Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Napínák roz.řetězu

luktomas (Člen)
15.04.2008 21:29:39
Offline

Napínák roz.řetězu

Zdravím,ve starších diskuzích jsem se dočetl,že v napináku je pružina,šroub a jaká si kulička.Ja jsem ten šroub vyndal tu pružinu taky ale kuličku jsem tam nenašel.Jak je to tedy s tou kuličkou má tam být či nemá?????idontknow

alex (Člen)
16.04.2008 08:34:00
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

luktomas psal:

Zdravím,ve starších diskuzích jsem se dočetl,že v napináku je pružina,šroub a jaká si kulička.Ja jsem ten šroub vyndal tu pružinu taky ale kuličku jsem tam nenašel.Jak je to tedy s tou kuličkou má tam být či nemá?????idontknow

ja tam tiez ziadnu kulicku nemam...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
16.04.2008 08:34:59
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

myslim, ze tam ani nema byt... namala by tam ziadnu funkciu...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Filous (Člen)
16.04.2008 09:08:35
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

...žádná kulička tam nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
alex (Člen)
16.04.2008 09:39:00
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

luktomas psal:

Zdravím,ve starších diskuzích jsem se dočetl,že v napináku je pružina,šroub a jaká si kulička.Ja jsem ten šroub vyndal tu pružinu taky ale kuličku jsem tam nenašel.Jak je to tedy s tou kuličkou má tam být či nemá?????idontknow

vidis tu niekde kulicku??? bigsmile http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=96417


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Monty Jack (Člen)
16.04.2008 13:22:58
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

alex psal:

vidis tu niekde kulicku??? bigsmile http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=96417

..... když, přivřu vobě voka, tak jsou trochu kulatý ty podložky smile1 ...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
luktomas (Člen)
16.04.2008 15:00:15
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

alex psal:
luktomas psal:

Zdravím,ve starších diskuzích jsem se dočetl,že v napináku je pružina,šroub a jaká si kulička.Ja jsem ten šroub vyndal tu pružinu taky ale kuličku jsem tam nenašel.Jak je to tedy s tou kuličkou má tam být či nemá?????idontknow

vidis tu niekde kulicku??? bigsmile http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=96417

právě protože jí tam nikde nevidim ani jí tam nemám tak mi bylo divné že někdo psal že tam je.smile1

luktomas (Člen)
16.04.2008 15:05:51
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

Ještě jsem tam četl když se vrací spatky napínak má se otočit zadním kolem při zařazené rychlosti pak teprve vsunout tu pružinu a zajistit tim šroubem. To se musí?????A co když jsem tim kolem nepohnul???

osiris (Člen)
16.04.2008 15:40:19
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

ad1: tak už nečti smile1
ad2: pootočením kolem (napnutím do tahu) přes kvalt vymezíš vůle v rozvodech (kolech a řetězu) a tím pak napínák může správně plnit svoji funkci a nevyjede (nevymezí, nenašponuje) moc velkým tlakem (přes rohatku se sám nevrátí zpátky na požadovaný předpětí)smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luktomas (Člen)
16.04.2008 15:44:10
Offline

Re: Napínák roz.řetězu

osiris psal:

ad1: tak už nečti smile1
ad2: pootočením kolem (napnutím do tahu) přes kvalt vymezíš vůle v rozvodech (kolech a řetězu) a tím pak napínák může správně plnit svoji funkci a nevyjede (nevymezí, nenašponuje) moc velkým tlakem (přes rohatku se sám nevrátí zpátky na požadovaný předpětí)smile1

Supr dík v tom případě jsem to udělal na pussyto to teda musím znova rozebrat?Ještě že jsem četlbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr