B6

ne to jako jen logická úvaha,když připojíš baterku tak pokud,tam něco je co je napojený na přímo musí to mít nějakej odběrbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bedřich (Člen)
13.04.2008 20:12:57
Offline

Re: Odběr proudu na B6

S elektriko to je bojbigsmile

... těch 250mA nemám ani jako odběr při zapnutej parkovacích bigsmilegood (všude LED)


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Dudyn (Člen)
13.04.2008 20:48:40
Offline

Re: Odběr proudu na B6

Progear 650 psal:

to je dost možný, ale u mě to zřejmě fakt něco bere, třeba to má co dělat s tím LCD budíkem nebo tak něco....idontknow

Mozna se ti tam nekam ztraci proud (probiji to nekde). 260mA x 12V = 3,12Wattů. To se mi zda hrozne moc na lcd, ale malo na "probijeni". Takze jsem ti prd pomoh surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr