Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » conti road attack výdrž

ydom (Člen)
02.05.2008 10:33:46
Offline

conti road attack výdrž

zdravím letos jsem přezul na  road attacky.oproti force docela luxus. jen by mě zajímala průměrná výdrž zadní gumy.plánuju koncem srpna španělsko - portugalsko a kurva je moc hezkejch dní, moc lítám a asi si na tuhle štrasy budu muset brát náhradní gumu sebou....


Když nejezdím,tak tvořím...
Loser (Administrator)
02.05.2008 11:08:15
Offline

Re: conti road attack výdrž

ja jsem na ni loni nalital pres 12000 good a pak byla jeste zuzitkovana mysakem na cestu snehemgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
KOŽON (Člen)
02.05.2008 11:47:47
Offline

Re: conti road attack výdrž

taky jsem je letos obul,tak jsem zvědavýidontknow
zatím mi žádná nevydržela víc jak 8tisíc....evil

pepa (Člen)
02.05.2008 12:10:44
Offline

Re: conti road attack výdrž

jak na tom můžete nalítat takový km
to snad je tlačíte ne bigsmile
nebo měníte až čumí plátno co?
to je tak -3000km


GSX 1400 K7
Spidermila (Člen)
02.05.2008 12:21:19
Offline

Re: conti road attack výdrž

ydom psal:

zdravím letos jsem přezul na  road attacky.oproti force docela luxus. jen by mě zajímala průměrná výdrž zadní gumy.plánuju koncem srpna španělsko - portugalsko a kurva je moc hezkejch dní, moc lítám a asi si na tuhle štrasy budu muset brát náhradní gumu sebou....

Pokud tak moc cestujes a moc to neklopis, tak tam spis na tu dovolenou nazuj zas tu Force. Road attack je super guma, ale jak jezdis moc rovne, tak mas stred za chvili v haji. Mi vydrzela cca 6000 km. Mohlo to byt vic, kdybych za to tak netahal a jezdil vic zatacky. Hodne jsem ale jezdil Brno - Ostrava po dalnici a taky po meste a takhle to dopadlo. Kraje by jeste 4000 zvladly, ale stred je uplne v prdeli.
A na okruhu me vloni taky potesily. Jak se zahraly, tak se krasne zmolkovaly a krasne lepily. Proste ideal guma na bezne jezdeni - ne daleke cestovani. Ne ze by vylet po Evrope nezvladly, ale po navratu zadek vymenis.

Myšák (Člen)
02.05.2008 12:54:58
Offline

Re: conti road attack výdrž

Loser psal:

ja jsem na ni loni nalital pres 12000 good a pak byla jeste zuzitkovana mysakem na cestu snehemgoodbigsmile

Neni mozny...12000 mit nemohla dyt po stranach je netknuta bigsmile a na stredu sou jeste aspon 3mm surprised


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Dodo (Člen)
02.05.2008 12:55:28
Offline

Re: conti road attack výdrž

Mám ji na zadku a zatím najeto 8 tis...Myslím, že ještě 1000 km vydrží....a přesně ja říká Spidermila....taky jsem dost km najel na dalnici a důsledek úplně stejný, tzn. střed je fuč ale na bokách by se dalo ještě najet mooooc km...Tak kdyby někdo chtěl třeba na okruh tak ji klidně prodám...smile1 Stejně budu za měsíc přezouvat a brát sadu...asi zkusim toho Roadsmarta od Dunlopu...jen doufám, že to nebude špatná volba

ydom (Člen)
02.05.2008 13:20:57
Offline

Re: conti road attack výdrž

dík za rady,je f pič to německo,jináč pojedu pak po pobřeží..seru na to, necham jí tam a forcku beru sebou..


Když nejezdím,tak tvořím...
Pajk (Člen)
02.05.2008 19:48:01
Offline

Re: conti road attack výdrž

Ty wogo, já minulou sadu roudů měnil zhruba při 10i v zadu, je fakt, že na středu gumy nebylo nic, ale teď to vypadá nějak podstatně míň, střed ani ne 3mm a najeto 4 tis. Mrška jednasmile1

huskyb12 (Administrator)
03.05.2008 20:00:24
Offline

Re: conti road attack výdrž

kašpaří :)))
harantí :)))
3500 vzadu, málo kerá dožije :)))


ale di, Ty brepto ...
Pajk (Člen)
03.05.2008 21:21:17
Offline

Re: conti road attack výdrž

To ještě o ničem světoborným nevypovídá, spíš naopak.  A s tím se chlubí že mu guma hovno vydrží, tfuj hamba, styděl bych se to sem napsat. smile1smile1

SLUGI (Člen)
03.05.2008 22:52:31
Offline

Re: conti road attack výdrž

... má "historická" D208 vydržela 6800 smile1
... nevím kolik vydrží "Diablo" vod Osiho idontknow
... ale drží jako kráva goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
redklif (Nový člen)
03.05.2008 23:00:56
Offline

Re: conti road attack výdrž

Sem je mel tedka vobuty a zrovna dneska jsem zjistil, ze sou KO. Teda vedel jsem, ze uz nevypadaji nejlip, ale kdyz se me znamej na ulici ptal co se mi to leskne na zadni gume....to platno me fakt trosicku prekvapilo smile1))
  Akorat nevim kolik sem na nich nalital. Jsem hroznej bordelar a nezapsal jsem si stav tacho smile2(
Kazdopadne po navratu z Dovoleny (najeli jsme 3850Km) uz to na nich bylo fest videt, to si pamatuju...


Taky Te zdravim...
redklif (Nový člen)
03.05.2008 23:20:21
Offline

Re: conti road attack výdrž

Díval jsem se na http://pneu.extralevne-pneu.cz a ty ROAD ATTACKY maji s oznacenim B, C a nebo bez niceho... Co je to za index? Cenovky se skoro nelisej.

Jeste jsem uvazoval o znacce Dunlop, cenovky tam maj kolikrat jeste mensi nez za Continental. Mate negdo zkusenosti? Kterej typ a pod...
Dik


Taky Te zdravim...
osiris (Člen)
03.05.2008 23:25:01
Offline

Re: conti road attack výdrž

slugimu: já na nich dávám přes 3000, poslední jsem nějak šetřil surprised přes 4000


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
03.05.2008 23:45:25
Offline

Re: conti road attack výdrž

To Slugi: Diabla cca 6500km a kraje ještě dobry (dusledek rovnyho jezdeni, tfuj)

To Osi: Chtel bych být tvuj dodavatel gumbigsmile to máš za sezonu aspon 4sady ne?idontknow


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
03.05.2008 23:51:22
Offline

Re: conti road attack výdrž

...jo evil smile2 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
04.05.2008 11:05:57
Offline

Re: conti road attack výdrž

Dnes jsem se koukal. Nasazoval jsem je v 18 tis. a teď mám 31. tis. Zadní je v pussy. Ještě tam teda vzorek občas vidět je, ale když jsem včera jel po mokré dálnici, tak se mi to chování vůbec nelíbilo.surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
04.05.2008 17:22:24
Offline

Re: conti road attack výdrž

Ondráš psal:

Dnes jsem se koukal. Nasazoval jsem je v 18 tis. a teď mám 31. tis. Zadní je v pussy. Ještě tam teda vzorek občas vidět je, ale když jsem včera jel po mokré dálnici, tak se mi to chování vůbec nelíbilo.surprisedhelp

Já Ti to říkal woe, že už na ní letos nedojezdíš... Bude to chtít novou pryž...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
04.05.2008 20:49:37
Offline

Re: conti road attack výdrž

nějaká ta qvalifera vot mišelinu(Kellyho guma)2300 a bude po nísmile2a bez plackybigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
04.05.2008 21:57:53
Offline

Re: conti road attack výdrž

Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Dnes jsem se koukal. Nasazoval jsem je v 18 tis. a teď mám 31. tis. Zadní je v pussy. Ještě tam teda vzorek občas vidět je, ale když jsem včera jel po mokré dálnici, tak se mi to chování vůbec nelíbilo.surprisedhelp

Já Ti to říkal woe, že už na ní letos nedojezdíš... Bude to chtít novou pryž...good

A na truc na ní dam 20.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
05.05.2008 08:30:58
Offline

Re: conti road attack výdrž

Ondráš psal:
Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Dnes jsem se koukal. Nasazoval jsem je v 18 tis. a teď mám 31. tis. Zadní je v pussy. Ještě tam teda vzorek občas vidět je, ale když jsem včera jel po mokré dálnici, tak se mi to chování vůbec nelíbilo.surprisedhelp

Já Ti to říkal woe, že už na ní letos nedojezdíš... Bude to chtít novou pryž...good

A na truc na ní dam 20.bigsmile

no kdyz myslis...evil ale budes muset jezdit semnou a da i víc... na bocích je ještě gumy...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
05.05.2008 08:55:44
Offline

Re: conti road attack výdrž

No na bocích jsou místa, která jsou ještě panny.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
05.05.2008 09:05:33
Offline

Re: conti road attack výdrž

Ondráš psal:

No na bocích jsou místa, která jsou ještě panny.bigsmile

no ale tech zas neni tolik....good nicmene si zaslouzi pripravit o ten jejich satecek...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
05.05.2008 09:22:58
Offline

Re: conti road attack výdrž

Sem posera...smile2 Vezmu to rašplí.redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
05.05.2008 09:31:44
Offline

Re: conti road attack výdrž

Ondráš psal:

Sem posera...smile2 Vezmu to rašplí.redface

Tak já Ti s tím pomůžu...evil
Mám doma krásnej šmirgl, hodime to na centrál a začnem to pořádně brousit, a až do kraje...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
05.05.2008 09:38:02
Offline

Re: conti road attack výdrž

Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Sem posera...smile2 Vezmu to rašplí.redface

Tak já Ti s tím pomůžu...evil
Mám doma krásnej šmirgl, hodime to na centrál a začnem to pořádně brousit, a až do kraje...bigsmilebigsmilebigsmile

Hale tohle si musím udělat sám, abych mohl říkat, že tahle jsem tý gumě udělal já a ne že jsem to někomu půjčil.

Včera jsem viděl zajímavou věc. Kluk měl R6. Udržovaná mašina, ale co jsem nechápal, že na přední gumě měl na okraji žmolky a na zadní placku jako já.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
05.05.2008 09:44:35
Offline

Re: conti road attack výdrž

jenom prězul jetou prední...smile1 bych teda rěkl....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr