Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zadní stupačky

woldik (Nový člen)
28.04.2008 12:26:34
Offline

zadní stupačky

Zdravím,
nevíte někdo kde by se daly sehnat zadní stupačky na bandita? Stačila by mi levá. Hledal jsem různě na netu, ale nenašel jsem nic. Všude jsou jen přední, ale po zadních ani vidu ani slechu.

Za každý tip budu vděčný. Petr

sonyk (Člen)
28.04.2008 12:33:58
Offline

Re: zadní stupačky

woldik psal:

Zdravím,
nevíte někdo kde by se daly sehnat zadní stupačky na bandita? Stačila by mi levá. Hledal jsem různě na netu, ale nenašel jsem nic. Všude jsou jen přední, ale po zadních ani vidu ani slechu.

Za každý tip budu vděčný. Petr

jj taky sem kdysi shanel a sehnal ale ne na bandita ale z jiny suzuki. jakej mas rok a tak by se hodilo? pac starby B to maj jinak nez novy. a na motopuzzle ji nemaj? volal si tam?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
28.04.2008 12:40:08
Offline

Re: zadní stupačky

jinak partsdepot 663Kč dodaní do 5 dnů asi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
woldik (Nový člen)
28.04.2008 12:50:39
Offline

Re: zadní stupačky

sonyk psal:

jj taky sem kdysi shanel a sehnal ale ne na bandita ale z jiny suzuki. jakej mas rok a tak by se hodilo? pac starby B to maj jinak nez novy. a na motopuzzle ji nemaj? volal si tam?

rok mam 99. Na motopuzzle jsem se dival, ale v nabidce jsem ji nenasel. Asi tam zkusim zavolat.... Jinak nevis z jake jine suzuki by tam mohly ty stupacky pasovat? Novou stupacku se mi prave kupovat nechce. Je to zbytecne moc penez. Radeji bych nejakou starsi.

sonyk (Člen)
28.04.2008 13:28:09
Offline

Re: zadní stupačky

ja sehnal starsi za 500 a vedet ze je mozne sehnat novou za 700 tak ji klidne vezmu. hele tusim ze to bylo stary 750 GSR nebo jak se to jmenuje mel sem rok 97


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
28.04.2008 13:29:22
Offline

Re: zadní stupačky

ale byla kapanek jina mela jinej cep tusim ze uzsi takze sem musel davat podlozky a tak. tusim ze nekdo ji sehnal i za 400. uz se to tu resilo hodne pac se nejak moc ztracej ci co


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr