Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Furt se řeší laďáky

ondra_S (Člen)
29.04.2008 17:18:43
Offline

Furt se řeší laďáky

I já , mám na bandasce (rv 04) laďák od firmy BOS, ale ten zvuk je nic moc jako :-/ nebo jesi z něj mám ještě něco vysypat , nebo koupit jinej , nevím no smile1


DUM SPIRO SPERO
osiris (Člen)
29.04.2008 18:28:36
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

...a s čím že to chceš vlastně poradit ? tady v technický poradně ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
29.04.2008 19:24:23
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

hledá někoho, kdo mu ho vyvrtá nebo doporučí nějakej pořádnej kravál místo vyfucku, bych řeklbigsmile

jinak pokud se ti to nezdá, tak jsem slyšel pár tenaxů a ty řvou libově, jestli toužíš aby o tobě věděli už půl hodiny před příjezdemgood nebo jestli nejsi socka tak pana Yoshiho nebo Akrapa


Bandit 4EVER!!!
Ice (Člen)
29.04.2008 19:45:36
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Já mám BOSe a jsem s ním spokojený... Máš vyndanou tu vložku? cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Dada600 (Člen)
29.04.2008 22:56:09
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Já mám quaildy je to higashi ale pod jiným názvem super zvuk pro mě nejlepší co jsem kdy na b6 slyšelgood

ondra_S (Člen)
30.04.2008 06:54:43
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

barynek psal:

hledá někoho, kdo mu ho vyvrtá nebo doporučí nějakej pořádnej kravál místo vyfucku, bych řeklbigsmile

jinak pokud se ti to nezdá, tak jsem slyšel pár tenaxů a ty řvou libově, jestli toužíš aby o tobě věděli už půl hodiny před příjezdemgood nebo jestli nejsi socka tak pana Yoshiho nebo Akrapa

no nepotřebuju půl hodiny dopředu, ale zdá se mi že to prostě niní tak slyšet jak by mohlo  :-/


DUM SPIRO SPERO
ondra_S (Člen)
30.04.2008 06:55:47
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Ice psal:

Já mám BOSe a jsem s ním spokojený... Máš vyndanou tu vložku? cool

Jakou vložku? myslíš ten poslední šmejd v koncovce? jo ten je vyndanej , už sem to tak koupil smile1 a když si vzpomenu a bude se mi chtít tak bych sem dal foto ale to se mi určitě chtít nebude bigsmile


DUM SPIRO SPERO
yello (Člen)
30.04.2008 07:17:42
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

ondra_S psal:
Ice psal:

Já mám BOSe a jsem s ním spokojený... Máš vyndanou tu vložku? cool

Jakou vložku? myslíš ten poslední šmejd v koncovce? jo ten je vyndanej , už sem to tak koupil smile1 a když si vzpomenu a bude se mi chtít tak bych sem dal foto ale to se mi určitě chtít nebude bigsmile

Je fajn,kdyz jeden vi co chce,a dokaze to zformulovat....


...che palle !!!
ondra_S (Člen)
30.04.2008 12:40:29
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

yello psal:
ondra_S psal:
Ice psal:

Já mám BOSe a jsem s ním spokojený... Máš vyndanou tu vložku? cool

Jakou vložku? myslíš ten poslední šmejd v koncovce? jo ten je vyndanej , už sem to tak koupil smile1 a když si vzpomenu a bude se mi chtít tak bych sem dal foto ale to se mi určitě chtít nebude bigsmile

Je fajn,kdyz jeden vi co chce,a dokaze to zformulovat....

Každej sme nějakej bigsmile


DUM SPIRO SPERO
barynek (Člen)
01.05.2008 14:57:23
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

yello psal:
ondra_S psal:
Ice psal:

Já mám BOSe a jsem s ním spokojený... Máš vyndanou tu vložku? cool

Jakou vložku? myslíš ten poslední šmejd v koncovce? jo ten je vyndanej , už sem to tak koupil smile1 a když si vzpomenu a bude se mi chtít tak bych sem dal foto ale to se mi určitě chtít nebude bigsmile

Je fajn,kdyz jeden vi co chce,a dokaze to zformulovat....

bigsmilebigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
Paladin86 (Člen)
01.05.2008 15:25:45
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

já mám Leo Vince na B12 a zvuk je hodně brutus! smile1 Maximální spokojenost. Trochu ubral výkon okolo 2000 ot ale ve vršku zase něco přidal takže pohoda a navíc spotřeba je tak 5-6 litrů při normální svižný jízdě! cool

xixao (Člen)
01.05.2008 15:56:57
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

ja mam creptuse a rve to jak blazen spis teda duni takze pohodabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ereso77 (Nový člen)
01.05.2008 16:33:06
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Jestli můžu poradit, tak já mám RP a myslím že má přesně ten zvuk jakej já si představuji, prostě good

ondra_S (Člen)
01.05.2008 17:20:03
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Paladin86 psal:

já mám Leo Vince na B12 a zvuk je hodně brutus! smile1 Maximální spokojenost. Trochu ubral výkon okolo 2000 ot ale ve vršku zase něco přidal takže pohoda a navíc spotřeba je tak 5-6 litrů při normální svižný jízdě! cool

Jo tak o Leo Vince taky uvažuju no smile1 uvidím jak to dopadne bigsmile dluhy velký a vejplata malá bigsmile


DUM SPIRO SPERO
Msudra (Člen)
01.05.2008 18:52:36
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

zdar...chlapi kdyz na tom standartnim vyfuku co tam je na bandasce( je to tusimscorpion), vyndam tu vlozku, jak se to zmeni?myslim zvuk jestli to bude v mezich normalu nebo to bude hrozunej rachot, a co spotreba a vykon ma to na to nejakej vliv?dikyhelp


gdo maže,ten jede...:)
Msudra (Člen)
03.05.2008 10:46:10
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

kuasurprised zadnej moudrak mi nepioradi?


gdo maže,ten jede...:)
Ice (Člen)
03.05.2008 10:57:26
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Msudra psal:

zdar...chlapi kdyz na tom standartnim vyfuku co tam je na bandasce( je to tusimscorpion), vyndam tu vlozku, jak se to zmeni?myslim zvuk jestli to bude v mezich normalu nebo to bude hrozunej rachot, a co spotreba a vykon ma to na to nejakej vliv?dikyhelp

na bandasce je standartní výsuk Scorpion? cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
03.05.2008 10:57:49
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

výfuk? bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Xele (Člen)
03.05.2008 11:24:06
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Paladin86 psal:

já mám Leo Vince na B12 a zvuk je hodně brutus! smile1 Maximální spokojenost. Trochu ubral výkon okolo 2000 ot ale ve vršku zase něco přidal takže pohoda a navíc spotřeba je tak 5-6 litrů při normální svižný jízdě! cool

Tak o téhle značce laďáku také uvažuji, ve srovnávacím testu v časopisu Motocykl měl hodně dobré reference a když jsem slyšel zvuk tak byl velice slušný. Chtěl bych tě poprosit jestli by bylo možné zaslat mi na mail xelever11@post.cz nějaké fotky jak ten výfuk vypadá "připevněn" na bandasce. Pořád se rozhoduji jestli mám pořídit ovál nebo klasiku kulatý "rouru od kamen"

Msudra (Člen)
03.05.2008 18:30:25
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

kua to sem z toho jelen mam tam scorpion a ono to neni origo?idontknowidontknow


gdo maže,ten jede...:)
Spidermila (Člen)
03.05.2008 19:20:40
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

Tak se taky pridam bigsmile
Mam Shark, zvuk paradni dunivy hlasity... proste fajn.

http://spidermila.barabi.org/bandit/shark.jpg


( na foto nejsem ja, ale moja zenacool )

Kelly01 (Člen)
03.05.2008 21:44:43
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

A pořádný botyevil


God Save The Queen!
ross (Člen)
03.05.2008 23:43:28
Offline

Re: Furt se řeší laďáky

to je jasný, že každej řekne, že ten co má, zní nejhlasitěji, nejdunivěji, nejbrutálněji a kdo ví, co ještě  -  kurva, to je ale souvětísmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr