Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pokojový vrtulník

ross (Člen)
21.01.2008 09:07:14
Offline

pokojový vrtulník

Zdar bando,
nezaháníte zimní chmury náhodou něčím takovým?
http://www.digimodely.cz/rc-vrtulniky-c-66.html

Chci si to objednat, tak jestli s tím nemáte někdo špatnou zkušenost.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Petr J. (Člen)
21.01.2008 09:22:54
Offline

Re: pokojový vrtulník

zkušenost dobrá....rozbiješ půlku bytu.....bigsmile

Filous (Člen)
21.01.2008 09:46:33
Offline

Re: pokojový vrtulník

...kucí tu helikopotvoru dostali vod Jéžíška...dobrý...aš na to, že to fungovalo dva dny, pag schóřel (prostě přestal fachčit) motor hlavního rotoru a bylo po zábavjesmile2...a nic s tym nerozbiješ, je to lehoučký...akorát kytky trochen trpjejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
21.01.2008 09:57:03
Offline

Re: pokojový vrtulník

bratránci to dostali už někdy v létě, kupodivu to funguje doteď i když věčinou všechno zničej do dvou hodin, je s tim celkem prča, kytky opravdu trpěj, umí to přistávat i do hrnku s kafemgoodbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Polo (Člen)
21.01.2008 10:06:39
Offline

Re: pokojový vrtulník

já, brácha i ségra sme to dostali taky. Já teda ještě nelítal, ale brácha tvrdil, že to je fajn, i když opravdu jen do pokoje. Vysílačka má prej minimální dosah a venku se s tím moc nedá. Co taky dost odchází je zadní rotor, ale sou tam dva nebo tři náhradní...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Petr J. (Člen)
21.01.2008 10:15:01
Offline

Re: pokojový vrtulník

máme jej, resp. otec aviatik, asi půl roku.....venku to zvládalo přistání do bazénu, na stromy a podobně....v bytě to je schopno ten hrnek kávou dostat ze stolu na koberec bigsmile.....

inkvizitorr (Administrator)
21.01.2008 10:18:54
Offline

Re: pokojový vrtulník

Petr J. psal:

máme jej, resp. otec aviatik, asi půl roku.....venku to zvládalo přistání do bazénu, na stromy a podobně....v bytě to je schopno ten hrnek kávou dostat ze stolu na koberec bigsmile.....

páč seš lemro, tak shazuješ na koberec, já v klidu přistávám dovnitř jo a dostali to k narozkám, tak eště trochu dort sem s tim poupravilgoodbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Fik-B6S (Člen)
21.01.2008 10:22:46
Offline

Re: pokojový vrtulník

jak se s tim vubec lítá?
všiml jsme si že to má na ovladači jen dvě paky a to každa má jen jednu osu tak by mě zajímalo jakým stylem se s tím lítá ta jedna asi ovládá výšku a ta druhá funguje jak když má jen jeden směr pohybu?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
21.01.2008 11:10:44
Offline

Re: pokojový vrtulník

Fik-B6S psal:

jak se s tim vubec lítá?
všiml jsme si že to má na ovladači jen dvě paky a to každa má jen jednu osu tak by mě zajímalo jakým stylem se s tím lítá ta jedna asi ovládá výšku a ta druhá funguje jak když má jen jeden směr pohybu?

...jednim vovládáš hlavní rotor, tzn. kolik gázu přidáš, tym vejš to letí, druhym vovládáš směr a eště je tam tlačítko na trimování směru, páč bes vytrimování se to točí furt dokola...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.01.2008 11:12:02
Offline

Re: pokojový vrtulník

Petr J. psal:

máme jej, resp. otec aviatik, asi půl roku.....venku to zvládalo přistání do bazénu, na stromy a podobně....v bytě to je schopno ten hrnek kávou dostat ze stolu na koberec bigsmile.....

...asik máš ňákej silnější modelsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fik-B6S (Člen)
21.01.2008 11:25:57
Offline

Re: pokojový vrtulník

Filous psal:

...jednim vovládáš hlavní rotor, tzn. kolik gázu přidáš, tym vejš to letí, druhym vovládáš směr a eště je tam tlačítko na trimování směru, páč bes vytrimování se to točí furt dokola...

TAk že to furt letí dopředu?
když tím druhým se ovladá směr tak čím se ovlada jestli to letí dopředu nebo dozadu?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
21.01.2008 11:36:21
Offline

Re: pokojový vrtulník

Fik-B6S psal:
Filous psal:

...jednim vovládáš hlavní rotor, tzn. kolik gázu přidáš, tym vejš to letí, druhym vovládáš směr a eště je tam tlačítko na trimování směru, páč bes vytrimování se to točí furt dokola...

TAk že to furt letí dopředu?
když tím druhým se ovladá směr tak čím se ovlada jestli to letí dopředu nebo dozadu?

...tys viděl něgdy helikopotvoru couvat???surprised ...tag tos potom určitě viděl i koně blejt, žábu pjestí do skály bušit i komedijantskou maringotku převrženou............bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
21.01.2008 11:45:33
Offline

Re: pokojový vrtulník

Filous psal:

...tys viděl něgdy helikopotvoru couvat???surprised ...tag tos potom určitě viděl i koně blejt, žábu pjestí do skály bušit i komedijantskou maringotku převrženou............bigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fik-B6S (Člen)
21.01.2008 11:51:31
Offline

Re: pokojový vrtulník

Filous psal:

...tys viděl něgdy helikopotvoru couvat???surprised ...tag tos potom určitě viděl i koně blejt, žábu pjestí do skály bušit i komedijantskou maringotku převrženou............bigsmile

Musím tvrdit že viděl model třeba takhle:
http://www.youtube.com/watch?v=MQCz3aO9-Sk
a v reálu skutečnou taky...
vrtulník jde do všech směrů...goodgoodgood
ale to ostatní jsem ešě nevidělsmile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Prase (Člen)
21.01.2008 12:15:13
Offline

Re: pokojový vrtulník

Moje pani to ještě nedostala,protože kojí.Ale jak to dostanou všechny holky v naší rodině tak budu lítat jak vrtule jábigsmile,


Čau Prase
Dado (Člen)
21.01.2008 12:26:24
Offline

Re: pokojový vrtulník

mám ten plastovej a není nic moc, zadní rotor už  jsem měnil 8x, kup si rovnou náhradní budou se hodit jinak doporučuju www.kdosihrajenezlobi.cz


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Mirek D (Člen)
21.01.2008 12:27:46
Offline

Re: pokojový vrtulník

Já todle prodávám a když to jde, má význam a je z čeho tak aj servisuju.

Můj odolává už přes rok.


Autobus je taky Suzuki... .
rammi (Nový člen)
21.01.2008 12:48:18
Offline

Re: pokojový vrtulník

Přátelé,
sice nejezdím na motorce, ale chápu vaši situaci v tomto období. Jsem majitel www.digimodely.cz a tak vám jako motorkarum nabízím 10% slevu na celý sortiment eshopu.
K tomu vrtulniku, venku se s nim litat da, ale musi byt bezvetri a taky je treba ovladacem mirit na vrtulnik, uvnitr nemusite nikam mirit, ono to proste funguje. ;)

Muzu taky doporucit tento hit v podobe auticka s turbo tlacitkem: http://www.digimodely.cz/mikro-rc-auto- … p-206.html

Takže tady je ten slíbený kupón: ra54m
je na 10% a je platný odedneska do 15 prosince 2008

Filous (Člen)
21.01.2008 13:25:36
Offline

Re: pokojový vrtulník

Mirek D psal:

Já todle prodávám a když to jde, má význam a je z čeho tak aj servisuju.

Můj odolává už přes rok.

...aš pojedeš vokolo USB, vem sebou kufříček s werkcojgem a náhradní motůrek, mam pro tebe ňákej džobbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
21.01.2008 14:41:15
Offline

Re: pokojový vrtulník

rammi psal:

Přátelé,
sice nejezdím na motorce, ale chápu vaši situaci v tomto období. Jsem majitel www.digimodely.cz a tak vám jako motorkarum nabízím 10% slevu na celý sortiment eshopu.
K tomu vrtulniku, venku se s nim litat da, ale musi byt bezvetri a taky je treba ovladacem mirit na vrtulnik, uvnitr nemusite nikam mirit, ono to proste funguje. ;)

Muzu taky doporucit tento hit v podobe auticka s turbo tlacitkem: http://www.digimodely.cz/mikro-rc-auto- … p-206.html

Takže tady je ten slíbený kupón: ra54m
je na 10% a je platný odedneska do 15 prosince 2008

to mi říkáš teď, když jsem to objednalbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
21.01.2008 14:54:18
Offline

Re: pokojový vrtulník

kámoš to má taky dobrá hračkabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile a netrpí jenom kvítka i kaktusygoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
21.01.2008 16:12:00
Offline

Re: pokojový vrtulník

Filous psal:
Fik-B6S psal:
Filous psal:

...jednim vovládáš hlavní rotor, tzn. kolik gázu přidáš, tym vejš to letí, druhym vovládáš směr a eště je tam tlačítko na trimování směru, páč bes vytrimování se to točí furt dokola...

TAk že to furt letí dopředu?
když tím druhým se ovladá směr tak čím se ovlada jestli to letí dopředu nebo dozadu?

...tys viděl něgdy helikopotvoru couvat???surprised ...tag tos potom určitě viděl i koně blejt, žábu pjestí do skály bušit i komedijantskou maringotku převrženou............bigsmile

...tywe neblbni surprised normálně bigsmile
...podle toho kam cyklikou šmrdláš, tam ti to letí good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
21.01.2008 17:33:48
Offline

Re: pokojový vrtulník

Prase psal:

Moje pani to ještě nedostala,protože kojí.Ale jak to dostanou všechny holky v naší rodině tak budu lítat jak vrtule jábigsmile,

Nebyls u nás? moje paní taky furt nic a možná teda asik bude kojitidontknow


The father of the little princess of the dawn
MAZI (Člen)
21.01.2008 20:39:21
Offline

Re: pokojový vrtulník

první lítal 2 dny  a druhej lítal týden  takže asi záleží podle výrobce ......


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Palino (Člen)
21.01.2008 22:32:59
Offline

Re: pokojový vrtulník

Vydražil jsem 1 kus na aukro.cz, přišel na 600,- , ale nevím jak je to s kvalitou ve srovnání s tvým odkazem. Ale myslím, že než se s tím naučíš trochu lítat, tak levnější verze na rozmlácení stačí


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Antihero (Člen)
21.01.2008 23:03:30
Offline

Re: pokojový vrtulník

Couvat a jiný vopičárny zvládat může jenom plnohodnotnej model, tydle číncký parodie ne.
Dobrej vrtulník s ucházejícím rádiem je někde kolem 5-7 litrů.
...ale už je to aspoň zábava, todle tě přestane po jednom víkendu bavit.idontknow


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
22.01.2008 08:21:02
Offline

Re: pokojový vrtulník

Baltazar psal:
Prase psal:

Moje pani to ještě nedostala,protože kojí.Ale jak to dostanou všechny holky v naší rodině tak budu lítat jak vrtule jábigsmile,

Nebyls u nás? moje paní taky furt nic a možná teda asik bude kojitidontknow

...čoveče, taky sem měl tedle měsíc nahnáno, ale dopadlo to dobřegood...uffffbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
22.01.2008 08:30:40
Offline

Re: pokojový vrtulník

Filous psal:
Baltazar psal:
Prase psal:

Moje pani to ještě nedostala,protože kojí.Ale jak to dostanou všechny holky v naší rodině tak budu lítat jak vrtule jábigsmile,

Nebyls u nás? moje paní taky furt nic a možná teda asik bude kojitidontknow

...čoveče, taky sem měl tedle měsíc nahnáno, ale dopadlo to dobřegood...uffffbigsmile

Ses bál, že by sis musel koupit další motorku... Teda pardon... Dítěti...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
22.01.2008 08:38:15
Offline

Re: pokojový vrtulník

Ondráš psal:
Filous psal:
Baltazar psal:


Nebyls u nás? moje paní taky furt nic a možná teda asik bude kojitidontknow

...čoveče, taky sem měl tedle měsíc nahnáno, ale dopadlo to dobřegood...uffffbigsmile

Ses bál, že by sis musel koupit další motorku... Teda pardon... Dítěti...smile1

...no bodejť, gde na to mam furt brátidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
25.01.2008 09:26:12
Offline

Re: pokojový vrtulník

měl sem ho,bavilo ňa to,spálil sem rotorsmile2 chcu věčí,benzíňákgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
yello (Člen)
25.01.2008 12:00:40
Offline

Re: pokojový vrtulník

Tady prodavaj na kazdy vetsi akci,(jakekoliv) ty o celkove delce cca 60-80 cm,v rozpeti 100-140€.Lita to nadherne,uz je to fakt potreba ridit,a ma to i bezdratovou barevnou videokameru.Prijimac jen pripojis k televizce nebo videu,a naladis kanal.Takze muzes vrtulnikem smirovat sousedku dyz se vopaluje top-less.Nebo zezhora nafilmovat nejakej BP sraz,by take nebylo spatne.Aspon z ty dalky nebudou videt ty vozraly drzky.smile1
Samo ale,ze je to v prvni rade o litani.good


...che palle !!!
misi (Člen)
25.01.2008 15:39:28
Offline

Re: pokojový vrtulník

yello psal:

Tady prodavaj na kazdy vetsi akci,(jakekoliv) ty o celkove delce cca 60-80 cm,v rozpeti 100-140€.Lita to nadherne,uz je to fakt potreba ridit,a ma to i bezdratovou barevnou videokameru.Prijimac jen pripojis k televizce nebo videu,a naladis kanal.Takze muzes vrtulnikem smirovat sousedku dyz se vopaluje top-less.Nebo zezhora nafilmovat nejakej BP sraz,by take nebylo spatne.Aspon z ty dalky nebudou videt ty vozraly drzky.smile1
Samo ale,ze je to v prvni rade o litani.good

to tady.. nejde rozkliknout... :)


Blu one.... old one
Fik-B6S (Člen)
25.01.2008 15:47:40
Offline

Re: pokojový vrtulník

misi psal:

to tady.. nejde rozkliknout... :)

To bude asi tím že TADY je určni místa...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
25.01.2008 15:48:55
Offline

Re: pokojový vrtulník

yello psal:

Tady prodavaj na kazdy vetsi akci,(jakekoliv) ty o celkove delce cca 60-80 cm,v rozpeti 100-140€.Lita to nadherne,uz je to fakt potreba ridit,a ma to i bezdratovou barevnou videokameru.Prijimac jen pripojis k televizce nebo videu,a naladis kanal.Takze muzes vrtulnikem smirovat sousedku dyz se vopaluje top-less.Nebo zezhora nafilmovat nejakej BP sraz,by take nebylo spatne.Aspon z ty dalky nebudou videt ty vozraly drzky.smile1
Samo ale,ze je to v prvni rade o litani.good

Dají se sehnat levně i benziny nebo jenom elektriky?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Polo (Člen)
24.04.2008 13:49:22
Offline

Re: pokojový vrtulník

kdyby někdo měl zájem, prodám ten svůj. Dostal jsem ho k vánocum, koupil jsem k tomu baterky, ale ještě jsem s tim nikdy neletěl. Je volnej za 500 se všim všudy bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Kotlas (Člen)
24.04.2008 20:42:54
Offline

Re: pokojový vrtulník

pic, kámoš má Genesise, je to taky docela dobrá hračka, sice trošku dražší, ale je to fakt mazec, já s tím jezdil jenom jednou a vživotě bych neřekl co to dokážegood za 25 tisíc taky aby ne bigsmile má v tom laděnej motor na 6,5 HP a jezdí to kolem 80km/h, fakt mazec good tady je jenom ukázka co sem našel na netu http://www.youtube.com/watch?v=Drctmck4 … re=related , http://www.youtube.com/watch?v=xZi9JeVywvA  jinak je dobrý videjko na stránkách http://www.cenracing.com/download.html good ale pro nás normální lidi to je holt nedostupnýidontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
misi (Člen)
25.04.2008 07:59:27
Offline

Re: pokojový vrtulník

Fik-B6S psal:
misi psal:

to tady.. nejde rozkliknout... :)

To bude asi tím že TADY je určni místa...

no jo no ....


Blu one.... old one

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr