Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » tenax

Vostrý Ondřej (Člen)
17.04.2008 20:34:16
Offline

tenax

jaký máte zkušenosti s touto Jičínskou značkou???
Právě jsem se stal majitelem Sv 1000N  pokukuji po nějakých laděných výfucík a od firmy tenax mi přijdou kvalitní i za celkem přijatelné ceny.
Co vy na to???
Nebo co by jste mi doporučili vy za přijatelný peníz???

mikin (Člen)
17.04.2008 20:37:01
Offline

Re: tenax

Gratulace k Svgood. ja mam Creptus a su spokojene jak blecha

barynek (Člen)
17.04.2008 20:39:57
Offline

Re: tenax

Micron par týdnu namontovaný a good


Bandit 4EVER!!!
KOVAL (Člen)
17.04.2008 20:59:47
Offline

Re: tenax

já si myslim že na sv 1000 nemůžeme doporučit nic páč tady jezdíme na banditech...surprisedcool

Boris (Člen)
17.04.2008 21:14:52
Offline

Re: tenax

Mám tenax a  jsem spokojenej zvuk to má dobrý a cena byla taky  v pohodě  good ,bral jsem ho sice jako mírně jetý po 70km takže jako nový

Pšán (Člen)
17.04.2008 21:40:53
Offline

Re: tenax

..je jedno,co tam dáš..SV má pecku zvuk i s kropítkem z konve..goodsmokin


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
17.04.2008 22:24:11
Offline

Re: tenax

naivkoevil


God Save The Queen!
tomasNJ (Člen)
17.04.2008 22:25:41
Offline

Re: tenax

jezdil sem je na raptoru... titanové


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ton@l (Člen)
17.04.2008 22:26:28
Offline

Re: tenax

mam tez tenax, super zvuk (spis kravalbigsmile ),spokojenostgood


Vzdy muze byt hur :-)
Pšán (Člen)
17.04.2008 22:33:46
Offline

Re: tenax

Kelly01 psal:

naivkoevil

..ale no táák Kelly..to musíš být permanentně v opozici..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jirka Žito (Člen)
17.04.2008 22:39:18
Offline

Re: tenax

Nechal jsem jsem si dělat na gsx1400 otevřený laufy od tenaxu cena něco přez 16tis.bez daně-nedobroušený svary a nedoleštěnej povrch navíc jsem měl jeden požadavek,kterej jsem si musel stejně dodělat sám.Ať se na mě pan Kulhánek nezlobí,ale na to jak to vychvaloval,to byla pajzrovina.
Jenže já jsem pussy a musel jsem mít honem honem uřvaný trubky...Jsou spíš do žluta a to ještě před používáním.Díra kolem 5000,jak když dojde benzín.Naštěstí to Ešner doladil na základní jednotce bez powercomanderu.
creptus za poloviční cenu a téměř dokonalé zpracování,navíc tlumící vložka.A tak nějak se mi zdá že nežloutnou.


Prej mám kundolap ... parchanti jedni ...
Fulltank (Člen)
17.04.2008 22:56:54
Offline

Re: tenax

Jirka Žito psal:

Nechal jsem jsem si dělat na gsx1400 otevřený laufy od tenaxu cena něco přez 16tis.bez daně-nedobroušený svary a nedoleštěnej povrch navíc jsem měl jeden požadavek,kterej jsem si musel stejně dodělat sám.Ať se na mě pan Kulhánek nezlobí,ale na to jak to vychvaloval,to byla pajzrovina.
Jenže já jsem pussy a musel jsem mít honem honem uřvaný trubky...Jsou spíš do žluta a to ještě před používáním.Díra kolem 5000,jak když dojde benzín.Naštěstí to Ešner doladil na základní jednotce bez powercomanderu.
creptus za poloviční cenu a téměř dokonalé zpracování,navíc tlumící vložka.A tak nějak se mi zdá že nežloutnou.

a kdyz zloutne tak se vyhrejva ne ? idontknow ja jen, ze ladak mam pokazdy jen tak jakoby vlaznej bigsmile jen se ptam takze zadny pico pussy narazky

Jirka Žito (Člen)
17.04.2008 23:05:13
Offline

Re: tenax

Kolena určitě ale tam co je vatou obalená perforovaná trubka je plášť celkem studenej.Voni nejsou úplně žlutý,ale při porovnání s chromem jsou nažloutlý.Přitom ty creptusy jsou taky z nerezu a téměř k nerozeznání od chromu.Mrknu na fotky a esi to bude viděr,tak to sem hodim.


Prej mám kundolap ... parchanti jedni ...
Fulltank (Člen)
17.04.2008 23:08:31
Offline

Re: tenax

Jirka Žito psal:

Kolena určitě ale tam co je vatou obalená perforovaná trubka je plášť celkem studenej.Voni nejsou úplně žlutý,ale při porovnání s chromem jsou nažloutlý.Přitom ty creptusy jsou taky z nerezu a téměř k nerozeznání od chromu.Mrknu na fotky a esi to bude viděr,tak to sem hodim.

no prave ja si myslel ze to zloutne (zlati bigsmile ) tim jak se to zahreje a prave kdyz se to nema jak zahrat tak to potom nemuze zezlotnout..to da rozum idontknow . takze to bude chyba vyrobce...zkousel si nejaky pasty? good a podobny vymysli.

Jirka Žito (Člen)
17.04.2008 23:13:52
Offline

Re: tenax

No konečně jsme se našlismile1je to vidět z blízka a právě i tam kde je to studený.Ale ne tak extrémě jako nerez svody,nebo ty kolena.Jo myslim si že to je určitě matrošem.Seru na to třeba spadnu a byla by to práce k hov...smile1


Prej mám kundolap ... parchanti jedni ...
Michal Dk (Člen)
18.04.2008 06:04:57
Offline

Re: tenax

To bude nerez z číny proto žloutnebigsmilebigsmile

DODY (Člen)
18.04.2008 10:30:10
Offline

Re: tenax

Jo,jestli se jich tam v tom chlívě kde to dělaj dočkáš!Cena taky humussick Třeba na můj Bus stojí u Creptusu oba 11 tis a kvalita taky OK good   www.creptus.cz


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Fulltank (Člen)
18.04.2008 21:50:35
Offline

Re: tenax

Jirka Žito psal:

No konečně jsme se našlismile1je to vidět z blízka a právě i tam kde je to studený.Ale ne tak extrémě jako nerez svody,nebo ty kolena.Jo myslim si že to je určitě matrošem.Seru na to třeba spadnu a byla by to práce k hov...smile1

zkusil bych tu lestenku nedavno sem koupil od SONAXu a good nemuzu si stezovat jde to uplne samo. A kdyz nahodis vrtacku se spravnym kotoucem ..prace na pul hodky good bigsmile

Vostrý Ondřej (Člen)
21.04.2008 20:10:48
Offline

Re: tenax

Nejspíš pujdu do toho creptusu.Jen se bojim,jestli to tim nerozhážu a mašina nebude mít výkonový díry.V tenaxu mi řikal,žádný otevřený filtry,nic.Jen nasadit a jezdit.Ale asi by to chtělo někde doštelovat.
Creptus jednoznačně super ceny a zpracování vypadá taky ok.
Tak snad to klapne.
Jinak je nějaký rozdíl mezi nerez a karbonem,krom vizuelniho pohledu???

K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2008 20:16:58
Offline

Re: tenax

Jirka Žito psal:

Nechal jsem jsem si dělat na gsx1400 otevřený laufy od tenaxu cena něco přez 16tis.bez daně-nedobroušený svary a nedoleštěnej povrch navíc jsem měl jeden požadavek,kterej jsem si musel stejně dodělat sám.Ať se na mě pan Kulhánek nezlobí,ale na to jak to vychvaloval,to byla pajzrovina.
Jenže já jsem pussy a musel jsem mít honem honem uřvaný trubky...Jsou spíš do žluta a to ještě před používáním.Díra kolem 5000,jak když dojde benzín.Naštěstí to Ešner doladil na základní jednotce bez powercomanderu.
creptus za poloviční cenu a téměř dokonalé zpracování,navíc tlumící vložka.A tak nějak se mi zdá že nežloutnou.

...že by použili u Creptusu lepší materiál?Jinak co jsem viděl u Levapa na autobusu tak od Tenaxu a pěkný...replika origo jen jinej vnitřek a i pěkněj zvuk.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
21.04.2008 20:17:01
Offline

Re: tenax

Vostrý Ondřej psal:

Nejspíš pujdu do toho creptusu.Jen se bojim,jestli to tim nerozhážu a mašina nebude mít výkonový díry.V tenaxu mi řikal,žádný otevřený filtry,nic.Jen nasadit a jezdit.Ale asi by to chtělo někde doštelovat.
Creptus jednoznačně super ceny a zpracování vypadá taky ok.
Tak snad to klapne.
Jinak je nějaký rozdíl mezi nerez a karbonem,krom vizuelniho pohledu???

ze by byl karbon krehcí? idontknow

milda (Člen)
21.04.2008 21:29:18
Offline

Re: tenax

Fulltank psal:
Vostrý Ondřej psal:

Nejspíš pujdu do toho creptusu.Jen se bojim,jestli to tim nerozhážu a mašina nebude mít výkonový díry.V tenaxu mi řikal,žádný otevřený filtry,nic.Jen nasadit a jezdit.Ale asi by to chtělo někde doštelovat.
Creptus jednoznačně super ceny a zpracování vypadá taky ok.
Tak snad to klapne.
Jinak je nějaký rozdíl mezi nerez a karbonem,krom vizuelniho pohledu???

ze by byl karbon krehcí? idontknow

A lechčí?idontknow


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
DODY (Člen)
22.04.2008 10:10:25
Offline

Re: tenax

Můžu potvrdit,že na GSX1400 origo kolena + KN a 2x Creptus to opravdu nežloutnegood Zvuk good spotřeba 5.5 při cestovce

K.a.s.y.m. psal:
Jirka Žito psal:

Nechal jsem jsem si dělat na gsx1400 otevřený laufy od tenaxu cena něco přez 16tis.bez daně-nedobroušený svary a nedoleštěnej povrch navíc jsem měl jeden požadavek,kterej jsem si musel stejně dodělat sám.Ať se na mě pan Kulhánek nezlobí,ale na to jak to vychvaloval,to byla pajzrovina.
Jenže já jsem pussy a musel jsem mít honem honem uřvaný trubky...Jsou spíš do žluta a to ještě před používáním.Díra kolem 5000,jak když dojde benzín.Naštěstí to Ešner doladil na základní jednotce bez powercomanderu.
creptus za poloviční cenu a téměř dokonalé zpracování,navíc tlumící vložka.A tak nějak se mi zdá že nežloutnou.

...že by použili u Creptusu lepší materiál?Jinak co jsem viděl u Levapa na autobusu tak od Tenaxu a pěkný...replika origo jen jinej vnitřek a i pěkněj zvuk.


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2008 19:12:18
Offline

Re: tenax

asi jsem to špatně napsal...Levap tam má Tenaxi,ale vypadají jak origo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr