Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » profukuje laďák

martingsx (Člen)
15.04.2008 09:40:24
Offline

profukuje laďák

Jezdím asi 3 měsíce Scorpiona - ovál nerez.
Na tlumiči zpod zanejtované pásky (na na straně tlumiče ke svodům) mi lehlce profukuje.
Je to běžnej problém nebo Vám laďák po obvodu pláště na koncích perfektně těsní?
Nehledám zbytečný problémy,ale výfuck stál tak 9k, takže žádná láce. Přemejšlím o reklamaci.
Foto z minulý motky ale princip stejný.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/scorpion.jpg
Filous (Člen)
15.04.2008 10:29:21
Offline

Re: profukuje laďák

...třeba Yoshi používá mezi plášť a dýnka tmel...a z vlastní skušenosti vim, že je to děsná pakárna při rozebírání, dyš chceš doplnit vatu...ale těsní to...každopádně po přepjechování sem uš tmel nedával a těsní taky...profukujou hlavně "nounejm" laufy, dyš sem měl gdysy Sharona, tag ten foukal snat fšudesick ...je to prostě jen vo přesnosti spracování...u Skorpiona mě to překvapuje, tam by mělo bejt fše oksurprised ...pokuť si ho koupil ofiko jako že asi jo, dyš stál devítku, tag bych to reklamovat skusil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
15.04.2008 10:31:55
Offline

Re: profukuje laďák

Takhle mě funěl kolem dokola rádoby laďák SLK,ale to sem neřešil,protože mě stál 1000kč fungl novej,ale u tak dragejch laufů by mě to sralo. Jinak RP nefoukal a tedka zatím ani Creptus nefouká. Tata má na mašině Akrapa a ten prozměnu trochu fouká kolem napojení na mezisvodbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
alex (Člen)
15.04.2008 12:08:35
Offline

Re: profukuje laďák

Moj Carbon podfukoval tiez v tom istom mieste ako si oznacil na foto... Vyriešil som to silikonom odolnym vysokym teplotam do 600 stupnov celzia... rozobral som tubu, aplikoval silikon po obvode a zasa poskladal... a nefuci ani trocha... Ale ten tvoj za 9 litrov by som radsej reklamoval a nenechal sa odbit recami typu, ze je to narmalne, ze to za chvilku prestane, lebo sa to zanesie, ze si to musi sadnut na spravne miesto a tak podobne... to su pussyviny... novy vyfuk nesmie podfukovat...na STK by ta s tym poslali do ass... reklamuj a trvaj na vymene...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
misi (Člen)
15.04.2008 12:42:58
Offline

Re: profukuje laďák

odnytovat , zavařit
good


Blu one.... old one
Filous (Člen)
15.04.2008 12:55:18
Offline

Re: profukuje laďák

misi psal:

odnytovat , zavařit
good

...adoprdelesurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
15.04.2008 13:59:26
Offline

Re: profukuje laďák

Určitě zkusit reklamovat za ty prachy.

JIRKASILVER (Člen)
15.04.2008 20:46:12
Offline

Re: profukuje laďák

Reklamovat.Yoschi mi ani nefouklgood

martingsx (Člen)
15.04.2008 20:55:05
Offline

Re: profukuje laďák

Taksem tam volal. Mám se stavit, asi to přenejtujou. Lepit silikonem doma se mi to nechce, protože by se mohl časem vyfoukat. Reklamační řízení s výrobcem z GB tak na měsíc a na to na začátku sezóny nemám a bez trumpety jezdit nebudu.bad

zdenek 1 (Člen)
16.04.2008 20:53:09
Offline

Re: profukuje laďák

¨mám domácí výrobu za 2500 kačen průchozí,a taky v napojení trochu fouká ale v tom kraválu to nejni ani slyšetbigsmile


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
16.04.2008 21:03:42
Offline

Re: profukuje laďák

vykuchaný střevabigsmile neprofukuje ale hlučíevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr