Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výměna brzdovky

sukinrr (Člen)
08.08.2007 21:32:48
Offline

Výměna brzdovky

Stal se mi takovej problém. Vypustil jsem starou brzdovku, nalil novou a snazim se ji namackat a vono furt nic packa jde mackat bez sebemensiho odporu. Tak se to snazim odvzdusnit, bublinky v hadicce jdou ale packa je furt měkká. Můžete poradit jak to dát do funkčního stavu.good

Prdik (Člen)
08.08.2007 21:40:16
Offline

Re: Výměna brzdovky

musis mackat hodne dlouho .... ja menil pouze cast hadicky a mackal jsem asi pul hodinky

Koldan (Člen)
08.08.2007 22:18:04
Offline

Re: Výměna brzdovky

párkrát zmáčkni páčku a potom povol šroub co je přímo u nádržky,je tam jen jeden,u bendža,dej si pod to hadru ať ti to nepoleptá lak,pak se ti to teprve chytne a pak už klasika (je tam totiž velká bublina u vrchu)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
11.08.2007 10:56:53
Offline

Re: Výměna brzdovky

sukinrr psal:

Stal se mi takovej problém. Vypustil jsem starou brzdovku, nalil novou a snazim se ji namackat a vono furt nic packa jde mackat bez sebemensiho odporu. Tak se to snazim odvzdusnit, bublinky v hadicce jdou ale packa je furt měkká. Můžete poradit jak to dát do funkčního stavu.good

kdyby sis to našel ve starší dikusi,je to tam popsané,jak to tam natlačit,aby si nemusel dlouho odvzdušňovat surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
sukinrr (Člen)
11.08.2007 20:19:02
Offline

Re: Výměna brzdovky

Koldan psal:

párkrát zmáčkni páčku a potom povol šroub co je přímo u nádržky,je tam jen jeden,u bendža,dej si pod to hadru ať ti to nepoleptá lak,pak se ti to teprve chytne a pak už klasika (je tam totiž velká bublina u vrchu)

Diky moc covece kdybyb jsi to nenapsal tak bych to asi sam nerozhejbal ale uz to jde takze jeste jednou dikgood

Tomas600N (Člen)
11.08.2007 20:50:00
Offline

Re: Výměna brzdovky

ja se těšim až bude měnit brzdovku Loserbigsmilegoodgoodgood

Koldan (Člen)
12.08.2007 10:38:21
Offline

Re: Výměna brzdovky

sukinrr psal:
Koldan psal:

párkrát zmáčkni páčku a potom povol šroub co je přímo u nádržky,je tam jen jeden,u bendža,dej si pod to hadru ať ti to nepoleptá lak,pak se ti to teprve chytne a pak už klasika (je tam totiž velká bublina u vrchu)

Diky moc covece kdybyb jsi to nenapsal tak bych to asi sam nerozhejbal ale uz to jde takze jeste jednou dikgood

bigsmile a přitom stačí tak málo,že jobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
roman.v (Člen)
03.05.2008 18:37:53
Offline

Re: Výměna brzdovky

Taky se na to chystám a mám dotaz - jak tu brzdovku dostanete všechnu ven? V manuálu je odkaz na nějaký zařízení, který to přes ten ventilek dole u třmenu vycucne. Nedá se to jenom vytlačit páčkou? Nebo se ta nová lije zezhora a podle barvy se pozná, kdy už doběhla k ventilu?
Díky za radugood


Don´t worry, be Bandit!
osiris (Člen)
03.05.2008 18:47:33
Offline

Re: Výměna brzdovky

...jo, vymačkej ji páčkou ven při soustavným dolívání nový


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
03.05.2008 18:54:48
Offline

Re: Výměna brzdovky

roman.v psal:

Taky se na to chystám a mám dotaz - jak tu brzdovku dostanete všechnu ven? V manuálu je odkaz na nějaký zařízení, který to přes ten ventilek dole u třmenu vycucne. Nedá se to jenom vytlačit páčkou? Nebo se ta nová lije zezhora a podle barvy se pozná, kdy už doběhla k ventilu?
Díky za radugood

U Louise prodáváj něco podobnýho co popisuješ nejednoduší je nahoře v nádobce odsát kapalinu a za dolívání napumpovat páčkou dole vodzdušnovák povolit a znova dolu dej skleničku s hadičkou kterou nasadíš na vodzdušňovák aby to všude neteklogood

osiris (Člen)
03.05.2008 19:04:23
Offline

Re: Výměna brzdovky

...ani to neodsávej a neutahuj odvzdušňovák, páčkou to vypumpuješ a až potom dotáhneš odvzdušňovák
...je zbytečný se s tím matlat stejným postupem jako když to máš zavzdušněný


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jura (Člen)
03.05.2008 19:41:24
Offline

Re: Výměna brzdovky

Menil jsem minuly rok,zadnej problem.Vysal jsem starou,nalil novou,jedno zmacknuti,povoleni odvzdusnovaku.Opakovane zmacknuti,jednou,vypusteni.Neni asi dobre mackat vicekrat,delaji se bubliny.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
XJelen (Člen)
03.05.2008 20:50:00
Offline

Re: Výměna brzdovky

Cpu to tam spodem velkou stříkačkou a odsávám nahořegood
Je to rychlejšíbigsmile


Strýcfajtr !!!
roman.v (Člen)
04.05.2008 15:44:41
Offline

Re: Výměna brzdovky

Díky všem za radu. Předpokládám, že odvzdušňovák povolit před vymačkáváním a s páčkou opatrně, když tam není víčko. Snad to zvládnugood


Don´t worry, be Bandit!
roman.v (Člen)
04.05.2008 21:03:41
Offline

Re: Výměna brzdovky

ještě dotaz-přední brzdy děláte oba třmeny současně nebo postupně? Asi postupně, ale radši se zeptámsmile1


Don´t worry, be Bandit!
sigibiker (Člen)
06.05.2008 12:59:12
Offline

Re: Výměna brzdovky

Kamarade postupně, prvni ten dal od nadobky a hezky mačkat,mačkat,mačkat a vypustit a   znova a z nova a v klidu Banditek musi citit,že to dělaš z lasky jinak tě potom posmyka!coolcoolcool

petrboy (Člen)
06.05.2008 13:04:04
Offline

Re: Výměna brzdovky

Kdyz jsme uz u te brzdovky . JAK CASTO JI MENITE???

Kelly01 (Člen)
06.05.2008 13:20:53
Offline

Re: Výměna brzdovky

vzdycky jak lehnu...


God Save The Queen!
Dodo (Člen)
06.05.2008 13:54:00
Offline

Re: Výměna brzdovky

petrboy psal:

Kdyz jsme uz u te brzdovky . JAK CASTO JI MENITE???

co dva roky, vždy když jdu na technickou....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr