Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nýtovačka.

jura (Člen)
20.04.2008 09:46:48
Offline

Nýtovačka.

Mel by nekdo v okoli Karvine, nebo nekde na Ostravsku,k zapujceni nytovacku na rozvodovy retez?Nebo pouzivate nejakou nahrazku?Radili mi uz i nytovacku na kolo,snad to nepujde nejak spatne.Takze budu rad za kazdou radu.Dik.idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
osiris (Člen)
20.04.2008 10:29:30
Offline

Re: Nýtovačka.

...juro možná si budeš myslet že si dělám prdel, ale dvě kladiva a důlčik smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik1 (Člen)
20.04.2008 10:34:55
Offline

Re: Nýtovačka.

Včera jsem to taky řešil. Nakonec jsem vzal ocelovej profil cca 7x7mm, a uprostřed vybrousil drážku. Nejtek na rozvodáku je malinkej, takže  pak už jen stačila 1 -2 přesně mířený rány a rozvodák je snejtovanej jak z továrny good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Honzik1 (Člen)
20.04.2008 10:38:56
Offline

Re: Nýtovačka.

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Pšán (Člen)
20.04.2008 10:48:36
Offline

Re: Nýtovačka.

..včil jsem se ptal mojeho zlatého mechoše a věř,že ani on si nedělal srandu,ale používá také Osiho systém..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 10:55:16
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

ja teda platim  s suze 1h  max 2(seřízení) 1hod 350 s DPHsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 11:03:16
Offline

Re: Nýtovačka.

PS. nejlepší si udělat sámsmile1 pokaždý mě něčim nasraly (vojebaly)
naposled polily olejem celej předek (motor altík přední kolo )naštěstí zázrakem minuli kotouč když jsem přilej k prvnímu semaforu tak jsem byl jak lokomotiva kouřilo se z celýho motoru jak se vypaloval olejbad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Michal Dk (Člen)
20.04.2008 11:46:32
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

Seřízení ventilů si dělám sám je to práce na max 1,5hod vč Gambrinus 10 2xgoodtakže cena 18,80Kčbigsmilebigsmile

lan (Člen)
20.04.2008 11:57:01
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

no nevím, když to dělal mě, ta za 3 hod, seřízení ventilů a podtlaků karbců za 750 bez DPH (250 za hodinu) a vůbec se neflákal, mohl jsem být přitom a koukat ....

Fulltank (Člen)
20.04.2008 12:00:02
Offline

Re: Nýtovačka.

lan psal:
Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

no nevím, když to dělal mě, ta za 3 hod, seřízení ventilů a podtlaků karbců za 750 bez DPH (250 za hodinu) a vůbec se neflákal, mohl jsem být přitom a koukat ....

to bud rad byl sem se zeptat v Yamaze ve Stary Bouli a tam mi rekli 350podtlaky a ventyly za 1400. Ale prej je zase dobrej...

Kelly01 (Člen)
20.04.2008 12:08:20
Offline

Re: Nýtovačka.

já za to dávám dvojku a nelituji toho..

a klidně bych si to mohl udělat sámsmokin


God Save The Queen!
Honzik1 (Člen)
20.04.2008 12:11:51
Offline

Re: Nýtovačka.

Kelly01 psal:

já za to dávám dvojku a nelituji toho..

a klidně bych si to mohl udělat sámsmokin

A co nám tím chce autor říci? idontknow
bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 12:17:13
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzik1 psal:
Kelly01 psal:

já za to dávám dvojku a nelituji toho..

a klidně bych si to mohl udělat sámsmokin

A co nám tím chce autor říci? idontknow
bigsmile

...že neni socka jako ostatníbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
jura (Člen)
20.04.2008 12:18:26
Offline

Re: Nýtovačka.

Dik za rady,asi pouziju Osiho system,smile1,servisum moc neverim,takhle vim ,ze to je o.k.
A nemusim pak nic reklamovat a dohadovat se.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Vašek (Člen)
20.04.2008 13:50:34
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

Milý Honzíku, vždy když jsem dával motorku do servisu na seřízení ventilů a karbeců, tak jsem čekal okolo šesti hodin, než bude hotovo. Cena naposledy 2500,- Kč. Takže mě to, co píšeš, přijde vcelku normální smokin

Honzik1 (Člen)
20.04.2008 13:53:38
Offline

Re: Nýtovačka.

Vašek psal:
Honzik1 psal:

Sorry za OT, ale když už jsme u toho přijde Vám normální, že si řeknou v servisu za seřízení ventilů min 4 hodiny práce? A ještě dělaj že přesně neví kolik hodina práce stojí? " Myslím 450 kč/h nebo něco takovýho?" No hned jsem utikal pryč...
Chci znát Váš názoridontknow

Milý Honzíku, vždy když jsem dával motorku do servisu na seřízení ventilů a karbeců, tak jsem čekal okolo šesti hodin, než bude hotovo. Cena naposledy 2500,- Kč. Takže mě to, co píšeš, přijde vcelku normální smokin

Milý Vašíku, mě zase nepřijde normální když si někdo učtuje za práci, kterou neudělal bigsmile ALe dík za názor good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 13:59:59
Offline

Re: Nýtovačka.

Milý Vašíku nevim jak náročný je seřízení karbcu ale na ventily 4h je moc do 3h jsem se vešel na první garančce s kontrolou všehoidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 14:08:51
Offline

Re: Nýtovačka.


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Vašek (Člen)
20.04.2008 14:27:33
Offline

Re: Nýtovačka.

Bandit 650A psal:

Milý Vašíku nevim jak náročný je seřízení karbcu ale na ventily 4h je moc do 3h jsem se vešel na první garančce s kontrolou všehoidontknow

Nevím jak náročný je seřízení karbců, nikdy jsem to nedělal a ani se do toho nehodlám v blízké budoucnosti pouštět. A do ventilů jakbysmet. V tomto případě nějakou tu kačku radši pustím, než abych se v tom hrabal sám smokin

Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 14:37:41
Offline

Re: Nýtovačka.

to chápu smile1ventily jse daj je to jen mechanická záležitost ale karbce podle oka neseřídíš (podtlaky)

Ps.woko nenipussywoko vidí bigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
XJelen (Člen)
20.04.2008 15:19:38
Offline

Re: Nýtovačka.

Bandit 650A psal:

...do 3h jsem se vešel na první garančce s kontrolou všehoidontknow

Nechci ti brát iluze...byls "u toho"?
Já jen že na výměnu oleje jsou ty tři hodiny taky dostbigsmile Co si představuješ tou "kontrolou všeho"? Vím jak obyčejně garančky končejbigsmile nevim teda jak u vás, ale možná jste tam všichni k sobě strašně férovígood


Strýcfajtr !!!
Radek-Ban (Člen)
20.04.2008 15:32:17
Offline

Re: Nýtovačka.

XJelen psal:
Bandit 650A psal:

...do 3h jsem se vešel na první garančce s kontrolou všehoidontknow

Nechci ti brát iluze...byls "u toho"?
Já jen že na výměnu oleje jsou ty tři hodiny taky dostbigsmile Co si představuješ tou "kontrolou všeho"? Vím jak obyčejně garančky končejbigsmile nevim teda jak u vás, ale možná jste tam všichni k sobě strašně férovígood

smile1je mě to jasnysurprised byla to první tak ventily,krk řízení,olej filtr,uchycení kde čehosmile1 nebudu se tam dohadovat za každou kačku stejně to wojebaly (taky vojebávam co se dá tak si nedělam iluze) změnil jsem servis kdybych si orazítkoval servisní knížku sám tak tam ani nechodimsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Michal Dk (Člen)
20.04.2008 18:33:00
Offline

Re: Nýtovačka.

Kelly01 psal:

já za to dávám dvojku a nelituji toho..

a klidně bych si to mohl udělat sámsmokin

Já si to ze zásady sám nedělám platit za to zatím nemusím ,možná časem bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
20.04.2008 20:38:45
Offline

Re: Nýtovačka.

Já nato mámgood

A rád do toho kibicujievil


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
20.04.2008 21:11:02
Offline

Re: Nýtovačka.

Tak to je jiná znáš třeba slovo baví mě to nebo je to můj koníček.Spousta lidí si myslí že na to má.Ale  frajer Luke ve filmu Pahorek říka že: Největší frajeřina je nemít na togood

Kelly01 (Člen)
20.04.2008 21:14:29
Offline

Re: Nýtovačka.

A časem mi to nehrozí,jsem vozářenejsmile2headshakecool


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
20.04.2008 21:18:23
Offline

Re: Nýtovačka.

To ještě není konec vím vo čem mluvímgood

Pajk (Člen)
20.04.2008 21:26:33
Offline

Re: Nýtovačka.

Mě nepřijde že 3 - 4 h na ventily je nějak moc pokud to chci udělat pořádně s veškerou demontáží všech možnejch pussyvin, změření, šeštelování a všechno zpět. Spíš by mě překvapilo když někdo řekne za hodinu, toho bych se bál.

Michal Dk (Člen)
20.04.2008 21:49:02
Offline

Re: Nýtovačka.

Dělám si to na svý ne na kšeft předvedu můžeš si vzít stopky max 1,5hodgoodbigsmilebigsmile

Pajk (Člen)
20.04.2008 22:15:35
Offline

Re: Nýtovačka.

Neřikám že ne, ale každej má jiný nároky na postup a odvedenou práci, nemyslím to osobně, ale je práce a práce. Někdo to udělá skoro na stovku přesně a někomu to střelí 5 stovek.bad a jinej ti třeba ještě k ventilum pošteluje laksick Ale samozřejmě že je to o šikovnosti toho mechoše a ne jenom o čase.

Michal Dk (Člen)
20.04.2008 22:25:21
Offline

Re: Nýtovačka.

Proto píšu že to dělám pro sebe nechci sám sebe omrdatbigsmilebigsmile

Antihero (Člen)
20.04.2008 22:32:55
Offline

Re: Nýtovačka.

...mechanik kterej dělá ventily 3-4 hodiny už dávno chcípnul hlady...


There's a pie in the sky when you die.
Michal Dk (Člen)
20.04.2008 22:39:46
Offline

Re: Nýtovačka.

good

martingsx (Člen)
21.04.2008 07:42:37
Offline

Re: Nýtovačka.

Michal Dk psal:

Dělám si to na svý ne na kšeft předvedu můžeš si vzít stopky max 1,5hodgoodbigsmilebigsmile

1,5 hodiny jo surprised ale to jedině v případě že to jen rozděláš a zase složíš co?
Takže předpokládám, že netěsníš víko ventilu silokem, ventily neseřizuješ s přesností tak na 2 setiny mm apod.
Navíc u Skovýho modelu musíš sundat kapotáže, jinak všechno podřeš.
Ventily na bandasce seřizuju několik let, baví mě to ale odfláknout to za 1,5 hodiny - no nic moc.
Kdybych přišel do servisu a tam mi někdo tvrdil, že ventily u mý B12S udělá za 1,5 hodiny radši bych šel jinam.

Honzik1 (Člen)
21.04.2008 15:13:55
Offline

Re: Nýtovačka.

martingsx psal:
Michal Dk psal:

Dělám si to na svý ne na kšeft předvedu můžeš si vzít stopky max 1,5hodgoodbigsmilebigsmile

1,5 hodiny jo surprised ale to jedině v případě že to jen rozděláš a zase složíš co?
Takže předpokládám, že netěsníš víko ventilu silokem, ventily neseřizuješ s přesností tak na 2 setiny mm apod.
Navíc u Skovýho modelu musíš sundat kapotáže, jinak všechno podřeš.
Ventily na bandasce seřizuju několik let, baví mě to ale odfláknout to za 1,5 hodiny - no nic moc.
Kdybych přišel do servisu a tam mi někdo tvrdil, že ventily u mý B12S udělá za 1,5 hodiny radši bych šel jinam.

U Ska nic sundavat nemusíš, plasty tam nevadí surprised Taky proč seřizovat s přesností na 2 setiny mm, když máš toleranci 5 setin, ale to už je tak nějak jedno. 4 hodiny je prostě sakra hodně howg bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
martingsx (Člen)
21.04.2008 15:36:42
Offline

Re: Nýtovačka.

Sundat boční plasty aby šlo bez problémů vytáhnout víko ventilů, dále taky demontáž PAIR systému.
Ventily seřizuju vždy na střed. Pokud se po 12 tis km zaklepou ke kraji tolerance, stojí za to je přetočit zpátky na střed. Sami se zpátky na střed se už asi nikdy nevrátí, že? Bude to leda horší.

Michal Dk (Člen)
21.04.2008 19:03:44
Offline

Re: Nýtovačka.

martingsx psal:
Michal Dk psal:

Dělám si to na svý ne na kšeft předvedu můžeš si vzít stopky max 1,5hodgoodbigsmilebigsmile

1,5 hodiny jo surprised ale to jedině v případě že to jen rozděláš a zase složíš co?
Takže předpokládám, že netěsníš víko ventilu silokem, ventily neseřizuješ s přesností tak na 2 setiny mm apod.
Navíc u Skovýho modelu musíš sundat kapotáže, jinak všechno podřeš.
Ventily na bandasce seřizuju několik let, baví mě to ale odfláknout to za 1,5 hodiny - no nic moc.
Kdybych přišel do servisu a tam mi někdo tvrdil, že ventily u mý B12S udělá za 1,5 hodiny radši bych šel jinam.

S nemám klidně si sundavej co chceš ůčtuj 4 hodiny viděls jak to dělám že píšeš něco o odfláknutí viděls že píšeš nic moc.Přelešti křišťálovou kouligood

Pajk (Člen)
21.04.2008 20:12:09
Offline

Re: Nýtovačka.

Honzík 1, nejlepší řešení jak to zjistit je, že si ty ventily uděláš sám a kdybys nevěděl, tak je tady návod jak na to a pak nám to tady napíšeš co a jak.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr