Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Chránič předních vidlic

Maroš (Člen)
05.05.2008 11:02:43
Offline

Chránič předních vidlic

zdravím bando. Nemáte někdo na moto nainstalovaný chránič předních vidlic? Uvažuju nad tím poté, co mi přischlej asfalt (se šutrama) zničil gufera. Je to až k nevíře, ale byl jsem nucenej jet po nový silnici a měl jsem od toho zajebanou celou mašinu. Navíc se to hodí i kvůli zaschlým jebákům co lítaj venku. Doporučte prosím něco - poměr účinost/estetika (spíš ta účinost). Díkas všem.

Filous (Člen)
05.05.2008 12:46:16
Offline

Re: Chránič předních vidlic

...myslim, že ty malý, co montujou f sériji sou dostačující...ofšem pokuť máš starej model, tag ty sou bes a můžeš koupit univerzály třena na www.yacomi.cz nebo www.louis.de...a nebo na spoustě dalších míst, gde prodávaj doplňky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
milda (Člen)
06.05.2008 03:00:24
Offline

Re: Chránič předních vidlic

Maroš psal:

zdravím bando. Nemáte někdo na moto nainstalovaný chránič předních vidlic? Uvažuju nad tím poté, co mi přischlej asfalt (se šutrama) zničil gufera. Je to až k nevíře, ale byl jsem nucenej jet po nový silnici a měl jsem od toho zajebanou celou mašinu. Navíc se to hodí i kvůli zaschlým jebákům co lítaj venku. Doporučte prosím něco - poměr účinost/estetika (spíš ta účinost). Díkas všem.

U strejdy Lujze je maji, černý 10,-jojro, imitace garbon 15,-. Doporučuju, prodlouží životnost gufera.good


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr