Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Matna X Lesklá

Lukasiny (Člen)
07.05.2008 11:58:15
Offline

Matna X Lesklá

Cus, jaky mate zkusenosti s matnou cernou a lesklou cernou barvě na helmě. Dotedka mám matnou a sem spokojen ale vsichni me od ni znova odrazujou. Dik a zdarec


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Mour (Člen)
07.05.2008 12:09:16
Offline

Re: Matna X Lesklá

Pokud máš matnou a si s ní spokojen!! , tak si kup lesklou bo všichni to říkají goodidontknow

sonyk (Člen)
07.05.2008 12:17:52
Offline

Re: Matna X Lesklá

na matny je vse vic videt ale jinak je krasna. a barvu vem cert na tu to nejezdi. kdyz ti nevadi otisk prstu ci tak tak si kup zase matnoucool


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
07.05.2008 12:25:28
Offline

Re: Matna X Lesklá

mam matnou a zatim jsem nevypozoroval, ze by to melo na funkci rostlinare nejakej vlividontknow
kua, ale mozna, ze bych s lesklou zacal vic klopit ... budu to muset vyzkousetidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Marián (Člen)
07.05.2008 12:25:36
Offline

Re: Matna X Lesklá

Mour psal:

Pokud máš matnou a si s ní spokojen!! , tak si kup lesklou bo všichni to říkají goodidontknow

bigsmilegood


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
07.05.2008 12:26:02
Offline

Re: Matna X Lesklá

Mě zasejc říkali, že když to přeženu s chlastem, tak se pobleju. Jenže mě chlastat baví. Mám přestat? Jaké s tím máte zkušenosti?

Dík.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
07.05.2008 12:26:43
Offline

Re: Matna X Lesklá

Ondráš psal:

Mě zasejc říkali, že když to přeženu s chlastem, tak se pobleju. Jenže mě chlastat baví. Mám přestat? Jaké s tím máte zkušenosti?

Dík.goodsmile1

goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
07.05.2008 12:28:30
Offline

Re: Matna X Lesklá

...sonyku, je to naopak, na lesklý je vidět každý sáhnutí, na matu je to vidět jen když máš mokrou nebo brutálně mastnou ruku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mazo (Člen)
07.05.2008 12:31:07
Offline

Re: Matna X Lesklá

ja som nedavno nad tym dumal, lebo som prilby kupoval.
Osobne sa mi paci vsetko matne bigsmile a na dotyk bola ta prilba taka fajnova. Ale zamyslel som sa ako to bude vyzerat po napr. roku. Alebo inak povedane aka je udrzba na matnom povrchu a aka je na lesklom povrchu.
Myslim si ze z matneho pojdu tazsie dole byvale zivocichy a skor sa na nom spravi ryha...
Leskly povrch nevyzera dobre pokial nie je vylesteny.
Tak som si vybral lesklugoodgood
Uvidim ako to bude ked preletim nejakym rojom jednodnovych musiek surprisedidontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
ross (Člen)
07.05.2008 12:44:14
Offline

Re: Matna X Lesklá

mám matnou LazerD1 a nemusím ji nijak přehnaně čistit. Přijedu a stejně jak utírám mrtvolky se skla, tak přejedu celou helmu a je togood nic tam nezůstává na věkyheadshake

Ještě jsem teda nezkoušel si ji nasazovat rukama od sádla ale všechno je jednou poprvé.
Pak napíšu článek o helmě od sádla a jak jsem to řešilsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Lenka (Člen)
07.05.2008 12:46:33
Offline

Re: Matna X Lesklá

...byvale zivocichy bigsmilebigsmilebigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Beranek (Člen)
07.05.2008 12:49:20
Offline

Re: Matna X Lesklá

Nejlíp koupit nějakou hodně flekatou, nejlíp s nastříkanýma otiskama prstů a rozpláclejma mouchama a jsi za vodou.... smokin

Michal Dk (Člen)
07.05.2008 13:22:00
Offline

Re: Matna X Lesklá

Ondráš psal:

Mě zasejc říkali, že když to přeženu s chlastem, tak se pobleju. Jenže mě chlastat baví. Mám přestat? Jaké s tím máte zkušenosti?

Dík.goodsmile1

Určitě ne kor jestli máš natrenováno to by byla věčná škoda,jen dvě doporučení chlastat s mírou(nějakýho si s sebou musíš vzít)a potom do chlastu málo pevný stravy hrozně to drhne.bigsmile sick

Ondráš (Člen)
07.05.2008 13:25:18
Offline

Re: Matna X Lesklá

A když bych to dobře rozkousal?help Prosím pomozte.surprised Jsem v tomhle lama a nechci si něco udělat, abych za to pak v servisu dával hříšný peníze... Nedej Bože, aby někdo musel volat odtahovku...surprisedhelpsmile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
07.05.2008 13:32:37
Offline

Re: Matna X Lesklá

Nejseš snad žádná socka dyž servis tak značkovej tam si s tím poradí.Hlavně to nerozvrtej na půl jesti si nevíš rady nech to odborníkům.bigsmile bigsmile

Ondráš (Člen)
07.05.2008 13:35:26
Offline

Re: Matna X Lesklá

Michal Dk psal:

Nejseš snad žádná socka dyž servis tak značkovej tam si s tím poradí.Hlavně to nerozvrtej na půl jesti si nevíš rady nech to odborníkům.bigsmile bigsmile

Já se zeptám Losera, ten je v tom prej machr.goodbigsmile
A ještě něco na konec... Kolik Vám to tak žere?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
07.05.2008 13:41:26
Offline

Re: Matna X Lesklá

Hele Losera se neptej  WD je lék na vše.Žere to celkem slušně na to že to má maximálku 10km/hbigsmile

Loser (Administrator)
07.05.2008 13:44:34
Offline

Re: Matna X Lesklá

Ondráš psal:
Michal Dk psal:

Nejseš snad žádná socka dyž servis tak značkovej tam si s tím poradí.Hlavně to nerozvrtej na půl jesti si nevíš rady nech to odborníkům.bigsmile bigsmile

Já se zeptám Losera, ten je v tom prej machr.goodbigsmile
A ještě něco na konec... Kolik Vám to tak žere?smile1

no jasan ... vot ceho me mate. Zaucim kazdyho zacatecnika a dam i par moudrych rad do budoucna. Ovsem kazda rada neco stoji beerbeerbeerbeerbeerbeer
Jo a mne to zere pokazdy jinak (ale vzdycky celkem dost), zalezi, jak moc za to tahamidontknow Kolikrat uz nemam ani love na pohonny hmoty, abych mohl jeste pokracovat v jizdebadsmile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
07.05.2008 13:47:20
Offline

Re: Matna X Lesklá

Loser psal:
Ondráš psal:
Michal Dk psal:

Nejseš snad žádná socka dyž servis tak značkovej tam si s tím poradí.Hlavně to nerozvrtej na půl jesti si nevíš rady nech to odborníkům.bigsmile bigsmile

Já se zeptám Losera, ten je v tom prej machr.goodbigsmile
A ještě něco na konec... Kolik Vám to tak žere?smile1

no jasan ... vot ceho me mate. Zaucim kazdyho zacatecnika a dam i par moudrych rad do budoucna. Ovsem kazda rada neco stoji beerbeerbeerbeerbeerbeer
Jo a mne to zere pokazdy jinak (ale vzdycky celkem dost), zalezi, jak moc za to tahamidontknow Kolikrat uz nemam ani love na pohonny hmoty, abych mohl jeste pokracovat v jizdebadsmile2

To jsem rád, že se mi na to někdo podívá... Nerad bych tam něco posral.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
misi (Člen)
07.05.2008 15:08:46
Offline

Re: Matna X Lesklá

osiris psal:

...sonyku, je to naopak, na lesklý je vidět každý sáhnutí, na matu je to vidět jen když máš mokrou nebo brutálně mastnou ruku smile1

a když to říká on tak je to pravda !bigsmile


Blu one.... old one
sigibiker (Člen)
07.05.2008 20:45:07
Offline

Re: Matna X Lesklá

Ja mam lesklou přilbu a když ta letajici havětˇvidi ten lesk tak chcipne dřiv než se stači přilepit ! Takže pohodabigsmilebigsmilebigsmile

barynek (Člen)
07.05.2008 20:52:38
Offline

Re: Matna X Lesklá

Loser psal:

mam matnou a zatim jsem nevypozoroval, ze by to melo na funkci rostlinare nejakej vlividontknow
kua, ale mozna, ze bych s lesklou zacal vic klopit ... budu to muset vyzkousetidontknow

ono se dá klopit když jedeš rovně? bigsmile Teda ONI to říkali, nobigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
07.05.2008 21:08:05
Offline

Re: Matna X Lesklá

mám matnou laser viper černo bílo šedá gooda na ůdržbu je teda lesklá oproti matu luxusní práce pač když za den nasbírám nějakou tu okřídlenou havěť tak pak pucuju jakpussybigsmile. no, ale po estetické stránce fandím matugood goodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
07.05.2008 21:33:59
Offline

Re: Matna X Lesklá

headshakeidontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mazo (Člen)
08.05.2008 00:30:56
Offline

Re: Matna X Lesklá

tak ja som dnes cistil tu svoju lesklu kotrbu. Stacil kus papiera a dobry pľuvanec bigsmilebigsmilebigsmile
raz dva vsetko dole good a zaver som prebehol plexi svedskou utierkou a hotove-vyrizenepussy
PS: mozno zohrava ulohu aj to, ze tie lietajuce spiny este zili, ked som ich daval dole idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
pitrman (Člen)
08.05.2008 03:03:19
Offline

Re: Matna X Lesklá

Zeptejsevoe Otce Furata, ten premejslel tusim pul roku nez se rozhot jestli lesklou nebo matnou..cool


in God we trust
Myšák (Člen)
08.05.2008 13:35:27
Offline

Re: Matna X Lesklá

Lukasiny psal:

Cus, jaky mate zkusenosti s matnou cernou a lesklou cernou barvě na helmě. Dotedka mám matnou a sem spokojen ale vsichni me od ni znova odrazujou. Dik a zdarec

Vyber co se ti libi. Ja mam lesklou, ale jen proto, ze matnou nemeli...


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Myšák (Člen)
08.05.2008 13:40:00
Offline

Re: Matna X Lesklá

Ondras: A ty nechlastej kdyz to neumis bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Rum-cajs (Člen)
08.05.2008 20:47:03
Offline

Re: Matna X Lesklá

Lukasiny psal:

Cus, jaky mate zkusenosti s matnou cernou a lesklou cernou barvě na helmě. Dotedka mám matnou a sem spokojen ale vsichni me od ni znova odrazujou. Dik a zdarec

cece, vetrone se lestej do vysokyho lesku, quli obtejkani vzduchu. Takze jednosnacne leskla, bo se zlepci ajrodynamika

bobin (Člen)
08.05.2008 22:34:27
Offline

Re: Matna X Lesklá

matna je lepsi.

Ondráš (Člen)
08.05.2008 22:39:16
Offline

Re: Matna X Lesklá

Myšák psal:

Ondras: A ty nechlastej kdyz to neumis bigsmile

Vogo jako žádný učený z nebe nespadl...surprised

Teprve sbírám zkušenosti.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr