Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pár kriplých fotek

Honza B12 (Člen)
15.04.2008 10:46:01
Offline

Pár kriplých fotek

Tak Kriplík se už vybarvuje, chybí už jen kšilt a klín bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140175.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140097.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140101.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140120.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140122.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140139.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140142.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/honzab12/P4140149.JPG
Filous (Člen)
15.04.2008 10:51:02
Offline

Re: Pár kriplých fotek

...Jeníku sorry, ale ty pizducha trupková vzádu je strašná a ten blatníček mi tam taky neštymujeheadshake ...vobojí mi příde, že to kazí vzhlet tý jinag hesky kraťounký prdele a letmáče...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
15.04.2008 10:58:20
Offline

Re: Pár kriplých fotek

... jak říká Filous, to lešení vzadu je hrozný,  hned sundat a dávat zpět jen na "chvíli nezbytně nutnou" - tj. při cestování.
... ale jinak good good cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 11:02:34
Offline

Re: Pár kriplých fotek

ale prd....jste nepochopili,že to má jako hrazdu při jízdě po zadním tak aby nepřepadbigsmilebigsmile
jinak řeknu jen tohle.........fakt pěkný.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza B12 (Člen)
15.04.2008 11:04:32
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Filous psal:

...Jeníku sorry, ale ty pizducha trupková vzádu je strašná a ten blatníček mi tam taky neštymujeheadshake ...vobojí mi příde, že to kazí vzhlet tý jinag hesky kraťounký prdele a letmáče...

S pizďuchou trubkovou souhlasím, ale potřebuju aby to byl aspoň trochu praktickej strojek a něco abych s sebou pobral. Pod sedlo nedám pořádně ani peněženku, natož foťák nebo nafukovací kámošku bigsmile a na plastovou nádrž připnu tak leda přísavku . Nosič je spáchanej tak aby se dal snadno sundat a bude fungovat i jako madlo spolujezdce. Akorát už teď je mi jasný jak budu lenivej ho sundavatheadshake

Loser (Administrator)
15.04.2008 11:07:48
Offline

Re: Pár kriplých fotek

vogo, a nebude ti ten vejfuck palit zadni gumu? Mi to prijde nejak moc blizko k tomu koluidontknow ... ale to je mozna jen nejaky opticky klam smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Honza B12 (Člen)
15.04.2008 11:09:53
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Loser psal:

vogo, a nebude ti ten vejfuck palit zadni gumu? Mi to prijde nejak moc blizko k tomu koluidontknow ... ale to je mozna jen nejaky opticky klam smile1

Aspoň se dřív vohřejebigsmile,
Na gumu to nefuní.

Mour (Člen)
15.04.2008 11:11:06
Offline

Re: Pár kriplých fotek

No Béčko z toho prostě neuděláš bigsmilebigsmilebigsmile ...pěkná good

joseph (Člen)
15.04.2008 11:11:16
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Hezká motorka,včera mi to pujčil kámoš a moc pěkně to jezdí,gratulace.good

Filous (Člen)
15.04.2008 11:11:26
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Honza B12 psal:
Filous psal:

...Jeníku sorry, ale ty pizducha trupková vzádu je strašná a ten blatníček mi tam taky neštymujeheadshake ...vobojí mi příde, že to kazí vzhlet tý jinag hesky kraťounký prdele a letmáče...

S pizďuchou trubkovou souhlasím, ale potřebuju aby to byl aspoň trochu praktickej strojek a něco abych s sebou pobral. Pod sedlo nedám pořádně ani peněženku, natož foťák nebo nafukovací kámošku bigsmile a na plastovou nádrž připnu tak leda přísavku . Nosič je spáchanej tak aby se dal snadno sundat a bude fungovat i jako madlo spolujezdce. Akorát už teď je mi jasný jak budu lenivej ho sundavatheadshake

...přesně todle sem řikal...motorka jako taková moc pjekná, ale na cestování nebo jízdu ve dvou žádná hitparádasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza B12 (Člen)
15.04.2008 11:23:11
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Filous psal:
Honza B12 psal:
Filous psal:

...Jeníku sorry, ale ty pizducha trupková vzádu je strašná a ten blatníček mi tam taky neštymujeheadshake ...vobojí mi příde, že to kazí vzhlet tý jinag hesky kraťounký prdele a letmáče...

S pizďuchou trubkovou souhlasím, ale potřebuju aby to byl aspoň trochu praktickej strojek a něco abych s sebou pobral. Pod sedlo nedám pořádně ani peněženku, natož foťák nebo nafukovací kámošku bigsmile a na plastovou nádrž připnu tak leda přísavku . Nosič je spáchanej tak aby se dal snadno sundat a bude fungovat i jako madlo spolujezdce. Akorát už teď je mi jasný jak budu lenivej ho sundavatheadshake

...přesně todle sem řikal...motorka jako taková moc pjekná, ale na cestování nebo jízdu ve dvou žádná hitparádasmile2

Cestování v jednom bude v pohodě i s věcma se poskládám, ve dvou to už asi bude horší, ale s tím jsem počítal. Jinak co se pohodlí týče tak jsem docela překvapenej, protože podvozek jde parádně nastavit i na naše tankodromy, stupačky jsou sice vysoko, ale sedlo ještě vejš takže kolena přežijou a díky nižším řidítkům se dá docela vydržet i ten vítr. Uvidím až něco víc najedu, ale zatím spokojenost. Je to něco za něco. Banditka je naprosto univerzální a dobře jedoucí, nikdy dřív jsem neměl motorku která by mě tak nadchla, ale když jsem na ní jel po kriplovi tak rozdíl v zábavnosti je tak velkej, že ty anglánský slabiny překousnu. Do doby než mi v Alpách upadne prdelbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
15.04.2008 11:47:15
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Filous psal:

...Jeníku sorry, ale ty pizducha trupková vzádu je strašná a ten blatníček mi tam taky neštymujeheadshake ...vobojí mi příde, že to kazí vzhlet tý jinag hesky kraťounký prdele a letmáče...

trubky děsný, to je jasný, ale ten blatníček je bóóžígood


doba je temná...
Jarken (Člen)
15.04.2008 12:17:08
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Kapku mimo mísu - Inkviz vzpomeň si na mne zítra-pozítří help beer !Díkes evil


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
inkvizitorr (Administrator)
15.04.2008 12:27:37
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Jarken psal:

Kapku mimo mísu - Inkviz vzpomeň si na mne zítra-pozítří help beer !Díkes evil

počítám s tim, zejtra pojedu vůkolgood


doba je temná...
Zdenda (Člen)
15.04.2008 12:41:21
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Motorka nádherná ale to lešení, sundat a HNED bo to je katastrofa. Vymyslet nějaký rychloupínání a nasazovat jen na velký cestování.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Vostrý Ondřej (Člen)
15.04.2008 21:16:51
Offline

Re: Pár kriplých fotek

jestli se můžu zeptat,kolik koštoval ten tenax???
Líbil by se mi na sv1000.

Antihero (Člen)
15.04.2008 21:26:20
Offline

Re: Pár kriplých fotek

...kráása.
...taky ho chcu, ale ještě musím vydržet.smile2

odkud je krasavec?
mám takovej pocit,že u nás je to s něma dost bída.


There's a pie in the sky when you die.
KOVAL (Člen)
15.04.2008 21:35:18
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Honzo,že je ta věc vzadu hnusná to je jasný ale jak na to koukám,seš si jistej že existuje nějakej origo nosič zrovna na tuhle motorku takhle uchycenej tam kde ho máš uchycenej? Mně se teda zdá jestli to dobře vidím,že tam na těch dvou bodech kde to máš uchycený,tak že dozadu je to taková strašná dýlka nahoru že když tam napálíš naloženej kufr tak to bude páka jako prase na ten ůchyt druhej v řadě.surprised Fuck bych mněl docela strach jestli to nebudeš mít přichycený někde ještě vejš směrem ke světlu aby to bylo k rámu přichycený jako je to u bandasky jak směrem dolu koukaj vzadu u blinkrů pásoviny kterejma je to chycený zhruba u zadních blinkrů k podsedadláku(třeba u givi).Jako to je páka při tý dýlce jak když vemeš do ruky třičvrtě metru dlouhej pajsr a to už je kurva síla přes něj když zvedám šutr.surprised

Honza B12 (Člen)
15.04.2008 22:04:06
Offline

Re: Pár kriplých fotek

KOVAL psal:

Honzo,že je ta věc vzadu hnusná to je jasný ale jak na to koukám,seš si jistej že existuje nějakej origo nosič zrovna na tuhle motorku takhle uchycenej tam kde ho máš uchycenej? Mně se teda zdá jestli to dobře vidím,že tam na těch dvou bodech kde to máš uchycený,tak že dozadu je to taková strašná dýlka nahoru že když tam napálíš naloženej kufr tak to bude páka jako prase na ten ůchyt druhej v řadě.surprised Fuck bych mněl docela strach jestli to nebudeš mít přichycený někde ještě vejš směrem ke světlu aby to bylo k rámu přichycený jako je to u bandasky jak směrem dolu koukaj vzadu u blinkrů pásoviny kterejma je to chycený zhruba u zadních blinkrů k podsedadláku(třeba u givi).Jako to je páka při tý dýlce jak když vemeš do ruky třičvrtě metru dlouhej pajsr a to už je kurva síla přes něj když zvedám šutr.surprised

Je to ještě chycený nerez pásovinou 30x5mm přímo od plotny pod nad světo k podsedlovce  v místě, kde Triumph nabízí takový to madlo ve tvaru kotvy. Je to na dalších čtyřech osmičkách šroubech, tak doufám že by to mělo fungovat. Jinak příjdou na řadu oblíbený plastový sponkybigsmile. Od žádnýho výrobce ani origo jsem nosič pro kufr neobjevilidontknow

Koncovka byla za 6.

PALOUS (Člen)
15.04.2008 22:17:14
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Jendo ser na něgoodhofno tomu rozumějbaduž totiž vidím na tom lešení kýbl vot rokofinalu na tmelení kerej ti daruju,jak je narvanej hlínou a z něj pyšně čumí gandža jak kráva a ty to hrdě valíš krajinou bo tě chlupatý nedostanoubigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Honza B12 (Člen)
15.04.2008 22:28:21
Offline

Re: Pár kriplých fotek

PALOUS psal:

Jendo ser na něgoodhofno tomu rozumějbaduž totiž vidím na tom lešení kýbl vot rokofinalu na tmelení kerej ti daruju,jak je narvanej hlínou a z něj pyšně čumí gandža jak kráva a ty to hrdě valíš krajinou bo tě chlupatý nedostanoubigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

A po odmontování tý trubkový nádhery ji můžu použít pro zaorání další setby smokin

KOVAL (Člen)
15.04.2008 22:36:04
Offline

Re: Pár kriplých fotek

Ok,když si to přidělal vzadu už se nebojim.Akorát sem to na fotce neviděl že jo.smile1
Ale hnusný to je porád stejně.evil
Žes místo kripla nekoupil čoveče nějakýho Sprinta nebo něco z tý řady cestovnějších čoveče?smile1

Fresh Man (Člen)
16.04.2008 10:05:12
Offline

Re: Pár kriplých fotek

goodheská mocgood
trupky hnus
škoda že není černá :)

jen mi příde že vorigo vefuky pod sedlem....mně prostě rajcujougood


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr