Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nejede, poraďte!!!

freny (Člen)
25.04.2008 17:20:56
Offline

Nejede, poraďte!!!

Zdarec bando, mám takovou prosbu, dnes jsem chtě vyjet na malou projížďku a ejhle když jsem chtěl nastartovat, tak to nešlo, startér točil sice ne naplno, ale nešlo to. Chvíli jsem to zkoušel, ale nic, spíš jsem vyštavil baterku. Nakonec jsem to roztlačil a naskočila hned a lehce. Tak jsem jí mírně projel, ale asi po kilometru se mi vyply budíky a světlo, ale jela, no tak jsem dojel hned domů a jak jsem vyřadil tak to chcíplo. Nevíte čím by to mohlo být?

John (Člen)
25.04.2008 17:23:50
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Máš asi po smrti baterkuidontknow

freny (Člen)
25.04.2008 17:26:03
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

No to si taky myslím, dal jsem ji na nabíječku, ale minulý týden v pohodce, jela jako das. Snad to bude jen tím

John (Člen)
25.04.2008 17:30:43
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Nevím jak je ta batrka stará,ale jestli víc než 3 roky tak bych radši koupil novou může se stát,že ji teď dobiješ chvilku si pojezdíš a za chvíli je zase v pussy,ale nechci malovat čerta na zeď taky to může bejt OKgood

Loser (Administrator)
25.04.2008 17:37:44
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

nova baterkagood investice do 1000kacen


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
freny (Člen)
25.04.2008 17:42:36
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Jojo, chápu, nevím jak je asi stará, koupil jem mašinu nedávno a baterku jsem dobíjel a nikdy ni c podobného neudělala. Minulý týden jsem si jezdil a start byl na poprvé a bez problémů. Jen mě je divné, že jak jsem jel tak se mi všechno vyplo, ale když jsem to držel pod otáčkama, tak jela, no skusím to nabít a uvidím, snad to nebude nic jiného

milda (Člen)
25.04.2008 17:44:39
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

freny psal:

Zdarec bando, mám takovou prosbu, dnes jsem chtě vyjet na malou projížďku a ejhle když jsem chtěl nastartovat, tak to nešlo, startér točil sice ne naplno, ale nešlo to. Chvíli jsem to zkoušel, ale nic, spíš jsem vyštavil baterku. Nakonec jsem to roztlačil a naskočila hned a lehce. Tak jsem jí mírně projel, ale asi po kilometru se mi vyply budíky a světlo, ale jela, no tak jsem dojel hned domů a jak jsem vyřadil tak to chcíplo. Nevíte čím by to mohlo být?

Baterka to vzdala, zkus ji na zátěžovej měřák ale asi to má za sebou.bad


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
fifa b 12 (Člen)
25.04.2008 18:20:09
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

freny psal:

Zdarec bando, mám takovou prosbu, dnes jsem chtě vyjet na malou projížďku a ejhle když jsem chtěl nastartovat, tak to nešlo, startér točil sice ne naplno, ale nešlo to. Chvíli jsem to zkoušel, ale nic, spíš jsem vyštavil baterku. Nakonec jsem to roztlačil a naskočila hned a lehce. Tak jsem jí mírně projel, ale asi po kilometru se mi vyply budíky a světlo, ale jela, no tak jsem dojel hned domů a jak jsem vyřadil tak to chcíplo. Nevíte čím by to mohlo být?

když ze začátku točila jako das  tak to nemohlo byt baterkouidontknow jo potom estli sjí vymlátil a cvakali jen budiki tak to jo bad  a to točení jako das musi vydržet  s dobrou baterkou  poměrně dlouho jestli ti to  dvakrát otočí motorem a pak prt tak ji vyhod a di do nové        http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … terie/120/


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
freny (Člen)
25.04.2008 18:23:14
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

No točil jsem to tak 4 a docela točila, ale šlo slyšet, že už to točení nemůže. Pak jak jsem ji rozjel, a projel, tak když to chcíplo, tak se jí nechtělo skoro vůbec, tak ji skusím nabít a uvidím, ale dík

Pšán (Člen)
25.04.2008 18:29:39
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

..stejně koupíš,bo budeš muset,novou..tahle je posmrti a na oživovací pokusy si tyhle baterky nehrajou..umírají ze dne na den..mě tohle potkalo ve středusmile2,ale již je nahrazena ňufkou..smokin


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
freny (Člen)
25.04.2008 18:32:13
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

a kolikátka se na to kupuje nebo co by jsi mi poradil za tip, co jsi koupil ty?

fifa b 12 (Člen)
25.04.2008 18:37:59
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
fifa b 12 (Člen)
25.04.2008 18:40:37
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

jo ti maš  600 možná že by tam šla lacinějši to zjisti podle tipu


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Pšán (Člen)
25.04.2008 18:43:19
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

..třeba jak píše fifa..
  svojí jsem našel tady http://www.motonet.cz/motocykly.php?znacka=21 ..dole máš napsaný postup..ale já mám jen nějakou jebku a ta si vyžádala trochu silnější..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
freny (Člen)
25.04.2008 18:53:10
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

JOJO, ta z miramotto, ta by šla, taj jen za 7OOa nějaký drobný, to na 6 bude stačit, no uvidím co ta má udělá, když ji nabiju, dám ji ještě šanci

Pšán (Člen)
25.04.2008 19:08:05
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

freny psal:

JOJO, ta z miramotto, ta by šla, taj jen za 7OOa nějaký drobný, to na 6 bude stačit, no uvidím co ta má udělá, když ji nabiju, dám ji ještě šanci

..co udělá?..klekne,smiř se s tím..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
alex (Člen)
25.04.2008 20:57:29
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Miras (Člen)
25.04.2008 21:11:41
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Až ji nabiješ dej měřák napětí na baterku změř kolik má a pak nastartuj, poté zapni zátěž (světla, blinkry) Jde o to že je za
A) baterka totálně v háji a to tak že je nějakým způsobem nakrátko a bere moc ze sítě motorky, pak to může chcípnout. Jestli to je tak ´, tak už ji možná ani nenabiješ.

B) nedobíjíš. Baterku jsi nabil...   a pak se prostě vybila.

Kždopádně tím měřením při nastartovaném motoru se zátěží zjištíš pokud napětí stoupne oproti nenastartovanému motoru, že je to OK.
Pokud to není baterkou, tak se dále měří klešťákem výstupy z alternátoru, pokud ty jsou OK, tak je to regulátorem napětí. Ale nebudu malovat čerta na zeď.

Pokud jseš odněkud z Prahy, Kladna a okolí můžu přímo změřit i dobíjecí prod.

Baltazar (Člen)
25.04.2008 21:44:14
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

vyměň baterku já jsem taky nabíjel až jsem tlačil domsick je těsně před smrtí


The father of the little princess of the dawn
Miras (Člen)
25.04.2008 22:31:34
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

mě jen přijde divný, že ti zhasnuly ty budíky, tedy že jsi měl málo šťávy při jízdě, na to by prostě neměla mít baterka vliv, pokud tedy nebyly otáčky na volnoběhu a všechno nebylo v tu chvíli rozsvícený....   skoro jako by to nedostatečně nabíjelo

Ondráš (Člen)
26.04.2008 09:12:43
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Miras psal:

mě jen přijde divný, že ti zhasnuly ty budíky, tedy že jsi měl málo šťávy při jízdě, na to by prostě neměla mít baterka vliv, pokud tedy nebyly otáčky na volnoběhu a všechno nebylo v tu chvíli rozsvícený....   skoro jako by to nedostatečně nabíjelo

Nebo se to všechno utopilo v baterce.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
freny (Člen)
26.04.2008 17:18:55
Offline

Re: Nejede, poraďte!!!

Tak chlapi, dobrá zpráva, takže to bylo baterkou, no a možná i trochu benzínem, myslím, že při startu mi tam nějak málo teče a když to přepnu na polohu PRI před startem a pak zpět a startuju, tak je to O.K. Baterku jsem asi vyštavil tím, že tam nateklo málo benálu a nechtělo to chytit, ted jsem si půjčil novou a startuje na poprvé, alena polohu PRI jak jsem psal. Tak uvidím. Jinak dnes malá projíždka, 120 km,

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr