Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak se taky přiznám...

Kelly01 (Člen)
22.04.2008 20:51:22
Offline

Tak se taky přiznám...

V neděli jsem si radostně,pod vidinou výletu za Hradeckou atd. sekcí v čele s Dvorokrálovským narcisem vzal z domu pro sichr navigaci(co kdyby?republika je velkáevil)..Dnes jsem ji potřeboval,2 hodiny hledal a pak mi to došlogood
Je v kontejnerusmokin
Takže hurá před barák než dorazí popeláři,nezitím byl mrška kontejner až po okrajsmile1,prolitej tekutými zbytky a slupkami od bramborredface
Nevěřili byste jaký prostor zabere vyskládání na ulici(nehledě na pozornost a zájem přihlížejících)smile2,pytle a igelitky na jednu stranu,tekutý a sypký sajrajt na staré igelity,bo městská nespíhelp,po hodince bylo hotovo,PDA bylo u dna v mé igelitcegoodsmile1
A díky popelářům co za 2kila počkali 10 min než si dohraji,a cigánům co měli radost že si nemusí špinit klacíky a kočárky naplní i tak,jsem získal v ulici ten správný status a oblibuevilsmokin

Máte podobný zážiteksurprised


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
22.04.2008 21:02:45
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

a jak se tam dostala???


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
22.04.2008 21:03:24
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

...kua jak seš starej, tak seš blbej, furt fotíš samý pičoviny a teď když máš vytvořit fotoseriál kterej by dobyl svět, seš zas nahovno smile2
...dobrý woe good cool bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
22.04.2008 21:04:43
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Fik-B6S psal:

a jak se tam dostala???

...von koupil tu s nožičkama a provazovým žebříkem cool nic pro socky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
22.04.2008 21:05:29
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

... idontknow
... šak nejseš "socka", ses měl ušetřit "veřejnýho pohoršení" a koupit novou ne idontknow smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
22.04.2008 21:07:14
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

idontknowidontknowidontknowco sou ty morafci shopný udělat pro jednu navigaciheadshake nám cajzlům když v tom dojdou baterky tak to házíme do konterneru rovnoubigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
huskyb12 (Administrator)
22.04.2008 21:08:12
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Saša hledal v kontejneru zuby - taky dobrý :)


ale di, Ty brepto ...
MAZI (Člen)
22.04.2008 21:08:39
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

to muselo bejt bezva divadlo .... goodgood


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Banditatom (Člen)
22.04.2008 21:13:43
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

bigsmilebigsmilebigsmile  mě zase zdrhlo auta sousedce přímo na zahradu (vona je babizna s těch zelených či co to je) přerazilo plot přejelo salát, okurky, řetkvičky a jednu slepicibigsmile. Jo to by lo halo to bylo pussy málem mě sežrala za živabigsmile. No a teď už mě ani čokl nepozdraví (ovšem má to své výhodygood). Ber to s tý lepší stránky udělal jsi dobrý skutek.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Palino (Člen)
22.04.2008 22:25:58
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Kelly, buď v klidu. Jednou jsem takhle po ránu vyhodil do téměř prázdného kontejneru igelitku s odpadky. Jenže ve stejné ruce jako igelitku jsem měl i klíče od auta. Klackem jsem sajrajtem nepohnul, tak jsem sundal sako a vklouzl do kontejneru. Když jsem lezl ven, měl jsem pocit, že na mě čumí polovina ulice.sicksicksick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bazik (Člen)
22.04.2008 22:50:52
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Taky přidám jednu kontejnerovoubigsmile Jednu dobu měla máti takové záchvaty, že všechno cenné schovávala. Tak jí jednou napadlo, že všechno své zlato a 20000,- (za totáče to byly slušné prachy) schová do pořadačů na dokumenty a dá je za skříň. Při vánočním úklidu samo, že všechny pořadače skončily v popelnici. Na druhý den večer najednou máti začne ječet, že nemá zlato a peníze.smile1 No dopadlo to tak, že já jako malý parchant sem byl vysazený do popelnice a musel jí prohrabávat. Nakonec se vše našlo, ale zážitek k nezaplacenígood

Kelly01 (Člen)
22.04.2008 23:03:04
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

za 20000,- se dal koupit dvoupokojáč,nebo sis pětilitr přidal a koupil VHS Betusmokin


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
22.04.2008 23:05:51
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

ježíš to je wůl,hele kucí,von už Přerov skoro k morafě ani nepatří,wono už je to skoro Polsko. To já jen pro pořádek,že tady nejzme všeci trůbovéheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bazik (Člen)
22.04.2008 23:10:04
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Kelly01 psal:

za 20000,- se dal koupit dvoupokojáč,nebo sis pětilitr přidal a koupil VHS Betusmokin

No dyť sem si taky vysomroval jako nálezné kazetové Atarievil

Radek-Ban (Člen)
23.04.2008 07:20:46
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

..slušná hororová akcesurprisedbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Jarken (Člen)
23.04.2008 07:21:49
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Koldan :
Jak Přerov je už Polsko smrade fuck, co jsme potom my surprised?Tě zbombarduji jen co Tě potkám cvič si jako chceš ass , jak mi bouchnou saze končíš zrádče bad smokin !! bigsmile bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mour (Člen)
23.04.2008 07:24:20
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Jarken: ...zaliskame mu ušiska ...drzák mladej fuckbigsmilebigsmilebigsmile

Jarken (Člen)
23.04.2008 07:56:43
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Jj Moure, spratek je to...a člověk ho má za kamaráda smile2 sick !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mirek D (Člen)
23.04.2008 09:32:44
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Jarken psal:

Koldan :
Jak Přerov je už Polsko smrade fuck, co jsme potom my surprised?Tě zbombarduji jen co Tě potkám cvič si jako chceš ass , jak mi bouchnou saze končíš zrádče bad smokin !! bigsmile bigsmile

No mě to vychází jako pobřeží Baltu.... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Pšán (Člen)
23.04.2008 09:33:34
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

..cyp jak lampa to je..sick
  evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
23.04.2008 13:48:23
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Skandinávci se bouříbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
23.04.2008 14:56:51
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Víkec bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
sonyk (Člen)
23.04.2008 15:39:40
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Dobre Kelly smile1

taky sem prohrabaval a taky se me zdalo ze na me cumi cela ulice. njn sme jen lidi ne. shodou okolnosti to byly klice od auta taky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
23.04.2008 15:40:01
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Koldan psal:

ježíš to je wůl,hele kucí,von už Přerov skoro k morafě ani nepatří,wono už je to skoro Polsko. To já jen pro pořádek,že tady nejzme všeci trůbovéheadshake

já ti dám polsko šmejdebigsmile smrt hongo bongo tě čekáevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tajnej (Člen)
23.04.2008 18:08:45
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

Jeden můj nemenovanej kamoš tachle omylem vyhodil láhev vína, tak sme vzali motyky, zahnutý dráty, všechno marno, nakonec tam musel ponořit pařát
http://vokovice.sweb.cz/PICT0006.jpg

Banditatom (Člen)
23.04.2008 18:14:00
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

prej je celkem nebezpečný do těch popelnic strkat hlavubigsmile. Nějakej borer myslím, že v ostravě se vsadil, že tam strčí hlavu no hlavu tam strčil, ale jeho kamarádi zdrhli a nějakej nadrženej frajer mu udělal s prdele dálnicibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
23.04.2008 18:21:32
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

tajnej psal:

Jeden můj nemenovanej kamoš tachle omylem vyhodil láhev vína, tak sme vzali motyky, zahnutý dráty, všechno marno, nakonec tam musel ponořit pařát
http://vokovice.sweb.cz/PICT0006.jpg

Když vidím ten xicht, tak by mě zajímalo, jestli získaná lihovina dokázala odměnit dostatečně tu vynaloženou práci.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
23.04.2008 18:44:57
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

...hovno flašku, PETkový čůčo :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MAZI (Člen)
23.04.2008 19:10:21
Offline

Re: Tak se taky přiznám...

tak takhle von  si sběrem lahví ušetříl na to germánský endůro .... asi to sype  bigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr