Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » vzduch vs.vodnik

bobin (Člen)
04.05.2008 21:15:05
Offline

vzduch vs.vodnik

Co rikate na novy bandasky s vodou chlazenym motorem.Ja si nemuzu pomoct ale nejsou mi moc simpaticky.Jsem fanda vzduchacu.

VikecB12 (Člen)
04.05.2008 21:25:28
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

Každý tvoje vlákno se tady řašilo stokrát.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bobin (Člen)
04.05.2008 21:26:52
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

nechapu?

Gregi (Člen)
04.05.2008 21:28:05
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

no ze se to resilo v jinejch diskuzich

bobin (Člen)
04.05.2008 21:29:28
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

dobry koncim diskuzi.

VikecB12 (Člen)
04.05.2008 21:35:48
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

bobin psal:

dobry koncim diskuzi.

Nemusíš být nijak nasranej,jenom kdyš si pročteš starší diskuze,tak tam ty vlákna sou ůplně stejný. Takže pokud tě zajímají základní ůdaje o banditovi(rychlost,spotřeba,kroucení...)tak to tam fšechno nejdešgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bobin (Člen)
04.05.2008 21:40:54
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

proto jsem to napsal do diskuze.a nechapu ze kdyz to nekomu vadi tak proc na to odepisuje.ja cekal ze si o tom s nekim pokecam a ne ze se najde opet nejakej chytrak kterej bude prudit.

VikecB12 (Člen)
04.05.2008 21:45:46
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

Neprudím,snažím se ti pomoct kde hledat info.
Jinak jasně že vzducháč je hezčí,ale popravdě ten vodník bude na ježdění asi lepší. Bude to nastejno s Hornetem,nebo nějakým posranám fejzremsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yello (Člen)
04.05.2008 21:49:28
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

bobin psal:

proto jsem to napsal do diskuze.a nechapu ze kdyz to nekomu vadi tak proc na to odepisuje.ja cekal ze si o tom s nekim pokecam a ne ze se najde opet nejakej chytrak kterej bude prudit.

Ses tady pul hodiny i s cestou,tak tady nikomu nerikej,esi je chytrak!
Ti tady bylo naznaceno,ze odpovedi na zatim vsechny Tve dotazy sou tady uz cele veky.Je jen potreba pouzit VYHLEDAVANI.Tot vse.
A pokud chces tlachat o tom,co uz bylo receno,tak to musis nekam na Pokec,nebo jak se to menuje.
Neber si to spatne,kazdej z nas byl jednou motocyklove nedochudce jako Ty,tak to i celkem chapu.Ale ptas se na veci,kery tu sou rozvedeny do detailu,jen nebejt linej.smile1


...che palle !!!
luig (Člen)
04.05.2008 21:52:45
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

Já hlasuju pro vzducháč a souhlasim s tebou, že vodník je o hovně good


Ne asi
bobin (Člen)
04.05.2008 21:53:54
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

a dalsi chytrak.

luig (Člen)
04.05.2008 21:56:54
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

bobin psal:

a dalsi chytrak.

Aha, takže pokud ti někdo odpoví na to na co ses "ptal" tak je taky jenom další chytrák?...


Ne asi
bobin (Člen)
04.05.2008 21:58:46
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

no to samozrejme ne.to bylo mysleno jen pro ty co se furt navazej a co jen maji keci

luig (Člen)
04.05.2008 21:59:33
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

bobin psal:

no to samozrejme ne.to bylo mysleno jen pro ty co se furt navazej a co jen maji keci

no protosmile1


Ne asi
ross (Člen)
04.05.2008 22:52:29
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

bobin psal:

no to samozrejme ne.to bylo mysleno jen pro ty co se furt navazej a co jen maji keci

idontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
04.05.2008 23:24:17
Offline

Re: vzduch vs.vodnik

No Roberte... Asi tak. Když se podívám, tak je tu přes 5,5 tis. témat s více než 112 tis. příspěvky. Je tu jen málo věcí co by se neřešily. Takže pokud tě něco zajímá, použij vyhledávání. Budeš mít odpověď hned a nemusíš čekat až ti tu někdo řekne, že už se to tu řešilo.
Ber to tak, že si tu nový. My to taky tak berem a víme, že to chvíli trvá naučit se zvyky místní "společnosti", ale pokud sem chceš nějak zapadnout, tak bys je měl respektovat. Poznáš, že to co ti tu napsali nejsou blbé kecy a ani ze sebe nedělaj chytráky. Nesmíš se cejtit hned dotčenej. Počítej s tím, že ikdyž založíš téma, tak se nejdřív musí vyřešit píčoviny a pak teprve to o čem to mělo být.bigsmile
A taky tu bylo nějaké téma ve kterém bylo nějakách 10-15 rad pro nově příchozí... Takže zkus třeba tohle http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4095 žalm 1. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr