Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » PDA s GPS jaké?

Fik-B6S (Člen)
23.04.2008 22:54:32
Offline

PDA s GPS jaké?

Nazdar chlapi uvažuju o koupi navigacehelp ale nechce se mi koupit čistě navigačka kde mi pojede jen jeden systém a tak by mě spíš zajímalo PDA s GPS za rozumnou cenu...
Tak že pokud někdo mohl doporučit nějaký typ tak sem s ním může to být i starší model.


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bazik (Člen)
23.04.2008 23:13:46
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

No už asi týden si hraju s HP Ipaq 614c. Za 11 litříků s navigací, wifi, co víc si přát. Jediný problém je ten, že to zatím nemá CZ lokalizaci, snad už by ale brzy měla býtgood

Libor nx (Člen)
23.04.2008 23:19:02
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

co třeba tohle by se ti nelíbilo? http://www.aukro.cz/item351534066_mda_h … darek.html

Fik-B6S (Člen)
24.04.2008 09:10:31
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Bazík to je pěkná mašinka ale 11 to je na mně hodně jsem socka.
Libor takový ty kombinace s mobilem se mi moc nelíběj už mám jednu doma a není to zrovna žádná výhra...smile1

Mám vyhlídnuté asi tři starší a docela levné Acer N35 , MIO 168, Navman PIN 570, a ještě jeden NAVMAN PIN má někdo jeden z nich?

Jáké navigačky používáte?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Libor nx (Člen)
24.04.2008 11:34:27
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

bazik psal:

No už asi týden si hraju s HP Ipaq 614c. Za 11 litříků s navigací, wifi, co víc si přát. Jediný problém je ten, že to zatím nemá CZ lokalizaci, snad už by ale brzy měla býtgood

Já si nedávno pořídil nový Fujitsu-siemens LOOX T 810 za 4500kč.Taky wifi,bluetooth,gps.Nahrál jsem mapy a jsem spokojenej.Sice trochu těžkej na mobil,ale funkce to vyvažují.good

alex (Člen)
24.04.2008 13:56:09
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

no, ja mam mobil Nokia N80 a GPS prímač Nokia LD-3W, nainsatlovany TomTom6... a sem kurevsky spokojny... dam mobil do vrecka s pripojenym handsfree, sluchatka do usi a naviguje ma to vzdy super... Fiku, ved aj k tebe som sa tak dostal pre hrnceky...good
a potom mam este PDA Acer N50 Premium, kde mam nainstalovany iGo a tiez to slape...
V aute pouzivam Nuvi 200 a este som nezabludil... good


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Fik-B6S (Člen)
24.04.2008 14:31:55
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

alex psal:

no, ja mam mobil Nokia N80 a GPS prímač Nokia LD-3W, nainsatlovany TomTom6... a sem kurevsky spokojny... dam mobil do vrecka s pripojenym handsfree, sluchatka do usi a naviguje ma to vzdy super... Fiku, ved aj k tebe som sa tak dostal pre hrnceky...good
a potom mam este PDA Acer N50 Premium, kde mam nainstalovany iGo a tiez to slape...
V aute pouzivam Nuvi 200 a este som nezabludil... good

jj to vímgood
já mám taky navigačku na telefonu ale jde mi doinstalovat jen tomtom5,2 šestka už nejde tak chci koupit něco co bych měl jen pro navigaci nebo jako PDA...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bazik (Člen)
24.04.2008 14:44:22
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Jo,jo jsou to šikovné mašinky, akorát mě sere, že baterky hovno vydží. Člověk si zavolá, zanaviguje a baterka je mrtvá ani ne po jednom dni. Když je člověk zvyklý na klasický telefon, který nabiješ jednou za týden, tak je to k nasrání.

alex (Člen)
24.04.2008 15:29:05
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

bazik psal:

Jo,jo jsou to šikovné mašinky, akorát mě sere, že baterky hovno vydží. Člověk si zavolá, zanaviguje a baterka je mrtvá ani ne po jednom dni. Když je člověk zvyklý na klasický telefon, který nabiješ jednou za týden, tak je to k nasrání.

pocas navigacie musim mat moju N80 napojenu na nabijacku... kua... strasne to zere baterku... bez nabijacky to vydrzi cca 2 hodiny... badsmile2


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
BRDMEN (Člen)
24.04.2008 21:00:49
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

alex psal:
bazik psal:

Jo,jo jsou to šikovné mašinky, akorát mě sere, že baterky hovno vydží. Člověk si zavolá, zanaviguje a baterka je mrtvá ani ne po jednom dni. Když je člověk zvyklý na klasický telefon, který nabiješ jednou za týden, tak je to k nasrání.

pocas navigacie musim mat moju N80 napojenu na nabijacku... kua... strasne to zere baterku... bez nabijacky to vydrzi cca 2 hodiny... badsmile2

mám dotaz co se stane, když ti běží tomtom na telefonu a někdo ti zavola ?
Neztrati se človek?smile1
jak rychle naběhne tomtom zpet a co to vubec dělá

Kelly01 (Člen)
24.04.2008 21:17:29
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

na pussyfuck
dnes mi v Ostravě doporučila "po osmdesáti metrech se otočte do protisměru",což bylo směrově správněgoodsmile1

Ovšem už mi nezdělila že po dokončení obratu budu čumět na policistu s plácačkou a hubou od ucha k uchufuck

A po ukončení jednání s rukou zákona vč. odevzdání potřebných prostředků pro rozvoj Ostravského regionu ta kráva dělala jako by se nic nestalosurprised


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
24.04.2008 21:20:18
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

..inu bezmezná důvěra v techniku..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
24.04.2008 21:21:33
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

bo tam máte ulice dlouhý jak krávafuck

s blbými tramvajovými pásysmile2


God Save The Queen!
osiris (Člen)
24.04.2008 21:56:45
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

...přijeď i knám ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bazik (Člen)
24.04.2008 22:28:10
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

BRDMEN psal:
alex psal:
bazik psal:

Jo,jo jsou to šikovné mašinky, akorát mě sere, že baterky hovno vydží. Člověk si zavolá, zanaviguje a baterka je mrtvá ani ne po jednom dni. Když je člověk zvyklý na klasický telefon, který nabiješ jednou za týden, tak je to k nasrání.

pocas navigacie musim mat moju N80 napojenu na nabijacku... kua... strasne to zere baterku... bez nabijacky to vydrzi cca 2 hodiny... badsmile2

mám dotaz co se stane, když ti běží tomtom na telefonu a někdo ti zavola ?
Neztrati se človek?smile1
jak rychle naběhne tomtom zpet a co to vubec dělá

No mně to funguje tak, že se na chvíli navigace dá jako by do pozadí a jakmile ukončíš hovor navigace se obnoví, přepočítá pozici a jede se dál. Co se týká rychlosti záleží jak máš rychlé PDA.

stoner (Člen)
24.04.2008 22:53:54
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Fik-B6S psal:

Nazdar chlapi uvažuju o koupi navigacehelp ale nechce se mi koupit čistě navigačka kde mi pojede jen jeden systém a tak by mě spíš zajímalo PDA s GPS za rozumnou cenu...
Tak že pokud někdo mohl doporučit nějaký typ tak sem s ním může to být i starší model.

Dva kamoši pořídili ASUS ( http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/030AS6 … -a639.html ) a maximalni spokojenost. Kdybych sám neměl PDA (poměrně drahé HP), tak bych šel do tohodle PDA také.

PS Na CzechComputeru ho mají za  7 630,- Kč (s DPH). Někde se možná najde i levněji.

alex (Člen)
25.04.2008 08:22:10
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

BRDMEN psal:

mám dotaz co se stane, když ti běží tomtom na telefonu a někdo ti zavola ?
Neztrati se človek?smile1
jak rychle naběhne tomtom zpet a co to vubec dělá

Presne tak ako pisal Bazik, ked niekto vola tak sa da navigacia do pozadia a ked ukončíš hovor tak sa obnovi, prepocita poziciu a ide dalej. Mne nabehne cca 5 sekund po ukonceni hovoru...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Pican (Člen)
25.04.2008 08:49:04
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Asus A696 levny,integrovana GPS -  vsechny bezny navigace bez problemu bezej,WM6, BT, Wifi a ostatni voloviny to ma taky, navic soucast baleni nabijecka a drzak do auta  good


......... píčoviny
luig (Člen)
25.04.2008 12:11:28
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Osobně mám TomToma 6ku v E65 a nemůžu si ztěžovat. Na mašině jsem ho zkoušel jen podle hlasu do sluchátek, dá se to ale jak přijde nějaká složitější křižovatka tak je to trochu na pussy, je lepší na to vidět. Jinak s výdrží neni problém, 6 hodin dá v pohodě, LD-3W vydrží na signálu snad 22 hodin. A při ukončení hovoru jsem si nevšim že by Tom něco přepočítával, hned se to vrátí a jede se dálgood


Ne asi
barynek (Člen)
25.04.2008 14:22:05
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Kelly01 psal:

na pussyfuck
dnes mi v Ostravě doporučila "po osmdesáti metrech se otočte do protisměru",což bylo směrově správněgoodsmile1

Ovšem už mi nezdělila že po dokončení obratu budu čumět na policistu s plácačkou a hubou od ucha k uchufuck

A po ukončení jednání s rukou zákona vč. odevzdání potřebných prostředků pro rozvoj Ostravského regionu ta kráva dělala jako by se nic nestalosurprised

Sak nejsi žádná socka tak co bys nedalevilbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
25.04.2008 14:28:26
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

barynek psal:
Kelly01 psal:

na pussyfuck
dnes mi v Ostravě doporučila "po osmdesáti metrech se otočte do protisměru",což bylo směrově správněgoodsmile1

Ovšem už mi nezdělila že po dokončení obratu budu čumět na policistu s plácačkou a hubou od ucha k uchufuck

A po ukončení jednání s rukou zákona vč. odevzdání potřebných prostředků pro rozvoj Ostravského regionu ta kráva dělala jako by se nic nestalosurprised

Sak nejsi žádná socka tak co bys nedalevilbigsmilebigsmilebigsmile

pussy tys mě zas rozesmál, ty tu mluv něco o sockách, zrovna ty bigsmilebigsmilebigsmile


Ne asi
luig (Člen)
25.04.2008 14:31:01
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

jinak jsem psal že jsem zkoušel navigaci jeN podle hlasu, mělo tam bejt jeT. Posledně jsem jel s mobilem v tankvaku (jo v tom tvym pussy, se hned zas nevytahuj žes mi ho pučilbigsmile) a je to hned o něčem jinym když na to může člověk mrknout, ale to je zas diskuze o ničem jiným, ok končim smile1


Ne asi
Fik-B6S (Člen)
25.04.2008 18:27:11
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

KDo máte zkušenosti s Acer N35? jak to funguje vím že ho má MR.BSE a kdo ještě mám možnost ho sehnat za 3000 je to slušná cena?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Marius (Člen)
26.04.2008 12:28:15
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Kdybys měl zájem,mám možnost sehnat Treo 750 za 5 000,-. Maká to na WIN.Mobile, tak záleží na tobě co si tam dáš, Tom Tom, Igo či podobně. Vše včetně cracků je běžně k dispozici. Tak kdybys chtěl , tak písni na maila.cool

lahab (Člen)
29.04.2008 10:02:17
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Já jsem koupil ETEN M700 a naprostá spokojenost

luig (Člen)
29.04.2008 10:29:54
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

lahab psal:

Já jsem koupil ETEN M700 a naprostá spokojenost

Jak to plánuješ fláknout na motorku?


Ne asi
Honzik1 (Člen)
29.04.2008 12:15:53
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Fik-B6S psal:

KDo máte zkušenosti s Acer N35? jak to funguje vím že ho má MR.BSE a kdo ještě mám možnost ho sehnat za 3000 je to slušná cena?

Zdarec N35 nemám, ale používám Acer n321. Je to sada (pda+ gps modul + držák do auta). Max spokojenost. Někdo může namítnout, že to má externí modul, ale někdy je to výhodnější, mě osobně to nikdy nevadilo, akorát se to musí nabíjet zvlášť. Modul vdrží dost dlouho, ale pda vydrží s navigací cca 2 hodiny což mi sere a na moto musím přidělat zásuvku. Ale to bude asi problém i ostatních pda, nevím nezkoumal jsem...
Když tak se ptejsmokin


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
lahab (Člen)
29.04.2008 12:58:56
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

luig psal:
lahab psal:

Já jsem koupil ETEN M700 a naprostá spokojenost

Jak to plánuješ fláknout na motorku?

Normálně, do tankpadu a nebo to hodit do standardního držáku (oddělat přísavku a hodit na objímku) a přetáhnout igelitem ... Češi jsou přeci národ bastířů...

Fik-B6S (Člen)
30.04.2008 19:32:27
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Nazdar nemáte nekdo zkušenosti s firmou MIO? cyny jsou dost zajímavá tak bych chtěl vědět jak jsou na tom s mapama a jestli se daj sehnat novější...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
30.04.2008 19:56:57
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Čest chlapi, já mám starší PDA Acer n35 a jsem s ním spokojený... Navigace si tam natáhnete jaké chcete... Nejdřív jsem faral na PocketKimCZ a teď jsem přešel na TomTom6 a spokojensot nejvyšší.... Pokud kupujete teď jakékoliv PDA nové, tak nemůžete prohrát... Na netu stáhnete hafo navigací, map i aktualizací... Doporučuju. cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mr.BSE (Člen)
30.04.2008 22:09:44
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Fik-B6S psal:

KDo máte zkušenosti s Acer N35? jak to funguje vím že ho má MR.BSE a kdo ještě mám možnost ho sehnat za 3000 je to slušná cena?

Je to PDA s WIN, obcas se sekne, ma to win 2003SE, tzn. dojde baterka a koncis - prichazis o vsechno (ale daji se nastavit automaticke zalohy vseho pri 30% bakterie)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
LosBanditos (Člen)
01.05.2008 17:41:50
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Fik-B6S psal:

KDo máte zkušenosti s Acer N35? jak to funguje vím že ho má MR.BSE a kdo ještě mám možnost ho sehnat za 3000 je to slušná cena?

to je normální cena, ale nemá to wifi, blůtůt a jiné pišoviny. Radil bych Acer N50 jeto vetší brácha


LosBanditos adios !
Ice (Člen)
01.05.2008 18:41:51
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

LosBanditos psal:
Fik-B6S psal:

KDo máte zkušenosti s Acer N35? jak to funguje vím že ho má MR.BSE a kdo ještě mám možnost ho sehnat za 3000 je to slušná cena?

to je normální cena, ale nemá to wifi, blůtůt a jiné pišoviny. Radil bych Acer N50 jeto vetší brácha

větší brácha, drahžší... pokud ti ty věci navíc jsou k něčemu... já n35 mám, a nechybí mi to tam... prostě to píchnu na kabel... :)


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
06.05.2008 09:07:59
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Tak jsme nakonec porřídil jednoudé MIO C250 system je miomap ale prý je to ve skutečnosti IGO tak bych se chtěl zeptat jestli nemá někdo mapy západní evropy?
Nelepší by byl odkaz přímo na mapu ke staženi ale včetně aktivačního klíče...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Zdenda (Člen)
06.05.2008 13:12:13
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

luig psal:

jinak jsem psal že jsem zkoušel navigaci jeN podle hlasu, mělo tam bejt jeT. Posledně jsem jel s mobilem v tankvaku (jo v tom tvym pussy, se hned zas nevytahuj žes mi ho pučilbigsmile) a je to hned o něčem jinym když na to může člověk mrknout, ale to je zas diskuze o ničem jiným, ok končim smile1

Asi tak. Nedávno se tu se mnou jeden hádal, jak je to super a jak to bohatě stačí nechat si jen šeptat do ucha a že display je víceméně k ničemu. Stačí dojet na nepřehlednou křižovatku, kde je více odboček, nebo na místo kde je těch odboček nalepenejch těsně za sebou víc. POI, údaje o vzdálenosti a jízdě samotné jsou taky super. Viva TomTom Rider 2good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fik-B6S (Člen)
06.05.2008 15:56:41
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Zdenda ten kdo se hadal jsem byl asi járedfaceredface
do nedávna mi to stačilo i teď když jsem měl půjčenou navigaci tak jsem jezdil podle sluchátka protože na tankvaku toho stejně moc vidět nebylo....
navigačka an telefonu mi přestávala stačit spíš kvůli tomu že jsem musel mít GPS modul někde bokem a to se mi moc nelíbilo tak jsme koupil Mio C250 dá se odblokovat windows který je v pozadí schovaný a nahrát další aplikačku třeba TT6 tak že je to za tu cenu super...goodgoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
luig (Člen)
06.05.2008 16:25:32
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Fik-B6S psal:

Zdenda ten kdo se hadal jsem byl asi járedfaceredface
do nedávna mi to stačilo i teď když jsem měl půjčenou navigaci tak jsem jezdil podle sluchátka protože na tankvaku toho stejně moc vidět nebylo....
navigačka an telefonu mi přestávala stačit spíš kvůli tomu že jsem musel mít GPS modul někde bokem a to se mi moc nelíbilo tak jsme koupil Mio C250 dá se odblokovat windows který je v pozadí schovaný a nahrát další aplikačku třeba TT6 tak že je to za tu cenu super...goodgoodgood

To je sice pravda že musíš tahat GPS modul bokem ale zas když uvážim že mám mobil pod slídou tankvaku a u toho GPS modul zanedbatelný velikosti... A navíc tem mobil ty stejně u sebe máš takže táhneš vždycky jednu "krabici zbytečně"


Ne asi
barynek (Člen)
06.05.2008 17:54:26
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

luig psal:
Fik-B6S psal:

Zdenda ten kdo se hadal jsem byl asi járedfaceredface
do nedávna mi to stačilo i teď když jsem měl půjčenou navigaci tak jsem jezdil podle sluchátka protože na tankvaku toho stejně moc vidět nebylo....
navigačka an telefonu mi přestávala stačit spíš kvůli tomu že jsem musel mít GPS modul někde bokem a to se mi moc nelíbilo tak jsme koupil Mio C250 dá se odblokovat windows který je v pozadí schovaný a nahrát další aplikačku třeba TT6 tak že je to za tu cenu super...goodgoodgood

To je sice pravda že musíš tahat GPS modul bokem ale zas když uvážim že mám mobil pod slídou tankvaku a u toho GPS modul zanedbatelný velikosti... A navíc tem mobil ty stejně u sebe máš takže táhneš vždycky jednu "krabici zbytečně"

Tobě to vadit nemusí, ne? Když taháš i polotučnou jebku, tak jedna krabice navícevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
06.05.2008 18:45:12
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

barynek psal:

Tobě to vadit nemusí, ne? Když taháš i polotučnou jebku, tak jedna krabice navícevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Zas chytrej co? To bys nebyl ty aby ses nanasral do diskuze o který víš hovno co píčo? Sorry, o který víš ass co pussy?


Ne asi
barynek (Člen)
06.05.2008 19:10:34
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

luig psal:
barynek psal:

Tobě to vadit nemusí, ne? Když taháš i polotučnou jebku, tak jedna krabice navícevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Zas chytrej co? To bys nebyl ty aby ses nanasral do diskuze o který víš hovno co píčo? Sorry, o který víš ass co pussy?

surprisedheadshakeidontknowredface


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
06.05.2008 19:30:21
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

luig psal:
barynek psal:

Tobě to vadit nemusí, ne? Když taháš i polotučnou jebku, tak jedna krabice navícevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Zas chytrej co? To bys nebyl ty aby ses nanasral do diskuze o který víš hovno co píčo? Sorry, o který víš ass co pussy?

Uďo klid, Uďo, klid... To je naplosto noumání... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Geograf (Člen)
06.05.2008 21:25:50
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Na Acera N35 sem moc chvály neslyšel. Údajně má slabší čip GPS, má problémy se slabším signálem.
V ruce sem to neměl takže nemůžu přesně porovnat.


Kam nevidím, tam nepospíchám
luig (Člen)
06.05.2008 23:06:42
Offline

Re: PDA s GPS jaké?

Ondráš psal:

Uďo klid, Uďo, klid... To je naplosto noumání... bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


Ne asi

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr