Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Asi nedobïjí alternátor

Ereso77 (Nový člen)
29.04.2008 14:17:14
Offline

Asi nedobïjí alternátor

Prosím vás poradí mi někdo?
Mám problém s B6kou. Noramálně jsem nastartoval, zahřál a chtěl vyjed. Jenže bandaska chcípla, tak jsem zkusil nastartovat znovu a nic. Baterka byl úplně vybitá. Zkusil jsem tedy jinou a změřil dobijení a nedobíjel. Dal jsem tedy altík do servisu, tam mi řekli že je úplně v poho. Tudíž jsem ho tam dal a najdnou dobijel. Asi měsíc v poho. Jenže dnes znovu přestala jed. help Všem děkuji za rady.

Ton@l (Člen)
29.04.2008 17:09:33
Offline

Re: Asi nedobïjí alternátor

Ereso77 psal:

Prosím vás poradí mi někdo?
Mám problém s B6kou. Noramálně jsem nastartoval, zahřál a chtěl vyjed. Jenže bandaska chcípla, tak jsem zkusil nastartovat znovu a nic. Baterka byl úplně vybitá. Zkusil jsem tedy jinou a změřil dobijení a nedobíjel. Dal jsem tedy altík do servisu, tam mi řekli že je úplně v poho. Tudíž jsem ho tam dal a najdnou dobijel. Asi měsíc v poho. Jenže dnes znovu přestala jed. help Všem děkuji za rady.

mel by tam byt taky bazmek ktery ti ridi NABIJENI  a ten bud bude v riti nebo muzou byt upadle dratygood


Vzdy muze byt hur :-)
MotoCharlie (Člen)
29.04.2008 17:50:02
Offline

Re: Asi nedobïjí alternátor

Ereso77 psal:

Prosím vás poradí mi někdo?
Mám problém s B6kou. Noramálně jsem nastartoval, zahřál a chtěl vyjed. Jenže bandaska chcípla, tak jsem zkusil nastartovat znovu a nic. Baterka byl úplně vybitá. Zkusil jsem tedy jinou a změřil dobijení a nedobíjel. Dal jsem tedy altík do servisu, tam mi řekli že je úplně v poho. Tudíž jsem ho tam dal a najdnou dobijel. Asi měsíc v poho. Jenže dnes znovu přestala jed. help Všem děkuji za rady.

Zdarec Eresáku-heleď ten samý problém jsem mněl minulý týden tak úplně na chlup stejnej a byl v háji altík,přilepenej uhlík,ale oprava nepomohla,dal jse novej a je po problému,sundej ho z bandasky a dej si ho proměřit jestli má dobré vynutí a než ho sundfáš tak jestli dobíjí,než jsem ho vyměnil tak dával 11,6 voltů.cool


Každému co jeho jest

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr