Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vzduchový filtr Delo

status_quol (Člen)
15.04.2008 09:31:32
Offline

Vzduchový filtr Delo

ahoj znáte někdo tenhle filtr? Můžu ho tam beztrestně dát coby repliku origa?
http://www.wkmoto.cz/technika/filtry/fi … bce=SUZUKI

ta cena mě totiž vcelku dostalagood

Filous (Člen)
15.04.2008 09:39:01
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

...Delo je značka Louise a bude to vodoba třeba Hifla, ale zrovna u vzducháče ty repliky né dycky fungujou, třeba já dávám origo, páč tech pár korun navíc jednou za 12000 km mě uš nepoloží...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
status_quol (Člen)
15.04.2008 09:50:35
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

a to origo bych sehnal kde? u nás chtěj 700 za hiflo a origo mluvila pani něco vo 1200-1500 sicksick

Filous (Člen)
15.04.2008 09:52:49
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

...proboha!!!surprised ...dybys měl aspoň vyplněnej profil, abych vjeděl do čeho to chcešidontknow ...na B12 ho platim myslim 530,- + - ...zavolej si někam jinam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
status_quol (Člen)
15.04.2008 09:55:21
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Praha 9 sem myslel že si mě pamatuješ na podzim sem u tebe byl pro to závaží do řidítek good

Filous (Člen)
15.04.2008 10:01:02
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

...áááha...hele, skus cinknout Dvořákoj k nám a uvidíš, co ti poví, za to nic nedáš...606 615 683...no a dyby náhodou byla cena lepčí, tag v rámci ňákýho svezení to nemáš do USB tag daleko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
status_quol (Člen)
15.04.2008 10:04:11
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

good bezva díky jdu na to smile1

status_quol (Člen)
15.04.2008 13:44:17
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

hmm tak nejlevnější sem našel asi za 7 kil v partsdepot jinak všude min kolem litru kam na ty ceny chodíte? v Benátkách ho nemá

K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 13:47:30
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

ted jsem koukal u elitu Highflow za asi 480,- jen nevím jestli s daní nebo bez.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
status_quol (Člen)
15.04.2008 13:53:42
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

ale jo repliku seženu... dokonce na tom odkazu co je nahoře tvrděj že to delo dávaj za 100 což mi teda přijde extra málo no ale možná to i pravda je ... ale bylo mi doporučeno nešetřit a dát origo a ten prostě pod 700 nemam šanci

K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 14:07:41
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

to asi jo.
Já tam mám Highflow a tak nějak pohoda.Ani po 25 tis. mi nestoupla spotřeba a jezdím tak nějak kolem 6 lit...s origo po 12 tis jsem jezdil už za 7 a víc.Asi je ten neorigo furt vzdušnější jak origo novej.Už mám,ale radši objednanej novej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
15.04.2008 17:54:57
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

S origem mi nikdy nestoupla spotřeba ani když jsem na něj zapoměl a nechal ho tam 24 místo 18000kmidontknowsurprised

Naopak s neorig už jsem viděl fůru problému...


God Save The Queen!
Progear 650 (Člen)
15.04.2008 17:57:40
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Kelly01 psal:

S origem mi nikdy nestoupla spotřeba ani když jsem na něj zapoměl a nechal ho tam 24 místo 18000kmidontknowsurprised

Naopak s neorig už jsem viděl fůru problému...

tuhle teorii musim potvrdit, novej vzduchac a o litr menší spotřeba...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
status_quol (Člen)
15.04.2008 18:01:33
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

tak když ste se tak shodli tak mi řekněte kam chodíte na ty origo kolem 6 kil... našel sem jich spíš mraky kolem litru a přes litr.. v německu prej stojí taky asi 20 éček ale když si to nechám poslat sem na svejch

Meloun (Člen)
15.04.2008 18:07:43
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow


PURE NAKED BIKE!
Progear 650 (Člen)
15.04.2008 18:09:26
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

neresim.... ale nejde si nevsimnoutm ze ujedes na bandu vic po vymene... a pro zajimavost to obcas sleduju kolik to papá...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2008 07:50:10
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

nesleduju...vím,že jezdím tak 6 - 6,5,ale pro zajímost to občas spočítám...když je to vyrazně víc je čas na novej filtr.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
16.04.2008 07:59:25
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

Chceš mi říct, že si nenuluješ při tankování počítadlo km a jen tak cvičně spotřebu nikdy nespočteš? bigsmile

Filous (Člen)
16.04.2008 08:03:42
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Mour psal:
Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

Chceš mi říct, že si nenuluješ při tankování počítadlo km a jen tak cvičně spotřebu nikdy nespočteš? bigsmile

...čoveče Moure já vopravdu ne...ani to počitadlo nenuluju...počital sem spotřebu jednou, hnet po novotě eště u B6...u B12 sem se k tomu eště nedostalsurprised ...dycky dyš sem na rezervje, tag prostě na první benzince dotankuju a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
16.04.2008 08:12:31
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Filous psal:
Mour psal:
Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

Chceš mi říct, že si nenuluješ při tankování počítadlo km a jen tak cvičně spotřebu nikdy nespočteš? bigsmile

...čoveče Moure já vopravdu ne...ani to počitadlo nenuluju...počital sem spotřebu jednou, hnet po novotě eště u B6...u B12 sem se k tomu eště nedostalsurprised ...dycky dyš sem na rezervje, tag prostě na první benzince dotankuju a fertig...

Tak já jsem nuloval při tankování vždycky...věděl jsem, že na plnou bez přepnutí na rezervu ujedu tak 260 km, no a podle toho jsem tak jaksi s předstihem tankoval...nějakých 12-13 litrů ...byla to spíš zkušenost s předchozím pozapomenutí přepnutí rezervy a následným dojití benzínu s potupným tlačenímbigsmile

vOjTaB6 (Člen)
16.04.2008 08:17:10
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

tu Filous a ostatni zkusene brambory:

A co ty filtry Champion, co prodava Louis? Je to nejaka kvalita, nebo ne?

Este sem premejslel, esli k ladaku dat propustnejsi filtr vot K&N, ale nevim, nejake zkusenosti?


Bandit rulezz!!!
Meloun (Člen)
16.04.2008 08:46:39
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

Mour psal:
Meloun psal:

Vy fakt řešíte na motorce spotřebu???surprisedidontknow

Chceš mi říct, že si nenuluješ při tankování počítadlo km a jen tak cvičně spotřebu nikdy nespočteš? bigsmile

Nikdy!surprisedidontknow
Dělám to jen v autě...
Na motorce raději ani nevědět...to bych si moc nezajezdil řešit takovou věc..headshakesmokin


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
16.04.2008 08:52:01
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

vOjTaB6 psal:

tu Filous a ostatni zkusene brambory:

A co ty filtry Champion, co prodava Louis? Je to nejaka kvalita, nebo ne?

Este sem premejslel, esli k ladaku dat propustnejsi filtr vot K&N, ale nevim, nejake zkusenosti?

...šampijóny nevim, nigdy sem je nejezdil a co se týká KNka, tag počitej, že budeš muset šahat do karburace, u 6tky bych řek že je to zbytečný, každopádně dyš do ní šáhneš a nacpeš tam Dyno, tag tomu pomůžeš, ale bude tě to stát dost peněs a počitej s nárůstem spotřeby...vonehdá to tymdle spůsobem ladil Maxim, jelo mu to, ale taky to žralo vokolo desítky...prostě si myslim, že se to u 6tky nevyplatí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
16.04.2008 08:56:11
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

tu Filous: O.K. sem ti z nedockavosti poslal maila. Ty Championy jsou prej stejny jako origa, aspon mi to tvrdi germansky motorkarsky osazenstvo nasi kancelare. Ale jinak diky.good


Bandit rulezz!!!
Kelly01 (Člen)
16.04.2008 09:30:33
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

piču pussy smile1

origoš je origoš a za 7 kil nebo co stojí se hodí,kvůli ušetřeným 3 kilům na 18000km to tu nepochopímsurprised


God Save The Queen!
status_quol (Člen)
16.04.2008 10:30:20
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

ale jo jasně proto se už asi po 3 ptám kde teda ten filtr koupit klidně si ho i nechám poslat když bude za rozumnou cenu v suze na Hájích za něj chce 1200 u nás to samý to se mi prostě dát nechce tak poraďte kde ste ho naposled kupovali vy

Ton@l (Člen)
16.04.2008 10:44:14
Offline

Re: Vzduchový filtr Delo

status_quol psal:

ale jo jasně proto se už asi po 3 ptám kde teda ten filtr koupit klidně si ho i nechám poslat když bude za rozumnou cenu v suze na Hájích za něj chce 1200 u nás to samý to se mi prostě dát nechce tak poraďte kde ste ho naposled kupovali vy

http://www.partsdepot.cz/index.php?vcc= … zit+%3E%3E
tak treba tadygood


Vzdy muze byt hur :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr